Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość dyskretnie
o to dłużej zostaje teraz:) a potem na ile jedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dluzej, taki urlopik potem na 14 dni bo musi odrabiac to wolne normalnie na 12 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no to fajnie jak dłużej będziecie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to się jeszcze okaże! posiedzi chłopak tutaj, popatrzy na ceny, wypruje się kasy - i już mu się odechce urlopików w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz milady :D Laguna może bardziej zadbaj o siebie - ja tak robię, przynajmniej staram się. mój odzywa się teraz codziennie, ale mieliśmy parę spięć drobnych. Ogólnie nie jest źle chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milady. gosc ale mi cie zal xxxxxxxxxxx uważaj, żeby się role nie odwróciły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
widzisz podziałało niezapowiedziana wystarczy lekki ochrzan:) ja już odliczam dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
laguna to nie masz nic do roboty??wakacje są na pewno by się coś znalazło aby się czymś zająć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
gość milady. gosc ale mi cie zal xxxxxxxxxxx uważaj, żeby się role nie odwróciły usmiech.gif no raczej sie nie odwrócą, bo ja nie wymyślam scenariusz odnośnie ciebie, źle Ci nie zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie widzisz podziałało niezapowiedziana wystarczy lekki ochrzan ja już odliczam dni.. xxxxxxxxxxx to rzeczywiście wielka miłość skoro trzeba faceta opierdzielać, żeby do "ukochanej" zadzwonił - ha ha ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o większym bluszczu i pasożycie niż ta Laguna to nie słyszałam!!! współczuję rodzicom, że muszą coś takiego utrzymywać - a facetowi się nie dziwię, że zwiał - przy takiej kobiecie niczego się nie dorobi - PASOŻYT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmienia faktu, ze jesteś pasożytem na utrzymaniu rodziców, patentowanym leniuchem, który całe swoje życie opiera na złapaniu faceta - brak zainteresowań i kompletny brak umiejętności w każdej dziedzinie - totalna porażka! nawet koleżanki z wątku już zaczynają cię pouczać i dawać "dobre rady", bo widzą jaka niemota z ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach widocznie gościu musisz sobie tutaj jakoś ulżyć, bo partner chyba Cię nie zaspokaja penetrując twoje wiadro swoim wróbelkiem xxxxxxxxxx ale jest i wkłada!!! a twój po prostu zwiał!!! ha ha ha ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego mam ci zazdrościć? braku kasy, braku samodzielności, braku pracy czy braku faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz... to jedyne co możesz w tej żałosnej sytuacji zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie pracuje kupa ludzi i po piętach mnie całują, że im daję zatrudnienie! renty nie pobieram, mam dwóch przyd**asów, którzy prześcigają się prezentach dla mnie stać mnie nicnierobienie, bo odziedziczyłam również spory majątek po bezdzietnym wujostwie z Anglii chcesz jeszcze coś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
oj gość coś się grubo tłumaczy no ale kto tu go słucha!:) ja już poćwiczyłam mój kaloryferek a do tego jeszcze przeczytane posty gościa sprawiły że mam świetny humor. dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w sumie to go nie opieprzyłam o to że nie dzwonił. Bo musiałam w pierwszej kolejności za co inne, więc o odzywaniu to tylko był ten sms. Ale to nie jest wszystko tak pięknie. Gościu szalejesz ;D Laguna nam się rozkręciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no właśnie laguna twoje nowe oblicze mi się podoba:) grunt że jest teraz wszystko ok niezapowiedziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba wam się nierób żerujący na rodzicach? wymiękający po pierwszym dniu pracy? żyjący wyłącznie życiem faceta? pytający głupio na forum: co mam robić, bo się nudzę, bo nie mam przyjaciół? może podoba wam się dlatego, ze jesteście takie same? PS wszystko co napisałam o sobie wcześniej to blef - jednak jesteście mało rozgarnięte, skoro uwierzyłyście w takie bzdury, o Lagunie nie wspomnę - ćwierćmózg łyka wszystko jak pelikan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
chyba nie zrozumiałaś mojego komentarza o dobrym humorze właśnie dzięki tobie no ale cóż bywa... tak mam ułożony plan ćwicze do 1,30h czasami 1 h. no i jeszcze rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
sama sobie ułożyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny co u was ja właśnie skończyłam pracę :) w końcu wyszło słońce:) milady jak tam z partnerem wszystko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskretnie, tak ok:) dziś się zobaczymy będziemy sprzątać powli meiszkanko po remontach, chociaz jeszcze nei ma wszedzie drzwi i nei wiem czy juz wszedzie pomalowane na dwa razy wiec nei weim czy jest sens;) chyba ze np lazienke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a to fajnie:) a ile jesteście razem milady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×