Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość truskaweczka22
u mnie rower zaliczony 1,5h wziełam prysznic i teraz delektuje się cherbatką na dziś koniec cw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
wiec tak: zrobilam 500 skokow i 3 razy po 10min mel b cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witam ,PIEKNA bardzo dobrze sobie radzisz jestem z Ciebie dumna i wierze w ciebie ,u mnie dziś wystąpiły jakeś zawroty głowy jak wstałam z łózka to zrobiło mi się czarno w oczach i taki szum w uszach ... ale wypiłam już na 1 śniadanko 1 szkl kefirku i wskakuje zaraz na rowerek ,a jak tam u Was ?Miłego dzionka Wam życzę ,trzymam za was mocno kciuki by te kg szybko zrzucić i by już nigdy nie wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj TRUSKAWECZKO zmartwilas mnie tymi zawrotami glowy...:(:( mam nadzieje ze juz ci ustapily i sie nie powtorza:( nie wiem moze przez toze malo jesz? Trzymam za ciebie mocno kciuki:):*:* jestes dzielna i podziwiam Cie:* mam nadzieje ze nie odpuscisz sobie. ja juz po cw: 600skokow w 20 min + 2x10 min mel b cardio. po sniadaniu biore sie za sprzatanie i chowam wage bo mnie kusi kusi milego dnia dziewczyny:) BEDZIEMY PIEKNE JUZ ZAWSZE!!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
na sniadaie platki frutina(ok 45g) i mleko 2%(ok 115g) razem 231 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jakoś osłabłam. Zaczełam dziś ćwixczyć z mel b ale po 5 min zwyczajnie padłam. Nie byłam w stanie dokończyć;/ jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj PORCELANOVA wszystko bedzie dobrze zobaczysz trzymam bardzo za ciebie kciuki:) mi sie spodobaly te cwiczenia:*:* TRZYMAM DZIEWCZYNY ZA WAS KCIUKI:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba potrzebuę zrobić dziś przserwe i tylko pojeżdze na rowerku. A do ćwiczeń wróce od poniedziałku bo tak przez siłę to można się tylko zniechęcić ;/ ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
cześć dziewczyny ,PIEKNA ja sie tym razem nie poddam ,jestem po 1h 40m jazdy rowerkem i 2 śniadanko teraz wcinam 1 średnie jajko na twardo z pieprzem ziołowym bez soli oczywiście +2 pomidorki koktajlowe maluśke.Pewniie że będziemy piekne i nie może być inaczej,jak na razie zawroty głowy ustąpiły chyba masz racje że jem za mało ni i jeszcze dodatkowo okres to też jest osłabienie ,będę twarda i nie dam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanova ,nie przejmuj sie na początku to wszyscy maja osłabienie bo organizm nie był przystosowany do dużego wysiłku i obniżeniem kalorij ale to minie napewno ,ale jeśli potrzebujesz przerwy to ją sobie zrób nic na siłe ,też mocno trzymam za Ciebie i wszystkich kciuki i mam nadzieje że sie nie wycofasz jak większość dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno się nie wycofam. tylko jest mi przykro że taki cienias jest ze mnie:/ nie boli Cie tyłek jak tak jeździsz powyżej godziny?;p bo ja mam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie dziewczyny dziś dokonałam pomiarów centymetrowych i tak: talia: 67 biodra: 90 udo: 53 ;/ łydka: 34,5 (!) czyli im niżej tym gorzej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanowa na początku bardzo bolała aż nie mogłam zejść z roweru ale wmawiałam sobie że do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić i nie mam teraz takich buli jak wcześniej ,wiadomo troche boli ale jak sie chce być zgrabną laską to nie ma że boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanova bo jak sie chudnie to najpierw cycki brzuch a potem powoli uda kolana i łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanowa u mnie ziemniaczek z grila nadziewany twaróg+zioła i paluszki z kurczaka z grila już właśnie je zamarynowałam,a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś naszła ochota na leczo z cukinią i papryką... może zrobię więcej to będę miała jeszcze na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
pewnie że możesz zrobić na jutro ,u mnie tez paluszki z kurczaka zostaną bo więcej jak 2 malutke nie zjem to jutro zrobie sobie sałatke z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja juz po dr sniadaniu: reszta jogurta naturalnego, pomidor, cebula dwa ogorki zielone malutkie z ogrodka razem 78 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA widzę że też zaczynasz liczyć kl ,a co na obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
troche zupki jarzynowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mogę do Was ? Od stycznia mówię sobie od jutra...i tak zastało mnie lato, a waga ta sama.W zeszłym roku schudłam 13 kilo,wróciło 4 Dziś ważę 62 przy 167cm, kiedyś kupiłam sobie spodnie sporo mniejsze, miały być motywacją, nigdy ich nie nałożyłam, ale znów spróbuję, potrzeba do nich tek myślę z 7 kilo, czyli z 62 do 55kg, Wiem ,że najtrudniejsze pierwsze 3 dni, a potem leci,ale sama nie daję rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej milka:) myślę że dziewczyny bardzo się ucieszą z nowej towarzyszki niedoli ;p ;) masz już jakiś plan ? Ja niestety narazie jakoś zaniemogłam i potrzebuję kopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
cześć milka ,ciesze sie że chcesz do nas dołączyć w grupie zawsze jest łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj MILKA pewnie ze mozesz w grupie razniej, sila, i ogromne wsparcie:) dasz rade. WSZYSTKIE BEDZIEMY PIEKNE:* O TAAAAK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
dziewczyny tu nie ma co użalać sie nad sobą nie czas na to trzeba brać sie za siebie i więcej wiary w siebie a efekt będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w zeszłym roku świetnie poszło na mż+ruch,żadne ćwiczenia,ale spacery,do sklepu piechotą, a nie samochodem,trwałam tak 3 miechy, było fajnie, byłam pewna że nowe nawyki weszły mi w krew, i że już nie przytyję,ale raz, drugi trzeci raz pofolgowałam i znowu jem dużo wieczorami+słodycze więc chyba zrobię powtórkę, jeśli wytrwam te pierwsze okropne dni, narazie zapijam się wodą, żadnego konkretnego meni, po prostu mniej i do 17stej, bez słodyczy , czarny chleb, obiady mięcho +surówki bez makaronów ziemniaków itp, to tak na początek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
schowalam gleboko w szafie moja wage zeby mnie nie kusila:0 a siooo tluszczyk a sioo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanowa weż sie w garśc i zapanuj nad sobą ,każda z nas ma słabsze dni ale uparcie trzeba dążyć do celu ,bo naprawde Cie kopne hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Piekna i dobra dycyzja ,ja też tak zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×