Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość gość
A ja? Kasiu bardzo proszę, ominęłaś mnie... Marta 01.09.1984 Co w sferze uczuć czy ułoży mi się z mężem? Czy uwolnię się od od mojego problemu (chodzi o osobę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treszszerr
To milo. Ech,trzeba spać.Dobranoc wrozce i kafeteriuszom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1981.11
kochana sprawdz czy Lars 04.1970 to ten starszy facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleka32e
Witajcie! :) Serdecznie Was zapraszam na forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl gdzie mamy kilku dobrych, profesjonalnych wróżbitów ( Liv222, Equinoxe, Karmen), którzy chętnie odpowiedzą na wasze pytania. Sprawdzalność ich wróżb jest duża. Wystarczy wejść na forum, zarejestrować się i zadać swoje pytanie. Serdecznie Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać odpowiedzi na swoje pytania i poznać swoją przyszłość... Do Kasia wróży ; - ) -- Zapraszamy na forum, u nas również możesz wróżyć :) Przyjdźcie, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal czekam,monika 27 07 1979 on 16 07 1978marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniki postawie troszke dluzszy rozklad partnerski, zobaczymy co tam wyjdzie, bo nie ukrywam ze jestem zmeczona :) Za jakies 15min powinien byc gotowy. magdaleka32e-Dziękuję ale nie skorzystam,przynajmniej teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję.monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu!!! Dziekuje bardzo!!! Moglabys mi jeszcze powiedziec Czy w najblizszej przyszlosci spotkam tego jedynego? Piszesz o niespodziance w uczuciach Jak mam to rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 01.09.1984 Kasiu to ja już się chyba dziś nie doczekam? Napisz czy jest sens czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu!!! Dziekuje bardzo!!! Moglabys mi jeszcze powiedziec Czy w najblizszej przyszlosci spotkam tego jedynego? Piszesz o niespodziance w uczuciach Jak mam to rozumiec?Paulina 26.12.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazany jest chłopak którego poznasz z dala od miejsca zamieszkania. Mowiac niespodzianka mialam na mysli ze cos sie zmieni na lepsze, zaskoczy Cię. A czy moiglabys zweryfikowac tą wróżbę? Z góry dziękuję. Zaraz wrócę, idę postawic karty Monice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Wróżko kiedy mi odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 01.09.1984 Dziękuję! W takim razie czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu!!! Wszystko Co piszesz ma mnie Dopiero spotkac, jedyne Co moge powiedziec ze moze zgadzac sie ze poznam go daleko od domu(nie mieszkam w PL.) jeju zapomnialam zapytalam o zdrowie Bo jestem ciezko chora, nie bede w szpitalu, wyzdrowieje? Dalej nie kumam tej niespodzianki to ogolnie Czy Co do milosci ten jedyny? Obiecuje juz wiecej nie przeszkadzac, dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisalas wyzej Paulina26.12.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje uczucia;Widać tu podróż, jakaś informację od mlodej kobiety. Jego uczucia: Wielka milosc,pokazuje się tez jakaś starsza kobieta,przyjaciolka. Karta wspolna;nieszczęscie,klopoty Co w przyszłości;poprawa, szczęście, rodzina. Napisz mi prosze, czy cokolwiek się zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarka_zielona
ok szkoda że straciłam ok 16 godzin w oczekiwaniu na wróżbę bo wszyscy byli podobno przede mną (obiecałaś wg kolejności)... następnym razem uprzedź proszę że stawiasz tylko wybrańcom... ludzie na prawdę dają się wkręcić tak jak i ja ... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleka32e
Witajcie! :) Serdecznie Was zapraszam na forum ezoteryczne kartylosu.cba.pl gdzie mamy kilku dobrych, profesjonalnych wróżbitów ( Liv222, Equinoxe, Karmen), którzy chętnie odpowiedzą na wasze pytania. Sprawdzalność ich wróżb jest duża. Wystarczy wejść na forum, zarejestrować się i zadać swoje pytanie. Serdecznie Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać odpowiedzi na swoje pytania i poznać swoją przyszłość... Przyjdźcie, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu,nic nie rozumiem,jesli to mnie wrozyłas.on nie chce juz ze mna byc.jestem w ciazy,a ten wyjazd,to przeprowadzka?monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 26.12.1988
Kasiu!!! Nie zupelnie Co innego, Co widzisz? Co z mezczyzna jeszcze raz Kiedy go poznam? Dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleka mam prośbę, nie spamuj w temacie, jak ktoś bedzie chciał wejść to zauwazy poprzednie wpisy :) dziękuje :) Tutaj jest taki chaos, że sama się gubię... :) Co chwilę się ktoś upomina i szczerze mówiąc nie wiem kto z której strony jest. Katarka prosze Cie nie złość się ;) Powtórz pytanie i date urodzenia to postawie Ci teraz karty. Moniko - Możliwe że to oznacza jakąś przeprowadzkę, albo jakaś kobieta z daleka Cię o czymś poinformuje. Jego uczucia? Wielka milosc ale pokazała się przy nim inna kobieta. Jako karta wspolna (co was laczy/dzieli) są kłopoty, możliwe ze zwiazane z ciąża. Jednak przyszłość jest stabilna, myślę że albo wam się ułozy, albo poznasz kogoś innego.Musisz przeczekać najgorszy okres, potem będzie juz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziękuję.monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko, zapytałam bo chciałam zobaczyć czy wyjdzie mi rozkład na zdrowie, ale jeszcze nie potrafię. Dopiero sie uczę. ;) Odnosnie Twojego zdrowia nie pokazało mi się w kartach nic. W milosci, uczuciach na najblizszy okres widać było jakąś niespodziankę - mysle ze odmiane na lepsze. Widać zakochanego chłopaka z innego miasta, przeprowadzkę. Karty pozytywnie "wypowiedzialy sie" na Twoj temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia76543we
11.03.1995 Natalia Co u mnie w najbliższych miesiącach( w ciągu wakacji) szykuje się coś nowego ? jak potoczą się relacje towarzyskie ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 01.09.1984 Szkoda bo powiedziałaś, że będę następna i czekam... a też chce mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×