Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Moze i narazie tak. Tez jego czas nastapi :-D my jutro wybywamy nad jeziorko :-) no oby wam sie udala pogoda bo jednak na dworze najlepiej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Piotrusia tak po prawdzie to po całym dniu zabaw z moimi pociechami to nie mam ochoty nigdzie wychodzić,marze tylko o kąpieli i poduszce:) A mój m po całym tygodniu pracy niech ma jakąś rozrywkę :) A u mnie burza i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie kolejny dzien pieknej upalnej pogody. Szukamy cienia w ogrodzie a po poludniu chodzimy nad jezioro. Bruno uwielbia kompot z truskawek a pozniej je truskaweczki z tego kompotu, mniam:). Ladnie wskazuje na rozne przedmioty a najbardziej podobaja mu sie wszystkie koniki no i dwa mamine kotki. Z mies najchetniej je krolika i kaczke, natomiast nie jest fanem ziemniakow i ryzu. Ja go w nocy juz nie karmie odkad skonczyl 3,5 miesiaca. Z nocnika jednak nie korzystamy, jest wedlug mnie jeszcze na to nie gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) My jestesmy teraz we Wroclawiu i o 6 rano juz byla burza i ladnie popadalo , wiec nie pojechalismy nad jezioro jak to w planach wczoraj bylo :-( to dobrze ze bruno lubi kompot a szczegolnie truskawki ;-) oop to masz fajnie ze juz tak dlugo bruno ci przesypia noce , sam sie jakos przestawil ??? :-) my tez jeszcze nie uzywamy nocnika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Piotrusia- tak, sam jakos to sobie wyregulowal. Za to tetaz nie spi juz do 8 rano tylko do 7:(. A o ktorej kladziecie maluchy spac? Wroclaw bardzo ladny, tata Bruna tam sie urodzil, wiec Mis w polowie Wroclawianin.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoBruna moj chodi spac roznie :-/ bo nie raz usypia przy mleku po 19 lub po 20 a ostatmio ma jakis zastrzyk energii w nocy i zasypia kolo 22 lub przed i budzi sie ze dwa razy do trzech ... Raz na jedzenie i na picie . I wztaje 8 lub 8.30 niekiedy zdarza sie , ze wczesniej ale potrafi tez pospac do 9 lub 9.30 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Moja córa chodzi spać różnie do 23 najpózniej,i już od dłuższego czasu przesypia całe noce:) Dziewczyny normalnie moja Zuza zaczęła raczkować i jest teraz dosłownie wszędzie,ale jestem mega zadowolona,uśmiech mi nie schodzi z twarzy:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Moja córa chodzi spać różnie do 23 najpózniej,i już od dłuższego czasu przesypia całe noce:) Dziewczyny normalnie moja Zuza zaczęła raczkować i jest teraz dosłownie wszędzie,ale jestem mega zadowolona,uśmiech mi nie schodzi z twarzy:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mama i Milutek to sie duza impreza u was szykuje:) u nas kameralnie bedzie. Oj tak kompot truskawkowy w ogole wszystko z truskawkami jest mniam...wdal sie synek w mame;) cos czuje ze za malo truskawek zamrozilam.... Co do nocnikowania...kiedys mama opowiadala ze z bratem bylismy odpieluchowani jak 10 miesiecy mielismy...tylko wydaje mi sie ze z pieluchami tetrowymi odpieluchowanie bylo latwiejsze.... dziecko czulo ze ma mokro..a z drugiej strony rodzic tez mial wieksza determinacje...w kazdym razie my tez jeszcze czekamy.... ciekawe jak KIP idzie nocnikowanie... KIP co slychac? mam nadzieje ze ze zdrowkiem ok? I mamusiabrusia znow nam zaginela;( a zespol mielismy zakladac... ekipa sie zebrala;) Rojber tak kolo 20 ma kapiel, masaz, bajke i tak kolo 21 zasypia. z odchyleniem plus minus 15 minut:) ale raczej regularnie. Krakowianka gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mama i Milutek to sie duza impreza u was szykuje:) u nas kameralnie bedzie. Oj tak kompot truskawkowy w ogole wszystko z truskawkami jest mniam...wdal sie synek w mame;) cos czuje ze za malo truskawek zamrozilam.... Co do nocnikowania...kiedys mama opowiadala ze z bratem bylismy odpieluchowani jak 10 miesiecy mielismy...tylko wydaje mi sie ze z pieluchami tetrowymi odpieluchowanie bylo latwiejsze.... dziecko czulo ze ma mokro..a z drugiej strony rodzic tez mial wieksza determinacje...w kazdym razie my tez jeszcze czekamy.... ciekawe jak KIP idzie nocnikowanie... KIP co slychac? mam nadzieje ze ze zdrowkiem ok? I mamusiabrusia znow nam zaginela;( a zespol mielismy zakladac... ekipa sie zebrala;) Rojber tak kolo 20 ma kapiel, masaz, bajke i tak kolo 21 zasypia. z odchyleniem plus minus 15 minut:) ale raczej regularnie. Krakowianka gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) gratulacje krakowianka dla malej :-) jak czytam Piotrusiowi bajeczke to juz wie gdzie jest krowka i pokazuje i robi buuu zamiast muu . :-) juz wie gdzie swinka , kurka i piesek tez go udaje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,moja Lili znowu nie chce pić mleka,ale sie nie przejmuje tym jak wczesniej nadrabia jogurtami i serkami homo. :) Dzis 2 raz zrobilam jej placki z cukini i znowu zjadla az 3 :D Jakos musze przemycac jej w daniach warzywa bo zupek nie chce jesc 3 lyzki i koniec,wciąż jadlaby tylko nabiał i mięsko.Znowu upalnie masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero mi maly usnal :-( a jak robisz te placki z cukinii slodkalili ??? :-) ale dzis upalnie , oby jutro bylo ladnie to nad wode sie pojedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Piotrus pozno zasypia.. placki z cukini mniam....przypomnialas mi :) Rojber ostatnio zajadal sie kefirowymi plackami:) Na szczescie Rojber jest warzywo i owocozerny ale za jogurt to dalby sie pokroic... az podkakuje jak widzi ze wyciagam z lodowki i krzyczy ze mam sie spieszyc :D. No i z jogurtem to chyba wszystko by zjadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Juz w tym miesiacu niektore dzieci z topiku skoncza roczek a pozostale w przyszlym miesiacu! Taki roczek to wielka sprawa!:D szykuja sie grille, przyjecia i najwazniejsze...torty z jedna wielka swieczka do zdmuchniecia...ale z tysiacem zyczen do spelnienia,....:) Czasem jeszcze nie chce mi sie wierzyc, ze jestem mama a co dopiero mama rocznego synka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- ale chyba nie dajesz mu takiego zimnego jogurtu z lodowki?:) Krakowianka- gratulacje dla Zuzi!:) MamaPiotrusia- a jak tam, Piotrus sam juz wstaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat kefirowe placuszki robilam:) Jak mi sie uda..to wyciagam jogurt predzej. ale rzadko sie to udaje...ale jak zmieszam go z owocami to mocno zimny nie jest:) Przyznaje sie bez bicia...taki prosto z lodowki bez owocow tez zdazylo sie Rojbrowi zjesc... obylo sie bez bolu gardla wiec jest ok:) Roczek zbliza sie wielkimi krokami:) A dopiero co w ciazy bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malej daje jogurt z lodowki i nic jej nie jest. 1 Placki z cukini: cukinie tarkuje na grubych oczkach,przekladam na sito i dodaje soli,aby sok sciekł,po ok 30 min przekladam do miski dodaje jajo,make pszenna,natke pietruszki,przyprawiam i smaze jak placki ziemniaczane.Mozna tez dodac sera żółtego lub pestek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) no pozno chodzi spac ale na sile go sie nie da bo sie wierci gada lub krzyczy :-) no probuje probuje ale nogi jeszcze nie umie podniesc , a na kolanach tak . I chodzi juz za raczki , i kombinuje we wannie i przy lozku :-) alr sam wkoncu wstanie jak bedze gotowy :-) A jak te placuszki robicie ???? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede musiala zrobic malemu zawsze to cos innego :-) no mi tez sie zdarzylo dawac prostro z lodowki i jest wporzadku zawsze . Wlasnie jedziemy nad wode i dopiero po 19 w domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym dala jogurt z lodowki, bo wciaz zapominam wczesniej wyciagnac...ale wlasnie boje sie o jego gardelko. SlodkaLilii- dzieki za przepis na placuszki.:) Ostatnio Bruno przejmuje mi lyzeczke i sam sie karmi...jedzenie trwa 2 razy dluzej i wiecej nakarmi zawsze sliniaczek niz siebie ale co zrobic...uparl sie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam napisac, ze co drugi dzien robie mu soczek za swiezych marchewek i jablka. Wlasnie taki swiezo wyciskany najbardziej mu smakuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki kefirowe: 0.5 l kefiru (z reguly uzywam robico) 2 jajka, ok 40 dag maki, lyzeczka sody. Plus wg apetytu dnia 50 g cukru, lub starte jablko, lub banan w kostce itp:). Pozniej juz tylko smazenie:) fajnie rosna i babelkuja na patelni. wychodzi calkiem sporo:) Wage maki podaje ok,bo kefiry sa roznej gestosci. ciasto powinno byc mniej wiecej takie jak na racuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do karmienia to z Rojbrem poki co mamy taki uklad, ze ja mu nakladam na lyzeczke on sobie wsuwa do buzi...oczywiscie nie zawsze dobrym koncem:D chyba ze jest strasznie glodny to tylko ja sie posluguje lyzka:) a taki soczek ze swiezych warzyw i owocow....pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Mamy Piotrusia- co ty wyrabiasz babo? Dziecko samo nie staje a ty je uczysz chodzic???? Pogielo cie, chcesz mu krzywde zrobic? Co za matka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSCIU po pierwsze jezeli nie znasz mnie to sie nie oddzywaj !!! Po drugie jezeli dziecko samo wstaje jak sie je chwyta to nie bede go sadzala na pupe ! Nie zmuszam go do chodzenia jezeli ci o to chodzi , bo jakby sam nie wstawal i nie robil kroczkow to bym tego nie robila . Wiec nie wtracaj sie w moje wychowanie i nie mow jaka ze mnie zla mama , patrz na siebie i nie pisz glupich rzeczy anonimku :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie i upalnie...:) ciekawe jaka pogode bede miec na urlopie ;D Rojber juz coraz dluzej stoi sam bez trzymanki. Upaly go strasznie mecza...drzemki ma nieco dluzsze i jak jest zmeczony to jest marudny,,,, niestety nie mamy balkonu bo by mogl sobie siedzeic w baseniku.. MamusiaPiotrusia gosc moze powiedzial to za ostro, ale moim zdaniem ma czesciowo racje..tj. skoro Piotrus sam nie potrafi wstac, to na chodzenie jeszcze za wczesnie. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×