Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juleczka75

Nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody jestem tego żywym przykladem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś a ty s********j trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto chodzić do partaczy którzy wszedzie mają pełno reklam! Nie warto chodzić patrząc tylko na cene bo to odbije sie na Tobie potem - stracisz na poprawki 10razy tyle! Nie warto chodzić do Dermedu w Łodzi gdzie operacje robi dr Żukowska bo zostaniesz okaleczona na zawsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegi medycyny estetycznej sa zarezerwowane dla kudzi ktorzy tego naprawde potrzebuja np po wypadakch ,powazne choroby lub okaleczenia od urodzenia i deformacje ciala. a nie dla zblazowanych ,palantow ktorym nie chce sie zrobic nic samemu,to skandal zeby babsko ktore wazy iles tam kg robilo sobie liposukcje w nadzei ze rozwiaze to problem,gowno prawda tylko umyslowo nieogarniety matol wierzy ze to jest rozwiazanie problemu. co innego jak ktos sam chudnie i wtedy musi usunac skore to juz moze miec taki zabieg. 2 sytuacja babsko po 50 roku zycia idzie i chce odmlodzic sie i wygladac na 30 lat ,taka osoba jest smieszna i zalosna bo nigdy tego nie dokona taka metoda ,bedzie co najwyzej wygladac jak znana starsza pani ktora czasem wystepuje w programie tego typu,czyli jak straszydlo . trzeba zdrowego rozsadku do siebie bo wiadomo ze jak sie skonczy 50 lat to juz nie ma siły zeby wygladac na 40 lub 30 ,tego dokonuja tylko nieliczni przy bardzo dobrym geneotypie własnym i surowym ascetycznym trybie zycia. reszta moze uzyskac co najwyzej efekt maski na twarzy , krzywe wielkie nosy ,ohydne usta asymetrie twarzy i inne o wiele bardziej niebezpieczne dla zdrowia i zycia. dobrym przykladaem jest z poczatku wzmianka o tej pani ktora zmarla na skutek wypełenienia posladkow silikonem ,ona miala sepse stracila 2 nogi ,i 2 rece ,lekarz wstrzyknal jej silikon przemyslowy.takich przypadkow jest mnostwo ale sie o nich nie pisze . na tym temacie wypowiadaja sie osoby ktorym zalezy zeby taki stan rzeczy utrzymac . BADZCIE OSTROZNI ,ROZSADNI,MYSLCIE I PAMIETAJCIE ZE JAK SKONCZYLES 50 LAT TO NIGDY NIE BEDZIESZ WYGLADAC NA 30 LAT. JEZELI MUSICIE TO KORZYSTAJCIE ALE NAJPIERW POCZYTAJCIE SOBIE O SKUTKACH UBOCZNYCH I HISTORIE OSOB KTORE PRZEZYLY KOSZMAR I PIEKLO JUZ PO ZABIEGU,NA KONIEC ZASTANOWCIE SIE CZY NAPRAWDE MUSICIE TO ZROBIC I CHCECIE TEGO . ODWROTU JUZ NIE MA POTEM I NIE LICZCIE ZE LEKARZ WAM POMOZE JAK COS POJDZIE NIE TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety lasery z tego co czytałam niszczą skórę. Sama chciałam sobie taki zrobić choć mam dopiero 27 lat, ale moim problemem były zmarszczki pod oczami juz dosyc widoczne. Zrobiłam jednak wypełnienie kwasem hialuronowym ,ale u mnie dobrze to wyszło, skóra pod oczami jest 100 razy lepsza, już nie ma zmarszczek pod nimi. Minusem jest efekt troche pełniejszej twarzy, ale i tak jest nieźle. Myślę, ze ten kwas hialuronowy jest bezpieczniejszy od wszelkich laserów itd bo sie i tak wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wybierajc lekarza med estetycznej czy chirurga trzeba naprawde dobrze..Ja dobrze trafiłam, ale przedtem przeczytałam w internecie chyba milion opinii, wszędzie dosłownie no i nie było też tanio, ale lepiej tak niż ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka75 poprostu przesadziła z zabiegami i taki jest tego efekt. Co za duzo to niezdrowo. Ale wspolczuje jej bo to co opisuje to jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie smiesza gwiazdy, a juz w szczegolnosci doda, czy Ewa Minge! One twierdza,ze maja taka urode. Ja mieszkam za granica,i zadko kiedy,ale ogladam jakies informacje po polsku, i wlasnei z tad ja znam, a do neidawna nie wiedzialam kto to jest. Ktoregos dnia wchodze na strone internetowa i widze ja. Odrazu co pomyslalam to: " o ludu a kto ja operowal"! No wlasnei kto ja operowal? Bo gdybym ja miala taki efekt po operacji to bym popadla w depresje. Ona wyglada nienaturalnie. Nie tzreba byc ekspertem aby stwierdzic ,ze maiala operacje, i jak dla mnie NIE UDANA OPERACJE!. Ona chyba jest z tego zadowolona co dla mnie byloby oszpeceniem. Gwiazdy sie do tego nie przyznaja one mysla ze wmowia takim jak my,ze sa naturalne lepsze od nas, ladniejsze itd... Na forach przewaznie siedza ludzie po nieudanych operacjach, lub tacy ktorzy dopiero maja zamiar poddac sie operacj czy zaboegowi. Dlatego nie wypowiadaja sie ludzie ktorzy przeszli udane zabiegi, operacje bo sa zadowolone i mysla ,ze to strata czasu pisanie na forach. Ja do niedawna tez nie siedzialam na forach, bo sadzilam,ze to strata czasu, ale zaczynam myslec o korekcji nosa i czytam co nie co. Niestety aby dowiedziec sie czegos konkretnego tzreba by bylo przeczytac chyba z 2000 tys stron, bo zamiast pisac w temacie to sa wyzwiska, rozmowy nie na temat, lub udzielaja sie osoby ktore cos z glowa maja nie pokolei. Ja juz przeszlam operacje brody, i odsysanie podbrodka. Jestem zadowolona, ale nie do konca. mam minimalna asymetrie. Chirurga wybralam z gornej polki. Nie pisze na niego ani pozytow, ani negatywow. Poprawil moj wyglad, ale ma asymetrie. Chetnie wyrazilabym swoja dobra opinie o nim,ale operacja nie jest tak do konca satyfakcjonujaca dla mnie. Negatywu tez mu nie wystawie, bo po mimo asymetri nie oszpecil mnie, nie popadalm w depresje. Uwazam ze poprawil moj wyglad ale nie do konca sie operacja udala wiec przemilcze to. Pacjentki ktore sa po nieudanych zabiegach najczesciej sie wstydza porazki. Zostaly okaleczone, sa w glebokiej deprescji,a na tym forum wsparcia nie tzrymaja , bo jak czytam to wszystko to tu ta potepiane. Nawet jak robi sie bledy to zaraz zwracaja uwage. Ja to mam w nosie. Nie pamietam polskiej pisowni, i nie bede specjalnie siedzila ze slownikiem aby przekazac to co chce. Od 13 lat nie pisze w j polskim wiec jak ktos jest madry to to portrafi zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz poczytać o korekcji nosa to przede wszystkim zajrzyj do tematu "nieudane operacje nosa". Kiedyś był tu na kafe temat o korekcji nosa ale redakcja skasowała, bo za wiele negatywnych opinii i komentarzy odnośnie co niektórych chirurgów. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo kobiet ma takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie o tym mówiłam, mnie lekcewazyl, niby miły ale czułam się jak na tasmie produkcyjnej. napisałam do niego po konsultacji, nawet w tytule wiadomości napisałam, że jestem pacjentką już po konsultacji u niego (liczyłam, że choćby dlatego, że już raz byłam to potraktuje mnie jako poważnie myślącą o operacji pacjentke i odpisze). Zero reakcji. Po tygodniu napisałam jeszcze raz i też cisza. Dla mnie to wiele mowi o lekarzu i jak sobie wyobraziłam, że taki kontakt będzie także po operacji (a pytan kilka miałam) i raz po receptę musiałam podjechać to czeka mnie sporo frustracji. Ja odradzam wlasnie ze względu na kontakt bo to równie ważne co fachowość. Doktor Dębski to jego odwrotność. Raz nawet specjalnie przyjechał, żeby wypisac mi receptę, bardzo troskliwy i widać, że podchodzi bardzo indywidualnie. Ja polecam bardzo ale sama musisz zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki ze opisałaś nam szczerą prawdę, a nie jak to ma miejsce w jednym z najgorszych topikow jak ]nieudane operacje nosa [ . Tak powinien postępować każdy z nas,gdy zdarzyło się nieszczęście i z podaniem nazwiska doktora lub kliniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu dokładnie tak to wyglada to kobiety (najczęściej naganiaczki) oczerniają , jak zwykle wybitni znawcy życia, wszyscy po ukończonej psychologii-socjologii, wypisują porady i oceniają w temacie zmasakrowanego. ..... osoby poszkodowane boja się tam wpisywać, żeby szczekaczka od laryngologa na ''k''zaatakowała. chorzy po operacjach są atakowani polskie bagno, nic dziwnego że tak się nie lubi polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×