Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JużPo

Karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla CO2

Polecane posty

Gość gość
Czy to ta klinika koło uniwersytetu medycznego? Koleżanka coś ostatnio wspominała, że wykonywała tam zabieg Karboksyterapii właśnie :) bardzo była zadowolona. Może ja też sie skuszę, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie karboksyterapia zadziałała całkiem sprawnie. Elegancko wygładziła skórę i wszystko. Ja robiłam ją w https://www.miu.com.pl u Pani Patrycji Deviron i naprawdę wyszło bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też korzystałam z darmowych konsultacji w CLINICA COSMETOLOGICA :) super sprawa, bo mogłam bez wydawania pieniędzy dowiedzieć się jaki zabieg jest idealny dla mnie i mojego problemu :) w środę mam swój pierwszy zabieg, trzemajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sAmanta9
Dziewczyny ten zabieg to cudo! Ja niby zdrową michę trzymam i 3 razy w tygodni na siłownię chodze ale i tak moja skóra była mało napięta. Dlatego zrobiłam tą karbokysterapię w Instytucie Bielenda w Krakowie i powiem wam że to są świetnie wydane pieniądze. Skóra ujędrniła się i już nie jest taka wiotka. Tylko pamiętajcie że minimum 5 zabiegów trzeba zrobić żeby był efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoooł do Krakowa trochę mi daleko (jestem z Bydgoszczy) ale skoro tak zachwalacie tą gdańską klinikę dr Michajłowskiego.. to chyba się zgłoszę tam. Zresztą dawno nie byłam nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonaLady
no nad morzem teraz dużo nowych atrakcji :) zapraszamy! A co do kliniki to korzystam regularnie z różnych zabiegów i naprawdę chwalę sobie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_39_
słyszałam o tej klinice Cosmetologica...ale jeszcze tam nie byłam chociaż skłaniam się ku temu. Przydałby mi się zabieg. Mam rozciągnięty brzuch po ciąży. Mieszkam w Gdańsku. Myślicie, że warto korzystać z zabiegów tej kliniki? Zależy mi na nowoczesnym sprzęcie i w miarę korzystnych cenach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia___88
Miałam ten zabieg wykonany w serii 6 zabiegów i naprawdę bardzo mi pomogło uporać się z uporczywym cellulitem, który nie chciał się usunąć żadnymi innymi sposobami. Klinika Cosmetologica to fajne miesjce, odsługa wie co robi a sprzęt mają całkiem nowoczesny :) cieszę się, że tam trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba najlepszy zabieg jaki miałam okazję na sobie wypróbować na cellulit po 6 zabiegach moja skóra stała sie widocznie wygładzona a po cellilicie nie ma sladu! Mieszkam we Wrocławiu i karboksyterapię wykonywałam w Proclinic przy ulicy Widok. http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po 6-tym zabiegu Karboksyterapii, i moim zdaniem efekty są naprawdę super. Skóra się zmienia, jest bardziej wygładzona i przede wszystkim nie widać już tak bardzo cellulitu!!!! Nie mogę sie doczekać efektu po całej serii. Jak tylko skończę nogi, zacznę robić zabiegi na brzuch, Pani u której robię, doradziła mi że pomoże również w poprawieniu skóry na brzuchu po porodzie. Bardzo jestem ciakwa czy tez tak dobrze zadziała. Jak na ten moment, bardzo wam polecam zabieg, jestem mega zadowolona i salon Odrodzenie w Krakowie za bardzo kompetentną i profesjonalną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po drugim zabiegu karboksyterapii na uda. Pierwszy przeszłam bez żadnych dolegliwości, po drugim (był wczoraj) odczuwam nieprzyjemny ból ud. Czy zdarzyło sie to którejś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia to najlepszy zabieg na skuteczne pozbycie się cellulitu! Moja skóra po 5 zabiegach stała się gładka okropny cellulit zniknął a ja wreszcie mogłam zacząć odsłaniać nogi. Warto. Zabiegi karboksyterapii robiłam w Laser Delux w Płocku. https://www.laserdelux.pl/plock/karboksyterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

I jak to z tą karboksyterapią jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja miałam wykonywaną karboksyterapię w warszawskiej klinice Beauty Address. Z jej pomocą udało mi się pozbyć zarówno nieestetycznie wyglądających cieni pod oczami, jak i rozświetlić skórę czy nadać jej elastyczności, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice01

polecam zabieg karbosyterapii, jest bardzo skuteczny jeżeli chodzi o pozbycie się blizn czy rozstępów - ja byłam na tym zabiegu w SC Beauty Clinic i wykonywany był on urządzeniem Celar AWT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Miałam rozstępy. Zapisałam się na zabieg z karboksyterapii i bardzo fajnie się sprawdził. Fajnie również wpłynął na poprawe mojej jędrności skory. Zabieg robilam w Simea Beauty Kraków http://www.simeabeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia9
Dnia 22.04.2018 o 00:32, Gość guenka napisał:

Gdzie najlepiej wykonać karboksyterapię w Poznaniu? Ktoś może polecić jakieś miejsce?

Ja wykonywałam ten zabieg w Idealiste - na Milczańskiej, niedaleko Posnani. Mały, ale bardzo przyjemny gabinet. No i przede wszystkim często pojawiają się u nich ciekawe promki i zniżki na zabiegi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama chodzilam na to na cellulit. W zasadzie to nie wiedziałam o zabiegu do czasu wybrania się do gabinetu kosmetycznego, w którym doradzili mi właśnie ten zabieg i powiedzieli, ze może dać mi dobre efekty.Tak więc postanowiłam wypróbować. No i jestem pod wrażeniem.  Z każdym kolejnym zabiegiem efekty o wiele lepsze. Aktualnie mam jeszcze cellulit, bo nie pozbyłam się go całkowicie ale mam wrażenie, że widzę go jedynie ja sama 

A na zabiegi chodziłam do Ego Med spa w Krakowie

http://ego-medspa.pl/karboksyterapia/

Tutaj kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Moim zdaniem to rewelacja! Byłam w loveskinclinic na modelowanie sylwetki i naprawdę widać świetne efekty. Teraz jeszcze planuje wybrać się na spłycenie zmarszczek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra B.

Zabieg Karboksyterapi polecam bardzo w salonie Odrodzenie na Pomorskiej w Krakowie. Świetny gabinet, pani która wykonuje zabieg super zna się na rzeczy i ma ogromna wiedzę na ten temat i duże doświadczenie bo w tym salonie jako pierwszym w Krakowie zaczęto robic karboksyterapię. Zrobiłam całą serię zabiegów i jestem bardzo zadowolona, W trakcie troszkę bolało, ale Pani starała się za każdym razem wykonac zabieg tak żeby był jak najbardziej komfortowy dla mnie. Teraz chodzę tam na jeszcze inne zabiegi za twarz i również jestem strasznie zadowolona. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. polecam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anita555
Dnia 20.03.2019 o 12:26, Gość kasia9 napisał:

Ja wykonywałam ten zabieg w Idealiste - na Milczańskiej, niedaleko Posnani. Mały, ale bardzo przyjemny gabinet. No i przede wszystkim często pojawiają się u nich ciekawe promki i zniżki na zabiegi 😄

Po jednym zabiegu widziałaś już efekty? Czy konieczna była jakaś seria zabiegów? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_marta1984

ja miałam taki cellulit, że o spodenkach ani spódniczkach nie było mowy. Kremy i peelingi mi nie pomagały. Zdecydowałam się na zabieg karboksyterapii.. nie boli, czuć lekki dyskomfort, ale było warto bo szybko zobaczyłam efekty. Pani doktor była bardzo miła, doradziła, wytłumaczyła.. ze świecą szukać takich lekarzy. Z czystym sercem polecam. Zabiegi robiłam w Estetica Nova u dr Rybickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omajka

Na cellulit na udach i pośladkach – polecam! Co prawda mój był uparty i potrzebował kliku zabiegów karboksyterapii, ale udało się go pozbyć, mam teraz gładszą i bardziej jędrną skórę, bez tej okropnej skóry jak na pomarańczy. Na serię zabiegów chodziłam do warszawskiej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Beauty Kingdom, może komuś się przyda ta nazwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.antkowiak

A słyszałyście dziewczyny o Infuzji tlenowej? To też metoda wykorzystująca tlen- to innowacyjna metoda odmładzania skóry, wykorzystująca hiperbaryczny tlen do wtłaczania preparatów aktywnych w głębokie warstwy skóry z ich dotlenieniem.Pomaga spłycić zmarszczki, pobudzić przemianę materii, podniesienie powieki. Ogólnie dotlenia skórę, wspomaga jej procesy regeneracyjne. Efekty są super, ładna, delikatna, odżywiona  skóra. Polecam, sama jestem po zabiegach w Centrum Odmładzania Eko Med w Grodzisku Mazowieckim, rewelacyjna klinika niezwykle nowoczesny sprzet i miły personel https://www.centrumodmladzania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×