Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość aggggggggg
17.03 ktos juz pytal,gdzie ja tak napisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się tez wydaje ze agggg pisała iż była w związkach. Nie chce mi się szukać ale tak było, a teraz jest dziewica. Ciekawy zwrot :p Pisałaś coś w stylu ze rozmawialiście o przeszłości i każdy zna swoją liczbę partnerów i ze twój mąż wiedział o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mąż aggg był mądry i wzial sobie dziewice. Tak jak tutaj faceci piszą. Najważniejsza jest dziewica. To teraz siedzi zadowolony. On podymal i ma dziewice. Tylko mu pogratulować. Inni nie mieli tyle szczęścia i teraz cierpią. Gdyby agggg miała ze 3 chłopa to by ja kopnął w dupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.07 ciekawym zwrotem jest to,ze nie umiesz czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.13 seks mial w zwiazkach . Gdyby mi kiedykolwiek powiedzial to co ty napisales to nie byl by moim mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.13 seks mial w zwiazkach . Gdyby mi kiedykolwiek powiedzial to co ty napisales to nie byl by moim mezem X Hahaha przepraszam. Śmieszne to jest. Przecież twój mąż ci nie powie ze gdybys miała 3 chłopa to kopnął by cię w dupę, po co ma sobie wroga robić. Jest taki sam jak my, a nawet gorszy. On ruchal, my nie. Hehehe naprawdę Koleś poruchal sobie na prawo i lewo i jeszcze ma dziewice która go broni. Muszę przyjść do niego na korepetycje :) 100 % gdybys nie była dziewica to by cię zostawił po roku albo dwóch tak jak poprzedniczki. A tak to jest szczęśliwy bo ma dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
No tak mąż Aggggg jest szczęśliwy miał jaja i wzial sobie kobiete która się szanowała. Jak widać większość panów chce kobiety bez przeszlosci, nawet Ci którzy wcześniej uprawiali sex. Nie ma co ukrywać ze czujemy się źle będąc z kobieta po kimś. Ja osobiście nie odróżniam czy to związek, czy sex friend, ... sex to sex i nieważne jaki był jego powód. A to czy ktoś był w związku czy nie nie ma znaczenia. To tylko tytuł. Równie dobrze mogę spać z ta sama d***** 40 razy i tez powiem ze byłem z nią w związku. Czy w związku z tym to mnie usprawiedliwia ? No nie. Nie nakazuje tu nikomu jak ma żyć jego sprawa. Ważna jest tylko szczera rozmowa przed slubem żeby każdy wiedział na co się pisze. U mnie tego zabrakło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mogą sobie mówić co chcą. Każdy facet chce dziewice. Tylko takie się liczą do ślubu. Inne można podymac i olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc maszkara,niewyksztalcona,niegospodarna,itd ,itp byle dziewica ! Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moze byc maszkara,niewyksztalcona,niegospodarna,itd ,itp byle dziewica ! Ha ha. X I tak będzie lepsza niż dupodajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc maszkara,niewyksztalcona,niegospodarna,itd ,itp byle dziewica ! Ha ha. X A dlaczego ma być brzydka ? Jest mnóstwo ładnych kobiet które się szanują. Zreszta sam ma koleżanki które wiedzą jak faceci traktują używane kobiety i dlatego się nie puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc maszkara, niewyksztalcona, niegospodarna,itd ,itp byle dziewica ! Ha ha. X I tak będzie lepsza niż dupodajka oczko.gif Xxx Ciekawe tylko dlaczego takie dziewice zostają starymi pannami;) a te zaradne, wykształcone dupodajki są w udanych związkach małżeńskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako forumowicz tematu niemal od początku, mimo braku z nią porozumienia, potwierdzam, że Aggg faktycznie pisała, że była dziewicą (sprawdziłem s.10) chociaż; po pierwsze można było to zauważyć dopiero po wnikliwym przeczytaniu tekstu (była to odpowiedź do poprzedniego postu) po drugie w dalszych wypowiedziach nie dementowała aluzji o posiadaniu takiej przeszłości (stąd też poniekąd część nieporozumień między nami), po trzecie włączyła się do tematu, który jej nie dotyczył, bo pytania były o przeszłość seksualną partnerki nie partnera (z którą zresztą podobno nie ma ona problemu, co potwierdza część moich opinii). Stąd posądzenia o to, że raz pisze tak, drugi inaczej. Przy założeniu, że jej sytuacja jest autentyczna, a nie tylko jest nakręcatorką tematu. Maciek byłem w Twoim wieku, gdy się żeniłem i powiem Ci, że te pare lat od poznania "prawdy"to (nie licząc dziecka) był jeden z dwóch najgorszych okresów w moim życiu. Stwierdzam to z przykrością ale tak, niestety, było. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek321
Dzięki Jaskiniowiec Tez się z tym zgodzę. Szczęśliwy byłem będąc sam, to mi się zachciało żony i teraz jestem nieszczęśliwy. Ja natomiast nie mam dzieci i tu jest ta lepsza strona medalu. Narazie tkwię w tym szambie i myśle jak rozwiązać ten problem. Widzę dwie strony odejść i szukać dziewicy, tylko która zechce używanego gościa albo zostać i się męczyć z nadzieja ze kiedyś minie. P.S. Pisałeś ze korzystałeś roxy, nie bałeś się o AIDS ? Przecież gumka nie daje 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dajka z reguły znajdzie sobie albo prawiczka albo innego jelenia w końcu ma to doświadczenie . Czy ten związek będzie szczęśliwy to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:57 Ja poszłam dalej i się szanuję bo wiem, jak mężczyźni traktują wszystkie kobiety - jak przedmiot do używania, a zwłaszcza gnoją w ten sposób dziewice, sami je szmacąc i wymagając seksu. Kobieta się szanuje, jak nie zadaje się z mężczyznami i przejrzała na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze to jestem już trochę za stary, żeby się bać. Może jak byłem młodszy ale prędzej możesz złapać syfa bzykając jakieś przygodne laski niż panienki z agencji ; te mają nawet obowiązek okresowych badań. Nie zawsze było też było w gumce. Poza tym laski z roksy też się badają, przecież żadnej normalnej kobiecie nie zależy na syfie. Ja w każdym razie do niczego nie namawiam. Sam musisz zadecydować czy skoczysz w bok czy nie. U mnie problemu z przeszłością to nie rozwiązało ale przynajmniej przestałem czuć się jak frajer. Skorzystałem 3 razy i na razie basta. Pamiętaj, że nie każdy się do tego nadaję. Z drugiej strony zawsze uważałem, że lepiej jest coś zrobić i żałować, że się zrobiło niż żałować, że się nie zrobiło. Zwłaszcza, jeśli masz się męczyć przez resztę życia. Swoją drogą niektóre laski same wolą bez gumki. Zależy czy okresi czy nie. Co do chorób to prezerwatywa jakmś tam zabezpieczeniem jednak jest. Inaczej z 80% społeczeństwa byłaby zasyfiona. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą jak mi "żona" nie sprzedała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie problemy nie przechodzą; co najwyżej można się do tego, w pewnym stopniu przyzwyczaić. Do prawiczków; powtarzam w życiu nie żeńcie się z używanymi, bo na bank będziecie się z tym męczyli. Jeżeli już w tym jesteście to ratujcie się póki możecie. Maciek powiem Ci, jeszcze to że lepiej ją zostawić niż zdradzać, bo wtedy będziesz gorszy od niej. Wiem, że to brzmi z mojej strony jak hipokryzja ale ja odejść nie mogę. Przy okazji nie zdziwiłbym się, gdyby wyszło, że Twoja też miała więcej niż się przyznała. Co do pań....brak mi słów, nie dość, że w puszczaniu się prześcignęłyście nas, to jeszcze przechodzicie same siebie. Naprawdę nie ma sensu zakładać rodziny, bo nie ma z kim (rzadko się zdarza, jak np mężowi Agg), w takich realiach lepiej jest zostać samemu. Chyba faktycznie większość z Was nadaję się tylko i wyłącznie do rodzenia dzieci i kuchni ( chociaż akurat do tego drugiego też nie każda) Jak z tym zakochiwaniem się u Was; pozna pierwszego i od razu miłość na całe życie. A ten poużywa, znudzi się, i odejdzie a baba znajduję kolejną miłość życia. I taki scenariusz można powtarzać x razy. Co gorsza taka wywłoka trafi pewnie w końcu na kogoś porządnego, któremu skutecznie zatruje życie. Większość kobiet to....po prostu kochliwe idiotki, które bez faceta uważają, że są nikim. Smutne to wszystko...Przykro mi ale same sobie taką opinię zapracowałyście. Szkoda na Was wyższych uczuć. Kiedyś inaczej myślałem o kobietach, nie dajkach. I wisi mi, co teraz napiszecie. Jaskiniowiec Nie wiem w jakiej kolejności ukażą się moje posty, ten jest dzisiaj trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08;33 A co ty myslisz ,moje kolezanki w wieku 20l juz nie byly dziewicami powychodzily zamaz i rodzily dzieci a ja wtedy bylam w krotkim zwiazku i im zazdroscilam, dlatego buchnelam sie do lozka bo tez juz nie chcialam byc duzej dziewica ,skoro moje kolezanki mialy to juz za soba a ja bym jeszcze czekala i czekala, bo ciagle mi cos we facetach nie pasowalo jakas cecha, charakteru to nie tak latwo sie dobrac odpowiednio i szybko jak ci sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez kobiety ktore ida do lozka z facetem w zwiazku przed slubem robia to z milosci ,one nie pracuja w agencji za pieniadze a ze zwiazek nie wyszedl to sie moze zdarzyc kazdemu, no chyba ze wczesniej pojdzie sie do wrozki ktora nie wrozy przyszlosci ale ludzie ktorzy chodza ze soba po 8l to nie wierze ze nie uprawiaja seksu przed slubem, bo facet by tyle nie wytrzymal i taki zwiazek tez sie moze rozpiepszyc z powodu nasycenia seksem, soba, roznie bywa. zycie jest nieprzewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tez by nie szanowali dziewicy gdyby taka dostali bo to nie sa d***** i lodow nie robia dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh czytajac to wiem ze nigdy nie wyjde za maz ale ja juz nie chce wychodzic zamaz i co ja mam zrobic, czekac na starosc samotna.Oceniam sie w kategorii polnormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe czy gdyby kobieta przed wami szczerze sie przyznala ile miala przed wami partnerow seksualnych ,czy wtedy faceci byscie wtedy z taka kobieta sie ozenili i ja szanowali za jej szczerosc i ja doceniali .Jestem pewna ze tez NIE, ale to wy sie wypowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekac ze seksem nawet do 30 a kobiet po 30 tez zaden nie chce ,bo wola mlodsze a te mlodsze to dopiero sie puszczaja i praktykuja. Kto poleci na kobiete dziewice po 30.Zaden, bo dla facetow tez sie liczy wiek kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gg fd ds s sd fghh kio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
9.22 no to jest jasne ,ze maz nie chce sobie robic ze mnie wroga ,ale jakby mial takie zapedy ja wy tutaj to pewnie by mi dal cos do zrozumienia. Jest gorszy od was ? Nie sadze , bo gdyby mnie traktowal przedmiotowy to raczej nie bylibysmy razem. Nasz zwiazek zaczynal sie za malolata to logiczne,ze bylam dziewica, bo bylam mloda. Moje niektore kolezanki dziewicami nie byly a zwiazki maja fajne,bo to WIDAC. Takze twoja teria jest do d**y ,bo ilu ludzi tyle opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
15.17 ty zdaje sie miales mnie ignorowac? Jak cos piszesz to badz konsekwenty, skoro nie rozumiesz moich postow to je pomijaj ,bo czytajac twoj wpis roksie na prawde nie mam ochoty z tb dyskutowac , nie jestem jedyna osoba wypowiadajaca sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg sorki ale to Ty niestety znowu nie kumasz. Gdzie ja wypowiadałem się co do Twoich komentarzy? Po prostu zostałaś niesprawiedliwie potraktowana, toteż, mimo naszego niezrozumienia, uznałem, że wymaga to sprostowania. Co do mojego związku to, jak pisałem jest to farsa. Rozmawiałem ze swoją kobietą miliony razy, nawet pokazywałem jej poradniki księży i nic, więc po prostu, jak większość facetów zacząłem szukać poza domem tego czego w nim nie mam. I nie proszę nikogo o zrozumienie. A panienki z roksy są po prostu niewygodną konkurencją dla dajek i zawsze będą przez nie szykanowane. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałem się z tego forum, ile jest zakompleksionych, sfrustrowanych "chłopaczków" (nawet nie wiem, czy tak można ich nazwać, bo to jakieś straszne p**dusie). Którzy nie wiedzą, jak świetny jest seks, że można się nim cieszyć, że to ludzkie i normalne. Dla nich to jakieś tabu, zbudowali sobie jakieś "teorie" p**dusiowate i je prezentują. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×