Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Dziewczyny, byłam u ginekologa. Okazało się że nie mam torbieli (HURAAAAA!!!!!! ) Tylko mam powiększony prawy jajnik (4cm). Przepisał mi lekarstwa (takie które nie szkodzą ciąży) i mam je brać :) Cieszę się, że wszystko ogólnie dobrze. Powiedział mi kiedy mamy się starać itd, :) Także jestem dobrej myśli :) Ale jak dziś rozmawiałam z Puzzlem to powiedział mi, że on na razie nie chce się starać.. Może jednak zmieni zdanie. Oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wiem co mam robić. Spokojnie. I tak będę z nim rozmawiać. Przedtem chciał mieć ze mną dziecko to przecież tak od razu nie zrezygnuje :) ja nie będę na siłę niczego robić. Wiem, że każdy ma prawo się rozmyślić lub zmienić zdanie. Wiem, spokojnie. Pogadam z Nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :D u mnie piękna pogoda .... ja się już super czuje :) wieczorkiem pojade na siłownie,bo już mam dość tego lenistwa i wmawiania sobie,że od poniedziałku zaczne ćwiczyć (nie wiem kogo ja próbuje oszukać :P ).... x witam nowe dziewczyny :) jak chcecie to się dopiszczie do tabelki :) nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 BaBy ciesze się,że wszystko wporządku ze zdrowiem :) co do Twojego Puzzla to miałam tak samo z moim wcześniej,ale przecież dziecko jest na całe życie i nie jest tak,że się chce,a później nie,więc porozmawiałam z nim,oczywiście ciężko by mi było jeżeli nie zmienił by zdania,ale uszanowałabym jego decyzje.Twój na pewno też zmieni zdanie,nie martw się :* :) x Miłego dzionka dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chciałam wstawić serduszko kolo Ani nicku,ale się nie pokazało ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... ❤️ (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się staram
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2.................................06.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1............................15.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) a czy mama26 jeszcze tutaj zagląda? Dawno jej nie widziałam... ----------------- Ja czekam teraz na okres. Raczej nic (a może bardziej odpowiednio - nikt) nam nie wyszło. Pobolewa mnie podbrzusze jak w normalnym cyklu. Szkoda tylko, że zacznie się 12.07 bo w sobotę jedziemy na imprezkę do rodziny męża :) będzie ognicho, kiełbaski i konie- a z bólem brzucha to daleko nie zajadę :( ---------------- Co do rozmyślania się w sensie dziecka- mój mąż na samym początku też nie bardzo chciał, później jednak chciał a jak nam wyszło w ciągu pierwszego cyklu to nie mógł uwierzyć hehe teraz jeżeli chodzi o drugie dziecko- też raz jest przekonany i chce, znowu za chwilę się waha (to jest uwarunkowane stanem konta niestety...). Już jakiś czas temu ustaliliśmy, że mimo wszystko będziemy się starali o rodzeństwo dla małego bo jeżeli mielibyśmy patrzeć tylko na pieniądze to one raz są a raz ich nie ma i nie mamy pewności, że za rok akurat będą (czy też, że nie będzie ich wcale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Hej kobietki ;) i jak tam ? Stwierdziałam koniec nakręcania się! Testy wszystkie wyrzucone, do ginekologa tez nie ide, czekam na dzień okresu ! OBYM GO NIE DOSTAŁA !! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzioszek - jeżeli chodzi o testy to ja pierwszy robiłam w dzień spodziewanej miesiączki i kreseczka wyszła mi b. blada- mąż nie widział i nie wierzył, że cokolwiek tam jest. A jednak :) Na drugi dzień skoczyłam do apteki od rana, zrobiłam test i kreska była już ciemniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Te testy to mnie doprowadzą do psychiatry :P Pre test pokazał mi wczoraj rano blada kreseczke zdjęcie wysłałam wyżej, dzisiaj nie pokazało już nic... :/ aaaaj tam :( Ja zrobiłam test po ginekolog kazał mi zrobić po 10 dniach brania d*phastonu... Chciałam dzisiaj do niego jechać, ale dzwoniłam chyba ze sto razy i nawet nie raczył odebrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przed okresem i normalnie zeżarła bym chyba wszystko... Zwłaszcza słodycze. Załączył mi się packman... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
15 lipca mam dostać okres... Nie wiem jajniki mnie bolą, sutki jak dotykam, ale nie wiem czy to nie na okres :( oby nie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... 5 dni to kupa czasu. Poczekaj cierpliwie do terminu @ i wtedy zrób test. Wiem, że może brakuje cierpliwości, ale pomyśl, że i tak już nie masz wpływu na to czy będziesz w tym cyklu w ciąży czy nie więc nie zaprzątaj sobie tym głowy. A testy robione tyle czasu wcześniej raczej nie są zbyt wiarygodne. -------------------- No nic, spadam na rower :) Gdzieś trzeba spalić tą chałwę, którą dzisiaj pochłonęłam :P paps!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Pierdzioszek jestem zaskoczona ze tak wczas robisz te testy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Motylek robiłam jeden bo kazał mi ginekolog no i jak wyszła blada kreska no to zrobiłam jeszcze dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badałam sie, niby wszystko ok ;) jeszcze moj Kochany musi zbadac nasienie....ale z tym poczekamy jeszcze ;) **** Trzymam kciuki za was ;) *** Kto teraz testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Ja już nie testuje ! NIGDY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jeszcze nie raz zatestujesz ;) to poczatek staran dopiero ;) oczywiscie zycze ci zeby sie jak najpredzej udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
U mnie bedzie ciężko bo mój mężczyzna jest w domu co miesiąc więc d**a blada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Hehe no dokładnie :P jesteśmy słomiane wdowy... kierowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
No ale tak czy tak siedzimy same :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owulacja nie czeka az nasi Panowie wroca ;) ile to trzeba szczescia zeby akurat sie wszystko "zgrało" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzioszek - gość
Nooo dokładnie :( raz na 2-3 miesiące jak u Mnie... :/ Tak chce dzidziusia to niech wraca co pare dni a nie :P Oj ja mu dam jak wróci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zaciążyłam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×