Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Gość Paulinaaaaaaa
Kasiu!!!! Dziekuje za poswiecony mi czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto: Czy nie masz jakis problemow z mamą lub babcią? Czy nie jestes od nich ze tak powiem uzalezniona? Pokazuja mi sie klopoty w tej sferze. Ze strony męża widać miłość ale też przejściowe kłopoty, jakies sprawy urzedowe.Wg kart jestescie pokrewnymi duszami,łączy was podobny swiatopoglad, dobrze się rozumiecie, wspieracie wzajemnie. Co do przyszłości widać jakieś problemy urzędowe, kłopoty mezczyzny, jakieś miłe spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bede testowac inny rozklad, bede okolo 15 ( zakladajac ze teraz zasne i nie wroce:P ) ,powróże kilku osobom, wszystkim nie dam rady. W pilnych przypadkach mozna pisac na : pytaniadokart@wp.pl . Pamietajcie ze karty to wskazowka, nie wyrocznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam wróżki :D po prostu odczytuje karty ;) a co do Twojego pytania to nie obiecuje ze uda mi sie jednoznacznie zobaczyc czy to o nia chodzi, moga byc jakies przeslanki ale pewnosci nigdy nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleka32e
Zawsze można zadać pytanie na forum kartylosu.cba.pl w dziale Powróżę z... jeżeli nie chcecie czekać na odpowiedź ;) Wiem, wiem, Kasiu miałam już nie spamować, ale przeludniło się, więc piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdaleka--------ja pisalam na kartylosu i nie doczekalam sie odpowiedzi a mina juz ponad tydzien, takze nie polecam tego portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleka32e
Bo pytanie poszło do Alicji, a ona niestety ma ciężki czas obecnie i nie mogła odpowiedzieć, ale inni wróżący odpowiadają codziennie, także proszę nie krytykuj całego forum przez jedną osobę. Zadaj pytanie komu innemu, a zobaczysz, że odpowiedź będzie na pewno. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KASIU, przypominam sie juz 3 raz:( Sandra 06.05.1993 Interesuje mnie zycie uczuciowe , musze sie dowiedziec co robic:( bardzo Cie prosze o postawienie Kart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleka32e
Do Realny.Stalker - polecam Equinoxe, on odpowiada na bieżąco. Karmen i Liv222 również odpowiadają i można liczyć na ich pomoc - jakbyś chciał zadać kolejne pytania ;) Dzięki i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleka32e
To ja dziękuję :) Pozdrawiam, spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalio: masz przyjaciela plci meskiej, widac niespodziewany przyplyw gotowki,a takze flirt, jakas mlodziencza milosc-mysle ze wlasnie poznasz w okresie wakacyjnym, jednak jest mala szansa ze to przetrwa.Widze jakas blokade, najprawdopodobniej przez mame. Czy cos sie sprawdzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian: Jakie są Twoje uczucia do Magdy : Widać zauroczenie,flirt, ale tez rozstanie. Jakie sa jej uczucia: Ona w tej chwili chyba kogoś ma. Widać jakieś zajęcie sprawami innego mezczyzny. Co będzie w przyszłości : Nie ma u was związku. Nawet, jeśli wydarzy się coś chwilowego to nie przetrwa. Dziewczyna ma oparcie w jakiejś przyjaciółce, Ty jesteś pokazany jako chłopak o dobrym charakterze.Ona spelni jakies swoje zamiary, dazy do jakiegos celu i tu chodzi o kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ma chlopaka na odleglosc w innym miescie odwidzaja sie ale ona nie nalezy do jakos niewolniczo wiernych... kiedys myslalem ze ze znajomosci z nia cos bedie bo dawala mi do zroumienia ze jej na mnie zalezy ale potem w "ostatniej chwili" odsuwala sie ode mnie czyli chyba sie zgadza a czy widzialas moze czy to ona byla moze ta falszywa kobieta z poprzedniego rozdania kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby "ponawiam pytanie kiedy znajde prace 11.03.82 bo na razie to nie jest za wesoło a mąz niepewny smutas.gif" Postawilam ogolny rozkład. W pracy wychodzi mi jakieś oszustwo, czy nie masz jakiejś koleżanki która Ci chciałaby to utrudnić? Jest odmiana losu, ale jakieś trudności właśnie przez kobietę. Nie chcę nigdy mówić czegoś czego nie jestem pewna ale widać też romans i nakrycie przez partnera. Czy zgadza się cokolwiek? Bede wdzieczna za weryfikacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki kasiu wgl to magda tez ma plan z innym mianowicie doslownie odlicza czas do przeprowadzki do niego trafne to... a moge zapytac o cos jescze czy juz idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu (23.08): W miłości u Ciebie widać dobre wydarzenia, w sprawach zawodowych zachowaj ostroznosc a wzbogacisz się, widać sukces. Poza tym widać jakieś duże zmartwienia u Ciebie, ale wszystko się wyprostuje.Standardowo prosze o weryfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kobietami mi nie wyjdzie widze to no ok... mowilas ze "gonie za pieniedzmi" niewiem czy mam rozumiec to dalekosieznie ale zapytam skoro z kobietami mi sie nie uklada to czy chociaz dogonie te pienidze bede mial jakies sukcesy finansowe jakas slawe czy cos podobnego czy uda mi sie osiagnac cel w sferze kariery i finansow 07.11.1989 tak ku przypomnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarko zielona : Widać u Ciebie pozytywne karty, a także to, że będziesz w ciąży lub już jesteś!Oprocz tego sprawy urzedowe, klopoty. Czy masz ciemniejsze wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wyjdzie, ale postawie Ci rozkład ze wszystkich kart na terazniejszosc, przyszlosc ale tez przeszlość. Zajmie to trochę czasu, długo będziesz? Jeśli nie to nie bede sie spieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×