Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaplakana ja

Jestem w ciazy. Maz sie cieszy, a ja jestem zalamana

Polecane posty

Gość gość
"tępe p***y z obwisłymi cycorami po wykarmieniu gromadki swoich małych pasożytów nie mają prawa potępiać autorkę za świadomy wybór!!" to mój cytat i odnosi się do kobiet o zawężonym myśleniu, którym macierzyństwo zaorało mózg, wiem że są matki które mają łeb na karku i zachowują obiektywizm:P autorko ja nigdzie nie napisałam że Twój mąż Cię namawiał do aborcji ale Cię od niej nie powstrzymał , normalnie to by się o ciebie zatroszczył , o twój stan psychiczny, pytał Cię o pewność decyzji itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplakana ja
rozmawialam z nim kilka godzin, wiec to chyba oczywiste, ze mnie pytal o pewnosc decyzji itd.Naprawde maz nie jest taki zly jak wam sie wydaje, on nawet bylby gotow zajac sie tym dzieckiem jesli bym chciala. Co nie znaczy, ze chce dziecka, bo zaraz jakas nawiedzona napisze, ze on chce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabijasz dziecko dla awansu. świat zwariował. ludzie już nie mają żadnych wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z ciemnogrodem
nie dziecko a zarodek tepa c*po,przeciez nikt nie mowi o usunieciu 8-miesiecznej ciazy.durne nawiedzone katolickie c**y.do szkoly by sie przydalo na powtorke z biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b cbdf
Autorko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noraaktora
jak nie chcesz tego dziecka to urodź i oddaj do adopcji. NIE MORDUJ GO. Jak go zamordujesz zepsujesz sobie życie. Wiele kobiet, które to zrobiły nie mogą się pozbierać. Twoja relacja z mężem może tego nie wytrzymać i potem nawet twoja kariera nie będzie cie cieszyć. NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU. I NIE PATRZ NA TO CO LUDZIE POWIEDZĄ. NIE chcesz dziecka to oddaj go do adpocji. Nikt ci tego nie beddzie wypominał. Wezmą dziecko i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkow mi to prostaczka
widać po tonie jej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×