Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juleczka75

Nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody jestem tego żywym przykladem

Polecane posty

Gość gość
to nie moderator pisze tylko jedna z uzytkowniczek beauty matole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, że tłumaczy się tylko winny! Wyszło szydło z worka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///GEB
niesia widze, ze pier.... na okraglo, nic sie nie zmienilo:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co, dzisiaj nocka, współczucie. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malavera
Niesia bedzie biadolic a potem sama sobie odpowiadac i nocka zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj oglądałam wiadomosci było o tej Szwedce operowania w Polsce 3 lata temu. Dziewczyna sparaliżowana , a pielęgniarkę grozi rok więzienia ! Ludzie to sa jakieś jaja k***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia to mitomanka a wy dajecie się nabierać. Karmicie trolla a troll zmyśla dalej na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość GEB itp. ...
Jak nazwać ot twoje uzależnienie "niesia" rajcuje cię to? jesteś erotomanką która w ten sposób się niezdrowo podnieca? kobieto lecz się,póki jeszcze czas, dobrze ci radzę.:) :) :) Jakie to ludzie maja upodobania o zgrozo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość GEB itp. ...
Sprostowanie, tekst jest niepoprawny, miało być; Jak można nazwać twoje uzależnienie od 'niesi' - ogosciu czy GEB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ufff marze o upojnej nocy z niesia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po marnej operacji
niesia daj sobie w koncu spokoj z pisaniem na forach...jest tak wiele kobiet po kiepsko zrobionej operacji ze nie masz moze pojecia. ale pisanie nic ci nigdy nie pomoze. im dluzej bedziesz o tym myslec i pisac, tym gorzej bedziesz sie czuc. nie wiem kogo mozna polecic do poprawek od nosa. na pewno sa dobre wrazenia u lekarzy z Polanicy Zdroj, o reszcie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia ile masz obwodu w biuscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie>
Juleczka75 a jak znosi to Twoj maż czy dzieci ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż początkowo był wściekły, opieprzyl mnie bardzo. Powiedział ze chciałam to teraz masz, bardzo mnie skrytykował. Pózniej mu przeszło, teraz daje mi pieniążki na zabiegi które już bardzo skrupulatnie wybieram, ale zdajemy sobie sprawę ze tak naprawde potrzebny jest chirurg. Aczkolwiek ja jakaś tam malenka poprawę widzę. Dzieci mnie kochają i uważają ze jestem najukochansza mama na świecie. Jak to moja młodsza córeczka mówi mama lubi płakać ale wiedza ze sa kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd, uroda to naprawdę nie są najważniejsze rzeczy w życiu człowieka. Juleczka masz wspaniałą rodzinę pomyśl jak oni się czują jak ciebie widzą ciągle niezadowoloną, płaczącą. Stało się przest/ań się już użalać nad sobą. Co to będzie jak będziesz już starą kobietą, powiesisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo jest komentować jak samej się nie jest w takiej sytuacji! Nie oszukujmy sie! Wygląd jest bardzo ważny zwłaszcza w dzisiejszych czasach! Przeżyłam tez swoją niudana operacje, a faceci wcale nie wspierają kobiety w takich momentach! Oni by chcieli miec wiecznie piękna i uśmiechnięta , bezproblemowa żonę! W momentach gdy mąż odwraca sie i krytykuje nasza życiowa porażkę nie wspierając nas człowiek wyciąga wnioski w takich momentach! Byłam w takim stanie, że maż na początku sprzątalal i gotował objady, w pracy zrobiłam sobie urlop miesięczny bo nie mogłam pracować, ale jak zobaczył ze płacze, chodzę smutna i zrezygnowana to wtedy dolewał oliwy do ognia. Faceci to egoisci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka idź odrazu do chirurga po co wydajesz na medycynę estetyczna jak ona nie przyniesie takich rezultatów co operacja. Szkoda pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle o korekcie nos
zawsze byl kartofel, ale w zeszly weekend uderzylam sie i wyskoczyl garb, tego to juz nikt by nie zniosl, nie dosc ze ogromniasty to jeszcze z garbem, porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka28
Juleczka, pamiętam Twoją historię z innych wątków. Bardzo Ci współczuje. U Ciebie sytuacja z laserem jest dość jasna do wytłumaczenia- za wysokie parametry. Dodatkowo brałas leki światłouczulające, stąd te przebarwienia. Naczynka powstaly bo masz cienką skórę. Powiedz mi jeżeli tutaj jeszcze zaglądasz. Piszesz że miałaś 2 zabiegi CO2. Czy po 1 było tak dobrze, że zdecydowałaś się za 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie robiłam dwa razy laser co2, tylko raz. Zanim go zrobiłam poszłam na ostrzykniecie , wypełnienie policzkow kwasem h. Oraz bruzdy nosowo-wargowe. Lekarz to zrobił okropnie, asymetryczne, jeden polik miałam wyżej, drugi niżej . Bruzdy tez sa złe zrobione. Asymetria totalna. Ponieważ nie mogłam sie na to patrzeć a chciałam żeby was sie szybciej zdegradowal poszłam a laser co2 a przy okazji liczyłem a ujedrnienie skory bo fakt ze z racji wieku co nieco już wisiało. Laser zniszczył mi skore strasznie i dodał zwlokniena na kosciach policzkowych. Minęło ju 11 miesięcy i wypelniacze nadal mam mimo lasera. Nie wiem czy to normalne bo laser ponoć szybciej degraduje. Pózniej udalam sie do ponoć najlepszego lekarza w moim mieście i w ten polik gdzie był wypelniacz wyżej wstrzyknal mi enzym na jego rozpuszczenie to spowodowało ze opuchniecie jest badał bardzo widoczne ale polik mi siadl chociaż wypełnienie nadal wyczuwam . Podobno revofil który miałam wstrzykniety tym enzymem nie mozna rozpuscic. Czyli tak naprawde nie wiem co mi rozpuscilo , pewnie moze tkanki . Mam wzdłuż policzka takie załamanie jak u starszej osoby. W miejscach gdzie mi wstrzyknal ten enzym . No i tyle mam znieksztalcona twarz i zniszczoa skore która na dodatek sie pomarszczyla przez stres , papierosy , chudniecie i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka28
No to cos mi się pomerdało z tymi 2 laserami co2. Nieważne. A czy nie podejrzewasz że za szybko zrobiłaś laser po ostrzyknięciu kwasem? Czy lekarz Ci nie mówił że trzeba ileś tam odczekać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking lekarzy. Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać? http://goo.gl/sXx5Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu skończ z tym picem na wodę pt: " ranking lekarzy" moze ty reklamy robisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooość
najważniejsze z tego rankingu kompetencje i doświadczenie, pozostałe możemy sobie darować! Jak wszystko wyjdzie ok. to po co mi dobry kontakt, czas poświęcony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja już sie poddaje. Zaczęłam robic focusa RF+ i zrobiłam 3 razy zafirro i mam wrażenie ze skora sie ogólnie poprawia ale z oczami zrobiła sie tragedia, wyszły mi zylki pod oczami, marszczy mi sie skora i ogólnie to po oczach widać ze coś bardzo złego sie dzieje i teraz jeszcze one mnie bardziej powtarzają. Ja już nic nie rozumiem. Zamiast polepszyć to widzę teraz zniszczone i pomarszczone oczy. Chyba faktycznie lepiej nic nie robic . Tylko sobie pogarszam. A inne panie sobie zachwalaja te zabiegi. Ja już nic nie wiem co ja właściwie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Zrobiłaś sobie RF pod oczy? Ja gdzieś czytałam że RF pod oczy to nie bardzo powinno się robić. Nie wiem co Ci doradzić :( Na pewno się nie opalaj, okulary z filtrem i krem z filtrem. A co mówi lekarz na stan Twoich oczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caj
Juleczka75 , jeśli można spytać, to skąd miałaś pieniądze żeby zrobić sobie tyle aż rzeczy ze swoim ciałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludu :-D. Ale pytanie!! Moze zapytaj ja o ktorej godzinie sie podmywa? Co to Cię interesuje? To chyba jej sprawa. Sprawdzasz ile ma pieniędzy w portfelu, wyliczasz ja? Dziecko a ile ty masz lat, ze zadajesz tak idiotyczne pytanie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×