Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość dyskretnie
aha:) a to że tak tydzień jest z tobą a dwa tam nie męczy cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskretnie w sumie to tam jest 12 dni a tu 9 2 weekendy tu:) przywyklam bo tak od poczatku zwiazku bylo szybko nam to mija codzennie mamy kontakt tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta baba co tu się wtrąca w ten temat to chyba musi mieć strasznie nudne życie, skoro cały dzień siedzi i żywi się naszymi wpisami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no niby tak:) a gdybyś miała wybrać że pojechał by na ok 3 miesiące a potem już by nie jeździł tam za granicę lub już jeździł tak non stop co tydzień co byś wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskretnie ciężkie pytanie:) wiem przecież , że non stop tak pracować nie będzie, wiem, że może mu się zmienić rotacja i może być tak ze dwa tyg bedzie tam a 3 tyg tu chyba nie chcialabym rozlaki na 3 miesiace, bez widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach a ta baba co tu się wtrąca w ten temat to chyba musi mieć strasznie nudne życie, skoro cały dzień siedzi i żywi się naszymi wpisami xxxxxxxxxxxxx tylko tyle masz do powiedzenia pasożycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanek nie pozdrowisz? nie pochwalisz się, że znowu nie zadzwonił ani nie napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty Laguna masz dopiero ciekawe życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
wiecie, choć jestem ze swoim już 4 lata to ciągle trzeba pielęgnować ten związek kiedyś jeszcze myślałam że wystarczy się zakochać i być kochanym ale potem gdy stawaliśmy się coraz sobie bliżsi to dopiero dowiedziałam się ile tak na prawdę trzeba wkładać z siebie ile trzeba dać tej osobie i wiem że moje myślenie było błędne bo pomimo że się kocha należy umieć pójść na kompromis ,umieć rozmawiać,być wsparciem mieć zaufanie i być przyjacielem. w głębi rzeczy to trudne .ja często niestety o nie których rzeczach zapominam a jak jest u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie - widzę, że już robisz bokami - za wszelką cenę chcesz reanimować tego trupa jakim jest ten żałosny wątek - pocimy się na nim ja, ty, Laguna i milady - i już tak zostanie... nie chwycił pomysł obrabiania tyłka twojej zamężnej koleżance - nie chwyci także temat o pielęgnacji związku skup się lepiej na codziennym meldowaniu "zadzwonił, nie zadzwonił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ale jestem zmęczona dzisiaj chyba przesadziłam z ćwiczeniami:) jak minął wam dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach dyskretnie ja też często zapominam o takich rzeczach xxxxxxxxxxx ty zapominasz??? przecież ty nie zapominasz o nim nawet przez minutę!!! żyjesz jego życiem i jego sprawami, bo nie masz żadnych własnych! dlatego zwiał i nie wróci - a jeśli wróci, to na pewno nie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można żyć twoim życiem skoro żadnego nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz, skoro tutaj siedzisz i się tak podniecasz to jednak musze miec ;) żal mi twojego faceta, pewnie cały dzień ucieka z domu żeby z tobą nie siedzieć, bo by skończył w psychiatryku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój spieprzył za granicę, żeby cię nie oglądać i nie dzwoni, żeby nawet nie słyszeć twojego głosu - a jak przyjeżdża to nawet - jak pisałaś - nigdzie cię nie zabiera ze sobą do znajomych, zapewne wstyd mu takiego wycier***a komukolwiek pokazać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzi i słyszy mnie prawie codziennie przez kamerkę. a czemu nic nie powiesz o swoim? co łyso ci się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko dla przypomnienia głupia kłamczucho!!! 12.07.13 [zgłoś do usunięcia] Laguna Beach ja myślę, że mój już mnie nie kocha i po prostu będąc tam chce się odciąć ode mnie, smutne to, ale tak czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
laguna spokojnie nie trać nerwów na tego gościa na prawdę nie wrto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, a co cie to obchodzi :P i co już piszesz książke na podstawie tego wątku? śni on ci sie po nocy? bo chyba popadłaś w jakąś manię :D idż się umyj lepiej do stawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, ze jak usuniesz wszystkie swoje wpisy, to zmienisz swoją historię??? dla przypomnienia - twoja koleżanka milady: 2013-07-02 15:20:05 [zgłoś do usunięcia] milady. Laguna bez obrazy ale zaczynam rozumieć czemu Cię ten Twoj tak zlewa pop prostu nei masz swojego zycia, pasji, zaintreresowan! siedzisz tylko i sie dolujesz, a co ze swpoim wlasnym zyciem? czy ty szukasz pracy? nie masz zadnych pasji? znajomych? prowadzenie domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty cały dzień siedzisz i czytasz od początku cały wątek po 100 razy, to naprawdę coś z tobą nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś na policję - dyskretnie ma szwagra na komendzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cały dzień - dopiero co usiadłam do komputera - cały dzień byłam w pracy - w przeciwieństwie do ciebie leserko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-06-26 23:41:23 [zgłoś do usunięcia] Laguna Beach weszłam na skype przed chwilą i mój od razu stał się niedostępny świnia xxxxxxxx jeszcze jeden kwiatuszek do bukieciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
laguna ochłoń mówię ci nie warto jemu tylko na tym zależy żeby kogoś sprowokować. daj na wstrzymanie i będzie ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×