Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

pierwszy test robiłam 26 dc do dziś 29 dc i jest jaśniutka kreska która po 30 min ciemnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
ale powyzej 5 to juz ciaza takze do piatku pieknie urosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide jutro i w środę będą wyniki. Martwię się troche że te kreski taki delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
patija, ja dzis na pamiatke zrobilam test i tez druga kreska blada, a rano robilam bete- 328 !!!!:) wiec to nic nie szkodzi, ze blade, wazne ze sa 2, na bank jestes w ciazy, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuu obys miala racje:) fajnie by bylo nie wytrzymalam i zrobilam dzis test a mialam zrobic jutro bo to dzien spodziewanej miesiaczki i wyszedl tak czy siak,wlasnie zamrtwila mnie taka mala beta bo lekarka mi mowila ze taka see ona jest dlatego powtorzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz macie hajlaf a zobaczycie jak na porodówce pożrecie materace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
mnie tak i to bardzo, ale mialam popoludniu plamienie brazowe, bo chyba tylko 1 zarodek sie zagniezdzil, wiec pewnie dlatego boli i jeszcze mnie tak nogi ,,rwą"" ale najwazniejsze ze przestalam plamic takze pobolewanie to nic zlego, ale dobrze isc do lekarza poi d*phaston albo luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
porodowka to pikus ja lecze kanalowo zeby, borowanie itd bez znieczulenia, to i urodze bez placzu hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś autem nie mogłam jechać tak mnie noga lewa bolala co prawda początki rwy już jakiś czas mam... ale kuje mnie brzuch a do lekarza nie mam jak iść bo jestem od rana do wieczora w pracy a do swojego lekarza umówiłam się na 1 sierpnia chyba ze coś się bedzie dziać to wcześniej to pójde wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
ale mysle ze da sie przezyc tym bedziemy sie martwic za kilka miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patija wszystko bedzie dobrze zrob sobie te badanie i chwal sie nam tu na forum:) agguu cc dla mnie to byl koszmar ale jednak jestem w drugiej ciazy wiec chyba masz racje pomartwie sie tym za kilka msc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
bete zrob 2 razy z 2 dniowa przerwą i jak urosnie o 120% to 1 sierpnia rzeczywiscie wystarczy, jak pojdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze prywatnie i jestem mega zdaowolona:) gin do mnie dzwoni ja jej sms wyniki wysylam i oddzwania informowac mnie co dalej:) jestem w stalym kontakcie poza tym ma sprzed 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam zamiar zrobić jak sie nie bedzie podnosić to polece szybciej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta sreta sie podniecaci na betę! tylko sie nie wyrznij po drodze . buhahah kanałówka to miodzio przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar chodzić na nfz a na usg 3d prywatnie do tego lekarz prowadzącego. Ale jeszcze wszystko się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno ale do mojego lekarza chodze od zawsze :) i na nfz i prywatnie i nie widzę różnicy.. Wiadomo że prywatnie lepszy sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
ja prywatnie, ale chyba zmienie lekarza bo mnie mega zdolowal, jak wyszlam z gab to ryczalam, bo caly czas powtarzal ze to nie wyglada dobrze, zamiast powiedziec ze sie okaze w srode i zeby byc dobrej mysli a nie ze raczej nic z tego nie bedzie, wkurzyl mnie strasznie ale mam jeszcze lekarza od in vitro, zloty czlowiek, zawszepociesza, zartuje, madry, kompetenyny, powala wiedza, moze on bedzie mial czas poprowadzic ciaze, bo pacjentek ma full, kilka klinik, rowniez za granica albo bylam raz utakiego gina geja, bardzo mily i dokladnie odpowieda na kazde pytanie, no zobacze do srody sie zastanowie sory, ale ja strasznie gadatliwa jestem,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i super takich jak Ty to wlasnie nam trzeba ja niestety musze juz leciec bo synke nie chce spac...trzeba sie teraz troche powysilac hehe:) ale jutro napisze jak bylo ze mna w pierwszej ciazy:) buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
monia gratuluję !! kiedy testowałaś i który to był dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
monia czym nas wiecej, tym weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×