Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Tak bardzo krytykujecie agggg s ja jestem na 99% pewna, że ona dokładnie zna ilość partnerek męża oraz wie jak wyglądały. Załóżmy, że jej mąż będąc studentem w amoku alkoholowym przespał się z koleżanka na imprezie to nie bardzo chciałby zdradzić takie zdarzenie a i koleżanka też zapewne nie bardzo chce pamiętać. Jeżeli takie zdarzenie miało miejsce to aggg nigdy o tym się nie dowie:) Jak to w tym przysłowiu, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal :) było, minęło i nie ma co wracać do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;27No i co z tego ze wybrali nie dziewice, milosc jest slepa a co z przysiega malzenska, po co ta przysiega?Faceci zamocno dopatruja sie przeszlosci, ktos tu ma racje czasu sie nie cofnie.Ja gdybym czas cofnela nie byla teraz stara panna. I mysle ze kazdy gdyby czas cofnal inaczej by pokierowal swoim zyciem, liczy sie terazniejszosc tu i teraz, przeszlosc sie nie liczy ani przyszlosc ,bo niejestesmy wstanie przewidziec wszystkiego co bedzie, jedynie mozemy czemus zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak ktoś jest morderca to rozsądna kobieta zwiąże się z nim ? Przecież przeszłość się nie liczy i nie ma znaczenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno nie dziewice panowie odrazu skreslaja.Mam kolezanke sama bylam swiadkiem jak w parku sie lizala z chlopakiem i co dzis jest mezatka i ma dwojke dzieci.Faceci lubia puszczalskie a dopiero po slubie otwieraja oczy ze to kur/wi/sko.Jednym slowem chca dziwek z wygladu a za zone dziewic i jakby mogli to by zaciagali przed slubem do lozka , zeby sprawdzic czy ta kobieta sie odrazu rozlozy, bo jesli odrazu sie rozlozy to juz jest skreslona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agggg potrafisz tylko krytykować. Wiele razy proszono cię byś nie udzielała rad. Nic nie pomagasz a tylko jeździsz po facetach. Proszę używaj argumentów a nie cały czas to samo zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będziecie ukrywać prawdy to oczy otworzymy przed ślubem :) kopa dostaniecie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrali za zone nie dziewice i maja problemy, ze jest nie dziewica to teraz wzamian trzeba ja zdradzac i nie szanowac ,to po buc z nia sie ozeniles i przed oltarzem przysiegales; wiernosc, uczciwosc oraz ze cie nie opuszcze az do smierci ,skoro przysiega dla was malzenska w tym momencie nie ma znaczenia i tak sypia sie rozwody i zwiazki. Wazne zeby w terazniejszym zwiazku sie nie zdradzac a nie dopatrywac sie przeszlosci i rozdrapywac stare rany, to do niczego nie prowadzi aby do zepsucia sobie i komus nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytykanie komus przeszlosci kto ,z kim, jak ,gdzie, dlaczego ,jest zalosne.Kazdy ma prawo sie zmienic i zmienic swoje zycie na lepsze.Bledy i grzechy popelnia kazdy z nas i nikt nie jest idealem chodzacym, ja nie znam ludzi idealnych, no chyba ze wy to podajcie mi przyklady ,tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli jak ktoś jest morderca to rozsądna kobieta zwiąże się z nim ? Przecież przeszłość się nie liczy i nie ma znaczenia jezyk.gif X Wyobraź sobie, że jest taki przypadek:) kobieta brała udziału w zamordowaniu kochanka, odsiedziala swoje, odpokutowała swoje winy, zmieniła się i teraz jest szczęśliwą mężatką oczywiście mąż o wszystkimi wie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale sie nie dziwie ze tyle zwiazkow, malzenstw sie ro/zpie/rdala bo co drugi zwiazek oparty jest tylko na samym seksie i niczym wiecej a gdzie wiernosc, uczciwosc, szczerosc, zaufanie.To juz zanika, dlatego chce zostac sama z wlasnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos chce sie w kims czegos dopatrzec ,to zawsze sie dopatrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mmm czegoś tu nie rozumiem xxxxxc Właśnie o tym, ze nic nie rozumiecie jest większość wątku ina kazdej stronie to samo bo czytacie tylko 3 ostatnie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fgggh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie nikt nie pyta o to czy faceci wolą dziewicę. Bo to OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ. Pytanie brzmi:jak sobie poradzić z brakiem dziewictwa. Aggggg, w którym wpisie odpowiadasz na temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe pospolite ruszenie bab. Ile z kobiet które się tutaj wypowiedziały jest dziewicami ? Mi się wydaje ze same rozwiązłe się tu produkują i tylko próbują usprawiedliwić swoje grzechy. I narzucają innym ze tak ma byc i ze każdy musi się z nimi żenić, a ten który ich nie chce jest chamem prostakiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale sie nie dziwie ze tyle zwiazkow, malzenstw sie ro/zpie/rdala bo co drugi zwiazek oparty jest tylko na samym seksie i niczym wiecej a gdzie wiernosc, uczciwosc, szczerosc, zaufanie.To juz zanika, dlatego chce zostac sama z wlasnego wyboru. X A gdzie wierność uczciwość szczerość w stosunku do przyszłego męża ? Skoro sex jest nie ważny to po co idziecie do łóżka z każdym ? Przecież to nieważne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm czegoś tu nie rozumiem xxxxxc Właśnie o tym, ze nic nie rozumiecie jest większość wątku ina kazdej stronie to samo bo czytacie tylko 3 ostatnie wpisy. My rozumiemy tylko wy sami nie wiecie czego chcecie:) jeden krzyczy "tu nie chodzi o błonę ", drugi " chcemy tylko dziewic", trzeci " kobiety dzielą się na dziewice i dooopodajki", czwarty " może być nie dziewica ale nie doopodajka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sex jest nie ważny to po co idziecie do łóżka z każdym ? Przecież to nieważne jezyk.gif X Seks jest ważny ale nieważne jest z kim i ile razy:) zwłaszcza przed ślubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc po ślubie też nie powinno być ważne. I bez sensu jest godzenie się na monogamię. Do Woledoświadczone. Zgadza się idealizowałem ale nie wszystkie. Panie znowu generalizują, pewnie te doświadczone. Ile razy można powtarzać, że nie wszyscy skreślają nie dziewicę, np. po związkach tylko dajki, jak chociażby ja? Wy skreślacie np. alkoholików my dajki. Alkoholik może przestać pić dajka będzie zawsze dajką. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ślubem tak, po ślubie już nie... przecież to bzdura. Jesteś albo dajka albo nie. Nie ma półdajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Więc po ślubie też nie powinno być ważne. I bez sensu jest godzenie się na monogamię. Do Woledoświadczone. Zgadza się idealizowałem ale nie wszystkie. Panie znowu generalizują, pewnie te doświadczone. Ile razy można powtarzać, że nie wszyscy skreślają nie dziewicę, np. po związkach tylko dajki, jak chociażby ja? Wy skreślacie np. alkoholików my dajki. Alkoholik może przestać pić dajka będzie zawsze dajką. Jaskiniowiec Xxxxxx Przed ślubem nie składa się przysięgi nikomu. Nawrocona dajka już nie jest dajka bo już nikomu nie daje a alkoholikiem jest się do końca życia mimo tego, że już się nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
12.41 z piec razy pisalam ,ze skoro chlopak nie umie sobie z tym poradzic ma dwa wyjscia: akceptacja (rozmowy,psycholog,dobre cechy partnerki to mu moze pomoc) albo rozwod. Naucz sie czytac. Jak masz inne rozwiazanie napisz(zdrad nie przyjmuje do wiadomosci i nie bede argumentowac tego jakims niedijrzalym dzieciom a nie facetow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle głów ile opinii, ale jedno jest pewne 99% facetów, hetero oczywiście, wybrałoby na żon€ dziewicę. Tyle tylko, że z tych 99% z 70 % to realiści reszta marzyciele. Gdyby kobiety były bardziej stanowcze pewnie byłyby większe szanse na dziewicę. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
11.44 ty chyba ciagle piszesz ,zebym sie nie wypowiadala. Podpisz sie chlopczyku bedziemy wiedziec,ktore wpisy twoje. Bo ja tez moglaby byc gosciem i nikt nie utożsamiał by moich wpisow ze mna. Co ty wnosisz do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
11.27 100% pewnosci nie mam,ale jesli by mnie oklamal w tej kwestii mialby ciezkie zycie ze mna. Nie lubie niejasnych sytuacji w zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg nie wypowiadaj się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze każdy facet weźmie dziewice. Niestety czasy są takie ze dużo ich nie ma wiec większość bierze to co jest, a nie to na co zasługują. Według badań co drugie maluzenstwo kończy się rozwodem. Wiec prosty wniosek. Ludzie żenią się z tym co jest a później są nieszczęśliwi i rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg skoro napisałaś rozwód lub akceptacja i nic innego nie wniesiesz do rozmowy to czego do cholery piszesz od 30 stron o pierdołach. Wystarczyło użyć 1 post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tyle ...widziały gały co brały.... Jeśli nie jesteś prawiczkiem to nie masz prawa wymagać dziewictwa od kobiety. Rozumiem, że c***anowie co tylko chcą żone dziewice to czekają z konsumpcją do ślubu. Nikt nie ma prawa być zazdrosnym i wypominać przeszlość drugiej osoby. Ktoś tam napisał a gdzie szacunek dla przyszlego męża...przepraszam pana a skąd ta kobieta miała wiedzieć, że spotka na drodzę ciebie, może ona była pewna, że z tym co miała swoj pierwszy raz przeżyje resztę życia. Taki kącik wzajemnaj adoracji się tu zrobił, kólko różańcowe. Jak tak jesteście tylko za dziewicami to przestancie od pierwszej randki nawijać makaron na uszy bo macie ochotę zakisić ogóra. Ilu było takich, że rozkochali, naściemniali, zaliczyli i uciekli. Pomyśleliście jak potem taka kobieta się czuje? I jak trudno jest jej potem zaufać ponownie. Wszystko czego wymagacie powinno działań w dwie strony inaczej to pie/p/r/z/on/ a hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×