Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Hickary super ze wyniki ok:) Mamusiabrusia tez sie zastanawiam kiedy moj Rojber tak urosl:) Cymbalek nie ma..ale za to gra na flecie....tzn na jednym koncu dmucha i "gra" a jak chce sobie pospiewac to odwraca flet i spiewa... moze sie spotkamy i jakis duecik chlopaki stworza;)? Podobno nasze dzieci sa juz w takim wieku ze zmieniaja im sie kubki smakowe i wola jedzenie bardziej przyprawione... mojemu poki co wystarzaja ziola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Co do obiadkow, to moj tez czesto grymasi i nie chce jesc lyzeczka, odsuwa ja od siebie lub wszystko z niej wyrzuca. Wtedy dostaje do reki kawal miecha i wcina sam lub ja wkladam mu do buzi kawalki jedzenia ale reka a nie lyzaczka....nieraz juz cierpliwosci mi brak....:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja slysze! Flet, cymbalki....no moj tez grzmoci ale na bebenku lub gitarze taty:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gitara, flet, cymbalki... ktos jeszcze dolaczy sie do zespolu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze mamy pogode. Bruno calymi dniami jest na powietrzu i delektuje sie owocami swiezo zerwanymi z krzaczka. Dzis pierwszy raz jadl ostreznice, bardzo smakowaly. Moja mama zrobila mu rosolek z lanymi kluseczkami i tez wcinal az milo. A miesko tak jak pisalam je palcami, moimi albo swoimi;). Gdy widzi zegar mowi tik-, na kotka kicici :). Alez te nasze dzieci rosna!:). Chyba trzeba sie nacieszyc poki sa malutkie i takie slodkie, bo nastolatek juz sie tak chetnie nie przytuli i nie bedzie cieszyl z laskotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dzis u mnie upal, wiec siedzimy sobie w cieniu, choc ze siedzimy to za duzo powiedziane, bo Bruno nie usiedzi w miejscu i wciaz ucieka, zeby wyrywac trawe lub sie po mnie wspina... Moj ma 6zabkow, 2 dolne jedynki i na gorze obie jedynki i dwojki. Jakie zeby mu teraz beda wyrastac? bo znow zaczal sie niemilosiernie slinic i dostal potowki pod proda i na szyjce... Co stosujecie na potowke oprocz czestego przemywania, osuszania i maki ziemniaczanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Upał niesamowity był dzisiaj,normalnie dzisiaj spędziliśmy miły dzień nad morzem,Zuza bawiła się ładnie w pisaku,oczywiście nie obyło się bez płaczu bo oczka sobie zatarła piaskiem ale daliśmy radę. Starsza popływała z moim m w morzu,jak to z dziećmi bywa wyjść nie chciała:):) Muszę się pochwalić normalnie że mała jak stoi sobie przy meblach czy łóżeczku to sobie zaczyna chodzić,i jak ją trzymamy za raczki to śmiga:) U nas jest jeszcze tak gorąco że mała w samym pampersie śpi.I dalej bezzębna chyba nawet jedna jedyna na topiku naszym hehe. A co tam u Was mamusie słychać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie ! :-) racja u nas tez byl taki upal ze masakra , bylismy caly dzien nad jeziorkiem i maluszek tak sie bawil w kolku i na brzegu i bylo swietnie . :-) to dobrze ze wam sie pogoda udala nad morzem :-) tez Piotrusia polozylam w samym pampersie a przezbta noc mu sie troszke potoweczek zrobilo na pleckach . Masakra jest tsk goraco ze az szok :-o dzisiaj pierwszy raz kupilam malemu sloiczek z obiadkiem nad wode z ryba , pachniala jak ryba z puszki w sosie pomidorowym i zjadl jedna lyzeczke a potem wyplulbdwa razy . Nie wiem czy dlatego ze nie doprawione troszke czy co . ;-) Jak wam mamusie minela niedziela ??? :-) jakiej firmy polecacie krem dla dzieci na slonce ?? 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) my tez caly weekend nad morzem spedzilismy:) oczywiscie Rojber z wody nie chcial wyjsc. Oj tak tez korzystam z tego ze moja przytulanka jeszcze sie nie wstydzi buziakow i przytulania:) rRojber poki co bez potowek wiec nie mam sposobow na nie...ale chetnie poslucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas tez upal.... Wczoraj bylismy nad jeziorem. Brunowi najbardziej podobali sie skaczacy z pomostu do wody ludzie. Plum, plum;). Nauczyl sie mowic am i teraz gdy siadamy na krzeselku do karmienia zaraz krzyczy am, am. Mama zalatwila krolika i perliczke. Musze powiedziec, ze je duzo chetniej niz cielecine. Co do potowki, to ja na noc smaruje Linomagiem i pomaga. Gratuluje Zuzi pierwszych kroczkow, bomba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My po dwoch wielkich burzach... Na Rojberku nie zrobily wiekszego wrazenia...to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli linomag dobry na wszystko :) zakoduje sobie na wypadek gdyby potowki sie pojawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_i_Milutek
Witajcie mamy 🌻 Moja córcia co prawda urodziła się 28 sierpnia (w moje imieniny), ale termin miałam na 4 września. Milenka niestety jeszcze nie chodzi, przeszła dysplazję ale już jest dobrze, od 1 lipca nosi tylko frejkę na noc i od tego czasu nauczyła się pełzać, prosto siedzieć, przechodzić z leżenia na brzuszku do siedzenia i na odwrót. Pięknie woła tata, dada (kiedy jej się nudzi i chce wyjść na dwór) oraz nie, kiedy coś jest nie po jej myśli ;) je już wszystko, oczywiście z umiarem :) i ma Cudne, bujne, brązowe loczki. Bardzo lubi bawić się książeczką rymowanką i radyjkiem cd fisher price, ale i tak ulubione zajęcie to wspólne przeglądanie czasopism typu "mamo, to ja", piszczy z radości na widok dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie Milenke i jej mamusie:). Tak jak twoja Milenka moj Mis tez smieje sie do dzieci i ich zdjec:). Dobrze, ze Milenka robi postepy, mimo ze troszke chorowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowa mame wraz z czyniaca postepy pociecha:) najwazniejsze ze juz coraz lepiej. Moj Rojber tez z 28 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_i_Milutek
Teraz już ok, ale jak sobie przypomnę co malutka przeszła.. Miała gips "żabkę" od stóp do pępka przez 12 tygodni a mimo to zawsze uśmiechnięta ;) i mamy już 5 ząbków, 2 następne wychodzą powolutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna masz corcie:). No jak jest z tymi zebami? Ktory idzie po dolnych jedynkach i gornych jedynkach i dwojkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, u mnie wlasnie zerwal sie silny wiatr i zaczelo kropic. Bruno siedzi w kojcu na tarasie pod dachem ale ma piekny widok na okolice i zaly czas jest na powietrzu:). Remont w domu mi sie przedluza...zostaniemy tu jeszcze min. 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Witamy nową mamusie i Milenke:) Naprawdę masz dzielną córkę,gratulujemy postępow:) Dziewczyny u mnie w nocy była taka burza że tak się bałam,i teraz zaczęło padać a miałam wyjść na spacer. Zuza nareszcie je moje obiadki,bardzo lubi ziemniaki ze śmietaną nie wiem czy powinnam jej dawać śmietanę ale nic się po niej nie dzieje. A co piją wasze dzieci bo moja uwielbia bobo fruty i sok malinowy do rozrabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest opisana kolejnosc zabkowania: Proces wyrzynania się zębów mlecznych trwa do około 2.-3. roku życia dziecka i wygląda następująco: 6.-8. miesiąc życia dziecka - dwie dolne jedynki (siekacze przyśrodkowe) 7.-9. miesiąc życia dziecka - dwie górne jedynki (siekacze przyśrodkowe) 9.-13. miesiąc życia dziecka - dolne, a następnie górne dwójki (siekacze boczne) 12.-15. miesiąc życia dziecka - dolne i górne czwórki (pierwsze mleczne trzonowce) 16.-18. miesiąc życia dziecka - dolne, a następnie górne trójki (kły) 20.-30. miesiąc życia dziecka - dolne i górne piątki (drugie trzonowce) ze strony moj niemowlak chociaz gdzies czytalam ze najpierw 1 i 2 dolne wychodza, potem gorne...wiec tych schematow pewnie wiecej jest.... a i tak kazde dziecko zabkuje po swojemu:) Milenka to dzielna mała kobietka... najwazniejsze ze najgorsze za wami...to teraz juz tylko z gorki.. Mamobruna na szczescie macie fajne miejsce na wypoczynek...a co sie dzieje z remontem, ze tak wolno sie posuwa? maz sam robi? Rojber pije niezbyt wiele...glownie wode albo kompoty rozwadniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D82- dzieki za schemat zabkowania:). To moj nie idzie ze schematem, bo mu gorne dwojki wyrosly a dolnych dwojek jeszcze nie ma... Nie, remont robi ekipa ale mamy prawie tydzien opoznienia , bo nas zalal sasiad z gory...grrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama piotrusia Dzien dobry i witamy nowa mamusie i Milenke ;-)) dzielna dziewczynka i mama takze :-) kazdy dzidzus zabkuje inaczej :-) no ale przynajmniej Bruno ma ladne widoki ;-) i spedza cale dnie jak sie da na powietrzu :-) Moj zazwyczaj pije wode lub wode z sokiem malinowym :-) pije tez bobofruty :-) ale to bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili2012
Witam mame Milenki :) Lili pije wode z herbatka granulowana rumiankowa ,kompot i czasami wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mamobruna zagonic sasiada do roboty za kare!! Rojber tez sie nie trzyma schematu..przynajmniej czasowo bo powienien miec juz wiecej niz 2 zeby... ten trzeci to falszywy alarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_i_Milutek
Dzień dobry :) Jakie plany na dziś? My wybieramy się na plac zabaw, potem może wizyta u cioci ;) Pogoda się zrobiła, niebo bezchmurne, trzeba korzystać! Milenka próbowała wczoraj w łóżeczku wspiąć się do koników (ma naklejki z konikami nad łóżeczkiem, bardzo je lubi). Rączkami chwyciła się oparcia, pupa poszła troszkę do góry. Bardzo chciała wstać ale nie udało się, Skończyło się na klęczeniu na kolanach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pany na dzis... praca a popoludniu nadrabiane zaleglosci z Młodym,.... czyli szalejemy:D Pierwsze koty za płoty;) ani się obejrzysz a Milenka bedzie biegac po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) A Rojber probuje juz chodzic? Moj maly lazi tylko trzymajac sie np. Lozeczka wzdluz oparcia ale nic wiecej. Jak Bruno pierwszy taz sam wstal, to niemal poplakalam sie ze wzruszenia....te pierwsze podnoszenia, siadania, stanie wzbudza w rodzicach taka radosc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×