Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

no nie... znowu! za chwile na serio przeklnę głupia kafeterio masz!: "Tobie potrzebne"... jak teraz zagwiazdkują to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyznaję się dzisiejszy trening łatwy i przyjemny ale nie dziś dla mnie pierwszy zrobiłam ale się męczyłam dopadł mnie potworny ból głowy ale jak byłam w pionie to ok najgorzej jak zeszłam do dołu jakaś masakra porostu nie jestem w stanie zrobić cardio abs rozsadzi mi głowę. Jutro dołorze do vertical plyo to cardio abs co? kurcze jak siedze to jest do wytrzymania ale jak się ruszę boli z przodu od samego czoła. Wypaczcie poległam ale jutro muszę zrobić dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja to samo max i. circuit zrobiłam 41 min i wysiadłam:) już po 20minutach chciałam przestać i sobie powtarzałam, po tym ćwiczeniu, po nastepnym... i wytrzymałam do tych 41. jakoś cięzko mi się ćwiczyło, odbijało mi sie czosnkiem i w ogole nie mój dzień hehe ale 41 min to chyba nie tak tragicznie, co? .............................................. podobały mi sie ćwiczenia takie zabawne, jedno wyglądało jakby próbowali zabic pająka na podłodze waląc w niego pięścią i poprawiając nogą :D nie wiem czy wiecie o co mi chodzi? i rozbawiło mnie kręcenie się dookoła i "baletnica" od razu po tym:) ..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ale 3 dzień w hybrydzie to max interval circuit,to co robiłyscie wczoraj... tak mam w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Eliza, bo wczoraj zrobiłam wolne ze wzgl. na kolana:) i jak dalej będą szwankować to też będę robić przerwy bo te treningi wybitnie eksploatują moje stawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) miałam wczesną pobudkę, już jestem ubrana do ćwiczeń i za niedługo zaczynam :) dzisiaj już mnie nic nie boli zakwasów brak także początek był ciężki a teraz jest ok :) jutro wolne!! a w niedziele wskakuje na wagę, miałam dzisiaj ale zwykle się ważę po wolnym dniu więc niech tak zostanie :) Aga ja wczoraj też ćwiczyłam z bólem głowy ale zażyłam tabletki przed treningiem i mi przeszło w trakcie ćwiczeń, także niczym się nie przejmuj dołóż dzisiaj to cardio abs i będzie ok :) Wikia 41min to też dobry czas :) ja też mam tak czasami że mówię sobie jeszcze trochę i wyłączam nie dam rady ale jakoś nie potrafię przestać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja to zawsze sobie mówię aby przetrwać rozgrzewkę bo u S.T jakoś te rozgrzewki wydają mi się najgorsze hihi i później już leci też mogłam wziąć tabletkę ale rozbolało mnie w trakcie ćwiczeń, żeby bolało wcześniej to bym wzieła, no ale tak to jest jak się coś odkłada na ostatnią chwilę ;-) Dziś postaram się wczesniej jak mały da to za niecałą godzinkę :-) Coś wczoraj zjadłam co mnie dziś rano fajnie przeczyściło :-D może ten sezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po treningu :) beznadziejny! kolana łatwo załatwić dużo dziwnych skoków, np. na jednej nodze to ja nawet nie podskakiwałam tylko na dwóch i niektóre ćwiczenia też robiłam inaczej żeby sobie kolana oszczędzić, jeszcze tam się ćwiczy z gumami ja nie mam ale nawet jakbym miała to bym nie dała rady ;) W pokoju mam gorąco także spociłam się jak świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po :-D zrobiłam dzisiejszy + zaległy wczorajszy Czanka ma rację chyba będzie lepiej jak Wikia darujesz sobie ten trening co prawda moje kolana zostały całe ale tam własciwie same skoki więc trzeba się ostro pilnować. te skoki na jednej nodze to robiłam też innaczej najpierw trzy malutkie i dopiero jeden wysoko inaczej cięzko mi było się wybić po za tym to trochę niebezpieczne po źle polecisz i kostka załatwiona :-(. mam wrażenie, że w tym treningu S.T chciał pokonać grawitację i prawie mu się udawała czego nie można powiedzieć o mnie haha. To nie będzie mój ulubione trening już drugi ale jak na pięc zrobionych trzy fajne to nie jest źle. ten w niedziele też pewnie mi się nie spodoba więc będzie 3/3 :-P Teraz odpoczynek do niedzieli wieczorem :-D ale sobie wykombinowałam hehe to tak jakbym dwa dni się regenerowała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja mam gumę żółtą (średnią) spróbowałam jedno ćwiczenie założyłam na nogi i po kilku skokach dałam sobie spokój ściągała mi nogi do środka i spadał :-P jeszcze za słaba jestem do tego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja po owsiance.Zamieszanie się zrobiło z tymi moimi kolanami.. Nie powinnam robić wszystkich treningów i czuję że codziennie tez nie. Wniosek taki ze mogę robić niektóre treningi i co drugi- trzeci dzień przerwa (czyli 4-5razy w tyg. trening). Pomyslałam,że skoro i tak nie moge robic wg planu tych treningów, to może po prostu będę sobie wybierała na wyrywki spośród "puli treningów" naszej hybrydy i tym samym mieć w miarę dobre efekty. A wy pomożecie mi tak jak dziś dając cynka o kontuzjogenności danego treningu:P Co myslicie? poradźcie mi coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej:) wikia to dobry pomysł:) te dwie matki ale szaleją już maja za sobą treningi:p trochę zazdroszę:) ja wczoraj odpaliłam kompa porozkladalam mate wlaczylam trening i się odmyslilam hehe:P ale za to poszlam szybciej spac:) już przed 23 :D wczoraj zjadłam owsianka 2 kanapki kurczak z marchewka i groszkiem na dzisiaj owsianka z bananem mniam mnia:D nie wiem jak mogłam tego unikac!!!! 2 kanapki (takie tyci tyci) jabłko i 3/4 szkl. surówki kolacja. kurczak + surówka Kochane nie zważyłam się ani wczoraj ani dzisiaj rano:D powiem Wam że już mi się odechciało tego ważenia, ale zmierzyłam się w biodrach 1 cm mniej reszta była na szybko więc nie wiem ale w pępku minimum 1 cm :D jakoś się dokulam:) dzisiaj wysłałam rezygnacje:) rozmawiałam z rzecznikiem i plus minus wiem że nie ma prawa popierania w dalszym ciągu czesnego ewentualnie mogą obliczyć koszty za zerwanie umowy które nie powinny przekroczyć czesnego:D wiec niech mnie dupsko pocałują:p wszystko się sprzeciwiało abym nie szła do tej szkoły widocznie tak miało być;) zaraz zrobie sobie kawkę i będę się relaksować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
pobierania*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie ma programu idealnego jedne treningi są fajne inne nie ale grunt że nam się podoba :) ten dzisiejszy trening to straszna porażka, patrzyłam na plan i w dniu 22 się pojawia znowu może umówimy się żeby go czymś zastąpić? jak dotrwamy hehe Faktycznie sporo wolnego wyjdzie nam, ja nie wiem jak będę w niedziele ćwiczyć ale cieszę z dzisiejszego wolnego popołudnia i jutrzejszego dnia :) choć pewnie będzie nas nosić bez ćwiczeń ;) Wikia świetny pomysł! Eliza gdzie się podziewasz? Veruna dzieciaki nam dają kopa nie ma czasu na lenistwo :) no nareszcie nie wlazłaś na wagę :) wiesz jaka satysfakcja jak wchodzisz raz na tydzień a tak codziennie to nie dobrze, pomiary lecą więc super! no i ze szkołą sie wszystko wyjaśniło także mam nadzieje że fajek nie ruszasz, ćwiczenia plus fajki fuuujjj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka to fakt po tygodniu jak ćwiczysz ten jeden dzień wolnego Ci się przyda, ale gdybym miała ponownie ćwiczyć co 2 dzień głupio bym się czuła i chyba bym nie wyrobiła;P te ćwiczenia uzależniają, może kiedyś człowiek się wypali ale jak się zacznie ćwiczyć to nie możesz przestać. wczoraj rozmawiałam z kumpelą przez tel. ostatnio jakiś dobry miesiąc temu wspominała o Chodakowskiej że chciałaby ćwiczyć, waga 53 kg a wczoraj mi opowiada ze nie wie jak to się stało ale zeszła 6 kg!! w ciągu misiaca czy 1,5 mca, farciara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
nie dodałam że nie ćwiczyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a Elizka wczoraj chyba miała imprezke chwaliła się whysky czy jak to się tam pisze;) pewnie odsypia albo na kacu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 kg bez ćwiczeń, samą dietą w miesiąc? ciekawe czy sflaczało jej ciało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia hihi nie wiem mówila że bez diety, i bez ćwiczyć a zważyła się dlatego bo kumpela z pracy zwróciła uwagę, myślę, że może miała trochę latania może troszkę zmniejszyła porcję większy ruch w pracy i wyszło te 6 kg, co do Ciała ie mam pojęcia jak będzie lato to zobaczę, ale do tego czasu to może przytyje;) w każdym razie to ten typ co zje i pędzi do kibla :o może jest szczęściarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, to tak jak mój mąż, 2-3 razy w ciągu dnia...:) hehe a co do chudnięcia to niexle jej sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obzeram sie wielka salatka z jajkiem I warzywami. mniam wczoraj za duzo whiskey. impreza do 5 rano a teraz w pracy do 8. pozniej znow party. dzisiaj nie cwicze, daruje sobie;) .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie żebym narzekała na brak wrażeń w naszej hybrydzie ale brakuje mi ćwiczeń na brzuch, a Wam? myślę czy by nie dodać ze dwa razy w tygodniu po choćby np. Les Mills czy coś podobnego. Veruna 6kg z taką wagą? i to bez diety, ja nie mogę jak niektórzy mają łatwo w takich sprawach ;) ale moja siostra też tak ma kilka dni choruje a na wadze z 3kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Eliza, masz gościa, nie robisz tego z czystego lenistwa:) udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×