Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość gość
daruj sobie! myślisz, że mam krótką pamięć? że usunięcie poprzednich wpisów wszystko załatwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny miło że sie odezwałyście:) ja jadę właśnie na zakupy muszę sobie coś kupić nowego:) a u was jak samopoczucie jak sprawy wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny gosc dobry
mam pomys-IGNORUJCIE WPISY TEGO GOSCIA-a sam sie wyeliminuje zauwazylam ze jak mu nie odpisujecie to sie glupio czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
wiem inny gościu ja właśnie to robie i nie odpowiadam na jego głupie zaczepki bo i poco wdawać się z kimś takim w dyskusję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laguna :) u mnie bez zmian, odzywa się codziennie z czego się bardzo cieszę ;) a co do powrotu to tez nie wiem, ale nieprędko raczej. dyskretnie jak tam zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie czuję się głupio!!! i wcale nie liczę na żadną dyskusję - ani z dyskretnie, prostaczką, która ma chłopa, który pięciu złotych nie umie zarobić - ani z Laguną, biednym, bezrobotnym pasożytem, której wydaje się że ma faceta mam gdzieś dyskutowanie z plebsem - ja po prostu komentuję wasze żałosne wypociny - nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a świetnie w moje posiadanie weszła piękna mała czarna i inne d*perele:) ale zmęczyły mnie trochę te zakupy... niezapowiedziana a nie jesteś zła trochę że tak całe wakacje bez faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie a świetnie w moje posiadanie weszła piękna mała czarna i inne d*perele xxxxxxxxxxxxxxxxxx ha ha ha ha ha! co za prostaczka - nie kiecka weszła w twoje posiadanie, tylko ty weszłaś w posiadanie kiecki!!! rzeczywiście - pasujesz na konkubinę krawężnika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jestem biednym bezrobotnym pasozytem, ale w moim mieście to mogę iść jedynie pracować na produkcję za 5zł na godzinę, a nie mam zamiaru tu harować ciężej niz mój facet tam, no sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki twój facet??? mówisz o tym gościu, który wyjechał i się do ciebie nie odzywa? o tym samym, który woli spotykać się ze znajomymi niż tobą? o tym, który woli nawet z rodzicami siedzieć w domu niż się z tobą umówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkając u rodziców i żyjąc na ich koszt nie chce ci się tyłka ruszyć i zarobić tych 5 zł/godz na swoje drobne wydatki??? zamiast tego wolisz siedzieć na kafe i wypisywać brednie o facecie, którego nie masz współczuję rodzicom, że muszą trzymać w domu coś takiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty przestań wypisywać brednie o pracy której nie masz i znajdź se w końcu chłopa i zajmij się czymś kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszczędności! - nie rozśmieszaj mnie - ile zaoszczędziłaś w poprzedniej pracy? pół miliona? milion? w krórej agencji towarzyskiej tyle zaoszczędziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezapowiedziana jak masz oszczędności to ok. xxxxxxxxxxxxxxxxx jakie ok? a żreć za pieniądze rodziców i rachunków nie płacić to też ok? siedzieć cały dzień z d**ą przed komputerem i wybrzydzać na pracę też ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem! - teraz tyłek musi trochę odpocząć - stąd niechęć do pracy! ale daj tym swoim biednym rodzicom parę groszy - nie bądź świnia - nie wydawaj wszystkiego na pierdoły- zapłać czasem jakiś rachunek - rodzice też ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
dziewczyny nie warto się tłumaczyć i zadawać z gościem:) ciekawe jak tam sobie papi radzi co u niej:) Ja musze panować nad złością już raz się zezłościłam niepotrzebnie na swojego oj ciężko jest być kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie dziewczyny nie warto się tłumaczyć i zadawać z gościem xxxxxxxxxxxx a pewnie! kto by tam chciał się zadawać z kimś kto zamiast przytakiwać twoim głupotom i smarować ci tyłek miodem pisze niewygodną prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ktoś się pode mnie podszywa to ja tu jestem mistrzynią intryg a nie koleś wyżej!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo nad tym myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
bardzo szybko to zleciało kiedy twój wraca laguna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ostatnio twierdził, że pod koniec lipca lub na początku sierpnia, ale nie wiem jak będzie na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ale chyba byś się ucieszyła gdyby przyjechał prawda??? a nie boisz się ze będzie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a jak gadacie przez telefon to jak się rozmowa klei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
jestem num tym forum najlepszą suczą a nie to co wy ja mam super faceta co mnie wozi wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×