Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juleczka75

Nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody jestem tego żywym przykladem

Polecane posty

Gość gość
do gościa, u kogo robiłaś nos i co nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna poł
Juleczka to strasznie przykre że coś co miało być pozytywne zrujnowało Ci normalne życie, pewnie wielu ludzi stwierdzi że na własne zyczenie,. ale tak to jest gdy się ciągle dąży do perfekcji. Ja od czasu gdy miałam 16-17lat marzyłam o operacji nosa, od przodu łądny ale profil koszmar do tego małe oczy :o całośc to w efekcie po prostu brzydka twarz. Stało się tak, że musiałam mieć operacje z powodów zdrowotnych, to co przeszłam spowodowało u mnie lek przed utratą zycia ( mam dziecko). Jednak tak bardzo chciałam mieć fajny nos że poszłam umówiłam się na konsultacje, wszystko ok, ale przed zabiegiem stchórzyłam miałam taki stres że wymiotowałam miałam biegunke i cholerne przekonanie że cos pójdzie nie tak, ze przez głupotę narobię problemów rodzinie zniszcze rodzine. Nie zrobiłam tej operacji, nie zniosłabym gdyby coś się nie udało. Kompleksy naal mam, będą już ze mną zawsze, nie doszukuje się już w spojrzeniach ludzi czegoś złego, wcześniej jakzde spojrzenie odbierałam wręcz jako atak, nawet smiech w oddali na ulicy powodował u mnie strach, agresje i myśl " widzą mój profil smieja się" Nie będę mogła mieć operacji do czasu az nie ogarne samej siebie swoich myśli, nie zniosłabym tego co znosisz Ty po tych zabiegach, chociaż zyje podobnie, kompleksy mnie ograniczają, nie lubie luster odbić, nawet denerwuje mnie wyświetlacz w tel gdzie widze swoje odbicie, Mysle, że wielu lekarzy nawet nie zdaje sobie sprawy jaki maja wpływ na zycie ludzi po takich operacjach, albo im się uda i podarują komuś cudowne nowe lepsze zycie albo będzie to jak gwóżdż do trumny, bo nie oszukujmy się ludzie zadowoleni z wyglądu bez kompleksów nie poddają się plastyce. Twoja historia jeszcze bardzie przekonuje mnie w myśli by dac sobie spokój z operacjami raz na zawsze, jednak każde spojerzenie ludzi pobudza we mnie na nowo myśl ze może po operacji jednak będzie lepiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajesz linki a w nie wejść nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś podaje linki, żeby Ci wszyscy po nieudanych zabiegach żale wylewali na blogu, a nie straszyli innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten ostatni link można wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyby mój mąż zaproponował mi powiększenie piersi czy generalnie próbował mnie zmienić, powiedziałabym mu żegnaj! W końcu można tez wymagać większego przyrodzenia, ale po zaraz go powiększać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, wiecie co byłam kilka razy na falach Focusem i wiecie co sie stało pod oczami nie mam tkanki tłuszczowej, oczy wyglądają na chore wyglodniale, na czole tak jakby tez zanik tkanki w jednym miejscu. Została mi polecona jedna osoba , myślałam ze mi pomoze a ja teraz mam pod oczami zielono szaro niebiesko, skora pergaminowa zylki na wierzchu oczy chore i biedne. Zapadniete. Co sie dzieje jakieś fatum, ktos mi zlorzeczy, robię sobie coraz gorzej ja już nie mam siły. Czy te oczy wrócą, nie tkanki tłuszczowej tam nie mam. Masakra. Boje sie co będzie dalej miałam śliczne oczy, teraz sa stare, brzydkie, pomarszczone, zapadniete. Boże za o mnie karzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka nie rob wiecej laserow. u kogo ostatnio robilas ten zabieg? Zbieraj lepiej na operacje plastyczne.twarzy i powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie potrafia praeidlowo zastosowac laserow dlatego jest jak jest. Juleczka jesli masz ochotę czasami popisac podaj mi swój e- mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka75, czy Ty przypadkiem nie robisz sobie jaj? Trudno uwierzyć, że osoba mająca tak złe doświadczenia po tych przedziwnych zabiegach nadal poddaje się innym, które też nie są do końca sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Na początku było wszystko ok,ale teraz jak tak piszesz to mam wrażenie że zmyślasz albo naprawdę jesteś bardzo nieodpowiedzialna. Raz Cię ktoś załatwił laserem, a Ty dalej chodzisz. Fakt że na inne, ale konsekwencje są takie same. Sama już nie wiem czy wierzyć w to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze aby klamala. Po tym co przeszła łapie sie wszystkiego jak tonacy deski. Jest bezsilna, ale walczy nadal o lepszy wygląd, a ze nie ma pieniędzy na operacje decyduje sie na lasery. Ja jestem po zabiegu fraxel x1, i jestem zadowolona a efekt był spektakularny zabieg nie był przeprowadzany w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Juleczka75
Przykro pisać ale Ty sama sobie szkodzisz. Dlaczego poddajesz się zabiegom laserowym czy fal radiowych, to jedno wielkie niesprawdzone do końca świństwo,niestety które szkodzi. Ty pomimo tylu złych doświadczeń nadal brniesz w lasery i FR. Po Twoim opisie mogę śmiało wnioskować, że oprócz dziury w policzku zaserwowałaś sobie jeszcze ubytek tkanek miękkich pod oczami i na czole, niesamowite jak można było być aż tak nierozsądnym (bez urazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka221
Fraxel czy inny laser, przeprowadzony tu czy zagranicą to to samo bagno. Zobaczymy po roku jak będziesz zadowolona z tego spektakularnego wyglądu po :) - życzę jednak żeby tak pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie akurat składa ze jestem juz 2 lata po tym zabiegu! Nie wszędzie sa tak ułomni lekarze jak lekarz nie potrafi nastąpić parametrów to sa takie wlasnie efekty! Nie zgadzam sie ze lasery sa zle! Zle nieumiejetnie zastosowane! Mnie ten laser uratował bo mialam okropne zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze byś sie cieszyła żebym miała problemy po tym zabiegu! Wlasnie takie sa ludzie w Polsce zawistni, obludni jeden drugiego by najchętniej powiesił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze fałszywi! Mojej znajomej ktora jest chirurgiem plastycznym córka miała fraxel na cała twarz, i rownież jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fale radiowe dają dobry efekt. Nawet bardzo dobry. Odkąd ich spróbowałam jestem im wierna. Twarz wyraźnie młodsza, skóra napięta. Rzeczywiście nawet do kilku dni po zabiegu skóra jest sucha i wrażliwa, ale później wyglądam rewelacyjnie. Ale tak jest u mnie. A chodzisz na te zabiegi do sprawdzonych gabinetów?, Sprzęt jest certyfikowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w te cudowne FR
U mnie fale radiowe zrobiły spustoszenie na twarzy i nie wierze w takie zapewnienie. Zabieg miałam przeprowadzony w renomowanej klinice i podobno na sprzęcie z certyfikatem, więc przestań kadzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj kobieto! Ze tobie nie wyszło i kilku inni osobom to należy winić za to operatora i sprawdzic na wlasne oczy czy sprzęt jest dobry a nie pisać " podobno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz wierzyć. Nie chcę nikogo przekonać do fal. Opisałam jak to u mnie wygląda, aby autorka miała porównanie. Może nie potrzebnie się zamartwia, a efekt przyjdzie z czasem, tak jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie. Efekt jest widoczny po tygodniu jak schodzi opuchlizna bynajmniej było tak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam żadnej opuchlizny. Piszesz o FR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fraxel. Ja trochę miałam opuchlizne a w jednym miejscu tak jakby troszeczkę krew sie saczyla. Lekarz zalecił krem z LRP po zabiegach laserowych na szybsza regenerację skory, i filtr 50 zeby przebarwień nie było po mimo, że zabieg robiłam jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, i znowu to samo, dorwały się paniusie do reklamy i zawzięcie reklamują bo lekarze mają za mało naiwnych pacjentek? Zabiegi nie idą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ty chora jestes ! Lepiej zacznij rozróżniać reklamy od zadowolonych ludzi po zabiegach! Jeszcze raz przypominam! Lasery w doświadczonych rękach pomagają a nie szkodzą!!!! Wbić sobie to w końcu do głowy kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie są te dobre ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam zabieg w Kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×