Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hehe jak tak mówicie to musze pomyslec jak te sztange przetransportować do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia koniecznie! Super sprawa taka sztanga. Dobra zbieram się na spacer. Czanka dzisiaj chyba pospała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mój syn mi znowu dał pospać, wstaliśmy po 8 :) dzisiaj zapowiada się fajny łatwy trening, ja go zrobię po południu a za niedługo idę z moim synem na spacer musimy się dotlenić ;) x Aga mój też ma różne dziwne zabawy, on psa karmi chrupkami do puki miska nie będzie pusta że też pies to znosi ;) jeszcze mam kotka od niedawna też o niego ''dba'' ;) też mnie pośladki bolą po ostatnich treningach. Pure Cardio jest super nic skomplikowanego a można się nie źle napocić :) Eliza ja mam wczorajszy obiad sos z mięsem może kaszę dodam. Wikia dzisiaj ćwiczysz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Witajcie Laski:D Aga jestem dumna, że nie ruszyłaś słodkiego:) jeszcze trochę i zleci do świąt. jak masz ochote na słodycze, zjedz jakiś owoc, albo chlebka z dżemem, mozesz miec w zapasie ten sezam z lidla albo siemie lniane i miod i zrobic ciasteczka w chwilach kryzysu:)Mi narazie udało sie nie jeść żadnych ciasteczek:D mam nadzieje ze dotrwam caly czas mysle o mojej czekoladzie:p ze tez wczesniej musialam ja jesc, gdybym nie próbowala nie kusiło by teraz a tak czas odliczam ;) Wikia ja tez nie chodze w spódniczkach, ogólnie ja chodze jak eskimos:p hahah nie lubie marznąć:p jak widze jakies kobietki w spodniczkach zima albo jak maja nery na wierzchu to az mam dreszcze, wogole jak zmarzne w nogi to zaraz mnie nery bola i latam sikac nic przyjemnego, wiec lubie byc opatulona:D Elizka nie wiem czy jest dumny, że ćwiczę dla niego wyczyn to 100 brzuszek hihi, cwicze w osobnym pokoju wiec tak naprawde nie widzi co sie tam dzieje jedynie dziwi sie jaka jestem mokra po tych cwiczonkach:D roznice zauwaza:) jak zgunie tluszcz i beda ladnie miesnie wygladaly mysle ze wtedy doceni:D Czanka a to ciekawe spróbuje ta sałatke z jogurtem:D ja przewaznie jak gotuje warzywka jakies mrozonki to wlasnie robie sosoik czosnkowy ale na jogurcie wychodzi pyszcznie chyba, ze mnie nosi na majonez wtedy zrem go bezposrednio ze sloika hahah:D ale w granicach rozsadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna musiałaś napisać że jesteś ze mnie dumna???? musiałaś????/ własnie wróciła ze spaceru i zgadnij co mam w torbie tą nieszczęsną kremówkę pomyślałam że dieta nie może być męką i jak mnie będzie tak męczyć do świąt to oszaleje co z tego, że zjem dziś owoc jak jutro dalej mi się będzie chciało tej kremówki, no i miałam właśnie zrobić kawe i pożreć to ciastko :-( I co teraz kurcze??? Będę miała większe wyrzuty sumienia ale lepsze wyrzuty jak głód kremówkowy hihi :-D Poszłam dziś do kiosku żeby mi babeczka odłożyła gazetkę no i prawie się na mnie obraziła bo nie przyszłam po Vitę a ja myslałam że już jak Jilian się skończyła to tam nic nie ma więc nie przychodziłam a ona zobaczyła, że jest płyta więc odrazu mi zostawiła także mam teraz coś takiego "Odchudzanie i relaks trening z Elisabeth Halfpapp 50 minut efektywnych ćwiczeń które wyrzeźbią twoje ciało"nie wiem co to za cudo ale może się przyda na lżejsze dni No i kupiłam sobię skakankę bawełnianą za 3 zł!!!! były przecenione może na lato mi się przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja majonez to czasem na jajeczko dam a tak żeby do sosu czosnkowego dawać to nie, musi być sam jogurt, odzwyczaiłam się od majonezu i wydaje mi się tłusty ;) Jak tam Insanity Ci idzie? Aga haha jednak kremówka nie dała o sobie zapomnieć ;) dobrze zrobiłaś co się będziesz katować od jednej kremówki dieta nie ucierpi a lepiej się poczujesz :) zasłużyłaś nie podjadasz ciastek i cukierków więc jedz aż Ci zazdroszczę bo mnie znowu nosi za słodkim, syn przed chwilą zjadł batona i mi smaka narobił ale ja się nie dam może jutro ulegnę ale dzisiaj jeszcze nie ;) idę ćwiczyć! a kawa plus kremówka ahhh Aga zjedz za nas wszystkie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te ćwiczenia Aga to nie mam pojęcia jakie co to za babka w ogóle pierwsze słyszę, poszukam potem co to jest ;) Byłam z synem na rowerze ok 40min zimno jest ale super było się przewietrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka jest pyszna i kawka też jutro będę miała wzdęcia jak cholera ale to jutro :-). Najem się za was hihi, nawet nie mam chęci na obiad chyba sobię go daruję i zjem coś ciepłego na podwieczorek :-) Ja byłam na spacerze dziś dość długo ale zaliczyłam też zakupy Chyba coś mi się pomieszało w cyklu bo kręci mi się w głowie jak przed okresem a przeciez dopiero miałam ..... Eliza cudownie wyglądasz kiecka ekstra chyba źle się kobieto mierzysz bo piszesz że mamy podobne wymiary ale ja taka szczupła to na pewno nie jestem :-) Pięknie tak trzymaj i ten usmiech widać szczęscie na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie czytam w gazecie że nie powinno sie jeść gotowanej marchewki i buraczków częściej niż dwa razy w tygodniu bo mają dużo cukru??? Ale tu wogóle jakie jest menu żeby schudnąc 5kg do sylwestra na obiad 3 łużki ugotowanej kaszy kto się tym naje??mięso i wędliny wyłącznie w święta 2 kromki chleba dziennie ale można jeść słodycze do 200kcal dziennie i niby to jest dieta 1600kcal i jeszcze do tego ćwiczenia jak dla mnie kompletny brak wyobraźni umarła bym z głodu i spaliła mięśnie a co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga!!!!!! No to po ptakach:p mam nadzieje ze chociaz wielka byla:D tak jak Eliza radziła:p uwielbiam kremowki ahh nawet nie wiem jakie slowo uzyc aby to opisac, nie da sie;) jak bylaw w Zakopanym to po drodze z hotelu byla kawiarnia mieli najlepsze kremowki jakie jadlam!!!! Bylam tam 3 dni coziennie 1 zjadlam a niekiedy jeszcze na wynos hahahha ale byly mega,ja czasem robie z budyniem i kremowka mniam mniam:D Aga mam nadzieje,ze bylo warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no Veruna weszłam do cukierni i poprosiłam najwiekszą jaką mają (jak radziła Eliza) babka aż się zaśmiała była pyszna. Ja tak często to nie jadam kremówek ostatni raz jak byłam w ciązy to raz na dwa lata chyba mogłam sobie pozwolić haha tak to sobie tłumaczę :-) Kiedys robiłam na krakersach z gotowego kremu na karpatkę też dobre były Eliza możesz mnie opierniczyc teraz tak ja ja opierniczałam ciebie należy mi się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja pisałam że dzisiejszy trening jest łatwy? ale mi dał popalić ręce mi prawie odleciały hehehe na początku lajcik ale pod koniec lało się ze mnie :) Aga super że kremówka smakowała :) a te artykuły i różne menu diet przestałam czytać bo wszędzie piszą i radzą inaczej, zwariować można, najlepiej samemu ograniczyć w diecie to co nam szkodzi i jest niezdrowe na tym się najlepiej wyjdzie :) Nie dawno nawet przeczytałam że można zjeść tuż po obiedzie coś słodkiego a w menu był kawałek szarlotki lub innego ciasta tylko trzeba było to zjeść od razu a nie na podwieczorek, ciekawe jak na tym by się schudło hehe nawet nie chcę próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka przecież to Insanity! to nigdy nie jest lekkie haha nawet jak się wydaję że jest to nie jest hihihihi. Moje ręce wogóle dostają mocno w kość w tej hybrydzie :-D Dużo pompek robi swoje :-) ale to dobrze bo jak patrze na zdjęcia z czasów nawet jak byłam szczupła to ręce nie wyglądały tak fajnie jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kremówka to to samo co napoleonka? jesli tak to tez lubię:) ja dziś mam głoda mega... po tej kaszy mannej i bananie zjadłam na drugie śniad. jabłko i... 5 kanapek!!! z cebulką serkiem kanapkowym a la twaróg.... a najgorsze jest to ze ciągle odczuwam jakis dziwny głód a brzuch mam wypchany 8( żołądek bez dna! czasem mam tak ze byle jabłkiem sie napcham a dziś to ja nie wiem, i kurde zebym ja wiedziala co chce zjeść?! agazgaga lepiej że babeczka zostawiła jakąś inną niż zapomniala zostawić tego co byś chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka ja znowu czytalam w 1 ksiazce ze jak slodycze to tylko rano, a w innej ze nie jemy do 12 nic bo jeszcze te wszystkie procesy trawienne dzialaja powoli, trzeba jesc to co nam odpowiada, powiem Ci ze kiedys schudlam 7 kg jedzac slodycze 2 razy dziennie a nawet 3 razy:p na kolacje cos porzadnego ok 19, po poludniu jakas kanappka. Ale cialko po cwiczniach nie mozna porównac:D trzebba jesc wszystko tluszcze tez bo witaminy tez w tluszczach sie rozpuszczaja, nie jestem zwolenniczka jakis tam diet, mozna sie wykonczyc psychicznie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia kremówka jest na kremie lub na smietanie, a napoleon jest na budyniu:) taki napoleon na budyniu tez dobry, ale u mnie ciezko jest dostac cos dobrego;) u mnie w napoleonie jest 75% margaryny a reszta ewentualnie budyn, jest to ohydne, dlatego jak gdzies jestem to sie rzucam na kremówki albo napooleony:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia kremówka jest na kremie lub na smietanie, a napoleon jest na budyniu:) taki napoleon na budyniu tez dobry, ale u mnie ciezko jest dostac cos dobrego;) u mnie w napoleonie jest 75% margaryny a reszta ewentualnie budyn, jest to ohydne, dlatego jak gdzies jestem to sie rzucam na kremówki albo napooleony:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna u mnie napoleonki tak samo sama margaryna :-( moje menu kiepskie ale ni zjadłam duzo kalori ponad plan owsianka+kromka żytniego z pasztetem 500 kcal kawałek bagietki 150kcal kremówka+ kawa z mlekiem 300kcal+80kcal czekolada 210 kcal dwa krokiety 380 kcal kajzerka pełnoziarnista 100kcal po treningu pół jabłka 40 kcal niecałe 1800 kcal o matko będę gruba :-D w niedziele sie z wami nie waże :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. 2 kromki grahama z delmą szynką drobiową i papryką, pół kromki z dżemem porzeczkowym, kawa zbożowa z mlekiem 2. zupa jarzynowa z dodatkiem kaszy 3. warzywa na patelnie, mięso w sosie koperkowym, 2 ogórki kiszone 4. omlet z 2 jaj z papryką, cebulą, szynką, fasolką szparagową do tego trochę keczupu i ogórek kiszony Ale mnie dziś nosiło za słodkim do tej pory mam ochotę się obeżreć czegoś ;) okres na dniach ale nie dam się muszę zobaczyć 5 tkę na wadze przy następnym ważeniu :) to mnie strasznie motywuje :) Aga zazdroszczę czekolady i kremówki, ale ja w niedziele jadłam ciasto więc teraz muszę siedzieć ze śliną po kostki ;) w sumie to kremówki rzadko jem ale w piekarni niedaleko pieką pyszne ciasta sernik i eklerki na święta pewnie sobie kupimy :) Veruna o tym to jeszcze nie słyszałam :) jest tyle bzdur w necie i głupich diet ahh lepiej nie czytać tylko ruszyć tyłek i odjąć sobie z talerza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doigrałam się strasznie mnie mdli i boli mnie żołądek po tym obżarstwie. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam takie problemy żołądkowe, nie wiem czy to przez to mleko czy poprostu się przejadłam podejżewam że to przejedzenie dawno tyle słodkiego naraz nie zjadłam nie mówiąc już o ilości. Nie dam rady ćwiczyć chyba zwymiotuję. Jutro jak dam radę to zrobię dzisiejszy trening rano i jutrzejszy wieczorem a jak nie to poprostu nie bede miała wolnego w czwartek. :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a ty w ciąży czasem nie jesteś? ;) myślisz że to przez te słodkie? wcale dużo nie zjadłaś żeby aż tak źle się czuć no ale odpuść ten trening nadrobisz jutro czy w inny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, trudno sie mówi wypadki sie zdarzają, 7 różnych posiłków miało prawo Cię rozstroić... Teraz sama bedziesz wiedziala ze to złe i chyba predko tego nie powtórzysz:) ja tak przynajmniej mam po czymś takim. moje menu:1.kasza manna z kakao, banan2.jabłko, 5 kanapek3.1 kanapka4. kasza pęczak, buraczki z cebulka podsmażane (uwielbiam!)tyle na dzis, zaczynam trening:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazarlam sie jak swinia po tym jak przeczytalam wasze wpisy :))) Agazgaga ....:((((Wikia 5 kanapek? a ja pudelko Rafaello!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Eliza, i myslę że Aga też:) ścisła dieta! ja melduje wykonanie plyometric cardio circuit - z mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Czanka ty mnie nie strasz :-) hehe raczej niemożliwe żebym była w ciązy hihi to napewno była niestrawność jeszcze wieczorem wylądowałam w kibelku do tego doszła zgaga :-( ja tyle słodkiego nie zjadłam chyba odkąd się odchudzam żołądek już się odzwyczaił tylko nie mózg hehe. Ale dziś mi już nic nie jest tylko wywaliłam reszte tej czekolady bo jak na nią popatrzyłam to mi się cofneło :-D więcej takiej głupoty nie zrobię :-) Postaram się dziś nadrobić zaległy trening :-) No dziewczyny tośmy pożarły haha tylko Czanka i Veruna to twardzielki :-) Eliza a ty ćwiczyłaś wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze nie cwiczylam. nigdy nie cwicze jak jestem napchana po brzegi:) Dzisiaj wieczorem cwicze. Do piatku nie mam pieniedzy wiec na pewno nic nie kupie, hihi:) ........................ ale dalysmy czad:) .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga ta dieta to o d**e potluc. mieso czyli bialko nie, ale slodycze do 200 kcal mozna codziennie!? co za bezsens. Ja wolowiny nie jadam, bo od tego tyje, ale kurczaka jem! a o slodyczach wszystkie zapominamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Eliza no czadu to my dałysmy ale w cukierni hihi To co jedziesz ze mną dwa treningi dzisiaj?? zaraz zabieram się za wczorajszy :-D Dzis na obiad bede jadła chyba warzywa z jajem bo miał być żurek już się nawet gotuje ale zobaczyłam że jakiś debil w fabryce dodał do chrzanu śmietany!! i tak zurek będzie dla męża :-( a mi i dziecku zostają warzywka :-( ale też dobre Była u mnie dziś szwagierka ona też się odchudza choć nie ma z czego hah no ale źle się czuje w ciele to nich się odchudza na poczatku ćwiczyła z (jak to mój mąż mówi) chudą kostką :-D ale później odpuściła i przestała poprostu jeść i tak jada sobie jeden posiłek na wieczór twierdząc że nie jest głodna ( no ja też kiedyś tak mogłam) ale jak pokazała mi swój brzuch to masakra jeden flak wogóle w ubraniu wygląda jak xs ale ciało ma straszne też jest po ciąży już 5 lat ale mój brzuch większy wygląda jędriej niż jej masakra dałam jej ciężarki których nie używam i kazałam ćwiczyć z JIlian hihi ma wypróbować jak zobaczyła moj biceps to powiedziała wow ja to wogóle nie mam :-D Piszę to bo jestem z NAS bardzo dumna że jesteśmy takie mądre i wogóle że tak świetnie ćwiczymy i że będziemy wyglądać pięknie nie tylko w ubraniu ale i bez!!! I mimo, że zajmie nam to więcej czasu niż tym chudym tłuściochom bo tak to same kości skóra i tłuszcz znikome mięsnie to będziemy z siebie bardzo dumne :-D Dziewczyny jesteśmy FIT :-P I choć wpadki się zdarzają to damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×