Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Sa ludzie i parapety i trzeba na siebie trafic.mezczyzni tak pieja ze chca dziewic ,no dobra ok ale czy dziewica bedzie chciala takiego niby porzadnego ,co nie mial kilku partnerek ale przeklina, lubi wypic****ali papierosy, a w dodatku bezrobotny w d***e by go miala dziewica i nie dziewica .Wszystkie dziewice sa spokojne ,siedza w domu i one nawet maja facetow gdzies, bo po imprezach nie lataja jak te lafiryndy . czesto dziewice zostaja starymi pannami, a dupodaje dzieciate, zamezne.Nigdy dziewic nie dotkniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, ale tacy co lubią, to żona ich nie polubi, bo na nią plują, bo co to za szacunek, jeśli się niemal prostytuowali z innymi kobietami? Jeśli nie byli w stanie jak cywilizowany człowiek zaszyć sobie gacie i czekać, aż spotkają żonę? Jakoś wtedy im nie przeszkadza, jak kochają te wszystkie panny w tzw związkach dłuższych, lub krótszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne, że są. Przywracają wiarę w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej by było, jakby wrócić do starych czasów, kiedy to rodzice aranżowali małżeństwa i jak facet, czy baba są już tknięci przez kogokolwiek, to się wyrzec takiego/takiej i wypieprzyć na zbity pysk z domu i społeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci ciagle pisza my chcemy dziewic, ze dziewica ma taka wartosc ze sie sznowala, a przepraszam a innych wartosci to juz nie ma. Jak zaradnosc, pracowitosc ,oszczednosc.Na huj dziewica ,ktora szasta pieniedzmi, no ale liczy sie to ile razy wam sie ta dziewica rozlozy. ,Moja wina ze blona jest jedna i nie porownuje sie do innych kobiet ,bo w ten sposob bym sie ponizyla, porównując z innymi kobietami .Ja to jestem ja i mam wszystko w d...a gdzie jest napisane, ze jak ktos bedzie dziewica, ze nie bedzie zdrad i rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry,wywazony,tresciwy post z 14'46 jakiejś dojrzałej jest kwintesencją tematu ale wy przeoczacie co dla was niekorzystne bo prawdziwe. Szacun dla kogoś kto ujał we własciwe ramki ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po kimś to najgorsze upokorzenie dla mężczyzny. Frajer przełknie bo i tak jest frajerem. Mężczyzna, który coś sobą reprezentuje nigdy tego nie zaakceptuje. Nie nawiązuję tu do pseudofilozoficznych wywodów kobiet z depresją tylko do tematu autora, który jest mężczyzną z honorem i kręgosłupem moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci miałyby ocierac się przy porodzie o miejsce ocierania się obcego k....a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o g***tach podczas wojny, tak sie upokarza przeciwnika i podcina jego morale. Uprawiając sex z jego kobietom odbiera mu się wolę walki i poniża. W skali mikro w czasie pokoju widzimy to zjawisko w tym temacie. Mężczyzna majacy "używaną" (przepraszam za to słowo- szczerze) nie ma chęci działania, nie ma tzw." ikry", "jaj", chęci polepszania sytuacji rodziny, łatwiej ulega nałogom, łatwiej rezygnuje z działania, w naszych czasach objawia się to na ogół tym że mniej zarabia. Jest jak "zbity pies" po prostu poniżony i to jest natura, której się nie zmieni. O to chodzi. Facet chciałby aby było inaczej ale się nie da. Też uważam że przyslowiowy r...acz na dziewicę nie zasługuje aczkolwiek większość kobiet zniesie jego przeszłość bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moje dzieci miałyby ocierac się przy porodzie o miejsce ocierania się obcego k....a? x Cesarkę by jej zrobili i by się nie ocierali ...........zawsze jest wyjście hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na huj, mi to ze jestem dziewica i na huj mi to wszystko i tak mnie zaden facet nie chce ,wiec po co dziewictwo?Dziewictwo jest tylko dla mnie, a nie dla faceta i jak bede chciala je stracic ,to zwsze moge. bo faceta dla mnie nie ma i niebedzie, kazdy by chcial tylko bzykac.Lasza sie jak Laska zeby dostac to co chca ,a ja mam w d ich potrzeby seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trzeba być chorym, żeby porównywać przemoc do seksu czy przed, czy po ślubie, ale dla mężczyzn gwałt to to samo, co seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla prawiczka, a nie zwyrodnialca po związkach, bo ten drugi, to nie mężczyzna, dodajmy, bo cześć jego żony dziewicy jest dla niego tak ważna, jak własne fekalia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o samopoczuciu mężczyzny po obecnosci obcego w jego kobiecie. Nie wazne jak się tam dostał, facet czuje się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo trzeba odróżnić dziewicę, która brzydzi się zboczeniami, mężczyznami, co puszczali się w związkach w publicznej toalecie i taka sie szanuje, od niedziewicy, której nikt nie przeleciał. Bo wy faceci myślicie, że dziewictwo, to nieprzerżnięta dziura, a to nieprawda, bo można być chcieć się puszczać, ale nie mieć z kim i to żadna dziewica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;55 Jak sie prawdziwie zakocha,do szalenstwa to zaakceptuje mi mlosc wyzalo kilku facetow, ale ja niebylam w nich zakochana.Nie akceptujecie przechodzonych kobiet i sie nie zakochujecie ,bo wam chodzi tylko o wybzykanie sie i rzucenie kobiety.Ja sie bzykalam nawet z ksiedzem, zakochalam sie w nim szalenie .ale niestety nie rzucil kaplanstwa i sobie zyje dalej i mam to gdzies ,w d***e.Samotnosc to moja przyjaciolka,jako dziewica tez bylam niechciana ,do seksu zawsze znajde se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takiego właśnie męża będzie mieć kobieta bez cnoty. Najczęściej on odreagowuje to jeszcze zdradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty z tych, którzy powiedzieliby ofierze gwałtu, że jej "wybaczają" ? Przesłodko, aż się odechciewa zadawać z mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.20 Tak, masz rację. Wielu o tym pisało ale kobiety przeczytały "błona, błona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty jakiś chory jesteś? Twój k***s cie nie brzydzi? Przecież to jakieś zboczenie, żeby w ogóle wkładać gdzieś k****a i żeby dziecko sie potem ocierało o te fekalia z tego k****a fuuu ja bym sie porzygał jak myśle o moim k*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj produkują się tu 2 panie jedna to rzekoma dziewica z fantazjami, a druga to pani,która ma tzw przebieg ,ale obydwie bronią zaciekle swoich racji ,tylko ze popadają z jednej skrajności w drugą .Dziewczyny wyważcie temat bo trudno was zrozumieć, a sprawa jest niezwykle prosta. KAŻDY I TO KAŻDY FACET CZY tzw.przez was *****cz czy prawiczek będzie wolał dziewicę na żone i tego nie zmienicie . A czy mu się to należy, czy nie to już inna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na ch*j, mi to ze jestem dziewica i na ch*j mi to wszystko i tak mnie zaden facet nie chce ,wiec po co dziewictwo?Dziewictwo jest tylko dla mnie, a nie dla faceta i jak bede chciala je stracic ,to zwsze moge. bo faceta dla mnie nie ma i niebedzie, kazdy by chcial tylko bzykac.Lasza sie jak Laska zeby dostac to co chca ,a ja mam w d ich potrzeby seksualne x Przeczysz sama sobie tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo nie jest gwarantem szczęścia ale jego brak gwarantuje problemy małżeńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany to jeszcze ktoś podbija temat tego cipciusia-koniobijcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale taki zwyrodniały prostytut, co sam siebie poniżał i traktował jak psa, to może sobie chcieć nawet rżnąć kawałek szyby, ale za poniżenie dziewicy i wymaganie od niej seksu powinno się takiego rzucić na pożarcie psom przy całej społeczności i rodzinie, bo to najobrzydliwsze, co taki zboczeniec może zrobić dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale kogo obchodzi co on będzie wolał za żonę? Ty myślisz, że on ją będzie szanował? Nie, on się na nią wysra i poleci rżnąć inne bo tak ma w swoim zaspermionym móżdżku zakodowane, że zdechnie jak nie wsadzi, a za żonę, to on co najwyżej dostanie dmuchaną lalkę. Byłoby normalnie, jakby rodzice aranżowali małżeństwa tylko szanujących się ludzi, a zboczenia i brak poszanowania dla siebie i żony powinno się traktować jak każde inne przestępstwo i po problemie, wtedy byście pomyśleli 2 razy, zanim zachciałoby wam się opluć własne małżeństwo i żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ale taki zwyrodniały prostytut, co sam siebie poniżał i traktował jak psa, to może sobie chcieć nawet rżnąć kawałek szyby, ale za poniżenie dziewicy i wymaganie od niej seksu powinno się takiego rzucić na pożarcie psom przy całej społeczności i rodzinie, bo to najobrzydliwsze, co taki zboczeniec może zrobić dziewicy x A nie dziewicę ukamienować tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do klasztoru, o ile będzie się zabierała za prawiczków, to wtedy obciąć ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ale taki zwyrodniały prostytut, co sam siebie poniżał i traktował jak psa, to może sobie chcieć nawet rżnąć kawałek szyby, ale za poniżenie dziewicy i wymaganie od niej seksu powinno się takiego rzucić na pożarcie psom przy całej społeczności i rodzinie, bo to najobrzydliwsze, co taki zboczeniec może zrobić dziewicy gość dziś gość dziś Ale kogo obchodzi co on będzie wolał za żonę? Ty myślisz, że on ją będzie szanował? Nie, on się na nią wysra i poleci rżnąć inne bo tak ma w swoim zaspermionym móżdżku zakodowane, że zdechnie jak nie wsadzi, a za żonę, to on co najwyżej dostanie dmuchaną lalkę. Byłoby normalnie, jakby rodzice aranżowali małżeństwa tylko szanujących się ludzi, a zboczenia i brak poszanowania dla siebie i żony powinno się traktować jak każde inne przestępstwo i po problemie, wtedy byście pomyśleli 2 razy, zanim zachciałoby wam się opluć własne małżeństwo i żonę x Co tak wulgarnie? może tak ciśnienie sobie zmierzyć co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×