Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość motylekGosc
cytrus wiele kobiet je stosuje:) szczególnie jak się długo starają! ja postanowiłam wyluzować ale i tak ciągle sprawdzam wkladke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
cytrus wiele kobiet je stosuje:) szczególnie jak się długo starają! ja postanowiłam wyluzować ale i tak ciągle sprawdzam wkladke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam testy owulacyjne ale dla mnie to "badziew" :( Dziewczyny.. co chwilkę chodzę do WC siku.. Moze się przeziębiłam? Ale czuje sie dobrze.. może to wcale nie jest ciąża ? nie będę schizować. Poczekam do @. Potem zrobię test ciążowy i wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Baby czekaj:) ja tez duzo sikam jakbym sobie pecherz przeziebila chodze w nocy siku nawet po dwa razy co wczesniej sie nei zdarzalo ide spac do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jak zrobisz test w srode to juz bedzie widomo :) u mnie kreski nie było potem była i nie było w koncu trzeba odczekac te zalecane 5 czy 10 min i pogodzic sie z wynikiem ;) Juz sie nie moge doczekac przez kiedy sie dowiemy ;) ** w zeszłym mies test mi nie pokazał owulacji - moze ja jej wcale nie mam ? ** teraz robie codziennie juz od tyg i bede robic nastepny zeby wiedziec kiedy mam czy w tym czasie co mnie cos pobolewa czy kiedy indziej ;) ** staram sie drugi mies biore femifertil ale jakos podswiadomie panicznie boje sie nadchodzacego okresu bo przeczywam ze w tym mies tez sie nie uda - jestem taka głupia ze niby wiem ze sie udało a okresu boje sie zobaczyc bo co mies gorzej na niego reaguje ...troche nakreciłam ale mam nadzieje ze zrozumiałayscie o co mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe będzie dobrze Dziewczyny ! :) Jak w środę zrobię test to dam Wam od razu znać :) Motylku ja też chodzę cały czas siku a nic nie piję.. to jest dla mnie dziwne. Ale spokojnie poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus najlepiej robić testy owulacyjne tak jak napisałaś: dziennie. Ja robiłam i dziwnie mi wychodziły :) Dlatego już się nie dam na to złapać. Cytrusku o nic się nie martw ! :) Ja idę się położyć do mojego bo nie da mi żyć :P Trzymajcie się, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster123
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Baby mialas robic w srode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemmm.. Ale nie wytrzymałam. Ale przynajmniej ten test rozwiał wszystkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zrobiłam test owulacyjny wyszły 2 kreski, wczoraj robiłam to wyszła jedna kreska. To czyli zbliża się owulacja, oby się udało, będe najszczęśliwsza!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze kreski sa na owulacje ;) bo jak to testy owu maja to do siebie zeby były pozutywne musza byc dwie ciemne krechy ;) *** mi nie wychodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny:-) chciałabym do Was dolączyć. Topik jest w miarę nowy więc łatwiej jest się w nim odnaleźć. Za mną już prawie rok starań, wszelkie badania porobione, jedynie drożność pozostała. Aktualnie czekam na @, a tak właściwie wcale na nią nie czekam! Oboje z mężem jesteśmy zdrowi a jakoś udać się nie chce. ..ehhh:-( piszcie co u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kochana :) *** moze czytałas co u mnie ;) za mna 22 nie udane cykle...ale nadal mam nadzieje, lekarz mi powiedział starac sie w POŁOWIE cyklu a nie jak zawsze obliczałam dni płodne :) kupiłam testy owulacyjne niby jutro powinnam miec owulacje a testy negatywne ;) chyba im nie wierze :) biore ziołowe tabletki wspomagajace femifertil - jak widac efekty zerowe ... w kazdym razie zawsze nadzieja jest :) w koncu nam sie uda,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się udać! czasami zdarza mi się tracić nadzieję ale na krótko:-) w ostatnich dwóch cyklach gin troszkę "ulepszał" mnie d*phastonem i femarą ale niestety bez skutku. W tym cyklu od 21do 23dc mialam lekkie plamienia i w 25dc.dzisiaj 27 dc i czekam. Cykle mam mniej wiecej 28-30 dni. Pospieszylam sie trochę i w 25 zrobilam test ale wyszedl negatywnie. Nie wiem czy moglo to byc za wcześnie czy po prostu znowu klapa. Zastanawia mnie fakt jak to jest z tą niedroznoscia. Przecież wystarczy podobno jeden drożny jajowod zeby zajsc w ciaze. To jakiego trzeba miec pecha zeby niedrozne byly obydwa? Chyba ze ja to zle rozumiem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus, a to dziwne, że testy owulacyjne Ci nie wychodzą. Monitorowałaś cykl u gina? Tylko wtedy wiadomo na pewno jak to jest z tą owulką, czy pęcherzyk rośnie, czy pęka. Może w tym problem. Różana kokardko na test mogło być za wcześnie, więc jeszcze nie przekreślaj tego cyklu. Z drożnością bywa tak, że czasami są oba niedrożne, czasami tak bywa, mogą być też oba lekko przytkane, w takiej sytuacji podczas HSG można je udrożnić :D Piszesz, że miałaś wszystkie badania poza HSG, a robiłaś testy na wrogość śluzu, to też jest częsty problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania na wrogosc sluzu nie robilam, poniewaz moj gin uznal ze to badanie ma jedynie wartosc historyczna i nie powinno sie go juz przeprowadzac...osobiscie sie z nim nie zgadzam i wlasnie w tym cyklu postanowilam, ze w nastepnym zapisze sie sama na to badanie. Mam jednak nadzieje ze to nie bedzie to:-( a co do czesciowo niedroznych jajowodow, czy to nie jest tak, ze gdyby byl lekko przyykany to moze prowadzic to do ciazy pozamacicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze moze rowadzic do ciazy pozamacicznej, ale moze tez utrudniac zajscie w ciaze. Jest wiele przyczyn, ktore moga powodowac brak ciazy i niestety nie kazdy lekarz jest w stanie je dostrzec.Ja np mam endometrioze, w macicy narastaja mi polipy endometrialne, ktore dzialaja jak spirala. Dwa lata wmawiano mi, ze jestem okazem zdrowia, dopiero jak trafilam do dobrego gina, to na pierwszej wizycie zauwazyl niepokojace zmiany, ktore obserwowalismy przez kolejne cykle Raz juz mialam wycinanego polipa, teraz mam kolejnego i wtym miesiacu kolejny zabieg. Ale chyba nie powinnas sie zamartwiac, bo z tego co opisywalas, mozesz byc w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) jak tam u Was? :) U mnie dobrze, wczoraj zrobiłam mała imprezkę u mnie, fajnie było :) . . Cytrusku- Nie wiem co się dzieje ale sutki bolą mnie cały czas. Piersi już mnie prawie nie bolą tylko właśnie te sutki.. Żebym nie miała jakiegoś stanu zapalnego albo czegoś.. Myślisz, że test był wykonany za szybko?? Ja tam nie wiem.. był to 30dc. Więc myślę, że powinna się już pojawić jak coś druga kreska... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane.u mnie nadal cisza. Griszankaanka a ja jakiej podstawie ten lekarz do tego doszedł? Tzn chodzi mi o to jakie badania trzeba wykonac zeby ewentualnie móc to stwierdzić bądź wykluczyć? Ja już sama nie wiem co jeszcze mam zbadać...aktualnoe brzuch trochę pobolewa i boję się że ta wstretna malpa znowu przyjdzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie już czuję, że @ przyjdzie. Czuję już ten "ciągnący ból na nogach" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiane zobaczyl na USG, na pierwszej wizycie powiedzial, ze widzi cos niepokojacego, moze to byc nawarstwienie sluzu, albo polip i bedziemy to obserwowac. I tak obserwowalismy, co wizyta to USG, wydruk, jak widzial to kolejny miesiac z rzedu, to byl prawie pewien. 100 % pewnosci moze dac histeroskopia. Ja mialam od razu operacyjna, od diagnostycznej rozni ja to, ze po obejrzeniu wnetrza macicy przez histeroskop wprowadzaja narzedzia, ktorymi wycinaja to dziadostwo. No i na koniec wysylaja to co wytna do badania histopatologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak byłam u lekarza i robił mi usg to mówił,że pęcherzyk jest więc owulacje mam. Wiadomo,że z pęcherzyka uwalnia się jajeczko:) oj nie wiem zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×