Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Do Maćka moje skoki w bok wynikają nie tylko z jej przeszłości ale po pierwsze z tego, że w kłamstwie szła do ołtarza (fanatyczka kk), po drugie z tego, że jeśli wogóle mam jakiś seks to nie opuszcza mnie wrażenie, że wymuszony. Poza tym też bym chciał kiedyś spróbować jak to jest z dziewicą, nawet za kasę. Judek gratuluję, cieszę się, że dałeś radę wyplątać się z tego. Pozdro Jaskiniowiec P.S. ja, niestety nie mogę, bo lepiej, żeby jedna osoba się męczyła niż trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedie to maja kobiety ktore lubily seks i spotkaly milosc swojego zycia ale ta milosc otwarcie mowi, ze nie bedzie slubu tylko seks bez zobowiazan bo z kobietami co korzystaly z zycia nie ma zamiaru brac slubu a z racji wieku 35+ to juz za pozno na slub, to jest tragedia, ulec pokusie i dopiero wtedy poznac milosc ale juz za pozno, czasu sie nie cofnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Maćka Ja do 19 też chciałem czekać na tę jedyną ale nie czekałem, bo szybko przekonałem się jaka jest większość kobiet; prują się na potęgę, stały się w tym lepsze od nas. Często same angażują, a jak facet nie chce np bo mu się laska nie podoba to robią się wręcz namolne. Chyba z rzadka na imprezy chodziłeś? Cieszę się, że nie czekałem, bo bym teraz był sam. To zresztą i tak bym wolał. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają owszem ale mogły pomyśleć o tym wcześniej. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że faceci z reguły nie przepadają za wielokrotnie używanymi. Skoro są takie co wytrzymują. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kims te kobiety sypiają wiec jest 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To trzeba brać pierwszą, którą się spotka, ale taż samemu jej nie używać wielokrotnie, skoro nie lubicie,logiczne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 Dobrze, że stały się w tym lepsze od was. Skoro wy nimi pogardzaliście, to teraz role się odwróciły, a nie ma lepszego sposobu na okazanie pogardy, jak instrumentalne traktowanie mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są błędy, za które płaci się przez resztę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I vice versa. W takich realiach lepiej jest zostać singlem przez resztę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedac singlem wcale nie oznacza nie sypiac z kobietami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Maciek ja bylam dziewica , moj maz mial 2 kobiety przede mna. Na poczatku trochr mnie to gryzlo, ale wiem ze ani on ani ja nie mam wplywu na przeszlosc. I ja z racji tego ,ze nie mialam doswiadczenia moglam miec jakies tam fochy o jego przeszlosc,podobnie jak autor tematu. A ci co tutaj wypisuja ,ze przelecieli tabuny lasek a chca dziewicy sa zalosni ich argumenty rowniez, rozwala mnie na lopatki tekst ze kobieta chce byc ta ostatnia :D mysle ,ze zbyt duze ego u tych Panow i przekonanie ze sa jacys wyjatkowi i moga miec kazda kobiete,podczas gdy wybieraja jakies przypadkowe pijane laski w klubach, ktore tak samo lubia ten sport co oni , oceniajac w ten sposob wszystkie kobiety, jednoczesnie nie wiedzac nic na temat zwiazku ,szacunku,partnerstwie i ...normalnych dziewczynach ,ktore ich nie chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo glupie facetki chcialy moc uzywac z zycia jak mezczyzni a przy tym nadal nie musizc pracowac i utrzymywac rodziny jak mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też nie była dzielnicą i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna egzaltowany laluś, który ma problemy z seksualnością człowieka. A jak ci nie pasowało, to nie trzeba było się wiązać, zmuszał cię ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gubi się wcześniej pisała że oboje byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj bo glupie facetki chcialy moc uzywac z zycia jak mezczyzni a przy tym nadal nie musizc pracowac i utrzymywac rodziny jak mezczyzni X Ja pracuje i utrzymuje rodzinę więc mogę uzywac z życia jak mężczyźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Maciek ja bylam dziewica , moj maz mial 2 kobiety przede mna. Na poczatku trochr mnie to gryzlo, ale wiem ze ani on ani ja nie mam wplywu na przeszlosc. I ja z racji tego ,ze nie mialam doswiadczenia moglam miec jakies tam fochy o jego przeszlosc,podobnie jak autor tematu. A ci co tutaj wypisuja ,ze przelecieli tabuny lasek a chca dziewicy sa zalosni ich argumenty rowniez, rozwala mnie na lopatki tekst ze kobieta chce byc ta ostatnia smiech.gif mysle ,ze zbyt duze ego u tych Panow i przekonanie ze sa jacys wyjatkowi i moga miec kazda kobiete,podczas gdy wybieraja jakies przypadkowe pijane laski w klubach, ktore tak samo lubia ten sport co oni , oceniajac w ten sposob wszystkie kobiety, jednoczesnie nie wiedzac nic na temat zwiazku ,szacunku,partnerstwie i ...normalnych dziewczynach ,ktore ich nie chca smiech.gif X Aggggg dzięki. Moja żona miała 4 przedemna. Nie ukrywam ciężko mi z tym. Nawet myślałem a rozwodzie, no ale która dziewica wezmie rozwodnika. A jak ty sobie poradziłaś ? Samo przeszło czy może próbowałaś jakos wymazać to z pamięci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miała dwóch facetów przede mną. Ja byłem prawiczkiem ale kocham ją i nie mam potrzeby odbijania sobie tego że ona próbowała z większą ilością partnerów niż ja. Owszem jestem ciekawy jak to by było z inną ale mój charakter nigdy by na to nie pozwolił. Czuł bym obrzydzenie do siebie. Nie zaakceptował bym jako stałej partnerki za to żeńskiego odpowiednika męskiego *****cza. Nie z braku szacunku ale przez strach przed chorobami wenerycznymi oraz ze strachu przed charakterem który lubi szukać wrażeń na boku w tym sporcie podobnie jak męski odpowiednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Z kims te kobiety sypiają wiec jest 1:1 x Gała z matmy :D 1 facet wyobraca 100 kobiet to nie jest 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedie to maja kobiety ktore lubily seks i spotkaly milosc swojego zycia ale ta milosc otwarcie mowi, ze nie bedzie slubu tylko seks bez zobowiazan bo z kobietami co korzystaly z zycia nie ma zamiaru brac slubu a z racji wieku 35+ to juz za pozno na slub, to jest tragedia, ulec pokusie i dopiero wtedy poznac milosc ale juz za pozno, czasu sie nie cofnie X Tak jest. Faceci nie chcą kobiety po kimś. A później kobiety wylewają żale jacy to mężczyźni są źli i jak bardzo je skrzywdzili. Może to i racja bo tych kilku co p******lo i zostawili ja na pastwę losu to debile. Ale ten jeden prawdziwy który się trafi ten który pokocha to niestety albo jej nie wezmie albo będzie z taka nieszczęśliwy do końca życia. Najprostszy sposób jaki widzę to wrócić do starych praktyk i czekać z sexem do ślubu. Inne wyjście to używać ile się da tak by później nie żałować, ale i brać używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Moja też nie była dzielnicą i co z tego? X Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fffgghh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggdfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
10.28 samo przeszlo, mam duzo wiecej zmartwien ,nie chce ciagle rozmyslac o przeszlosci. Moj maz to normalny facet, nie gada glupot ,ze faceci moga wiecej ,ze kobiety sie nie szanuja itd. Jak twoja zona jest normalna,dobrze ci sie z nia uklada to nie zmieniaj, trafisz gorzej i co. Ja w sumie jestem mloda a nie chcialoby mi sie szukac innego, seks jest wazny ale to nie wszystko, nie po to sie docieralismy blisko 3 lata by teraz szukac i budowac znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agg wcześniej pisała, że oboje mieli związki więc nie do końca bym jej wierzył. Zresztą inaczej na przeszłość kobiety patrzy facet, a inaczej na przeszłość faceta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jedna kobieta 150-200 facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś agg wcześniej pisała, że oboje mieli związki więc nie do końca bym jej wierzył. Zresztą inaczej na przeszłość kobiety patrzy facet, a inaczej na przeszłość faceta kobieta. X aggg od samego poczatku pisala, ze byla dziewica. To ty i inni wmawiacie jej brak dziewictwa a nawet brak meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×