Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
A co do b.m. to to z założenia jest chore, bo po co się żenić? Przecież nawet biblia mówi o rozmnażaniu. Kuźwa my ludzie jesteśmy jednak zdrowo p*****lnięci. Ruchać źle nie ****ać źle,*****ać poza związkiem źle,*****ać w związku źle. Naprawdę zdrowo p*****lnięci. Jak moja, która się puszczała z czymś takim wyskoczyła to jej powiedziałem, żeby sobie kogoś innego do tego znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żaden normalny nie uszanuje używanej. Na szacunek trzeba zasłużyć a jej nawet nie chciało się na niego poczekać tylko bzykała się z innym. To za co ma ja szanować ? Ze umie ugotować ziemniaki ? Każdy to umie. X Żaden normalny nie będzie wymagał dziewictwa skoro sam nie jest prawiczkiem. Tu na kafe w tym temacie prawie nie ma normalnych mężczyzn sami mizogonisci, nieudacznicy, brzydale, niewyksztalceni, psychole z pakerni lub mole komputerowe, faceci drugiej kategorii, normalnych mężczyzn to nawet w tv nie wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co do b.m. to to z założenia jest chore, bo po co się żenić? Przecież nawet biblia mówi o rozmnażaniu. Kuźwa my ludzie jesteśmy jednak zdrowo p*****lnięci. Ruchać źle nie ****ać źle,*****ać poza związkiem źle,*****ać w związku źle. Naprawdę zdrowo p*****lnięci. Jak moja, która się puszczała z czymś takim wyskoczyła to jej powiedziałem, żeby sobie kogoś innego do tego znalazła. X To ty ożeniłeś się tylko po to aby roochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się panie bulwersuja. Zdały sobie sprawę ze nikt ich niezechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bulwersują się, bo wszyscy dowodzicie, że chodzi wam o seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co wy wogóle piszecie !! Po to człowiek się żeni i zakłada rodzinę żeby mieć dzieci, ożenił się i jest prawiczkiem a ona dziewicą dobre xd. X A o białym małżeństwie słyszałeś? Dziewice i prawiczki często taki typ małżeństwa wybierają. x Oczywiście że wiem co to białe małżeństwo ale tu nie jest mowa o tym ,poczytaj od początku X Chcesz dziewice na żonę to uszanuj jej dziewictwo bo inaczej bedziesz takim samym roochaczem jak inni. Wiele dziewic chce białego małżeństwa, uszanujesz jej wolę x Po to się poznaje z drugą osobą aby się dogadać ,jak 2 stronom to pasuje to ok .A ty myślisz ze kazda kobieta dziewica chce białego małżeństwa jasne , a dziewczyny jak nie chcą być dziewicami to w/g ciebie mogą uprawiać sex na prawo i lewo a póżniej okłamywać faceta że miało się tylko 1 np .Czyli w/g ciebie wszyscy są *****czami ci którzy uprawiają sex tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żaden normalny nie uszanuje używanej. Na szacunek trzeba zasłużyć a jej nawet nie chciało się na niego poczekać tylko bzykała się z innym. To za co ma ja szanować ? Ze umie ugotować ziemniaki ? Każdy to umie. X Żaden normalny nie będzie wymagał dziewictwa skoro sam nie jest prawiczkiem. Tu na kafe w tym temacie prawie nie ma normalnych mężczyzn sami mizogonisci, nieudacznicy, brzydale, niewyksztalceni, psychole z pakerni lub mole komputerowe, faceci drugiej kategorii, normalnych mężczyzn to nawet w tv nie wiedzieli. x Widacpoziom intelektualny tej pani( sami mizogonisci, nieudacznicy, brzydale, niewyksztalceni) ,która wypisuje poniższe herezje nie znając ludzi tylko sugerując się wpisemi... żal pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny mężczyzna ma standardy. Nie bierze używanej szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny mężczyzna ma standardy. Nie weźmie używanej szmaty. Jak ciebie chłopak zdradzi z inna to jak się poczujesz ? Analogicznie to odbierają faceci, tylko oni patrzą jeszcze w przeszłość. Wam kobiety jak widać nie robi to różnicy. Szkoda natomiast pisać bo i tak nic do Was niedociera. Zapamiętajcie jedynie facet myśli inaczej niż wy. Jeśli ma do wybory dziewice i nie dziewice. Zawsze wybierze dziewice. Tylko kolesie którzy nie potrafią nic innego poderwać zadają się z używanymi. I macie racje sex się liczy, zwłaszcza jeśli kobieta uprawiała go z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny mężczyzna ma standardy. Nie weźmie używanej szmaty. Jak ciebie chłopak zdradzi z inna to jak się poczujesz ? Analogicznie to odbierają faceci, tylko oni patrzą jeszcze w przeszłość. Wam kobiety jak widać nie robi to różnicy. Szkoda natomiast pisać bo i tak nic do Was niedociera. Zapamiętajcie jedynie facet myśli inaczej niż wy. Jeśli ma do wybory dziewice i nie dziewice. Zawsze wybierze dziewice. Tylko kolesie którzy nie potrafią nic innego poderwać zadają się z używanymi. I macie racje sex się liczy, zwłaszcza jeśli kobieta uprawiała go z innym. Przestańcie się gzić na lewo i prawo to nam przestanie chodzić o sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nigdy nie pogodza się z prawdą. Tylko dziewica coś sobą reprezentuje skoro ktoś ja pokochał bez roochania. Reszta dajek ma tylko doope jako atut, stąd te frustracje. Nic nie potrafią oprocz wypinania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta sama decyduje czy chce być szanowana czy poniżania całe życie dając na lewo i prawo lub żyjąc w cnocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem wiele lasek z różnych środowisk od blachar po elitę i w co najmniej 80% wszystkie w pewnych kwestiach by£y takie same. Gdyby mi chodziło o samo ruchanie to nie miałbym problemu ale fakt to był jeden z powodu ożenku; oczywiście nie najistotniejszy. A doświadczone zawsze bywają nakręcane przez tego typu tematy. Prawda w oczy kole; wkurwiają się bo ktoś im piszę, że nie będą przez puszczanie się szanowane. Bez obrazy tych niewielu porządnych lub prawie porządnych. Ale mnie teraz zjebią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem wiele lasek z różnych środowisk od blachar po elitę i w co najmniej 80% wszystkie w pewnych kwestiach by£y takie same. Gdyby mi chodziło o samo ruchanie to nie miałbym problemu ale fakt to był jeden z powodu ożenku; oczywiście nie najistotniejszy. A doświadczone zawsze bywają nakręcane przez tego typu tematy. Prawda w oczy kole; wkurwiają się bo ktoś im piszę, że nie będą przez puszczanie się szanowane. Bez obrazy tych niewielu porządnych lub prawie porządnych. Ale mnie teraz zjebią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Jak zwykle te same kontagrumenty :D "nikt was nie uszanuje, przebilyscie prostytutki, wypowiadaja sie same dajki" wy nawet czytac ze zrozumieniem nie umiecie , o mysleniu nie wsoomne :D zlosliwosci typu twoj maz rooochal wszystko a i tak ma dziewce. Mial 2 partnerki przede mna. A wiesz chlopczyku ze jak to w zyciu bywa sa sytuacje odwrotne jak np.u autora. Wiesz ile jest takich kobiet nie-dziewic w szczesliwych zwiazkach? Bardzo duzo i albo im mezowi to nie przeszkadza albo ona jest na tyle madra , ze sie nigdy nie przyzna :D hipokryci sie zaraz zleca jakie klamliwe suuki z kobiet. A ciekawe ile facetow sie chwali , ze po burdelach chodzil?? Zaden, ciekawe ktory sie przyzna ze sie bzykal w toakecie w klubie? No dawax cwaniaczki powiedzcie swoim dziewczynom i zobaczcie, "czy bedzie tak samo" . Odnosnie przemocy ktos tutaj napisal ze tylko patologia tak robi. Oswiece cie nie tylko! Lekarze,policjanci, prawnicy i cala reszta i ta liczba w Pl nie jest mala, bo to faceci w duzym stopniu nie radza sobie w sposob normalny z emocjami, czesta wykorzystuja swoja sile i pieniadze przeciwko kobiecie. Narzekacie 28 strone na kobiety tylko dlatego, ze nie jestescie na tyle madrzy by znalesc odpowirdnia, tylko myslicie pewna czescia ciala a potem pretensje....do kobiet, ze one o dziwo tez lubia seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Jak zwykle te same kontagrumenty :D "nikt was nie uszanuje, przebilyscie prostytutki, wypowiadaja sie same dajki" wy nawet czytac ze zrozumieniem nie umiecie , o mysleniu nie wsoomne :D zlosliwosci typu twoj maz rooochal wszystko a i tak ma dziewce. Mial 2 partnerki przede mna. A wiesz chlopczyku ze jak to w zyciu bywa sa sytuacje odwrotne jak np.u autora. Wiesz ile jest takich kobiet nie-dziewic w szczesliwych zwiazkach? Bardzo duzo i albo im mezowi to nie przeszkadza albo ona jest na tyle madra , ze sie nigdy nie przyzna :D hipokryci sie zaraz zleca jakie klamliwe suuki z kobiet. A ciekawe ile facetow sie chwali , ze po burdelach chodzil?? Zaden, ciekawe ktory sie przyzna ze sie bzykal w toakecie w klubie? No dawax cwaniaczki powiedzcie swoim dziewczynom i zobaczcie, "czy bedzie tak samo" . Odnosnie przemocy ktos tutaj napisal ze tylko patologia tak robi. Oswiece cie nie tylko! Lekarze,policjanci, prawnicy i cala reszta i ta liczba w Pl nie jest mala, bo to faceci w duzym stopniu nie radza sobie w sposob normalny z emocjami, czesta wykorzystuja swoja sile i pieniadze przeciwko kobiecie. Narzekacie 28 strone na kobiety tylko dlatego, ze nie jestescie na tyle madrzy by znalesc odpowirdnia, tylko myslicie pewna czescia ciala a potem pretensje....do kobiet, ze one o dziwo tez lubia seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak dziewictwa nam nie przeszkadza tak samo jak kobiecie mikro penis :-) trzeba mówić, ze to się nie liczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, nie musi być dziewica, ale taka co miała więcej niż dwóch to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
A jak nie-dziewica jest zaspokojana przez meza w lozku to co...wybryk natury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggg he he 28 stron sie produkujecie piszesz do facetow a prawie na kazdej stronie twoje wpisy droga pani czy to nie hipokryzja ,o którą tak ich oskarżaasz?? Czy tak trudno ci zaakceptowac to ze faceci ,ktorzy sie tu wypowiadają w wiekszosci chcą dziewice za żony bo dla nich to priorytet i w ich mniemaniu najwieksza wartosc jaką posiada kobieta?? czy ktos ma prawo ci narzucać swoją wole??? chyba nie nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Tu sie malo kobiet wypowiada a ja dotrwalam do konca, by to kolka wzajemnej adoracji meskiej popadnie za niedlugo w zachwyt i zakonnice od dziifek zacznie wyzywac , bo to "kobieca natura" :D oczywiscie, ze sa faceci dla ktorych dziewictwo jest wazne, ale gdy sami sa porzadni. A nie ci kretyni wypowiadahacy sie tutaj mialem sto a na zone chce dziewice bo inne to zdziry??!! To jest ograniczony pustak nie facet i trzeba mu to uswiadomic:) hipokryzja panow jest od bodajze 3 strony, gdzie to koledzy radzili by zdradzal zone ile chce ale kobiecie tak nie wolno i z jakim przekonaniem to pisza :D a ze narzekacie na kobiety a i tak bez nich zyc nie umiecie to wasz problem i bedzie z wami jeszcze dlugo jak nie zaczniecie myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używki bierze się na zasadzie "jak się nie ma co się lubi..." Każdy marzy o dziewicy za żonę i wpisy puszczalskich tego nie zmienią. Mąż jak mowi, ze to dla niego bez znaczenia to kłamie, tak jak kobieta gdy "rozmiar się nie liczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używki bierze się na zasadzie "jak się nie ma co się lubi..." Każdy marzy o dziewicy za żonę i wpisy puszczalskich tego nie zmienią. Mąż jak mowi, ze to dla niego bez znaczenia to kłamie, tak jak kobieta gdy "rozmiar się nie liczy" x Ująłeś to troszkę drastycznie ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogą się panie pogodzić z tym, że posuwamy puszczalskie, a nikt sie ożenić z nimi nie chce potem. Takie życie. Same się "zapisujecie" do danej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.30 faceci mentalnie rzeczywiscie sa "wstecz" od kobiet. Ty jestes tego swietnym przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko mam 33 lata a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie boli że nie byla dziewica a ona cale życie się będzie zastanawiala czy ja nie zdradzisz tylko po to by spróbować jak to jest z inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23, czyli wychodzi ze jestes "wstecz" 10 lat, ale pociesze cie podobno z wiekiem sie madrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Zapomnialam dopisac chlopczyku z ironia do twojej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedek
Straciłem szacunek do swojej żony jak mnie przez wiele lat okłamywała i nie było w niej za grosz uczciwosci teraz to ona zabiega o moje wzgledy a mi to lata robi dla mnie dosłownie wszystko myślała ze nie wyjdzie na jaw ze przez trzy lata się bzykała z innym nie zależy mi na jej miłości dałem jej życiu miłość bezpieczeństwo i dobry poziom życia ,była dla mnie bóstwem , zadaje jej pytanie dlaczego on a nie ja przebił ci błone dziewiczą twierdzi ze go nie kochała a ja dosłownie sie pytam dlaczego sie z nim bzykałaś brak odpowiedzi , cały czas powtaża ze jestem lepszy w łóżku i ze mam lepszego penisa . Zobacze co dalej ale mi się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×