Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

18.07.13 [zgłoś do usunięcia] gość koleżanek nie pozdrowisz? nie pochwalisz się, że znowu nie zadzwonił ani nie napisał? dopiero teraz weszłaś tutaj ? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lagunie wreszcie pewne rzeczy zaczęły układać się w logiczną całość i dotarło do jej zakutego łba w jakiej jest żałosnej sytuacji - dlatego usunęła wszystkie swoje wpisy i całą agresję musi gdzieś wyładować!!! dawaj laska!!! czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pracy (której ty nie masz) też mogę pisać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach widzi i słyszy mnie prawie codziennie przez kamerkę. xxxxxxxxxxx no to spadaj już na tę kamerkę - bo pewnie się chłopak nie może ciebie doczekać - ha ha ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, że jak ktoś napisze o was prawdę to jest to ciężka obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc to jest tylko twoja prawda, tak ci sie wszystko wydaje, obrazasz tutaj porządnych ludzi, wyzywasz, poniżasz, to jest nie godne zachowanie i nie powinno mieć miejsca takie coś na forum, takie obrzucanie błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę już setny raz! to nie jest twoje osobiste forum! każdy ma prawo się wypowiedzieć i niekoniecznie zgodnie z twoją opinią! - jeśli się wam to nie podoba przenieście się na mniej publiczne forum nic nie poradzę na to, że niektóre z was mają żałosne życie oparte tylko na mrzonkach i czekaniu - stwierdzenie tego faktu nie jest ubliżaniem a jeśli się wstydzicie takiego życia to o nim po prostu nie piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
dziewczyny 5 lipca 2014 roku wychodzę za mąż!!! mój zrobił mi niespodziankę wyjechał wcześniej i przyszedł do mnie w nocy .powiedział że już długo zwlekaliśmy z tą decyzją a on wie że chce zemną być a ta rozłąka tylko tego dowiodła więc za rok w moje urodziny będę miała męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od początku wiedziałam, że ten wątek to prowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
dziękuje milady :) mam nadzieje że wszystko się ułoży do tego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak facet utrzyma "rodzinę" skoro ty nie pracujesz a on nawet nie potrafi zarobić na doładowanie do telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
jak tam niezapowiedziana co u ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskretnie gratuluję :* u mnie dużo zajęć, mało czasu na myślenie. Mój ostatnio dużo do mnie piszę. Układa nam się raczej średnio. Laguna szkoda nerwów bojowniczko :P jak tam milady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojechał goły i wesoły za pożyczone pieniądze i to co zarobił teraz musi oddać - czyli po miesiącu pracy za granicą wraca pusty jak bęben!!! pogratulować gołod*pca za męża dyskretnie!!! a za ślub i wesele kto płaci? pewnie rodzice nierobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
dziękuje:) mam nadzieję że sprawdzę się jako żona:) czemu średnio coś nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno się sprawdzisz - ale tylko wtedy jak rodzice będą was sponsorować a teraz, dyskretnie, wymyśl jakiegoś innego newsa - bo ten ze ślubem był cienki - topik dalej ci pada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty niezapowiedziana też wierzysz w te bzdury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu przecież wg Ciebie jestem głupią naiwna gąską, która wierzy swojemu facetowi to chyba nie wątpisz w to że wierze dyskretnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaa! chyba, że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej laguna:) co tam słychać :) tak nawiasem to niezłe masz teksty:):) niezapowiedziana to są jakieś grubsze kłótnie? u mnie kiedyś tak było . cały czas się sprzeczaliśmy o byle g**no ale w końcu powiedzieliśmy sobie stop i zaczeliśmy normalnie funkcjonować:) kłótnie są bardzo męczące jeszcze w dodatku jak się jest na odległość i trzeba je rozwiązywać przez telefon.. ale mam nadzieję że wyjdzie na prostą wszystko:) ja właśnie skończyłam swój wycisk kobitki zachęcam coś pięknego uśmiech sam maluje się na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam Laguna byłaś na kamerce? pewnie byłaś, ale kiedy tylko włączyłaś, on się od razu wyłączył jak to ma w zwyczaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dyskretnie, u mnie bez zmian jak na razie...ale widzę, że u Ciebie jest wszytko na dobrej drodze, fajnie :) niezapowiedziana teraz tylko my musimy czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×