Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
19' 49 Po ilości ,kobieta powinna wiedzieć czy to ten, jak jest inteligentna i bystra ,a nie kilka związków i z każdym do łóżka. Jak to o niej świadczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak o niej to swiadczy,że jak jest slaby lub nie rokujący zwiazek,to się odchodzi,zamyka go a nie tkwi w czymś niedobrym. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak o niej to swiadczy,że jak jest slaby lub nie rokujący zwiazek,to się odchodzi,zamyka go a nie tkwi w czymś niedobrym. Logiczne. X Czyli mąż tez cię może kopnąć w dupę bo zupa była za słona Oki to takiego ci życzę. Według facetów to ty nie rokujesz nie potrafiłas się szanować to dlaczego ktoś ma z tobą żyć ? Odchodzi się od takiej kobiety i zamyka zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak o niej to swiadczy,że jak jest slaby lub nie rokujący zwiazek,to się odchodzi,zamyka go a nie tkwi w czymś niedobrym. Logiczne. x Ok masz rację ale w tym czasie nie wchodzi się do łóżka z gościem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego gdy kobieta jest w dłuższym, no niech będzie nawet w paromiesięcznym związku, a co innego gdy daje po kilkudniowej znajomości albo wręcz przypadkowym kolesiom, bo musi poczuć. Nigdy nie skreślałem kobiet po kilku związkach ale nie nigdy nie wyobrażałem sobie życia ze zwykłą dajką, nawet gdy już sam miałem swoje za uszami. Niestety Los chciał inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi sie do lozka, jesli jest zbudowana wiez ,zeby go sprawdzic w seksie .bo jak mi nie bedzie pasowal w seksie po slubie ,to co wtedy tez rozwod ,bo mi dobrze nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam bylam z 8 w lozku i co, z tych osmiu jeden mi pasowal w seksie ,reszta to lipa. Byli beznadziejni w seksie i to ja odchodzilam ,zostawialam.Pierd/olenie, ze maz moze odejsc od zony, bo zupa jest slona .To ja moge tez odejsc od meza, bo mi nie pasuje w seksie po slubie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;09Swiat bedzie lepszy od ciebie i twoich wymagan, o dziewicach nie umytych.Kazda chcecie zaliczyc i olac ,te wasze przyrzady ,powinny byc odcinane od razu po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No, no, biedny, chyba zgwałcony przez tę dziewczynę misiu odchodzi, bo ona się nie szanowała :D Jak wy nie szanujecie kobiet, bo najpierw szantażujecie i wymagacie seksu, a potem nagle to ona sie nie szanowała, a wy biedni, pokrzywdzeni, to po co traktować nas poważnie jeśli wiadomo, że bez seksu bidulki byście chyba wyzdychali? To po co sie szanować dla jakiegoś erotomana, jeśli dla was najważniejszy jest seks w związku, czy nawet w małżeństwie, co jest jeszcze gorsze, bo małżeństwo to wyższy lvl podchodzenia do człowieczeństwa drugiej osoby w związku? Lepiej się szanować dla siebie i nie traktować mężczyzn poważnie, bo jak dla kogoś seks to miłość, kto tą rzeczywistą ma w d***e, nie widzi, sprowadzając ją właśnie do śmiesznego seksu, to po co się starać? W związku z mężczyzną nie ma miłości, więc po co którakolwiek ma się "szanować" jeśli i tak związki, to taka legalna prostytucja? Właśnie dlatego potem kobiety wolą być same, bo kolesie, którzy wchodzą w związki dla seksu, robią czarny PR normalnym mężczyznom, którzy mają inne wartości, niż zamoczenie. I właśnie przez takich seksoholików jestem sam, nawet znajome mówią mi wprost, że kumplować się możemy, ale granica jest cienka i nie chcą stać się kupą mięsa w "związku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie jesteśmy zbyt emocjonalni względem kobiet. Powinniśmy traktować je jak one nas interesownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
197 stron odpisywania jakiemuś zakompleksionemu pajacowi??? Szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram taką decyzję, nie można brnąć w związek który nie rokuje nic dobrego z jakiegoś powodu, moja żona też miała kilka związków, ja nie pytam się jej o seks z innymi facetami, od 12-stu lat jesteśmy małżeństwem i nie ma dla mnie znaczenia to że mieli inni mieli ją przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona była w kilku związkach, ja nie, dla mnie była pierwszą partnerką seksualną i jest jedyną nadal, ja nie rozumiem dlaczego macie problem z tym że inni faceci mieli Wasze żony przed Wami, jakie to ma znaczenie że żona miała stosunki seksualne z innymi mężczyznami, bo dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, od 14 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan 40
Moja żona była w kilku związkach, ja nie, dla mnie była pierwszą partnerką seksualną i jest jedyną nadal, ja nie rozumiem dlaczego macie problem z tym że inni faceci mieli Wasze żony przed Wami, jakie to ma znaczenie że żona miała stosunki seksualne z innymi mężczyznami, bo dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, od 14 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan 50
Moja żona była w kilku związkach, ja nie, dla mnie była pierwszą partnerką seksualną i jest jedyną nadal, ja nie rozumiem dlaczego macie problem z tym że inni faceci mieli Wasze żony przed Wami, jakie to ma znaczenie że żona miała stosunki seksualne z innymi mężczyznami, bo dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, od 14 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona była w kilku związkach, ja nie, dla mnie była pierwszą partnerką seksualną i jest jedyną nadal, ja nie rozumiem dlaczego macie problem z tym że inni faceci mieli Wasze żony przed Wami, jakie to ma znaczenie że żona miała stosunki seksualne z innymi mężczyznami, bo dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, od 14 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno znależć kogoś tak od razu na całe życie, dla mnie moja żona była pierwszą i jest nadal jedyną partnerką seksualną, natomiast ona była w kilku związkach, z tego co wiem to miała bardzo wielu partnerów seksualnych, dla mnie to wcale nie przeszkadza, jesteśmy małżeństwem 12 lat i nie ma dla mnie znaczenia że inni mężczyżni mieli ją przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w tym złego, ja też mam używaną żonkę, nic mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seksik przez telefon. Na co dzień jestem normalną naturalną dziewczyną o zgrabnej budowie ciała, jeśli się nudzisz zadzwoń możemy porozmawiać o sexie lub na inne tematy. Basia ze strony http://www.seksik-telefon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Jestem kobietą, która uwielbia seksik jest dla mnie wszystkim. Tutaj zobaczysz moje foty i nr tel :http://www.sex-rozmowy.pl/sabina_sex_telefon.html Chcę to robić przez cały czas, masować, lizać, ssać, twojego Twardziela. Zadzwoń do mnie, a przekonasz się, że wiem jak sprawić żebyś był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny sex? Jestem Bogna, tu znajdziesz moje fotki i kontakt: http://seks-telefon.ovh/jestem młoda sexowna i bardzo napalona. Czekam na konkretnych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś do sexu przz telefon. Nazywam się Natalia, znajdziesz mnie na http://kordelia.org/ jestem samotna i przez to bardzo nieszczęśliwa ponieważ brakuje mi mężczyzny, który chociaż porozmawiałby ze mną o seksie przez telefon, Moje jędrne cycuszki już czekają na to abyś je dotknął swoim języczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek i nie dziewica? Brrrrr. Co wyście robili w młodości? Pogratulował odwagi i wytrzymałości. Niestety ja sadomaso nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie idzie tylko o sam fakt/ty rozwiązłości wybranek przed ślubem ale o coś takiego: dlaczego ja mam się męczyć dochowując wierności po ślubie, gdy ona przed robiła co chciała? Zwłaszcza, biorąc pod uwagę fakt, że większość kobiet zazwyczaj i tak zaniża ilość byłych partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poważnie pytasz? Co ma robienie czegokolwiek przed ślubem, do zdradzania po ślubie? Jesteście aż tak zdegenerowani, że w d***e macie wszelkie świętości i chcecie zdradzać, bo prymitywne wsadzanie w dziurę to takie osiągnięcie, czy tam nie mieliście jaj, by poużywać przed dorosłym, odpowiedzialnym związkiem? Ja się nie dziwię, że tyle kobiet woli się wiązać z innymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaręczam że gdybyście mniej się puszczały przed ślubem to mniej facetów by zdradzało po ślubie. A tak powtórzę pytanie : niby dlaczego mam sobie czegoś odmawiać, jeśli moja kobieta sobie niczego nie odmawiała? Sorki ale to wy, w większości jesteście istotami bez honoru czy jakichkolwiek zasad. Obłudne i kłamliwe hipokrytki. Zazdroszczę i podziwiam tych, którzy wybrali cudowną samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy masz chlopie skoro na kazdym mozliwym temacie wciąż zadajesz to samo durne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady nie na każdym. A zadaje, bo konkretnej, uczciwej odpowiedzi jakoś dotąd nie otrzymałem w dodatku interesują mnie takie sprawy min z autopsji. I zauważyłem jedno, jeżeli ktoś miał od początku z tym problem to może go rozwiązać właściwie tylko rozwód albo olewka i skoki w bok. I powtarzam że na kompleksy jestem za stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato bez wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×