Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość gość
rafaella, bo nie umiesz. :D robisz taki podstawowy i ewidentny blad w imienu dziecka, ze to az smieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać u mam? Jak mija początek tygodnia? U nas niefajnie. Mikołaj dostał w niedzielę w nocy grypy żołądkowej. Na drugi dzień w nocy z poniedziałku na wtorek wzięło męża. Teraz widzę, że i Emil złapał tą pieprzoną jelitówkę, bo wrócił ze szkoły i widzę, że już ma stan podgorączkowy i mówi, że mu się przelewa w żołądku, także raczej nigdzie go dziś już nie puszczę, na żadne zajęcia, bo pozaraża wszystkich u sąsiadki. Shucks. Jak jeszcze mnie położy to będzie koniec, bo karmię. Mała niby była szczepiona na rota, ale nic nie daje 100%-owej pewności, że tego nie złapie. Ech. Ola Karola, nie ma za co! Miejmy nadzieję, że kuracja przyniesie natychmiastową poprawę. Jeśli to faktycznie stawy, to gwarantuję ci, że tak właśnie będzie, bo mnie osobiście lniany całkowicie wyleczył. Postaram się odpowiedzieć dziś jakoś na pytania gościa, a jak nie dziś to może jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam te imiona ktore ona podala i wlasnie znam je w takiej pisowni ale nie sa to osoby greckiego pochodzenia... Wiec po co sie wyklocasz majac tak maly swiatopoglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo pani Ninke sie raczyla zalogowac :D i teraz nie bedzie ublizac tylko pisac o swojej idealnej sielance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes pewna, ze znasz te imiona rafaello? myslisz ze jak napiszesz jako gosc to inni sie nie skapuja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ninke jest jeszcze jeda z normalniejszych osoby tutaj. toksyczna tez jest ok, ale szrancza i rafaella bajdurza ze ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem rafaella. Pisalam na samym poczatku tego topiku. Ale nie chce mi sie cofac aby sprawdzac jaki mialam nik. Topik zrobil sie taki jak mozna sie bylo spodziewac - zakrzyczwny przez nic nie wiedzace na temat. A imiona znam bo z moja corka chodza eleni i nefeli do klasy. Dokladnie z taka pisownia. Ale nie greczynki. Rosjanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
Toksyczna ortografia grecka jest bardzo trudna ale sama spójrz na imiona moich dzieci : Wiktoria - Βικτωρια Filip- Φιλιππος Eleni - Ελενη Nefeli - Νεφελη I nie da się inaczej napisać tym bardziej , że ich imiona w każdym dokumencie napisane są w języku greckim(akty urodzenia, paszporty itp) a nie w j. polskim.Ale frustratka stara się ze mnie zrobić idiotkę twierdząc że widzi błąd :D I gdyby ten błąd istniał a ta by wiedziała gdzie, to napisałaby .A tak to stara się zabłysnąć . Sama jestem Polką ale wstydzę się za Polaków za ich mentalność i ogólnie takie jakieś to prymitywni ludzie :P Siedzi taka od dwóch dni na wątku i szuka prowokacji .To dopiero beznadzieja. Oczywiście nie wszyscy ale większość niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej, widze ze jestes za glupia, zeby znalezc ten glupi prosty blad, to ci ulatwie zadanie: czy gdziekolwiek istnieje takie imie jak filipos? :D NIE, bo to imie ma zapis filippos. w greckim zapisie rowniesz sa 2 P jak wol :D jest jeszcze wariant filipo bez S na koncu i z 1 P ale to w macedonii i od tego imienia jest macedonskie miasto filipos, ale nie imie. nie wierze ze masz jakiekolwiek dzieci w jakiejkolwiek grecji klamczuszko. zeby zrobic wiarygodna scieme, trzeba byc inteligentnym, ale tobie tego ewidentnie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jedno p sie jej nie zgadza!:D smiechu warte!:D w co powiecie na imie BRAJAN? Gdzie sie tak pisze? Tego nie ma w oficjalnych wykazach. Dzesika? Majkel? Kobito ty wiesz ile jest na swiecie jezykow i ile roznych odmian pisowni??? Nie dojdziesz jakbys chciala wnikac we wszystkie! Znawczyni sie znalazla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez napisala przez dwa P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaello nie boj sie pisac pod jednym nickiem. :D to nie jest maly blad, ani przejezyczenie. jak mozna nie znac imienia WLASNEGO dziecka? hahhaha :D ano mozna. bo ono nie istnieje. jak i pozostale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisala. wklejila z netu grecka poprawna wersje, ale nie zna jezyka i nawet nie sprawdzila jak sparafrazowac i walnela se filipos :D jak sciemiacie to chocaiaz robcie to z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja nic a nic na temat poprawności pisanych imion się nie wypowiedziałam ,skąd ten okrzyk w poście powyżej Kobito ?? :D Ja nie mam bladego ani zielonego pojęcia na temat greckiego języka i ich pisowni, wymowy, poprawności , wiec w tym temacie i w tym sporze jestem do tyłu aby cokolwiek konstruktywnego napisać. . Mnie w to nie mieszajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zamiast o dzieciach to sie kłócicie o literki heheheh naprawde wam sie nudzi;)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobito to nie bylo do ciebie ;) to bylo do tej tamtej. Sama juz nie wiem do kogo /:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wiem już o co chodzi
ale nie rozumiem jak można pisać, że się mieszka gdzieś zagranicą i ma mieszane dziecko o obcobrzmiącym imieniu, ale nie znać poprawnego zapisu tego imienia. Coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiuję w Grecji
rafaella => witaj z Ellady nie mam dzieci i nie zamierzam miec wiec zmienie temat i napisze moją przygode z przyglupem na kafe . Udzieliłam się w pewnym temacie odnosnie cen wynajmu w naszej ojczyznie i napisałam że Polacy to złodzieje skoro tyle zadaja za wynajem i pisze dalej ze wynajmuje mieszkanko w Grecji takie i takie z kominkiem etc za 300e na msc to jedna do mnie z tekstem zacytują " haha dobre kominek w grecji, widac ze w grecji nigdy nie bylas ..." wtf ?? debilka nie wierzyla ze tutaj zima tez sie ogrzewa mieszkania . Imiona napisane jak najbardziej prawidlowo .W paszporcie wiem ze grecy dane osobowe piszą w jezyku greckim i angielskim nie jest tak .A Ty ile jestes po slubie?masz obywatelstwo greckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Studiuję w Grecji rafaella => witaj z Ellady nie mam dzieci i nie zamierzam miec wiec zmienie temat i napisze moją przygode z przyglupem na kafe" x buahahahahah! :D :D :D jasne, nagle sie zupelnie przypadkowo wzielas na tym temacie! przeciez jestes jedna i ta sama osoba. siedzisz tu non-stop. nie masz zadnych dzieci, a wymyslilas se jakas fikcyjna rodzine. w grecji pewnie bylas na tanim urlopie, a nawet jesli tam siedzisz, to co z tego? po co piszesz takie bajki w temacie, ktory cie nie dotyczy i pierdzielisz glupoty. nie jestes na 100% zadna studentka, bo nie jestes inteligentna. popelniasz te same bledy co rafaella i szarancza i piszesz w ten sam sposob :D studenci tak nie pisza. kto ci uwierzy? x s*p*a*d*a*j*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
te greckie "ππ" w imieniu Φιλιππος to polskie dwie litery "pp" Ale zabłysłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze to pp, ale ty nie wiedzialas dopoki ci ich nie wskazalam. nie wiedziec jak sie nazywa wlasny syn..... no nie do wiary, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
ale ty faktycznie idiotka jesteś po polsku imie mojego syna brzmi Filip a nie Filippos . Tylko w greckiej pisowni uzywa się dwa pp-ππ studiuje w grecji dzięki :) Zgadza sie z tymi paszportami . Po 5 latach malżeństwa z grekiem mozna dostać greckie obywatelstwo. U nas juz dawno minęło TE 5 LAT i jakoś zaczne składać papiery . pisz na maila elena4@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwieksza idiotka jestes ty, bo zapisywalas je filipos zanim ci nie pokazalam, ze walisz blad. sama bledu nie widzialas, bo jezyk znasz tak jak z koziej d**y trabka x piszesz sama ze soba? :D jezu, to sie leczy wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
jak mogłam nie wiedzieć skoro wiem , że "π" to literka "p":D ? A dwie "ππ" to dwa polskie "pp" :D ? napisałam na stronie 18 Filipos z jednym "p" by wiadomo było jak brzmi w języku greckim dokładnie i że nie słychać w wymowie tych dwóch liter "p" a jedynie w pisowni występuje ! I jeszcze raz powtórzę, że w Polsce nie ma takiego imienia Filipos a tylko Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szarańczy
Ranyyyy a wy dalej...do garów gościeeeeeeeeee!!!! :) A u nas dzisiaj w miarę spokojnie...synka odebrałam ze żłobka rano...wczoraj kupiłam fotelik samochodowy z bazą bo muszę mała wyjmować z fotelikiem jak idę po synka...i trzy razy męża pytałam czy potrafi zamontować czy mu pokazać...nieeeee no potrafił:)Dzisiaj wsiadam a fotelik przodem do kierunku jazdy zamontowany,.ten od 0 do 13 kg....noszzzzz kurde... Młoda jadła ostatni raz mleko o 12.30 i do teraz ani ml nie chce:(...śpi do kompletu...czekam aż się obudzi żeby zupkę wcisnąć...Starsza wróciła ze szkoły i już polazła z psem...Obiad zjadła dziś u babci... Znowu mi zostanie nadwyżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pani czepialska literek ,moja mama moje imie tez pisze przez jedna litere a prawidłowe jest przez 2,czy w związku z tym ja nie istnieje i mojej matce sie tylko wydaje ze mam córke ,ludzie to chore jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze ma mialo być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×