Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość Rafaella4
no co ty Βικτωρια, Φιλιππος, Ελενη, Νεφελη tak brzmia ich imiona tutaj a po Polsku to Wiktoria, Filipos(Filip), Eleni, Nefeli Aj widzę, że nie masz juz się czego czepić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Rafaella można się domyślić, że żyjesz w kraju pogrążonym kryzysem finansowym, zarządzanym przez Bundestag, ze stopą bezrobocia przykracającą polską, syfem na ulicach, zabytkami w wiecznych rusztowaniach na których restauracje nie ma kasy, niemieckimi wyspami, oraz nigeryjskimi i bułgarskimi prostytutkami, tudzież żyjesz z koleżką pochodzącym stamtąd na Wyspach jak nie jedna Poleczka,m z której tutaj szydzisz. Hahahah :D Zejdź na ziemie. I upewnij się jak się nazywa ten twój miot, bo sama nawet nie wiesz, bajkopisarko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Really? Ja widzę byka jak wół. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
skoro przyszło ci oglądać jedynie slamsy , które są obecne w każdym państwie to przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Really? Ja widzę byka jak wół. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szarańczy
Ja tam nie zauważyłam żeby Rafaella szydziła z tutejszych....poza tobą może...ale widocznie to zaraźliwe....To jak Ty taka rozmowna i inteligentna to napisz w takim razie coś o sobie....pewnie będzie brzmiało...jestem prawnikiem z wykształcenia, pracuję na kierowniczym stanowisku w POLSCE cudnym kraju z którego nigdy bym nie wyjechała , nie mam dzieci bo mi niepotrzebne a mój mąż pracuje jako kierowca tira....tylko że mało zarabia.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo ty żyjesz w pałacach w tym kraju mlekiem i miodem płynącym... Uhmmmmmmmm. Ja, ja, natuerlich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarańcza, nie dość że pisać nie umiesz, to czytać jak widać też ni w ząb. :D Cofnij się do wcześniejszych postów zamiast tyle bredzić. I napraw se wreszcie klawiaturę, bo ci klawisz z kropką nawalił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehhehehhehe
Rafaella4 co to za teksty "Poleczko" a ty niby kim jestes ? Masz 30 lat 5 dziecko w drodze ,nigdy nie pracowałaś a szydzisz z tych co pracują w marketach ? Piszesz ze Twój facet ma dobre wykształcenie i prace a ty co masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szarańczy
No wiesz...miło mi że opisujesz mój dom jako pałac....w końcu się starałam jakoś urządzić:) do pałacu to mu daleko ale nie narzekam....może wpadniesz???:)) ocenisz sama.....herbatki się napijesz a potem wrócisz do swojego happy worlda:)buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie do ciebie było szarańcza, tylko do tej zagramanicznej koleżanki, co nie wie jak dzieci mają na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jesteś typową zazdrosną i zawistną Poleczką więc wolisz napisać , że nie wierzysz a niż przyjąć do wiadomości, że ktoś ma wszystko a ty NIC usmiech.gif" Juz nie przesadzaj laska z tym ze masz wszystko bo np pracy nie masz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama szarańczy
Kurde no :( a myślałam że do mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
o Boże a ta idiotka mi wmawia jeszcze , że moje dzieci nie nazywaja sie tak jak nazywają :D Wiktoria to Βικτωρια Filip to Φιλιππος Eleni to Ελενη No i najmłodsza Nefeli to Νεφελι Żal mi ciebie naprawdę :( Musisz mieć bardzo smutne życie skoro wszystkich tutaj nazywasz bajkopisarzami żegnam ps a wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim ? Że ja wiem jak żyję i mam w******e na to w co ty wierzysz a w co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdym kolejnym postem się pogrążasz Rafaella. Nadal widzę błąd jak wół. Na pewno jesteś matką? A może jesteś nastoletnią niańką w tej rodzinie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pisząc o łapaniu męża wykluczam sytuacje losowe...typu padła firma...zwolnienia zrobili z wyższych stanowisk itd.....ja piszę o człowieku!!!!!!!!!!!!Że da się zauważyć..." Jak możesz wykluczać sytuacje losowe? :D A masz na nie wpływ? Otóż nie! Poza tym ewidentnie życia nie znasz, bo ludzie się potrafią genialnie maskować zanim założą gosp. domowe, a potem jest zmiana o 180 st., a czasem i 360. Inaczej nie byłoby tylu rozwodów. Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy ty jak sobie chłopa znalazłaś to nie wiedziałaś czy jest wykształcony ? Mam rozumieć , że wzięłaś sobie chłoptasia , który dopiero rozglądał się za robotą, tak smiech.gif ? Gdy poznałam swojego męża miałam trochę ponad 19 lat , On już był po studiach , po stażu i robił karierę .Nie wyobrażałam sobie wtedy spotykać się z rówieśnikiem dla którego stanie przy sklepie z piwem to szczyt marzeń" Urzekła mnie twoja historia. :D Normalnie jak w ckliwej telenoweli. Taki mezalians? Już widzę jak wykształcony karierowicz bierze sobie prostą młodą dziewuchę bez ambicji i planów życiowych... Taaa. :D Chyba do posuwania. Uważaj, żeby nie dmuchnął zaraz kolejnej 19 latki, bo polecisz w odstawkę i ciekawe jak sobie dasz radę sama w tej "Grecyji" :D A i fajnych masz rówieśników. Jesteś z PGR-u? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piszecie od rzeczy .Jakby nie było przypadków gdzie wykształcony facet brał sobie za żonę dziewczynę po zawodówce . Faktycznie jesteście bardzo denni i wyobrażam sobie takich ludzi jako osoby przesiadające całymi dniami na forum i nie wierzące w nic co nie spotkało was osobiście hahahaha rafaela, nine, puki nie piszecie o nędzy , biedzie i molestowaniu to nikt wam nie uwierzy że jest inaczej narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piszecie od rzeczy .Jakby nie było przypadków gdzie wykształcony facet brał sobie za żonę dziewczynę po zawodówce . Faktycznie jesteście bardzo denni i wyobrażam sobie takich ludzi jako osoby przesiadające całymi dniami na forum i nie wierzące w nic co nie spotkało was osobiście hahahaha rafaela, nine, puki nie piszecie o nędzy , biedzie i molestowaniu to nikt wam nie uwierzy że jest inaczej narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale piszecie od rzeczy .Jakby nie było przypadków gdzie wykształcony facet brał sobie za żonę dziewczynę po zawodówce ." Mezalianse zdarzają się, owszem, ale w telenowelach. :D Za dużo się naoglądałaś tv. Halo tu ziemia! :D Ciekawe co ty robisz na forum całe dnie? Niech zgadnę? Piszesz bajki. :) Tak, tak, wiem. Widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie spotkało ich osobiście *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym, że ciebie też, ale ja jestem na tyle trzeźwa, żeby nie wymyślać bajek i nie fantazjować na takie niedorzeczne tematy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taki był fajny temat o wielodzietnych a zamienił sie w kłÓtnie dały byście sobie spokoj czy kazda matka jest taka agresywna i skacze na kazda inna co ma inne zdanie heloooł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat to by był jakby niektóre laski nie zmyślały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopaja
Rafaela ! radzę nie wdawać się w dyskusję bo tym ludziom się nudzi i nas specjalnie prowokują . Przejrzałam psychikę tych osób po samym pisaniu gdzie na ogół wpadają na dany temat tylko po to by go zepsuć .Lekceważmy ich !! x Mój mąż też jest obcokrajowcem, Francuzem ;) Mam troje dzieci a z czwartym jestem w ciąży .Termin porodu mam na 28 pazdziernika :) A Ty na kiedy masz termin ? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopaja
Rafaela ! radzę nie wdawać się w dyskusję bo tym ludziom się nudzi i nas specjalnie prowokują . Przejrzałam psychikę tych osób po samym pisaniu gdzie na ogół wpadają na dany temat tylko po to by go zepsuć .Lekceważmy ich !! x Mój mąż też jest obcokrajowcem, Francuzem ;) Mam troje dzieci a z czwartym jestem w ciąży .Termin porodu mam na 28 pazdziernika :) A Ty na kiedy masz termin ? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopaja
opowiadajmy sobie bajki nawzajem! :D fajniocha będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
penelopa to ty pisalas kilka stron wczesniej ze maz cie zdradzil a ty mu wybaczylas i na dodatek twierdzilas ze kazda wielodzietna kobieta ma wybaczac zdrady mezow czesto tak mu wybaczasz skoki w bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopaja
Mój francuski Marokańczyk przyniósł nam wczoraj komputer . Dlatego dopiero ucze się pisać i nie ogarniam jeszcze interpunkcji . x Tak zdradził , ale on jest Arabem a oni maja dużo żon , dlatego musiałam to zaakceptować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaah :D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×