Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juleczka75

Nie warto nic zaczynać z poprawianiem urody jestem tego żywym przykladem

Polecane posty

Gość gość
posłuchaj gościu, kiedyś ta kobieta pisała, że nie ma pieniędzy na poprawki a tu okazuje się, że przeszła ich jeszcze kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypada zadawać takie pytania nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0101
A co was to obchodzi, czy ma pieniądze czy nie. Teraz chcecie odwrócić uwagę od meritum sprawy, nie obchodzi was to, czego ta kobieta doświadczyła przez partacza lekarza, jak jej zniszczył twarz i życie? Pogięło was! Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę w tym pytaniu nic niestosownego. Mnie również ciekawi gdzie ludzie zarabiają na tak drogie zabiegi, bo na państwowej posadzie raczej ciężko odłożyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem po nieudanej operacji, niestety nie stać mnie na poprawkę. Współczuję tej kobiecie, bo wiem przez jakie piekło przechodzi, a ludzie pytają z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0101
Jesteś żałosna.:( Jeżeli możesz sobie wyobrazić, to są ludzie którzy zarabiają po 10 tyś. miesięcznie, są i tacy którzy prowadzą swój biznes, a są i tacy którzy biorą kredyty. Mogłabym pisać i pisać, ale tobie pewnie chodzi o to, tak przynajmniej ja myślę,że zarabiają w agencjach towarzyskich, albo kradną,czyż nie! - Satysfakcjonuje cię ta odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to panie z agencji tez poprawiają urodę? Nie pomyślałam o takim sposobie zarabiania, ale widocznie coś cię gryzie. Ciekawi mnie, bo razem z mężem ciężko tyramy ale na poprawkę mnie nie stać. Ledwo co wylizałam się z kredytu zaciągniętego na operację i w życiu nie wzięłabym następny na coś tak bezsensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak wzięłaś kredyt "na coś tak bezsensownego" przecież się operowałaś :) Jednak masz rację, zabiegi poprawiające urodę są bezsensowne i to,jest fakt ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazcie ze nie kazdy poddajacy sie operacji plastycznej jest zamozny, stad ludzie pytali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzięłam kredyt, ale nie byłam świadoma efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że pieniądze nie "załatwią" udanego zabiegu. Gdyby tak było to wszyscy bogaci ludzie byliby bez wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oraz piękni i młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem niestety to, ze mam znieksztalcona twarz, opuchniecia i to strasznie asymetryczne pod względem wysokości i wielkości sa okropne, załamanie polika który siadl a nad nim wiszaca opuchlizna na kości policzkowej mnie sama w odbiciu lustrzanym odstrasza. Zniszczona skora, zmęczona twarz, odbarwienia i przebarwienia, do końca życia będę uciekać przed słońcem i ne będę sie cieszyć latem, wakacjami, urlopem niczym. Ja nie mam pieniędzy na operacje która by mi przewróciła do normalnych rysow twarz ale skore chce jakiś ratować stad zaczęłam robic zabiegi. Skad na nie mam to chyba moja sprawa. Nie wiem czemu ciagle ktoś sie o to pyta. Ale tak myśle, ze chyba powinnam zamiast chodzić na zabiegi to te pieniadze oszczędzać i uzbierać jednak na operacje. W zyciu jest różnie raz jest lepiej z pieniędzmi raz gorzej. Ale widzę ze powinnam jednak zaoszczędzić , i psycholog by sie przydał bo ja już zaczynam rozwalac moje małżeństwo. Zamieniam sie w zgorzkniala skrzywdzona kobietę , zrobiłam sie zazdrośna i zaborcza , jestem zakompleksiona i przestraszona tym co oni mi zrobili. Siada mi psycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka lepiej odkładaj na operacje. Jeżeli chcesz skorzystać z usług psychologa to idź do niego. W sumie to nie wiem czy to cos pomoże . Musisz sama sobie przetłumaczyć inaczej młotkiem nikt Ci na sile nie wybije. Wiem przez co przechodzisz, co czujesz, i jak sie czujesz. Wiem, ze sie męczysz, jestes zazdrosna, nie możesz patrzeć w lustro. Ja miałam to samo. Poprawka niewiele pomogła, a ja mecze sie nadal moze juz nie w takim stopniu jak kiedys, ale psychika po takiej traumie juz jest z*****a do końca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Jeżeli masz taką możliwość to odkładaj na operację. Te zabiegi jaki RF, lasery i inne już teraz nie pomogą Ci. Psychiatra lub psycholog też pomogą. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Juleczka75 Byłaś może poradzić się dr Szczyta czy jeszcze nie ? Wiem że terminy na konsultację do niego są badzo długie , ale on na pewno powiedziałby ci jak spawa wygląda naprawdę, on nie oszukuje jeśli widzi że nie można wiele zrobić. Mówi pacjentowi tak samo jak robi to w programie na tvn-style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie z tym szczytem wszędzie o nim pełno , a wcale on nie jest taki dobry, i podejrzewam na 80 procent ze nic nie poprawi tak jak i umnie. Wziął za konsultacje i usłyszałam ze wszystko jest ok. Gdyby było to bym nie szukała pomocy. Zauważyłam ze jak on czegoś nie umie to wmawia pacjentom ,ze jest wszystko ok tak było ze mną i moja znajoma. Ludzie piszą ciagle o nim jakby wszystko potrafił zrobic a to gowno prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się wydaje, że gdyby nie był dobry to nie miałby pacjentów. Ludzie szybko zorientowaliby się, że nie warto przepłacać. Mnie się podobał w tym programie i efekty jego pracy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę kolejny raz. Dobry chirurg poradzi sobie ze wszystkim. Nie sadze aby moj problem był aż tak wielki ze nie da go naprawić gdyby był tak dobry to by mnie poprawił. Wolał wmawiac mi ze jest ok niż przyznać sie ze nie potrafi mnie poprawic. W Polsce sa wlasnie tacy specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
I tu się z tobą zgodzę, dobry chirurg powinien poradzić sobie z trudnym przypadkiem. Niestety w Polsce chirurdzy potrafią się tylko reklamować. A jeśli chodzi o Szczyta to, jest przereklamowany, a TVN pomogła zdobyć mu rozgłos i nagonić pacjentki - taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
To może lepiej ze Ci odmówił bo nie umie, niż zabrał się za operację i ją spaprał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, rzeczywiście masz niewielki defekt i szkoda tego psuć! Operują się tam "gwiazdy" i wyglądają niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam wyzej, i nie bede sie powtarzała. Ja wiem lepiej co mam spiepszone i co wymaga poprawki! No nie umie, ale to świadczy o tym ze nie jest on w ale taki dobry jak o nim sie mówi. Operuje łatwiejsze przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwila mi moja starsza córka powiedziała. " nigdy nie zrobię jak będę dorosła żadnego zabiegu. Lepiej mieć zmarszczki niż zniszczona twarz. Twarz zniszczona po zabiegu szybciej sie marszczy. " powiedziała cała prawdę dziecko 10 letnie, które widzi co sie ze mną stało. Ja sie marszcze i starzeje w przerazajacym tempie, ja już oczy mam 50 latki. Ja ponawiam pytanie czy jest ktoś kto mi moze pomoc. Chodzę na zabiegi, nawilazam skore a ona sie marszczy coraz bardziej. Starzeje sie przez ten laser w strasznym tempie. Dzisiaj widziałam na mieście kolejne zdziwnione miny dwóch kobiet. Co ja mam zrobić? Po prostu lepiej nic nie poprawiać. Żałuje ze cokolwiek zrobiłam z moja twarzą, trzeba było mieć te zmarszczki i wiszący owal ale zdrowa skore, żadnych znieksztalcen, opuchniec, wiszących w połowie polika zalaman. To jest koszmar! Cierpią dzieci bo nie maja pełnej energii mamy, która sie wstydzi ludzi. Ja mam depresję i to straszna, jestem znerwicowana, przestraszona tym co widzę. To jest po prostu koszmar, lepiej mieć zmarszczki i normalne rysy twarzy. A ja mam znieksztalcona twarz i zmarszczki i smutek wypisany na twarzy. Mam 38 lat i Swiat mi sie zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka zastanawiam sie co sie dzieje z Twoimi oczami ze masz duzo zmarszczek. Moze tluszczu w powiekach tez ubyło i dlatego przybyło zmarszczek? Czy czujesz ze masz duży nadmiar skory na powiekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te wszystkie zabiegi teraz i ten nieszczęśliwy pierwszy tez miałas robiony na powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka postarzalas sie przede wszystkim od stresu i zmartwien po zle wykonanych zabiegach. depresja i ciagle napiecie powoduja takie zmiany. Wiem o czym piszesz, bo jestem po spartaczonej korekcie nosa z duzymi powiklaniami. Moja twarz w ciagu kilku miesiecy postarzala sie o kilka lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×