Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Gość klaudia_______________________
wszystkiego najlepszegooo spelnienia marzen:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spełnienia marzen !!!!!! . . Jak chcesz stopkę zrobić to musisz się zalogować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
Dziekuje za zyczenia! No wlasnie moje marzenie to 2 kreski na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisze Ci tam na górze zaloguj się :) I tam dokonujesz rejestracji i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_______________________
ja nie moge sie zarejestrowac nigdzie nie widze tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszesz wiadomość to masz tam: "Spis tematów", ... "Zaloguj". Teraz wiesz już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś zmęczona się zrobiłam. Myślę czy nie puścić sobie jakiegoś filmu i nie zobaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
mieszkacie ze swoimi partnerami? My mieszkamy juz 4 lata razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam z Puzzlem ponad rok ;) Jesteśmy razem ponad 4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;) witam nowe przyjaciółki forumowiczki :) *** Wracam od lekarza :) moja grzybica nie powrociła dostałam jeszcze jedna dawke leku zeby pozbyc sie na zawsze tego swinstwa ;) Moj ginekolog powiedział zeby starc sie w srodku cyklu i po troche polezec z uniesionymi biodrami zebynasienie mogło sobie powedrowac tam gdzie trzeba ;) i niczym sie nie martwic bo sie uda predzej czy pozniej :) tak mnie pocieszył ze mam siłe do kolejnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy z moim Kochanym 7 lat mieszkamy razem 5 lat :) jeszcze nie mamy slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................5 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24................................3........ ...........................20.08 klaudia_______20...............................1.......... ......................18.08 güa...................36.................................12. ............................15.08 . . Ponawiam tabelkę Kochane ! :) . . Cytrusku tak sie ciesze że już jest dobrze :) Wiedziałam, że znajdziesz siłę do "walki" o maleństwo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też niestety nie mamy ślubu, ale chcemy brać za rok. Ale co z tego będzie to się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie pisalam ostatnio bo jestem na wakacjach i nie mam za bardzo czasu. pisalam wam w piatek ze robilam test i wynik negatywny. nie moglam juz wytrzymac i dzis zrobilam przed chwila w sumie. Jeszcze 15 zl zaplacilam za ten test zdzierstwo troche moim zdaniem. Ale wynik dwie kreski - jedna mocna a ta druga tez w sumie bez problemu widoczna ale jednak troszke jasniejsza co o tym myslicie? Dzis mija 12 dni od kiedy sie staralismy. dodam ze test firmy amil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka23- no to gratulacje Kochana ! :) Jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od kilku dni pisalam wam ze zle sie czuje ale myslalam ze to przed @ a tu prosze jednak sie udalo. Mialam czekac z testem do konca moich wakacji czyli do poniedzialku ale juz od kilku dni czuje sie bardzo zle i postanowilam nie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to marzenia się spełniają ;) Gratuluje jeszcze raz :) Ohh jak ja bym chciała zobaczyć że w końcu są tam te 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×