Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juleczka75

Nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody jestem tego żywym przykladem

Polecane posty

Gość gość
Tym bardziej powinnas byc bardziej wyrozumiała . Trzeba sie zastanowić to fakt , ale jest takie powiedzenie " człowiek mądry po szkodzie". Przeważnie taki wpadki maja ludzie którzy wcześniej nie mieli rozeznania . Lecz nie należy zwalalej winy na nich ponieważ tu głównym winnym jest lekarz, bo gdyby był uczciwy i sie nie podjął to nie byłoby osob poszkodowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o to, żeby ktoś się nie podejmował takich zabiegów, tylko o prawdę komplikacji. lepsi i gorsi, nie wnikam, ale należy się nam prawda czego możemy się spodziewać po zdjęciu gipsu. Popękane naczynka to nie jedyny problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chirurdzy plastyczni a inni
Plastycy maja najpaskudniejsze charaktery z wszystkich , lasi na kase nie patrza potem na komplikacje gdyż to tzw NIEWYGODNY PACJENT. Owszem zdarzają się wyjatki i dobrzy ale to teraz perly wśród wieprzy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monna1
a akurat ja miałam operację nosa z tym, że mało inwazyjną bo mi nie łamano go tylko "piłowano" garba dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona z operacji :) Ale robiłam ją w Berlinie to może dlatego ;) Poprawianie urody nie jest złe tylko trzeba umiejętnie wybrać specjalistę no i liczyć sie z tym, że może coś się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, załamałam się!!!!!!!! I po co mi była ta operacja, jaka ja byłam głupia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia powinnaś leczyć sobie głowę. jesteś mitomanką która nie może żyć bez poczucia że jest niezauważana. wymysliłaś sobie historyjke i żyjesz nią w sieci. zacznij się leczyć bo prawdziwe życie jest poza internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś jest na rzeczy ,że nie chce powiedzieć kto ją operował, i prawdę mowiąć nigdy w świecie wirtualnym nie spotkałam takiej osoby . Kazdy pisze kto kogo okaleczył! Chyba naprawdę wymyśliła sobie to wszystko tylko , że ludzie o zdrowych zmysłach nie postępują w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowny gościu życzę ci choć jednej nieudanej operacji plastycznej! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia powinnas powiedziec chociaz w jakim miescie robilas. Chociaz tyle , wtedy staniesz sie dla nich wiarygodna. Prawda jest taka ,ze wiele osob przechodzi operacje pomyslnie , ale jest odsetek nieudanych . Powinno sie o tym mowic . Ludzie po nieudanych milcza , zamykaja sie w sobie , wstydza przyznac do porazki , glupoty i naiwnosci . A takie przypadki powinno sie naglasniac. Wiekszosc poddajacych sie zabiegom zdaje sobie sprawe z komplikacji , ale nie dopuszcza tego do glowy , bo nie slyszy sie o przypadkach nieudanych . Mysla ,ze to znikomy procent , wszedzie zdjecia po udanych zabiegach , wiec sadza ,ze p[rawie zawsze sie udaje .Rosnie liczba poddajacych sie chirurgi plastycznej , z roku na rok , bo kazdy chce byc piekny , mlody . Programy tez nie wnosza wiele dobrego , bo nie pokazuja spapranych zabiegow ( chyba ,ze faktycznie ich nie ma ).Rosnie liczba pacjentow , ale uwazam ze wzrosnie tez liczba nieudanych operacji. Moze procent nieudanych jest mniejszy , ale powinno sie o tym mowic glosno, bo moze ktos kto ma maly defekt opamieta sie i zrezygnuje . Zda sobie sprawe , ze nie zawsze wychodzi dobrze. CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd Powinno sie o tym mowic .Przeszukalam internet i jest troche glosow o nieudanych zabiegach , nie tylko tu na kafeterii. Ludzie popadaja w stan ciezkiej depresjii, jedni dlatego ,ze nie potrafia zaakceptowac nowej twarzy ( pewnie niedojrzali psychicznie do zabiegu ), inni po nieudanych operacjach . Sa tez tacy , ktorzy oczekuja cudow i mimo dobrego wyniku ciagle sa niezadowoleni. Ludzie powinni mowic o tym glosno , bo jak dotad to takie zabiegi i operacje przedstawiane sa jako proste . Zwyczajnie idzie sie do lekarza , zamawia nowy nos i po zabiegu wychodzi sie z nowym zyciem . Wszystko przedstawione kolorowo, a nie wyglada ,zenie zawsze tak jest. Widzimi celebrytow z nowymi pieknymi nosami , usmiechaja sie do kamer , a malo kto wie , ze ten ktos np .nie potrafi swobodnie oddychac, ma problemy z oddychaniem. Ludzei sa swiadomi komplikacji , ale przez ,ze sie o tym nie mowi nie zdaja sobie z tego sprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia nie wiem czego niektorzy tutaj ci nie wierza . Czytalam inny watek z toba i wydaje mie sie ze psujesz im samopoczucie, To sa ludzie przed zabiegami lub zaraz po i chca slyszec , ze zawsze wszystko wychodzi dobrze .A o tym powinno sie mowic glosno . Nie pasujesz im , bo psujesz statystyki , wprowadzasz lek i niepokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc teraz pokazaliśmy swoją klasę ! Zechcą komuś zle pamiętają , że może to obrócić sie przeciwko Tobie! Też jestem po niudanej operacji nosa, którą poprawiałam 2 razy. Wielokrotnie pisałam kto mi to zrobił, i nie będę z kimś dysutować kto w moich i wielu innych oczach jest mało wiarygodny TYLKO I WYŁĄCZNIE DLATEGO ŻE NIE PISZESZ KTO CIĘ OPEROWAŁ!!! Czy dlatego wyrzucili Cię z forum beauty? Jeżeli admin z moderatorem pilnowali by tu porządku to tak samo jak i na beauty miałabys juz dawno zablokowane konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawiam pierwsze dwa zdania! Niesia pokazalaś swoją klasę ! Zycząc komuś zle pamiętaj że przezucasz nieszczęście na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że operowałaś się u wybitnego konowała, i wstydzisz sie przyznać to wtedy może i bym pojela przyczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy po pierwszej operacji a przed poprawką, mówiłaś/pisałaś o tym lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia napisz kto cie operowal lub podaj miasto .Dziewczyny nie beda z toba dyskutowac jezeli nie bedziesz do konca szczera. Przeciez lekarz nie rozpozna cie po nicku. Dobrze ,ze piszesz o operacji ,ze glosno mowisz ,ze nie zwsze jest dobrze zrobiona , ale jak nie bedziesz do konca szczera ( lekarz , miasto ) to beda cie ignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że pisałam jak był mogła bronić konowała jak miałam tak sier.... nos, ze wstyd było wyjść z domu. Konowałow nie mam zamiaru bronić , i do takich nie należy powracać. Niesia z tego co tu czytam to Ty raz idziesz na poprawkę , a raz stanowczo zaprzeczasz więc ....., Dlatego mało kto Ci wieży ja rozumiem wiele, ale Ciebie nie potrafię ! I wcale tego nie pisze po złośc lub dlatego , ze jestes nie wygodna dla odob przed zabiegiem tylko zrozum w koncu ze większość ludzi nie uważa to za normalne zachowanie. Kazdy pisze kto oszpecił dana odobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka75 ,ja Ciebie rozumiem ,sama mimo iż nie jestem osobą zamożną korzystam od czasu do czasu z gabinetów medycyny estetycznej (masz rację ,presja otoczenia aby się nie starzeć jest wielka),na szczęscie nie przydarzyło mi się to co Tobie ,chociaż pojawiły się jakieś tam skutki uboczne, naprawdę trzeba uważać bo to co obiecują lekarze to jedno ,a później za nic nie biorą odpowiedzialności i w razie problemów umywają ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa, czyli poszłaś na poprawkę do tego samego lekarza i dalej jesteś niezadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"2013-06-26 10:46:40 [zgłoś do usunięcia] gość Juleczka75 ,ja Ciebie rozumiem ,sama mimo iż nie jestem osobą zamożną korzystam od czasu do czasu z gabinetów medycyny estetycznej (masz rację ,presja otoczenia aby się nie starzeć jest wielka),na szczęscie nie przydarzyło mi się to co Tobie ,chociaż pojawiły się jakieś tam skutki uboczne, naprawdę trzeba uważać bo to co obiecują lekarze to jedno ,a później za nic nie biorą odpowiedzialności i w razie problemów umywają ręce"******** a mozesz napisac jakie te skutki uboczne mialas ? ***** Do dziewczyny co miala poprawki --- czy poprawki ci pomogly i czy wiedzac o tym wszystkim wczesniej przed zabiegiem , zdercydowalabys sie na operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespodzianka!
ale chyba podpisujecie zgodę na te zabiegi i tam jest napisane, że zdajecie sobie sprawę z możliwych komplikacji i skutków ubocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co niespodzianka, aby i tobie ktos mydlił oczy o bezpiecznym zabiegu a dał do podpisania kartkę z listą komplikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opewowałam się u innego. Partacz chcial mnie poprawić, ale wołem by mnie nie zaciągneli po raz kolejny. chcialam aby operowal mnie gratis inny lekarz pracujacy w tej samej klinice, ale współwłaścicielka jak to "baba wredna suka" sie nie zgodzila mowila ze u innego kekarza w ich klinice musze zapłacić więc ja jej odpowiedzialam" ze ja juz zaplacilam za operacje" , a ona mówi ze moge byc za darmo operowana u tego samego "pseudo lekarzyny.." Myslalalam ze jej z***bje w ten ryj parszywy. Na koniec odpowiedzialam tylko ze chce byc operowana przez kompetentnego lekarza w tej dziedzinie, a nie kogos kto tylko sie podaje za niego! Jak wrócę myślami z przed 3 lat to aż mnie krew zalewa! Skończyłam czym predzej bo jeszcze chwile i ochronę by wezwali. Chciałam zrobic sprawe , ale wielu adwokatów mi odmówilo zyczac szczęścia . Jeden z jakiś bardzo młody chciał sie podjąć , ale sama zrezygnowalam z niego bo napewno by przegrał a kasę by wyciągnął . Całe polskie prawo i lekarze to jakie wielkie nieporozumienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespodzianka!
niesia1 to ładnie mi życzysz, dziękuję, ale pamiętaj, że co komu życzysz to wraca podwójnie :) wyobraz sobie, że miałam operację, której skutki pogorszyły mój stan, no ale ja walczyłam o zdrowie a nie o urodę... zanim się jej podjęła, to wypytywałam, szukałam, zbierałam informacje o tym co i jak będzie się działo, bo wiem, że nie jestem pępkiem świata i dla lekarza jestem jedną z setek i to w moim interesie jest wszystkiego dopilnować. Wiedziałam co podpisuję, na dzisiejszy dzień skutki operacji są mierne, ale nie mam do nikogo pretensji, bo wiem, że każdy przypadek jest indywidualny i nieraz choćby chirurg stanął na głowie i klaskał uszami, to tego nie przeskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespodzianka!
Niesia1 miałaś tą kartę przed oczami, więc nie pisz, ze nikt Cię nie informował, bo to jest bezczelność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasy oddać tez nie chcieli za spipszona operacje. Przepraszam za wlgarne słowa , ale na te chieny to i tak za delikatne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed każdą operacją podpisujesz zgodę, że zgadzasz się na wszystko czy coś w tym stylu. Tylko na co? Na śmierć, na co jeszcze, ja najzwyczajniej nie miałam pojęcia o komplikacjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespodzianka!
Niesia1 no właśnie widzę, że nie przeczytałaś tego co podpisujesz i nawet się nie zastanowiłaś nad tym, tylko przed oczami miałaś wizję siebie pięknej, nowej i innej. Ludzi nie czytają w bankach co podpisują, ale tam można tylko stracić pieniądze...ale aby nie czytać i nie drążyć do upadłego w sprawie własnego życia i zdrowia, to aż mi sie wierzyć nie chce, że można aż tak nierozsądnie podchodzić...sama narkoza to już dla niektórych poważne zagrożenie, a idąc na operacje można być nieświadomym, ze się w takiej grupie ryzyka znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×