Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Ojj dziewczyny, zgaga męczy mnie chyba z 3 godziny już :( Macie jakieś domowe sposoby zwalczania jej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko i migdaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
hej dziewczynyyy !!! :) x Babyyy mi się wydaje,że jesteś w ciąży :) trzymam kciuki :) x u mnie niestety sie okres chyba rozkręca.Dostałam 'plamienia' ,troche mnie brzuch wcześniej bolał,ale jak narazie nic ... x mam nadzieje,że niedługo się uda :( x właśnie sobie odpoczywam :) a Wy dziewczyny jakie plany na wieczór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
ciągle sprawdzam jak głupia czy dostane okres czy nie ... x pierwszy raz tak mam,ale może to przez stres ... x BaBy moim zdaniem Ci się udało i tego Ci życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA Kochana bardzo bym tego chciała :) Ja mam nadzieję, że Ty też nie dostaniesz @ i na teście pokażą się 2 kreseczki :) . . Wiem, że co chwilkę piszę to samo, ale czuję, że się nie udało.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie no to trudno, przecież nic nie zrobię.. Będę w następnym miesiącu się nadal starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!. Wkoncu ulga od upalow, dzis popadalo wkoncu. My z moim R nie poddajemy sie i dzialamy co drugi dzien. Z moich obliczen owulacje mam miec w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
witam dziewczyny, jak wasze samopoczucie dzisiaj?? baby jak tam? kika a ty jak jest @? jak spedzacie dzien dzisiejszy? ja w pracy. a własnie miałam Was zapytać, Wy pracujecie kobitki? macie stałą prace pensje i umowe? bo ja jestem na zlecieniu za 6zł/h... i pracuje jakies mniej wiecej180h... nie podoba mi sie to...:( a pozatym nic wszystko to samo staranka co kilka dni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maniutek23 ! :) u mnie dobrze. Żadnych objawów na przyjście @ (oprócz bólu piersi). Ja nie pracuję, ale szukam pracy. Ciężko jest cokolwiek złapać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to dziś mam dzień dla siebie :) Jem ile wlezie bo tak mnie wzięło :) Mam smak na dosłownie wszystko :) Coś czuję, że zbliża się @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje, ucze sie i mam zamiar uczyc sie do 25 roku, 3 lata i tak jestem do tylu przez nie udany wyjazd do Niemiec. Szukam pracy, moja nadzieja jeszcze to MCDONALD.duzo znajomych tam pracuje, wiec bedzie milo tam pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_e
Kochane, jeżeli mogę coś podpowiedzieć... Uciekajcie z tego forum :) Nie róbcie testów owu, nie wyliczajcie dni płodnych, a zajście w ciążę nie może przysłaniać całego świata. Ja od początku lutego robiłam wszystkie wyżej wymienione rzeczy z niesamowitą gorliwością, a nawet więcej ;) Mierzenie temperatury, trzymanie nóg w górze po stosunku, pozycje sprzyjające zajściu etc. Jednym słowem cuda na kiju :) Prawie co tydzień odwiedzałam swojego ginekologa z tysiącem pomysłów, facet zdecydowanie miał mnie dosyć ;) Aż pewnego dnia powiedział mi tak: "Pani Ewo, jest pani okazem zdrowia. Do tego w sile wieku (mam 24 lata). Na pewno zajdzie Pani w ciążę! A zakładając najgorszy scenariusz, mogę Panią zapewnić, że aktualne postępy w medycynie doprowadzą do tego, że w ciągu kilku lat KAŻDA kobieta będzie mogła naturalnie zajść. Do widzenia! Nie chcę Pani w najbliższym czasie oglądać..." Zapowietrzyłam się i wyszłam :) Po powrocie do domu, oświadczyłam narzeczonemu, że w tym miesiącu -mówiąc brzydko- mam to w d***e. Robię sobie wakacje. Nie myślę o tym i nie robię nic na siłę. Testy owu wyrzucilam, tabletki poprawiające jakość śluzu także. PrzestŁam spędzać dni na przeszukiwaniu Internetu - jak zajść w ciążę. Dwa tygodnie później zobaczyłam upragnione dwie kreski :) skutkiem jest 8 centymetrowy smyk pod moim sercem, z którym w lutym się spotkamy :) Głowa do góry i przestańcie się starać <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA123456
Hej dziewczyny.U mnie niestety @ się rozkręcił,ale mam nadzieje,że wkońcu się uda,bo co innego moge napisać ? x Maniutek23 ja pracuje,mam umowe i zarabiam 400e tygodniowo,mój też pracuje. x Dziewczyny wierze,że jest ciężko znaleść prace,ale trzeba myśleć pozytywnie i napewno coś znajdziecie!!! x Zaraz ide do fryzjera,a wieczorkiem na kolacje,jutro już do pracy... x a Wy jakie macie plany dziewczyny ? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, U mnie dobrze. Robiłam dziś test ciążowy bo dziwią mnie te bóle piersi(dokładnie sutek) i na poczatku była 1 kreska a potem powstałą niby 2 ale po 3 min sie straciła.. Więc już sama nie wiem.. :( Wydaje mi się jednak, że to bez sensu.. Ciąży brak. Na betę nie chce niestety iść, bo to bez sensu, wolę poczekać na @ bo mam dostać 15 sierpnia. Dziś mój 29dc. Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i test robiłam przed chwilką.. A nie z porannego moczu.. bo zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Baby to mzoe sie udalo:) ja w dniu okresu robilam i nie z porannego moczu, bylo bardzo wyraznie ale dzis mam jakis lekko brazowy sluz:( dobrze ze jutro wizyta u gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem właśnie co mam myśleć o tym.. Za 4 dni mam mieć @. Więc poczekam do @ a jak nie przyjdzie to zrobię test z porannego moczu :) Ojj tak bardzo bym chciała żeby się udało. Jak dziś zobaczyłam tą 2 kreskę to się popłakałam :) Ale powiedziałam sobie: "Nie nakręcaj się bo Twoje nadzieje mogą okazać się złudzeniem" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że to nic groźnego :) Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
nie wiem czy bedzie dobrze:9 bo zmierzylam wlasnie temp takim zblizeniowym termometrem i mam 36,7:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy mogę dołączyć do Waszego grona? Powiem kilka słów o sobie. Mam 4 letnią córkę a od 1,5 roku staramy się o drugie dziecko. Niby badania też ok ale jednak... i choć powinnam się cieszyć, że Bóg dał mi choć jedno dziecko to mi wciąż jest brak drugiego (córce także bardzo). Czytajac Wasze wypowiedzi, jakbym czytała swoje... Też się mocno nakręcam, już 3 razy robiłam Betę przy spóźniającym się okresie (około 2 tygodnie nawet) ale każda ujemna. Ostatnim razem, tj 6 sierpnia nawet robiłam będąc pewna, że będzie dodatnia bo 2 testy pokazały dwie kreski (tylko, ze były to kreski zarejestrowane po pół godzinie, ale nie były wyimaginowane). Niestety beta ujemna a po kilku dniach okres przyszedł. Spóźniony ale pryszedł. Wiem co czujecie... Witam się więc z Wami z nadzieją na kolejne miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafaelkaa Witaj ! Jasne, że możesz się dołączyć :) Razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko zastanawiam nad tym moim testem.. Takie to dziwne. Zawsze jak nie było ciąży to od razu była jedna kreska i koniec. A tutaj takie coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powtorz test np za 2 dni z porannego moczu, albo poczekaj do dnia @. Trzymam kciuki:-). Czasem testy tak maja ze nawet po 15min pojawia sie druga bardzo blada kreska, oznacza to wczesna ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski :) j ja zakupiłam testy ale nie wiem czy to dobry pomysł wydaja mi sie "lipne" , zobaczymy czy pokaze sie ktorys pozytywny ( owulacja w okolicy wtorku) Moja znajoma zaszła w ciaze po 2 latach staran :) dzis sie dowiedziałam :) wierze ze i nam sie w koncu uda :) ale jej zazdroszcze:) *** Rafaelka witamy :) *** Babyy mam nadzieje ze sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×