Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
A panienki z roksy są po prostu niewygodną konkurencją dla dajek i zawsze będą przez nie szykanowane. X Panienki z roksy sa konkurencją dla aseksualnych żon lub moherowych beretów. Dajki dają mężowi czasem lepiej niż te z roksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakaś nowoczesna się podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja to właśnie taki moherowy beret...po zmianie światopoglądu. Kuźwa nawet dajkę ale normalną od biedy bym zaakceptowa£ ale co$ takiego...tego to by nawet Nostradamus ani wróż Maciej nie przewidzieli. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
09.03 to ty nie kumasz,bo ty nie lubisz takich kobiet jak ja a ja takich mezczyzn jak ty,nie musisz niczego za mnie prostowac,bo sama to zrobie jesli zajdzie taka potrzeba. Nie prostosowala niczego,bo jest tu duzo trolli i skoro mnie osadzasz o to ,ze "nakrecam" temat byc moze sam to robisz, bo czekasz az ktos zacznie podzielac twoje durne poglady. I mi to wmawiasz. Twoj zwiazek jest chory pod wieloma wzgledami , a ty dopisujesz do tego sam przerozne ideologie. Nie bede dyskutowac z totalnym szowinistom ,bo glowa muru nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh ja kiedys bylam dz/i/w/ka bo zaczelam sie puszczac z desperacji ze zaden nie widzi we mnie partnerki na zone i matke, po jakims czasie odnalazlam przyczyne dlaczego sie tak zeszmacilam .wszystko przez niska samoocene i zaburzenia adaptacyjne.Poznalam teraz fajnego partnera i boje mu sie powiedziec ze kiedys mialam 8 partnerow seksualnych ,ze przechodzilam z jednego zwiazku w kolejny ale powiem mu o tym ze bylam dzi/w/ka za free, zanim on pierwszy porzuci mnie, bede szczera ale nawet szczerosc i uczciwosc, kazdy ma w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta na górze - lecz się. Ale to raczej podszyw jakiegoś prawiczka-koniobijcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w tej kwestii powinnaś być szczera, bo kłamstwo wcześniej czy później wyjdzie na jaw. No Ciebie chociaż tłumaczy fakt niskiej samooceny, a ile lasek daje dla samego dawania. Wiem, że kobiety o wiek się nie pyta ale wbrew zasadzie zapytam; iie masz lat? Aggg sama mnie zmuszasz do odpisywania. Odbijasz piłeczkę z elokwencją godną podstawowiczki; no ale młoda jesteś więc ok. Jeżeli uważasz, że nie byłem wcześniej konsekwentny to podaj mi przykład, gdzie konkretnie w ostatnich postach komentowałem Twoje? Bronić Cię nie muszę tu też zgoda. Jeżeli nie nakręcasz tematu to także ok ale z mojej perspektywy i nie tylko tak to wygląda. Tak się nudzisz w domu, że siedzisz na kafie i szukasz, gdzie by tu wtrącić swoje 3 grosze, chociaż temat Ciebie wcale, jak wynika z Twoich postów, nie dotyczy? Poza tym nie dementowałaś aluzji o posiadanie przeszłości seksualnej. W jednej kwestii kolejny raz, mimo wszystko się z Tobą zgodzę; mój związek faktycznie jest chory ale tylko dlatego, że związałem się z chorą osobą. Z zewnątrz w życiu nie powiedziałabyś, że tak jest. Ciekawe jest to, że jedną z moich największych życiowych obaw była obawa, że zwiążę się z "doświadczoną" po zmianie światopoglądu. Coś w rodzaju autosugestii? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej Ty od początku zawzięłaś się na komentowanie mojego związku ale to wszystko spływało po mnie dopóki nie włączyłaś do tematu mojego dziecka. J .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;52 Jestem kobieta ktora cierpi na leki, obawy przed samotnoscia ze wzgledu na niska samoocene chodze do psychiatry i psychologa na rozmowy.Bylam szmata nawet bzykalam sie z facetem mojej matki i ksiedzem z mojej parafii z ktorym sie przyjaznilam ,taka prawda w ktora ciezko uwierzyc jest.Musze sie zdobyc na odwage by powiedziec o calej mojej przeszlosci mojemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;13 Wtej chwili mam 34lata a cala przeszlosc zla wraca do mnie myslami jak bumerang, dwa razy bylam w szpitalu psychiatrycznym.Nie widze dla siebie lepszej przyszlosci a moim problemem jest tez to, ze ciezko nawiazuje kontakty z otoczeniem a samotnosc boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś autentyczna to rzeczywiście masz problem ale pamiętaj, że lepiej jest być samemu niż pchać się na siłę w związek, który może okazać się bagnem. Ktoś mi kiedyś powiedział, że prawdziwa sztuka życia to umiejętność życia samemu ze sobą. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtakim chorym zwiazku to ja juz bylam i tez wiem cos o tym i moge napisac zostalam wykorzystana materialnie i fizycznie ,przez swoja naiwnosc i glupote przeplacilabym nawet swoim zyciem .Czasem mam jeszcze nadzieje cicha na lepszy los ale to jest znikomy procent ,wiec lepiej zyc tak jak zyje a szczesliwy kazdy chce byc i ja uwazam ze tez mam prawo byc szczesliwa a co dalej nie wiem i moglabym ksiazke o swoim zyciu napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
16.13 piszesz moj nick,odnosisz sie do mojej przeszlosci,dementujesz wpisy innych na moj temat i uwazasz ,ze nie komentujesz moich wpisow ? :D kazdy odbija pileczke w swoja strone ty jestes stary i tez to robisz. Czytajac twoje wpisy rowniez wypowiadasz sie nie na temat, poniewaz ty masz przeszlosc seksualna i twoja zona tez takze jestescie "kwita" autor watku jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
16.13 odnosnie mojego 3 grosze. Bede je wteacac tam gdzie chce, twoje posty sa glupie i twoje rady dla innych sa zenujace,mimo to ja nie napisalam Ci bys sie nie wypowiadal. To jest forum nie ma rownych i rowniejszych tak jakbys tego chcial. Wiec to swoje "nie tylko ja tam mysle" zachowaj dla siebie , bo rozumiem mezczyzn ,ktorych bi przeszlosc zony ,bo oni sie szanowali a cb nie chce zrozumiec ,bo ty chciales zjesc ciastko i je miec. Jak widac na twoim przykladzie nie wszystkim sie to udaje i ty tego szczescia nie miales ,bo juz bts chodzi z glowa w chmurach. Dobrze wiedziales jaka jest twoja zony, domyslales sie jaka jest i do tej pory bronisz i jej i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu facetowi powiedzialam mozesz robic co chcesz .mieszkamy od siebie dosyc daleko, bo dzieli nas 350km i nie jestem wstanie cie sprawdzic co robisz teraz i jesli ty zle postepujesz to ciebie powinno meczyc sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jakich innych żenujące, oprócz Ciebie? Jak dotąd to Ciebie proszono o zmilczenie i to wiele razy. Jestem po 40 z długowiecznej rodziny a zdrowia i figury pozazdrościłby mi niejeden 20 latek; za starego się nie uważam. Jak zwykle z Twojej strony wiele bełkotu, mało konkretów, mimo moich próśb o sprecyzowanie. Nie jestem w stanie zabronić Ci uczestnictwa na forum i nie zamierzam tylko Twój udział w nim z założenia nie ma sensu. Zaś autorowi konkretnie odpowiedziałem i nie tylko ja. I nie masz prawa przekonywać na siłę innych do swoich racji. Myślę, że jeszcze tu jesteś z powodu bezsensownej babskiej upierdliwości. Teraz już poważnie zamykam dyskusję z Tobą. Chyba jednak wolałbym kobietę z jakąś tam przeszłością niż dziewicę taką jak Ty. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.33 klasyczny przykład, że skoro koleżanki się pruły to i ja muszę. Ciekawe w ilu tych związkach przeszłość faktycznie nie ma znaczenia? Szkoda, że nie wytrwałaś do końca w byciu sobą. Na pewno wcześniej czy później byś kogoś znalazła. A tak dla wielu jesteś po prostu kobietą gorszego sortu. Przykre ale prawdziwe. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlcie sie I wybaczajcie a przeszlosc zostawiajcie za soba liczy sie tylko przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze raz do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otworz się strono !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 28 lat. Niebawem biorę ślub. W swoim życiu miałem 3 dziewice. Z każdą związek się nie udał. Kilka lat temu poznałem cudowną dziewczynę która nie była dziewicą i to właśnie z nią biorę ślub. Nie była puszczalska. Była w kilku związkach tak samo jak i ja wcześniej. Szczerze widzę różnicę. W związkach z dziewicami było wiele problemów bo one nie potrafiły budować związku. Każdy związek uczy czegoś nowego. Z obecną po prostu idealnie sie dogadujemy również seksualnie. Wiem że mnie nie zdradzi bo ma swoje zasady tak samo jak i ja. Jedna z dziewic mnie zdradziła po kilku mc związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A b c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec,jestes już upierdliwy.Wet za wet,to takie niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci i nikomu nie każe czytać. Z tym wetem może i racja ale nie lubię pozoatawać dłużny. W każdym razie już generalnie skończy£em. Chyba że ktoś będzie mnie komentował to grzeczność wymaga odpisania. Ewentualnie jak coś mi się jeszcze przypomnie. Może ktoś na moim błędzie się nauczy. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.32 belkotu? Sprecyzowanie powtorze: uzywasz mojego nicku,odnosisz sie do moich wypowiedzi,dementujesz opinie innych o mnie i jeszcze uwazasz,ze nie komentujesz moich wpisow dobre :D twojej wspanialej sylwetki nie bede komentowac :D bo chyba masz kryzys wieku sredniego. Ciekawe ile razy ty pisales jako gosc bym sie wylaczyla z tematu jednoczesnie oskarazajac mnie ,ze ja temat nakrecam. I skoro ja jestem dla cb malolata ty jestes dla mnie stary ,ale jak wiadac ty masz z tym wiekszy problem. Ty cos radziles autorowi? Chyba zeby zone zdradzal tak jak ty to robisz i mowisz,ze to nic zlego, twoje wybujale ego jest zenujace jak i opinia o kobietach. I jeszcze odnosnie ,zebys mnie nie chcial,wole rowiesnikow :D i mezczyzn z nieco lotnieszym umyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.32 belkotu? Sprecyzowanie powtorze: uzywasz mojego nicku,odnosisz sie do moich wypowiedzi,dementujesz opinie innych o mnie i jeszcze uwazasz,ze nie komentujesz moich wpisow dobre :D twojej wspanialej sylwetki nie bede komentowac :D bo chyba masz kryzys wieku sredniego. Ciekawe ile razy ty pisales jako gosc bym sie wylaczyla z tematu jednoczesnie oskarazajac mnie ,ze ja temat nakrecam. I skoro ja jestem dla cb malolata ty jestes dla mnie stary ,ale jak wiadac ty masz z tym wiekszy problem. Ty cos radziles autorowi? Chyba zeby zone zdradzal tak jak ty to robisz i mowisz,ze to nic zlego, twoje wybujale ego jest zenujace jak i opinia o kobietach. I jeszcze odnosnie ,zebys mnie nie chcial,wole rowiesnikow :D i mezczyzn z nieco lotnieszym umyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×