Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Motylku a Tobie też spadła temperatura? Czy cały czas Ci się utrzymywała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) No to ja jestem ciekawa teraz :P Ale coś czuję, że się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby ja po prostu nie mam kiedy tej temp zmierzyc:DS nie zamrtwiaj sie:) nie mysl o tym z esie nei uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zająć się czymś innym i już :) A wiec ja się zbieram po woli na basen :) Nie będę przynajmniej myśleć i niepotrzebnie się schizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby fajnie ci , codziennie na basenie:) moze masz swoj prywatny basen?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee :) Chodzę na basen :) Jedynie na działce (teście) mają basen, ale to już nie to samo co większy basen, można się poopalać :) A dziś ma być 37 stopni. Więc bez wahania będę dziś się chłodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale gorąco !! :) Właśnie wróciłam z basenu, bo jeszcze bardziej się doprawiłam :) Jestem brązowo-czerwona :) heheh. A Wy jak się czujecie? Jak radzicie sobie z upałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
Ja od rana nad woda, upal straszny.. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu i dziś wiatrak to mój najlepszy przyjaciel :) Zaraz wybieram się z Puzzlem do jego rodziców na działkę, ale nie wiem jak tam dojdę bo troszkę kawałek drogi mamy :) trzymajcie się Kochane, ja uciekam. Bawcie się i chłodźcie jak tylko możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ..a ja dziś znów sprzątanie i malowanie mieszkania...Dziś tylko kilka razy poczułam kłucie mnie w prawym jajniku...jak nigdy bo zawsze lewy...a ze 4 dni temu ponoć powinnam mieć owu jeżeli wierzyć kalendarzykowi i mojej dziwnej 2 dniowej @ 2 tygodnie temu...a ogólnie pełen lajcik i jestem zarobiona i nie muszę się zamartwiać swoimi myślami :) pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
Hej dziewczyny :D ja oczywiście jak zwykle nie mam nic ciekawego do napisania,oprócz tego,że jestem strasznieee zmęczona.... :D :D :D hehehe x Nie wiem,jak narazie nie mam żadnych objawów na @,a przeważnie tydzień przed już wiedziałam,że się zbliża,oczywiście się nie nakrecam ani nic....Może się spózni. x Ja tylko czekam na weekend to wkońcu odpoczne sobie i sie pociesze zakupami hehehe :D x Pewnie każda z Nas myślała,że poczęcie dziecka jest takie 'łatwe',ale trzeba myśleć pozytywnie i nie myśleć o tym (wiem,że łatwo tak mówić),ale może to właśnie ta blokada psychiczna Nam na to nie pozwala ???? x pozdrawiam dziewczynkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA a może tym razem się udało? :) ja też właśnie się nie nakręcam, bo coś mi się zdaje, że @ przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
BaBy życze Ci tego,żeby się udało :) wiesz co jakoś się nie nakręcam,bo znowu mój organizm może mi 'płatać figle'. x Jakoś nie chce mi sie wierzyć,że mogło się udać... Nie będe kupowała testów,bo nie chce znowu się rozczarować,poczekam spokojnie na tą małpe :/ x Ja czekam na mojego M teraz i się nudze :) x Dopiero będe jedzenie sobie robiła,bo nie chciało mi sie z łożka ruszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale KIKA ja mam tak samo. Nie chce się rozczarować.. Ale nadzieja zawsze jest.. Nawet teraz ją mam.. Ale czuję, że się nie udało.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
BaBy najważniejsze,że możemy się tu wspierać :) Mój M jest moim lekiem na wszystko,jest cudowny :) x Dziewczyny macie jakieś koleżanki z którymi rozmawiacie o Waszych 'staraniach' ? x Jestem szczęśliwa,że tu się moge wygadać :) x Ostatnio mój M powiedział,że teraz się napewno udało,bo tak czuje hehehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
BaBy może lepiej,że z góry zakładamy,że 'nic z tego',może wkońcu się 'miło rozczarujemy' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym skakała tak wysoko z radości jak tylko się da, że się udało :) Mam nadzieję, że jednak nam się udało :) . . Ja rozmawiam z moimi przyjaciółkami o tym wszystkim i potrafią wesprzeć mnie w trudnych chwilkach :) Dobrze je mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
dziewczyny tez mam nadzieje, ze wkoncu udac sie musi. Ostatnio juz sie nie nakrecam i nie mysle tyle o tym. Co ma byc to bedzie. Kolejna kolezanka dzis na Facebooku dodala zdjecie USG, przykre jest to, ze innym szybko sie udaje a tym co bardzo chca musza dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczkowaowa- niestety tak jest.. ten kto się stara i dba o zdrowie to mu nie wychodzi, a te za przeproszeniem "alkoholiczki" czy inne od razu zachodzą w ciąże.. (nie chodzi mi o Twoją koleżankę tylko ogólnie:) ) bo to teraz mogło tak dziwnie zabrzmieć :) Po prostu "nie możemy chcieć tego na siłę" i się nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowaa
no wlasnie masz racje, ja tez znam taka jedna, nienawidze jej za dawna klotnie to mimo wszystko zazdroszcze jej. W lipcu urodzila zdrowego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
x promyczkowaaa wiem coś o tym,ten facebook mnie dobija...też ciągle wrzucają koleżanki zdjęcia USG,sesje ciążowe itp. oczywiśćie ciesze się ich szczęściem,ale nie bede kłamać,że im nie zadzroszcze.... x dziewczyny chyba za szybko sie ucieszyłam,że ta małpa może nie przyjdzie.Brzuch mnie zaczał pobolewać i już wiem,że to na @....kurde wiem,że 6 miesięcy starań to nic,ale ile jeszcze ??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁuchajcie dziewczynki wiara czyni cuda:)))chociaż w pierwszej ciąży po 2 latach odpuściła,koleżanki z pracy mówiły,ze w ciąży jestem,a ja na to,że to niemożliwe bo raczej nie mogę mieć dzieci.I co?Okres mi się spóźniał,więc poszłam do lekarza..przepisał mi luteine i powiedział,że jeśli to ciąża to lek podtrzyma a jeśli nie to dostanę @.Udało się!ale wiecie co powiedział mi,ze mogły występować u mnie poronienia samoistne o_O.ja coś o tym słyszałam,ale dokładnie nie umiem wytłumaczyć tego.A jeśli teraz mi znów się to przytrafia?W niektórych cyklach tak się zwijam z bólu,że szok.A potem dostaje spóźniona@.Co myślicie?Może być coś takiego?Raz to tak się zwijalam jakiś rok temu,ze mój chciał mnie do szpitala wiezc.Ale nie było krwawienia ani nic.TYlko okropny ból brzucha. Cytrus22 to nic ze mam już jedno.Ja bym mogła jeszcze spokojnie 2 mieć.BaByy ja też mam tak jak ty prawie przed każda@.I prawie co miesiąc popadam widze objawy.CHyba w paranoje.popadam.Za 3 dni wyjeżdżam na wieś może trochę się od tego uwolnie,chociaż moja kuzynka też się stara o drugie...więc raczej nic z tego...temat rzeka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRzepraszam za błędy i znaki interpunkcyjne ale pisze przez tel i nie dokładnie wszystko widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest ciężko dziewczyny. Ale nie poddawajmy się a może los okaże się dla nas łaskaw i zajdziemy wszystkie w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie wam do końca roku będziemy w ciąży.Trzeba będzie zmienić temat:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wtedy założę temat: "Brzuchatki" :) hahaha :) No ale na to jeszcze trzeba poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster88
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×