Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juleczka75

Nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody jestem tego żywym przykladem

Polecane posty

Gość gość
Problem z samoakceptacją powinno się leczyć, a zwłaszcza w przypadkach kiedy mamy do czynienia z małym defektem do korekty. Za operacje zapłaciłam 7 tyś zł, a na poprawki po niudanej operacji 14000 tyś w sumie 21000 tyś zł , i żeby chociaż było warto! wygladam gorzej niż wcześniej . Defekt miałam mały , który tylko ja widziałam , i wbilam sobie go do głowy. efekt okropny, psychika zszargana na dzień dzisiejszy chciałabym cofnąć czas , i nie robić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możesz coś więcej napisać o swoim zabiegu? Czy to była operacja nosa i co stało się po drugiej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak sie robi operacje nie wiadomo gdzie to tak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66777
Niesia1 czemu wciąż drążysz na wielu forach ten temat, a nie piszesz nigdy całości? Jak nie masz kasy na poprawkę lub sam Czizus Krajst nie wie co jest z Tobą to przejdź się do lekarza po środki antydepresyjne. Życzę naprawdę spokoju. Nie tylko Ty masz ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to czemu drążę temat? jeszcze nie wiesz, jaka szkoda! Niestety nie napiszę, że jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego nosa i nie będę tez nikogo wychwalać, ganić na razie też. Ludzie zrozumcie, że poszukuję wszelkich informacji związanych z reopracją nosa! Chciałabym nawiązać kontakt z kimś kto taką operację przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej ty lala...
Z tego co czytam to i dobrzy lekarze też potrafią spieszyć robotę! Nie bazgraj co ci na łozor przyjdzie jak nie masz ci robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od tego trzeba zacząć czy w Polsce sa wogole dobrzy specjaliści ? Chirurgów jest jak psów , ale jak przyjdzie co do czego to nie ma u kogo sie poprawiać ! Kazdy cos partaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny co wydala 21 tys. , pisalas ,ze tylko ty widzialas ten defekt , moze po operacji tez nie jest az tak zle tylko nadal siebie nie akceptujesz. Duzo tu osob zastanawia sie dlaczego niesia nie pisze calosci , ale przeciez to ze nie podaje lekarza to swiadczy o niej dobrze , bo gdyby podala to znowu stalaby sie mniej wiarygodna i posadzana o konkurencje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj najlepiej wychodza operacje zamoznym pustym nadymanym botoksem babom , a biedniejszym zawsze wiatr w oczy wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest żle mam problem tylko z tym zże po operacji w odwrotną stronę. Oszpecenia nie da rady zaakceptować! Poszłam po lepszy wygląd do lekarza , któremu zaufalam. Bardzo bym chciała aby nie było aż tak żle niestety oczu nie bede sobie mydliła jak w lustrze widze co innego. Co do Niesi to świadczy o niej dobrze? Siedzi na forum już rok czasu pisze nieustannie , i nie chce powiedzieć kto ja operował ! Dla mnie to świadczy , ale o czymś innym! Tak. Operacje wychodzą przewaznie najbogatszym ,lekarze sie starają i traktują inaczej niż człowieka średniej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poprawiać jak ktoś ma duży problem, bo wydaje mi się ze i tak zawsze bedzie lepie niż wcześniej, ale jak ktos ma mały defekt urojony to lepiej iść do psychologa i leczyć brak samoakceptacji , bo z małym defektem to raczej można nagonić sobie tylko większych problemów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda , u celebrytow nie widac nieudanych zabiegow. To sa wizytowki lekarza , zywa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje życie po niudanej operacji jest bez sensu. Nic mnie nie cieszy, nie lubię wychodzić z domu, lubię deszczową pogodę , ciągle siedzę i szukam w internecie informacji może znajdę w końcu rozwiązanie na swój problem, ale prawdę mówiąc marne szanse! Przez to co mnie spotkało to nigdy nie zdecyduje się na dzieci , bo nie wyobrażam sobie chodzić w miejsca gdzie będzie dużo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwałam kontakty ze wszystkimi znajomymi nawet unikam rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mialas operowane ?Moze sprobuj isc do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za póżno na pomoc psychologa!
Jestem po niudanej operacj na twarzy ,i tu żaden psycholog nie pomoże . Jeżeli ktoś został okaleczony to tylko pomoże poprawienie tego co zostało zniszczone, a tego psycholog nie potrafi zrobić. Chirurg nie umie, a psycholog bedzie pipszył, i wmawiał .psycholog jest dobry , ale przed operacjom -po niudanej nie pomoże. Nie ma szans w moim przypadku. Człowiek jak sobie sam nic nie przetlumaczy to tymbardziej nikt inny tego nie jest w stanie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma szansy na poprawke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za póżno na pomoc psychologa!
Chyba nie ma szans już poprawiałam raz z czego nic dobrego nie wyszło. Odnoszę wrażenie że lekarze zabierają się za wszystko co wpadnie im do ręki nie ważne czy z góry zakładają że są w stanie naprawić czy tylko zależy na zarobku a nie efektach wykonanej pracy. Byłam nawet u Szczyta odmówił mi poprawki . Odniosłam wrażenie że mój problem przewyzszył jego umiejętności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda nie warto niczego poprawiać. Ja też tak sądzę lepsze naturalne niż problemy. Na lepszy nastrój polecam www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do za późno do psychologa. Co sie stalo? Jaka miałas operacje, lifting twarzy? Napisz jesli chcesz oczywiście, co sie stało. A byłaś u Kobusa, on podobno działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kolejny watek tego psychola - niesi . w watku o nosach juz nikt z nia nie gada to zaklada inne watki. dyrekcja kafeterii powinna zrobic wreszcie porzadek z tym psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie założyłam tego wątku! Grozisz mi? To już nie wolno osobom po nieudanych zabiegach pisać na forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z beauty cie wykurzyli, chyba piecdziesiaty twoj nick tam zalozylas (najpierw byla niesia1, potem karolcia mala, i tak z piecdziesiat tych nickow) i pisalas te same bzdury pod kazdym z nickow. banuja cie a ty i tak tam jakos wlazisz, uda ci sie napisac tam pare postow o tej samej tresci, skapna sie , ze to jebnieta niesia to pisze i wypad. i tak na okraglo. masakra z toba normalnie, bo nic tymi twoimi glupkowatymi wpisami nie wnosisz, tylko narazasz forum na wieksze koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszcie się ,że zdrowie macie, dorośli ludzie mają wieksze tragedie.A ty Niesia faktycznie przestań biadolic i albo akceptuj albo cos z tym zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to, ze niesia zadnej operacji nie miala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 1 stronie ktoś pisze o oszustach ze szczecińskiej klinki, można prosić o więcej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak narzekam, bo od ponad roku, nie mogę pogodzić się z tym co mnie spotkało. Gdybym tylko wiedziała, że tym razem będzie dobrze, pewnie już dawno zdecydowałabym się na reoperację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giod
jeśli wpis gościa z godz.01.07.13 jest wpisem moderatora, to tylko świadczy o poziomie tego forum. Żenujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wam odbiło!
Jesteście jakieś nawiedzone i atakujecie tą biedna kobietę niesie? Co z was za ludzie? macie płacone za szkalowanie i ośmieszanie niewygodnych dla was pacjentek? Domagacie sie zdjęć niesi, a czy któraś z was wysyła swoje w prawo i lewo? pogięło was. To,jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×