Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość menżata

maz chce zamieszkac w budynku w którym byl dom pogrzebowy;(

Polecane posty

Gość vrouw
Ja mam na ten temat mieszne uczucia... Z jednej strony nie wieze w takie dyrdymaly o duchach i straszeniu, a z przeciwnej (choc dziwaczne) sama swiadomosc tego w jaki sposob zarowno zywi i zmarli ,,spedzali,, tam czas nie dawaloby mi spokoju. Tyleze jezeli jestescie w stanie kupic naprawde fajne mieszkanie za niewiele to jest ogromna szansa i chyba szkodabylo to zaprzepascic. No i przeciesz przez te miliony lat nie ma miejsa gdzieby ktos nie umarl... Wez na przyklad taka Warszawe ktora calkowicie zostala zbombardowana, stare szpitale ktore teraz sluza jako wille!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menżatka
Nie bylismy w srodku bo nie mamy kluczy, słuchajcie no......no wiem,że niektórzy chca usłyszeć,że coś fruwalo albo wyło, albo jak tam weszlismy to cos się paliło, ale nic z tych rzeczy, troche komary pokasały i tyle.... Jest cicho, niedaleko jest r***liwa droga jednokierunkowa, ale nasze miejsce jest z boku i tego nie słychac, jest mloda jablonka, tylko te drzwi uchylone mnie zdenerwowały bo w miescie sa bezdomni i tylko szukaja miejsca do przekimania albo oddania moczu. Dzwi jak wychodzilismy za osatatnim razem były zamykane ale nie wiem czy na klucz i kto miałby interes zeby je uchylac bo tam auta nie ma, ale może to wiatr, a może my nie domkneliśmy nie ważne po prostu nie chcę sprzątac odchodów. Jest trochę tak jak ktoś wyżej napisał, gdybym nie miała wątpliwosci to bym nikogo nie pytala, a pytam znajomych..rodzinę...w pewnym sensie was... Mąż chce po prostu wniesc mnie na rękach i czuć zapach drożdżowego ciasta, ale jak widzi moje tematy o księdzu i smierci to mu mina przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie o duchy chodzi, ale o przeznaczenie tego budynku wiem,że są miejsca nieprzyjazne dla człowieka ja w życiu bym nie wpadła na pomysł,żeby zamieszkać w domu pogrzebowym..gdzie wnoszono zmarłych? bo co innego zakład,gdzie robiono wiązanki, trumny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z ciastem drożdżowym to palnęłaś mnie by tam nic przez gardło nie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki dom można kupić na jakieś rzemiosło, warsztat, ale spać,tam, nigdy! dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko energia ktora zostaje po smierci czlowieka a pozniej daje znac to inaczej duch. \byt ktory sie materializuje,inaczej swiadomosc\ a piszemy o tym zjawisku bo to jest w kazdym miejscu gdzie przebywal czlowiek tymbardziej zmarly ..a jezeli dobrze mysle to o to chodzi w tym temacie.chcesz zamieszkac z owa energia w dawnym zakladzie pogrzebowym.. o japonii pisze poniewaz tam jasnowidz pomagal policjji.przy poszukiwaniu zwlok kontaktujac sie ze zmarlymi poslugajac sie swoim darem przy pomocy energii zostawionej przez czlowieka za zycia na jakiejs rzeczy osobistej nawiazywal z nim kontakt inaczej jego dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mówią znajomi, rodzina? może z księdzem rozmawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menżatka
dzieki za opinię z tą energią, ale ja wierzę w Boga a w Pismie Świętym o tym nie ma, nie ma tez litanii do św Energii. Niepokoimnie to że troche ten temat pada mi na głowe, jestem w pokoju piszę do was i ogladam Discovery (jest o dzieciach złączonych głowami) W pokoju jest ciemno, przetarłam oczy naprzeciwko mnie jest gablota z ksiażkami i jak patrzę na swoją tawrz to na wysokosci oczu mam takie ciemne plamy...zapalam światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAPRZECIWKO KOSCIOL reformacki wzdluz pomaranczowy budynek powojenny dwupietrowy.obok alejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menżatka
rodzina i znajomi każa dac sobie spokój, mówią że jeszcze nie raz bedZie taka okazja.. sami mieszkaja w małych klitkach, psy ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a byliście w samym wnętrzu?w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez wierzymy w pana boga a o zakonniku ksiedzu klimuszce nie slyszalas ktory mial podobny dar i przepowiedzial karolowi wojtyle ze zostanie papiezem....tyle z mojej strony podzielam zdanie goscia ze to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajac na meza
Witaj roza na betonie! Dawno nie pisalas swoich prowokacji, bylas na urlopie? Troche nie dopracowalas tego tematu. Nauczycielka raczej takich bykow nie wali. A po drugie, jeszcze sie nie zdecydowaliscie na kupno, a ty juz ewentualne gowna w garazu przezywasz. I tak wiem, ze ten dom "kupicie", zeby miec o czym tu pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menżatka
yyyyy, ale papież żył? i ksiadz też? co to ma wspolnego z zakładem pogrzebowym? Widze,że sa ludzie z mojego miasta;) gdzie Faustynie ukazal się Pan Jezus , ludzie o tym pomy slcie i o modlitwie za zmarłych a nie o energiach, jest swiętych obcowanie ale nie energii fruwanie. Dziekuje wam za rozne punkty widzenia, troche mi to uswiadomilo ale kafeteria nie podejmie za mnie decyzji. Po prostu pracujac 9 lat nie stac mnie na normalne mieszkanie, trzeba kombinować albo sie kisic do smierci. dzieki i żegnam- zajrze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz takie pojęcie o życiu, że mogłabyś zamieszkać w kaplicy cmentarnej jakiś oszołom jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo pokopana laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko z wpisow Twoich wynika ze ukonczylas studia zatem jesliby tak bylo majac inny swiatopoglad dawno zakonczylabys temat.nie wdajac sie w dyskusje na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia ...z Twoich postow wynika ze nie jestes osoba za ktora sie podajesz poprostu piszesz z nudow zycze milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak autorko
może jestem jakaś dziwna ale jakby mi to dawali za darmo to bym się bała wziąć:( wierzę w złe emocje, w złe wspomnienia które zostają w pewnych miejscach w których działy się złe rzeczy:( poza tym jestem mega strachliwa i każde stuknięcie, skrzypnięcie miałabym od razu stan przedzawałowy, że to jakieś duchy czy złe emocje uwięzione w tym domu:( wyobraź sobie ile tam musiało być ciał i nie chodzi już o te ciała bo zmarły jeszcze dzień wcześniej był żywym tylko ile cierpienia podczas śmierci musiał ten zmarły przeżywać i ile cierpienia i złych emocji mieli w sobie bliscy tego zmarłego:/ ja sobie nie wyobrażam choćby przespania jednej nocy w takim domu, a co dopiero kupienia go na kredyt:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem osoba wierzaca w Pana Boga modle sie dwa razy dziennie koscol odwiedzam jak mam potrzebe a o energiach wypowiadam sie poniewaz mam z nimi stycznosc. spojrze na czlowieka lub lub uslysze nawet przez chwile wiem z kim mam doczynienia,, Autorko nie ublizajac 'Kolkom Rozancowym mysle ze stamtad sie wywodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieertarka
Zauważyliście, że na nie są tutaj tylko kobiety? Jesteście przewrażliwieni. Widzę, że autorce zaczyna wisieć to, że był to dom pogrzebowy i zaczyna trzeźwo myśleć. Może jej mąż był zwyczajnie poirytowany faktem, że tamta sąsiadka ich olała, proste. Też bym się zdenerwowała, bo co to ma w ogóle znaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co? ma kupic ten dom wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaa kobyłecka
to ja soobie planuje uwić gniazdko w domu pogrzebowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tzw pamiec scian pamiec przedmiotow martwych..kazde mieszkanie nawet wyremontowane posiada pamiec wydarzen.emocjii ktore tam sie wydarzyly podobno podczas remontu nalezy dosypac do farb pwenych srodkow ktore je niweluja osoby w temacie wiedza o czy pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieertarka
A czemu nie? Skoro nie przeszkadza jej to, że miejsce jest przesiąknięte śmiercią to niech sobie kupi to mieszkanie. Ktoś się tym przejmuje, a komu innemu to zwisa. A przyjemną atmosferę i aurę może sobie sama tam wnieść jeśli nie będzie schizować i ciągle myśleć o denatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaa kobyłecka
czego dodać..jeśli stały trumny z nieboszczykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieertarka
Ludzie... ja serio nie rozumiem o co takie halo. Leżali tam martwi ludzie, już nie leżą. Tam przecież nie doszło do jakiejś rzeźni, mordu. Ja p******ę... Najważniejsze to nie dac ponieść się wyobraźni. Na początku normalne, że każdy będzie się czuł w takim miejscu nieswojo widząc, że stały sobie tam te trumny... Norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaa kobyłecka
w domu pogrzebowym miałabym problem z orgazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nas to obchodzi, niech kupuje, powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie mogla, bo wydaje mi sie ze sciany, podlogi przesiaknely zapachem martwych cial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×