Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Chyba masz rację :-) Trening zrobię dopiero wieczorem jak mały pójdzie spać bo dziś mąż ma wychodne a młody nerwowy ale walnę sobię chyba jakąs maseczkę dla relaksu :-D Fajnie że można na was zawsze liczyć i w chwilach słabości jest gdzie się wygadać. Eliza a bluzeczka na pewno będzie pasować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi, czy te maseczki to one naprawde tak czynia cuda? Moja kolezanka pierwsze co przyjechala do mnie, to maseczka. jakos nigdy w zyciu chyba nie robilam tego, moze raz:) .................. Czanka jestes najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseczki działają! najpierw zrób oczyszczającą np z glinki a potem jakąś odzywczą/z witaminkami, ja uwielbiam różaną taką jednorazową pięknie pachnie i na długo nawilża. nie pamiętam nazwy:( ja tez dzis mialam ochote na słodkości wiec zrobilam sobie kakao:Pmenu dzis mało wykwintne i oryginalne ale.... sniad: jabłko2sniad: 2 kanapki z warzywami 2 jajkaobiad: to co wyżejpodwiecz: kakaokolacja: frytki (wiem ze tłuste ale w lodówce pusto a kasa jutro dopiero będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam maseczek, czasami kupowałam nawilżające. Wikia frytki hoho, mam w zamrażalce i za każdym razem jak wyciągam warzywa mrożone aż mnie w oczy kłują ale to syna ja mam zakaz na razie, choć nie uważam to za straszne zło są gorsze fast foody ;) Ja też już napiszę menu bo potem już nie będę przy kompie. 1. owsianka na mleku ok 5 łyżek z kawałkiem banana, kawa zbożowa z mlekiem 2. jajko na miękko, 2 kromki grahama z pomidorem 3. ziemniaki, sos z mięsem, 2 ogórki kiszone 4. serek wiejski lekki, kawałek papryki, 2 kromki grahama z delmą 5. jeszcze zjem gotowaną fasolkę szparagową zieloną z mrożonki Jak się porównam do Wiki to się obżarłam hehe nie no normalnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia fryteczki, mniam!:) Agus jak tam ? dajesz rade? Czanka ziemniaczki, tez bym zjadla! ja dzisiaj: owsianka Dwa jablka obiad: kurczak ryz jogurcik maly moze za 2 godziny zjem troche warzyw. pozniej trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam maseczkę i henne :-) i zjadłam tego kwasnego grejfruta (jakoś teraz nie był już taki kwaśny) i przeszło wracam do zywych haha. Zaraz zjem kolację bo za godzinkę mój mały idzie spać więc będę się brała za trening :-D Wikia nie zapomnij o nowym shape będzie płytka :-) jakiś turbo power :-D może być ciekawie .... Czanka ja młodego nie kłade popołudniu bo on się robi spiący około 17 i jakby tak poszedł spać to hasałby do 23-24 albo obudził się w środku nocy wyspany a tak kłade go o 19 i wstaje 7-8 Tylko teraz te cholerne piatki mu dają popalić dzisiaj cały dzień chodzi i marudzi mami mami chyba dam mu coś przeciwbólowego na noc :-( To jak wy już piszecie to ja też 1. ćwiartka grejfruta owsianka 2> dwie kromki grahama z pasztetem i keczupem( kurcze wędliny mi się znudziły) 3 flaczki na rosole +grahamka 4. grejfrut + ćwiartka jabłka 5. Dwie kromki żytniego z tuńczykiem Po treningu marchewka + pół jabłka hmm wychodzi mi 6 posiłków nie za dużo???????? Wszędzie piszą 4-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejfruty chyba faktycznie regulują poziom insuliny bo odrazu po nim odechciało mi się słodkiego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga może być 6 przecież przegryzałaś tylko owoce a to nie wielki posiłek. Ja jak się odchudzałam w tamtym roku jadłam 5-6 posiłków w tym 2-3 małe przekąski typu owoc orzechy warzywa. Teraz staram się 5 i mi starcza ale ja owoców nie jem no chyba że banan ostatnio ;) Mój tak spał 19-7 w lecie a teraz znowu śpi po południu 2-3 godziny i chodzi spać ok 21 wstaje 7-8 ale nie mam wyjścia bo po południu robi się śpiący i marudny. Do jutra laski :) idę niańczyć syna hehe bo się mu bajka skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja się cały czas starałam żeby jeść 5 ale teraz jak ćwiczę wieczorem to po treningu coś muszę przegryźć choć wcale nie mam ochoty. Czanka zgadnij czym moje dziecko sie zajęło psie chrupki wrzuca do butelki po piwie wysypuje i znowu wrzuca ale cisza :-D a wcześniej ostro zamiatał jutro chyba go poprosze o mycie łazienki hihi. Też spadam go ciapulać odezwę się po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wy już śpicie hehe. ja własnie jestem po treningu :-D Już wiem że wczorajszego treningu na pewno nie powtórze będę musiała go czymś zamienić bo rozjechał mi kolano :-( czułam dzisiaj podczas strength Podczas 1 2 3 czułam zakwasy na tyłku po wczorajszym :-D Mąż powiedział do mnie ale dzisiaj dajesz a za chwilę przyniósł michę frytek no nie wziąć i nie zabić? ;-) ale nawet mi się ich nie chciało po treningu nie jestem głodna musze jeśc na siłę Wikia a twoje kolana jak po dzisiejszym? Miłego wieczoru dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zabawnie z tą butelką haha już widzę taką spelunę dziecko obsrane lezy wsród butelek po alkoholu i petów :D:D:D no żartuje, nie moglam sie postrzymać ;) jak z kolanami bedzie to zaraz sie przekonam bo za 5 min zaczynam cardio, zwlekałam bo mi sie strasznie nie chciało no a teraz to juz musze bo potem nie zrobie:P a Shape kupie na pewno, tyluł zachecający turbo power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam, kolana cudnie nic nie bolały, byłam ostrożna, zakwasów posladkow nie mialam ale mialam na plecach przy łopatkach koło pach i na klatce piersiowej. pewnie po pompkach bo ostatnio się bardziej przykładałam i mało babskich robilam głownie te na stopach:) p.s Aga mam nadzieje ze Cie nie uraziłam tym żartem:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Wikia no co ty sama się z tego żartu śmiałam hihi Ja tez teraz staram sie robić męskie pompki. Nawet mój mąż mówił ostatnio że jak zaczynałam (pierwszy raz robiłam pompkę jak wyszedł pierwszy total) to nawet damskie mi nie szły ateraz robię męskię i to różnymi wariacjami hihi ale fakt nieraz jest tak cięzko ,że zdarza mi się przejść na kolana :-D Wczoraj sobie myslałam że jak pierwszy raz robiłam Turbo to te kołowe pompki (wiecie jakie te co się przechodzi na łokieć)to była dla mnie czarna magia musiałam robic w bardzo szerokim rozkroku i 3 to był max hihi a teraz dokładam do tego jeszcze hantle i jest cudnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !Jak sie dzisiaj czujecie? .................... Tak sobie mysle, ze kiedys to Pure Cardio mnie przerazalo, ale teraz wydaje sie najprostrze. Wczoraj juz przy koncówce sobie pomyslalam: "jej to juz koniec?!"Najgorsze jest tylko to Asylum, które bede zmieniac na cos innego. Np. UWT, zeby bylo 2 razy w tygodniu sila, albo jakis inny 50-60 minutowy trening. ............... Ja dzisiaj cwicze poznym wieczorem, mam prace i szkole w planach ................... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja zawsze uważałam że Pure cardio jest "proste" dla mnie cięższe jest max cardio. Może to właśnie przez to że Pure cardio jest takie krótki i nieskomplikowane skaczesz biegasz i już a przy niektórych różne kombinacje które chyba bardziej męczą mięśnie tak mi się poprostu wydaję :-D Ja dziś czuję się świetnie. Też myslałam aby game day zastapić UWT i dorzucić jakieś cardio może bieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak, wprowadzmy bieg bo zapomne jak sie to robi:) choc teraz tak zimno. juz mnie gardlo boli, bo zalozylam spodnice raz i bez szalika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!Eliza mnie taż wczorajsze cadio mile zaskoczyło, ze tak szybko i łatwo:) Dziś mam zakwasy plecóóóów! Ał, ał :) Jem kaszę mannę w srodku kakao i cynamon zaraz zjem jeszcze banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja nigdy nie chodze w spódnicach czasem w lecie w sukienkach tylko. Kilka lat temu zimą wyszłam w spódnicy wieczorem i nabawiłam sie zapalenia przydatków! Ból nie do opisania, więc uważaj na siebie, juz nie bede gadać ze to może miec potem wpływ na płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia te zakwasy na plecach to pewnie od niedzielnego pływania z S.T :-D Eliza to jesteśmy umówione na 19 dzień Hybrydy mam nadzieję, że nie bedzie śniegu. Ja zrobię rozgrzewkę chyba już pod domem i przebiegnę się na stadion, żeby nie zmarznąc po drodze :-)tak sobie wymyśliłam tylko jak będzie slisko to stadion zamykają coś będę musiała wymyslić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pływanie faktycznie wtedy cierpiałam:D to na pewno to, ja mam zazwyczaj takie opóznione zakwasy, jak mąż ma po wspólnym treningu to sie z niego smieje a nastepnego dnia mam to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wiem, że to po tym bo ja też je odczułam hihi ostatni raz takie coś chyba przy skalpelu nie??? :-D A właśnie Wikia miałam się pytać czy twój mąż jedzie z nami Hybrydę?? Daje radę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jedzie z nami:( robi w tym czasie rozpiętki hantlami, sztangielką macha, pompki i brzuszki. Czasem udawało mi sie go namówić na Turbo Chhodakowskiej albo total z Tomkiem bo to lubi ale na Hybrydę "nie leci" raz zrobił jakiś krótki abs z insanity ale chyba boi się spocić jak na mnie patrzy jak zapierdzielam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia masz sztangę? Wow ale ci zazdroszczę martwe ciągi itd możesz nieźle siłowo wymiatać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Aga nie mam u siebie:( Jest tylko sztangielka, taka mała 10kg, ona ma krótki gryf tylko na jedną rękę. Mamy zwykla sztange z długim gryfem ale u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, Wikia!!! taka mala chudzinka a tak wymiata :) Zazdroszcze sztangi, tez bym chciala!:) ............................................ Aga wspolczuje,ja tez czesto nie chodze w kieckach bo jezdze na rowerze do pracy. musze sie szybko przemieszczac ...................... co na obiad dzisiaj?:) Czy Wy tez tak mysliscie o jedzeniu jak ja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza to wikia pisała o przydatkach haha ale fakt mi też się przydażyło parę razy zapalenie jajników ;-) Co do jedzenia to wstaje rano i myslę o owsiance :-D a z obiadem to zawsze mam dylemat już dzień wczesniej o nim myślę bo ten tego nie je ten nie lubi albo nie może eh przekleństwo kury domowej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×