Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość Benita 30.09.1991
Ja poprosze czy da rade odbudowac zwiazek z michal 04.03.1988 czy wróci do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wic
witold 21.02.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga321
czekam Dagmara 14.06.1983 czy jestem w ciąży albo czy będę w niedalekiej przyszlości i co ogolnie przyniesie przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wic
witold 21.02.1980 moze byc ogolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleka32e
Witajcie! :) Serdecznie Was zapraszam na forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl gdzie mamy kilku dobrych, profesjonalnych wróżbitów, którzy chętnie odpowiedzą na wasze pytania. Sprawdzalność ich wróżb jest duża. Wystarczy wejść na forum, zarejestrować się i zadać swoje pytanie. Serdecznie Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać odpowiedzi na swoje pytania i poznać swoją przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika2 7,07,1979,proszę,nie pomijaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wrozko mam wiec pytanko :) czy owa falszywa dzieczyna moze byc Magda 16.06.1995 ? i jesli tak to czy zwyczajnie jej maxymalnie unikac ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_89
no nie ma co probuje jeszcze raz. (13.11.1989) chcialam sie zapytac ooglnie o prace czy powinnam zostac czy poszukac sobie innej. o studia jak mu pojda i o zycie uczuciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
Ja dokładniejszy.Co mnie czeka w miłości,związku itd,czyzaloze rodzinę.24/03/77,Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo: Widze mezczyzne w srednim wieku ktory Cie uwielbia ma wlosy rude/brazowe i piwne oczy, ale czy z tego bedzie cos to od Ciebie zalezy., oprocz tego widac jakies spotkanie z kobietą, czy on ma kogoś? Mimo ze pokazalo sie mile spotkanie i mezczyzna ktory jest uczciwy, godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika,27,07,1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwigaaa...
czekam jestem z 1 str 20maj75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleka32e
Witajcie! :) Serdecznie Was zapraszam na forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl gdzie mamy kilku dobrych, profesjonalnych wróżbitów, którzy chętnie odpowiedzą na wasze pytania. Sprawdzalność ich wróżb jest duża. Wystarczy wejść na forum, zarejestrować się i zadać swoje pytanie. Serdecznie Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać odpowiedzi na swoje pytania i poznać swoją przyszłość :) Do Kasia wróży ;-) -- Zapraszamy na forum, u nas również możesz wróżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 01.09.1984 Czy mój problem z pewną osoba się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
Hmm,dzięki.Ale nic mi to nie mówi.Nie znam nikogo ,kto by pasował do opisu.I jeszcze jakas kobieta na dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witoldzie; W sprawie uczuc dostaniesz jakies informacje. Czy masz jakies przejsciowe problemy zdrowotne? W otoczeniu widać młodego chłopaka który zwiastuje kłopoty, jest fałszywy. Widać ogólną poprawę losu, ktoś się do tego przyczyni. Karty mowia zebys mial wiecej dystansu do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
Nic juz nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benita 30.09.1991
ja tez poprosze pisze juz chyba drugi raz a mnie minełas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga321
teraz ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo pokazał mi się mezczyzna z Twojego otoczenia, jest coś wiecej niz sympatia. Pokazał mi sie jako mezczyzna w porzadku, godny zaufania ,jednak obok niego pojawila sie jakas kobieta z ktora sie spotkasz, bedzie to raczej mile spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
Oj,cos tu nie gra.Nic mi się nie zgadza.Nikogo takiego obecnie nie znam.Jakiegoś żonatego Poznam czy co?hmm.Nie jasne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, mozliwe. Napisalam to co wyszlo w krotkim rozkladzie ogolnym, duzego stawiac nie bede bo za duzo czasu i energii mi na tym schodzi, chyba ze jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
ok.to jutro.Ale powiem Ci,ze dziwnie to wyszło.hm mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jadwiga  ciągle
pomijana z str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza84
Gosia 05 marzec 1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga321
Kasiu niestety nie widzę nigdzie wróżby dla mnie mój wpis był z dzisiaj może komuś wczoraj pisałaś więc nadal czekam bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 01.09.1984 pisałam powyżej czy będziesz tak miła i powiesz mi co jeszcze prócz mojego pytania czeka mnie w sferze uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wic
witold Katarzyna,powiedz dobre czy zle te informacji uczuciowe(mam zone)ona mnie kocha...? Co do zdrowia,to troszke mam klopotow Mlody chlopak...niewiem kto to moze byc,ale napewni nie jeden falszywy sie znajdzie w moim otoczeniu Poprawa w moim losie ...mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×