Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

niestety pojawilo sie krwawienie.. Nie poddaje sie bedziemy dalej probowac.. Jest dzis upalnie, wiec napewno jestescie nad jeziorkiem:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczkowaowa mamy termin @ w tym samym czasie :) *** mo kochany jeszcze nie wyjezdza na dwa tygodnie- jest jeszcze malenki cien szansy na ten cykl, oczywiscie jak zawsze umiem sie pieknie oszukiwac i mam nadzieje - jaka jestem głupia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest coś w tym, że mam jakaś blokadę i niepowinnam myśleć.aż tyle. Chyba zajme sie czymś, we wrześniu czeka mnie nauka, wiec napewno nie bede tyle rozmyślac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jest. Najlepiej odpuścić :) Moja koleżanka starała się 4 lata (ona ma 25 lat) i zaszła w ciąże dopiero wtedy kiedy "odpuściła" :) Coś w tym musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekGosc
Promyczkowa szkoda ze sie nie udalo ja tez mam dostac lada dzien okres wtedy te plamienia trwaly 29 i 30 lipiec po tym nic , nie wiem czy jutro okres bedzie czy nie ale p[ewnie tak tak w ogole to wlasnie wropcilam dzis znad jeziora gdzie bylam od srody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drobniutka80
Cześć dziewczyny mogę sie do Was przyłączyć? Staramy sie od pól roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Drobniutka oczywiscie ze tak! napiusz cos wiecej:0 dopisz sie do tabelki:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drobniutka80
A gdzie ta tabelka? My mamy juz córkę 5 letnia, chcielibyśmy drugie dziecko. Badania hormonów robiłam, niby wszystko ok ale jakoś nam sie nie udaje. Od 6 mcy staraliśmy sie właściwie kiedy była ochota a w dni plodne średnio co dwa dni. Mam cykle ok 29-30 dniowe. Dzis mój 15 dzień cyklu, wczoraj i dzis testy owulacyjne pozytywne, dzis charakterystyczny dla mnie mega duży bol okoloowulacyjny, myśle ze mnie związany jest w dużej bliskości z owulacja bo właściwie jutro juz na pewno będę miała tylko sluz typu nieplodnego, dzis jest go przeważająca ilośc. Temperatura mi jeszcze nie skoczyła. Niestety w tym cyklu mieliśmy tylko wczoraj na starania, mąż wcześniej był chory a dzis wyjechał w trasę w pracy więc mam nadzieje ze z tego jednego starania przedowulacyjnego w końcu sie uda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drobniutka80
Aaaa wiek 33, cykl starań 6, termin @ 17-18 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 Drobniutka80....33..............................6..............................17-18.08 . . . Witaj Drobniutka80 ! Przyłączaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekGosc
byle do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość cyklu w dniach: ... Owulacja zazwyczaj występuje w dniu: 26.............................................10-14 dzień cyklu 27..............................................11-15 dzień cyklu 28..............................................12-16 dzień cyklu 29...............................................13-17 dzień cyklu 30..............................................14-18 dzień cyklu 31..............................................15-19 dzień cyklu 32..............................................16-20 dzień cyklu 33..............................................17-21 dzień cyklu 34..............................................18-22 dzień cyklu 35..............................................19-23 dzień cyklu 36...............................................20-24 dzień cyklu 37...............................................21-25dzień cyklu 38..............................................22-26 dzień cyklu 39.............................................23-27dzień cyklu . . . wyszukałam dziś na internecie taka tabelkę :) Dziewczyny, ja mam cykle 33 dniowe. Lekarz kazał nam starać się od 8-16 dc. Może dlatego się nie udało bo za każdym razem przegapialiśmy ten dzień? Hmmm nie wiem co mam o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość cyklu w dniach: ... Owulacja zazwyczaj występuje w dniu: 26.............................................10-14 dzień cyklu 27..............................................11-15 dzień cyklu 28..............................................12-16 dzień cyklu 29...............................................13-17 dzień cyklu 30..............................................14-18 dzień cyklu 31..............................................15-19 dzień cyklu 32..............................................16-20 dzień cyklu 33..............................................17-21 dzień cyklu 34..............................................18-22 dzień cyklu 35..............................................19-23 dzień cyklu 36...............................................20-24 dzień cyklu 37...............................................21-25dzień cyklu 38..............................................22-26 dzień cyklu 39.............................................23-27dzień cyklu . . . wyszukałam dziś na internecie taka tabelkę :) Dziewczyny, ja mam cykle 33 dniowe. Lekarz kazał nam starać się od 8-16 dc. Może dlatego się nie udało bo za każdym razem przegapialiśmy ten dzień? Hmmm nie wiem co mam o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość cyklu w dniach: ... Owulacja zazwyczaj występuje w dniu: 26.............................................10-14 dzień cyklu 27..............................................11-15 dzień cyklu 28..............................................12-16 dzień cyklu 29...............................................13-17 dzień cyklu 30..............................................14-18 dzień cyklu 31..............................................15-19 dzień cyklu 32..............................................16-20 dzień cyklu 33..............................................17-21 dzień cyklu 34..............................................18-22 dzień cyklu 35..............................................19-23 dzień cyklu 36...............................................20-24 dzień cyklu 37...............................................21-25dzień cyklu 38..............................................22-26 dzień cyklu 39.............................................23-27dzień cyklu . . . wyszukałam dziś na internecie taka tabelkę :) Dziewczyny, ja mam cykle 33 dniowe. Lekarz kazał nam starać się od 8-16 dc. Może dlatego się nie udało bo za każdym razem przegapialiśmy ten dzień? Hmmm nie wiem co mam o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość cyklu w dniach: ... Owulacja zazwyczaj występuje w dniu: 26................................................................10-14 dzień cyklu 27.................................................................11-15 dzień cyklu 28..................................................................12-16 dzień cyklu 29..................................................................13-17 dzień cyklu 30...................................................................14-18 dzień cyklu 31....................................................................15-19 dzień cyklu 32....................................................................16-20 dzień cyklu 33.....................................................................17-21 dzień cyklu 34....................................................................18-22 dzień cyklu 35.....................................................................19-23 dzień cyklu 36.....................................................................20-24 dzień cyklu 37.....................................................................21-25dzień cyklu 38......................................................................22-26 dzień cyklu 39....................................................................23-27dzień cyklu . . . wyszukałam dziś na internecie taka tabelkę :) Dziewczyny, ja mam cykle 33 dniowe. Lekarz kazał nam starać się od 8-16 dc. Może dlatego się nie udało bo za każdym razem przegapialiśmy ten dzień? Hmmm nie wiem co mam o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzednim cyklu bardzo mocno odczuwalam owulacje, kochalismy sie co drugi dzien i dzien w owulacji tez a mimo wszystko nie udalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my teraz z Puzzlem też się kochaliśmy ale wątpię. Jak co miesiąc mam wrażenie że znów się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
ten Gość z 02.08.2013 o 14.31 to ja zapomniałam sie podpisac:) promyczkowa przykro mi:( ale nowo szansa jest, trzeba w tych złych rzeczach doszukiwać sie pozytywów:) Cytrus22 przywołuje Cię do porządku!! nie jesteś głupia! nie możesz tak pisać:) pragnienie dziecka nie jest głupią rzeczą:) Baby to może poprostu tak promyczkowa mówi co drugi dzien nawet trzeci dzien a nie tylko do 16 dc moze faktycznie nie trafiłaś w dzien. Ja siedze w pracy dzisiaj, wczoraj bylismy z chłopem nad woda i z kolezankami:) bo dopiero za tydzien jedziemy nad morze i chciałam sie przygotowac bo bardzo sie wstydze i nigdy nie miałam na sobie stroju kąpielowego... wiec wczoraj jakos sie przemogłam i założyłam krótkie spodenki i tanike. I wiecie co widziałam tam kobiete w ciąży też była w wodzie tak gdzies do pasa i zastanawiam sie czy moża w ciąży włazić do takiej wody,"takiej" tzn to był zalew i nie jest ta woda najczystrza...? poza tym u mnie wporzadku staramy sie co kilka dni bo nie wiadomo kiedy ta owul. Wczoraj akurat M troche poszarżował z kolegami i nie było z niego pożytku wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo prawdopodobne :) Ale nie poddam się :) Życzę wszystkim powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria__
Hej dziewczyny ja tez sie staram z moim o dzidzie,zaszlam w marcu po 2 miesiacach staran ale w osmym tygodniu poronilam niestety:( od lipca probujemy dalej,biore witaminy dla starajacych sie moze tym razem bedzie dobrze,mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobniutka i Victoria witamy was ;) *** Jak weekend? My szaleliśmy na disco - było mi to potrzebne troche sie wyluzowałam i w koncu usmiechnełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
hej:) wczoraj miałam mieć okres i nie przyszedł zrobiliśmy test i po niecałych 5 minutkach ukazały się dwie wyraziste różowe kreseczki:) dziś dla pewności powtórzę test:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Maniutek23 hehe staramy się i akrobacje robić:D Nie jest tak łatwo:D Próbuje się wyluzować i nie myśleć o tym czy się uda czy nie ...Niestety...ale walczę z tym:) Lepiej mieć oczyszczony umysł:) Z kalendarza wynika że jutro owu... Dziś czułam z rana lekki ból podbrzusza i myślę że już się zaczyna. Od 4 dni działamy...w sumie wczoraj zaszaleliśmy i rano i wieczorem :P a tak to 2 dni temu. Zobaczymy :) A wy jak tam?? Mam nadzieję że powoli zacznie nam się układać i będzie więcej na forum wypowiedzi z "pozytywnym wynikiem" :D żeby jakaś nadzieja dla reszty dziewczyn była:) Trzymam kciuki ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
ojojojojoj !! motylek ! brawo !!! zdradzaj swój sekret ale to już :* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulalala posłuchałam tu kogoś i raz potrzymałam nogi w górze:P ale nie wiem czy to własnie to pomogło:D ej laski chodzicie do gina prywatnie czy na NFZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×