Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Buty baleriny - hit czy kit.

Polecane posty

Gość gość
na pewno te z bazaru to nawet ladne nie są ale glupie kretynki mowia inaczej . ja mam jedna pare ze skory za 250 zł i zakladdam czaasem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jesteś ruddaaaa
ale chrzanicie masakrycznie, naprawdę :O ja noszę baleriny i nie wyobrażam sobie życia bez tych butów. Nie wiem czy to kit czy hit, nie obchodzi mnie to, ważne że ja czuje się w nich dobrze. Ale noszę tylko baleriny gładkie, bez żadnych pierdół typu kokardki czy kwiatki. Gładkie baleriny w jednolitym kolorze wcale nie wyglądają jak ciapy. A te co piszą że dla nich baleriny to szajs, ciekawe w jakich wy butach chodzicie na co dzień? W adidasach? haha albo może w pantoflach a la lata 80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiem się co to te ciapy? Oczywiście, że nie szajs. jedni lubią inni nie. Ja nie lubię, bo jestem przyzwyczajona do wysokich obcasów. W balerinach uginam kolana i idę jak kaczka. Na innych dziewczynach spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jestes ruudaaa
kubek z kawą - buty na obcasach to już zupełnie inna bajka :) jeśli tobie w takich wygodnie to super. mnie wkurza tylko jak kobiety krytykują inne, które noszą baleriny. Ja na co dzień nie chodzę na obcasach, bo po prostu nie lubię. A że lubię "lekko elegancki" styl, to przecież nie założę adidasów? więc baleriny to najlepsza alternatywa. a ciapy to wydaje mi się że dziewczyny miały na myśli, że baleriny są takie płaskie, i skracają nogę dziewczynom, jak takie "ciapy". no nie wiem, tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię na innych dziewczynach balerinki. Ale wolę taki fason, który ma minimalny obcas. Choć wówczas to już nie są baleriny. Nawet kokardki mi nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hit! Ale kiedyś kupiłam baleriny w sklepie za 40 zł to nogi mi sie w nich pociły a normalnie sie nie pocą. Dlatego kupiłam inne, wydałam na nie 130 zł , sa ze skóry, nie rozciągaja sie,są mega wygodne i noga sie nie poci. więc dla mnie są ok. tylko nie podobaja mi sie te z odkrytymi palcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie osobiście balerinki są niestrawne.Szpecicie się dziewczyny i dodatkowo szkodzicie bo te kłapy powodują płaskostopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie, mam male, waskie stopy i baleriny na mnie wygladaja ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam od znajomej kod na dodatkowe 5% zniżki na cały asortyment (przeceniony i nieprzeceniony) w sklepie www.paradopary.pl. kod to - paradopary5. powinien działać na wszystkie baleriny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dla mnie fajnie wyglądają tak dziewczęco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u kaczuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu baleriny mogą się nie podobać. Przecież wyglądają fajnie i do spodni i do sukienki. Do tego są wygodne i można przebierać we wzorach i kolorach. Ja swoje kupuję w Coqui www.coqui.pl i jestem bardzo zadowolona. A moja córka lat 8 to już w ogóle najchętniej chodziłaby tylko w balerinach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baleriny są ekstra. Wiadomo, że najlepiej wyglądają szpilki, ale jak idziesz na imprezę i koło 2 czy 3 nad ranem już twoje stopy wołają o pomoc, to z torebki wyciągasz baleriny i już. Zresztą na jakiś rodzinny obiad, imieniny babci itd też ubieram baleriny - są wygodne po prostu. A wcale nie muszą być brzydkie! Zamawiam tu: https://www.skora24.pl/23-baleriny Mam trzy pary i jestem z każdej bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria645
Ja uwielbiam baleriny,nie ma lepszych butów. Najwygodniejsze mam od Ballina, zamawiałam na https://viadellaspiga.pl . Mają duży wybór, zerknijcie sobie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza

jasne ze hit! wiadomo, ze zalezy tez jakie,ale wg mnie wiekszosc jest sliczna. ja jestem uzalezniona od balerinek i praktycznie co sezon zamawiam sobie nowe, jak ktos chce to podlinkuje fajna stronke http://schaffashoes.pl/category/24_baleriny.html?page=1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 15:34, Gość gość napisał:

Większość ma. Nie każda dobrze wygląda w dużej mierze z powodu nieodpowiedniego fasonu. Jednym się bardzo podobają, innym mniej ale chodzą bo wygodne. Jeszcze inni uważają je za modowy KIT. Jakie macie zdanie na ten temat?

Nie noszę wszystkie spadają mi ze stopy, nie wiem czy mam jakąś wadę, czy jakoś źle chodzę. Kiedyś w dzieciństwie nosiłam bo miały pasek, ale jakoś nie mogę takich znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi butami dla kobiet i mężczyzn, w tym np. Polbuty dzieciece . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×