Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

nie martw sie tabelka :) Ja wiem, że uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 31_UK
Cytrus glowa do gory ja czekam na moj cud juz prawie 6lat caly czas walcze o malenki cud niedlugo czeka mnie in vitro ale sie nie poddaje bo wiem se dlugo letnia walka sie oplaci i wkoncu sie uda mimo ze mam prawie 32juz ale walcze dalej mimoiz wylalam ocean lez moje malzenstwo bylo w rozsypce malo nie skonczylo sie rozwodem wiec glowa do gory i inne dziewczyny tez na kazda przyjdzie kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Boję się jutro wizyty u gina.... narazie nie mogę wpisać się w tabelkę bo mój cykl się pop....rzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dopisuje sie do tabelki ANiulka 23 ..............23.................2...................04.07 Ja nadal dzieki Bogu @ niedostałam choc przez dwa osttanie dni mialam takie jakby brazowe plamienie ale mocne doslowni kilka sladow na majtjach i niestety czuje takie klucie jakby jajniki? Wszystkie te objawy juz od poniedzialku a to troche wczesnie jak na objawy przed @ ale pewnie to na @. testu nie robie narazie bo stwierdzilam ze nie ma sensu narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................22.. ...........................26.08 bpmd.................25................................6. ..............................16. 07 też się staram..25................................2................. ..............06.07 pierdzioszek.......21..............................1.. .........................15.07 ANiulka 23 .........23..............................2................................04.07 . . bpmd- nie martw sie. na pewno wszystko bedzie dobrze :) . . Aniulka23- A może jednak zrób test? bo to plamienie może oznaczać zagnieżdżanie się zarodka :) . . . Mnie kłuje jajnik prawy(mocniej) że czuje go na każdym kroku (byłam u lekarza i mam powiększony go wiec biorę leki) a lewy jajnik zaczął mnie kuć od kiedy znów zaczęliśmy się starać. Dziwne to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro musze sie zapisac na wizyte, a że okres mi sie spoznił to musze poczekac az sie skonczy... dzisiaj miałam piękny sen - śniło mi sie ze byłam u mojego ginekologa i zrobił mi jakis specjalny test i wyszło, ze jestem w ciazy - ile ja bym dała zeby to sie stalo w realu ;) *** Aniulka trzymam kciuki :) u mnie w tym cyklu zero szans Moj wyjezdza na dwa tyg ;// **** ona 31 podziwaim cie za cierpliwośc ja czasami opadam z sił już.... ale wierze w to ze ci sie uda :) bardziej wierze ze sie uda Wam niz mnie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
Ja mam lat 22, staramy sie ok rok z malymi odstepami, miesiaczka ma byc 4.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20.................................5. .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................6. ..............................16. 07 też się staram...25................................2................. ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2.................. .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12...............................04.08 . . Ponawiam tabelkę. Jeśli któraś już wie kiedy dostanie @ czy coś to wpisujcie i poprawiajcie pomiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wytrzymam to moze jutro zrobie rano test, ale dzis tak mnie strasznie boli brzuch, podbrzusze jajniki ciezko wyczuc co. w nocy az sie obudzilam i bylam pewna na 100% ze to@ a tu do tej pory nic tylko boli chwilami. raz jest ok a raz boli. tak jakbym miala@ a nie mam. Sluzu robi sie duzo ale nie jest snizno bialy tylko ma jeszcze taki brazowy odien ale ledwo zauwazalny. W sumie nie mialam jeszcze tak zeby az tak dlugo przed @ bolal mnie brzuch czy tez podprzusze i to tak dosc mocno nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka23- Mi tu coś nie pasuje :) Wydaje mi sie że mozesz byc w ciazy. Moze zrob ten test jutro jednak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
hej hej :)Mi sie właśnie dziś zaczynają dni płodne... zobaczymy :D Chociaż moja @ była 2 dniowa w odstępie 3 dni to chyba zaliczę to jako normalną @.. a ja mam 24 lata :) teraz będzie 3 cykl starań:) Następna @ 20.08 ...Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Anulka23 -------->pisz jak tam test!! zrobiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................6. ..............................16. 07 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................04.08 ulalaCoRobic....24..............................3...................................20.08 . . . Tabelka wpisana. . Aniulka23- Rób test test :d czekamy :) hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co mam z tymi jajnikami.. Prawego czuję na każdym kroku ;/ lewy kuje mnie i daje mi o sobie znać :) a jeszcze dziś idę na jazdy z prawka.. Ohhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ..............9 tc... (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................6. ..............................16. 07 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnna000
Dziewczyny nie odzywałam sie bo mdłości strasznie męczyły, ale zaczynają juz przechodzic. dzisiaj np wymiotowałam tylko raz a teraz dobrze sie czuje. Nawet sie zaczełam troche martwic bo wyczytałam w necie ze jak ustepuja objawy ciąży tak wczesnie to moze oznaczac ze ciąża obumarła. U mnie teraz bedzie 9 tc. Gin powiedział ze mdłości mogą sie utrzymac do 12 tygodnia. Na innej stronie o ciazy napisane było ze ok 9 tc mdłości mogą powoli zanikac. No i juz sama niewiem. Wizyte u gin mam dopiero za 2 tygodnie, teraz mój lekarz jest na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................04.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, te bole jajnikow to oznaka owulacji, pewnie peka pecherzyk. Ja tak zawsze mam i doskonale wiem :) Dzialaj dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
Ja od owulacji do dnia okresu mam bole jajnika i to codziennie. Czasem nawet w czasie okresu mnie boli i to zawsze odkad pamietam boli mnie prawy jajnik. Nigdy lewy. Czy to oznacza ze owulacje mam tylko z prawego jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
coraz blizej spodziewanego okresu 04.08 wciaz mam cicha nadzieje ze moze sie udalo, mialabym najpiekniejszy prezent urodzinowy, urodziny mam 06.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam dzisiaj gina dlaczego bolą mnie dwa jajniki naraz , czy to przez poronienie a on na to że czasami tak jest że prawy się kłoci z lewym :) powiedział że mam wielki pęcherzyk i jutro pęknie wieć mamy działać... promyczkowaowa-idz do lekarza on napewno ci powie czy tylko z lewego masz owulację...ja mam teraz z prawego a bolą oba więc niema co się martwić takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki pomyliłam się zamiast prawego napisałam lewego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podziałałam dziś :) jajnik nadal kuje ale już troszkę mniej :) Oby to było to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam test ale wynik negatywny. mam jednak jeszcze cicha nadzieje bo w sumie to termin miesiaczki mam dopiero na 5 sierpnia a od stosunku minelo tez nie duzo bo 7 dni dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Baby, BPMD, ulalaCoRobic- róbcie róbcie róbcie akrobacje i wariacje tym razem może się uda i wszystko sie podtrzyma do końca:) promyczkowaowa jak tam nie widac narazie @ mam nadzieje? Aniulka23 moim skromnym zdaniem to jeszcze za wczeście na test wstrzymaj się jeszcze troszkę:) powodzenia:) U mnie dzisiaj 17 dc, przed wczxoraj cos tam podziałalismy, i tak d**a pewnie, bo ja nawet nie wiem kiedy mam owulacje...;/ Ale za to jedziemy z chłopem mym nad morze za półtora tygodnia tylko to pewnie juz bedzie po owu (żeby spłodzić plażową fasoloke):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jestem wykończona ! :) Ale pozytywnie ! :) Od 3 dni zaczęłam ćwiczyć z Ewa Chodakowską (chce zrzucić z wagi), może tym razem się uda ;) . . . Maniutek23- Staramy się :) Tylko nie wiem czy oliwka Bambino może wpływać na plemniki? Bo my używamy i nie wiem czy to nie szkodzi ? Super, że jedziesz gdzieś :) Zazdroszczę :) Ja to siedzę w domu , bo remont kuchni mamy, ale mam nadzieje, że za rok już na pewno pojedziemy :) . . Aniulka23- Mi też się wydaje że 7 dni to jednak za mało. może zrób za 4-5 dni jak nie dostaniesz nadal okresu ? . . . promyczkowaowa- mam nadzieje ze zamiast @ pojawią się 2 kreski na teście :) . . A co tam w ogóle u Was słychać? :) Jak samopoczucie? :). . Aaaaaa mam jeszcze jedno pytanie, bo muszę brać dopochwowo Gyno-Femidazol (mam powiększony prawy jajnik, chyba jakiś stan zapalny) i czy ten lek nie niszczy plemników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
Powoli zaczynam już plamić, nie bawem pewnie pojawi się krwawienie. Ból podbrzusza straszny. Jeśi się nie udało to trudno. Kolejny cykl.. Kolejna nadzieja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro jest patrzeć na mamy z dziećmi i ciężarne. W lipcu dostałam 10smsów od znajomych, że zostali szczęśliwymi rodzicami. Przykre to jest, że ja nie mogęsie tym cieszyć. Może nie jest mi dane być mamą. Jestem młoda i zdrowa, nie staramy się opsesyjnie, pełen luz. Nie wiem w czym problem. W styczniu ginekolog poradziła mi, abym po wytrysku unosiła pupę do góry i nogi wysoko oparte np o ścianę , robię tak i nic. Może ja bezpłodna jestem:-( albo to jeszcze nie mój czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby co do leku to niewiem... ćwiczenie chodowskiej widziałam na necie i sama sie zastanawiam czy ich nie spróbować.. aproposik, do czego wam oliwka..??:) Nie martw sie skonczysz remont bedziesz miała elegancką kuchnie za to:) a słyszałas o tej diecie 3D Chili? kurde jakies dobre opinie są ale niewiem czy to prawda. promyczkowaowa nie zamartwiaj sie, musisz byc cierpliwa wkoncu sie uda:)głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×