Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

A jeszcze jedzonko: 1. kromka grahama z masłem i sałatką jarzynową, kawa zbożowa z mlekiem 2. banan, kefir 400g 3. 2 ziemniaki smażone, 2 pałki kurczaka bez skóry, surówka z ogórka pomidora i cebuli 4. kawałek ciasta, kawa 2w1 5. 2 tosty z grahama z serem i wędliną, keczup, kawałek papryki, zapiekanka makaronowa 6. chipsy popcornowe i listki zbożowe tak po troszkę zjem ;) za raz przy filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gameday zaliczony! tego drugiego nawet nie zaczynałam bo widzialam wczesniej ze same pompki i podskoki. 60min wystarczy w zupełności:) i dzis tez walczylam ze sobą i to strasznie, bo w połowie mi sie odechcialo ale robilam przerwy i udalo sie caly. zważę się za tydzień 1ego tak jak miałysmy sie wazyć:) wtedy to powinno coś już spaść co do diety dzisiejszej to nie bardzo juz pamietam bo rano srednio sie czułam i ucinałam drzemki:P na pewno były kanapki z jajkiem i rzodkiewką, jajecznica z cebulka i jabłko ale ile i w jakich ilościach...? nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już na nogach :-( moje dziecko stwierdziło o 4 że szkoda dnia na spanie może myślał,że wczorajszy śnieg leży hehe nie bardzo wiem co zjeść w takiej sytuacji bo raczej jeszcze się z nim położe pewnie za dwie godzinki :-D (mam taka nadzieję) więc nie chce jeść nic dużego to wcinam kwaśnego jak cholera grejfruta :-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci agazgaga zrobił pobudkę:) o której dziewczyny robicie treningi i czy jeden po drugim czy oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale miałaś pobudkę, nie zazdroszczę. Ja dopiero jem śniadanie, niedawno wstaliśmy także dzisiaj mogłam pospać :) a trening robię za godzinę najpierw siłowy a potem ok 15 cardio. Ale mam zakwasy na tyłku ;) A Wy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście udało nam się jeszcze troszkę zdrzemnąć ale i tak się nie wyspałam ;-) wychodza mu ostatnie piatki i chyba stąd te pobudki ostatnio :-( Ja ćwiczę wieczorem wszystko razem :-D teraz mi się nie chce i muszę iść na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego grejfruta nie skończyłam nie szło tego jeść taki kwaśny zjadłam 1/4 więc zrobiłam sobie płatki owsiane chyba się uzależniłam od nich :-) jak rano wstaje to myślę tylko że zaraz je zjem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga witaj w klubie. ja mam tak samo z owsianka. otwieram oczy i ide do kuchni:) ............ Dziewczyny kolana mnie bola! Nienawidze tego Asylum i na pewno nie bede robic tych overtimów i innych. TYlko insanity, a te co nie lubie z asylum bede zastepowac innymi. Ten tydzien jade jednak bez zmian, zobacze w nastepnym. .............. Wymiary u mnie bez zmian. waga 58.3kg. Zwaze sie za tydzien w poniedzialek. ................ Kupilyscie plyte Ewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dobrze robisz jesli cos boli trzeba wymienić trening:) one wszystkie są podobnej intensywności więc na niczym nie tracimy! za to uchronimy się za to przed kontuzjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam, pisałam wcześniej ale na razie nie ma kiedy jej przećwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robie oddzielnie. chce dac z sibie wszystko w trakcie obu, a jak robie osobno to nie mam juz sily na ten drugi trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po Strenght :) w sumie dzisiaj oba treningi należą do moich ulubionych :) Eliza to prawda trzeba uważać z tym Asylum bo niektóre treningi są dla kolan zabójcze. A ten tydzień zapowiada się fajnie :) w czwartek wolne :) zleci ta hybryda raz dwa :) Myślcie już co dalej hehe Aga ja rano myślę o kanapkach zwykle ;) owsianka i musli z rana to u mnie raczej rzadkość, ostatnio jak ćwiczę rano to jem małe śniadanie a potem jem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hello:) Aga piękne efekty!!!!!!! jak wejde na wagę to też się mierzę ;) tak aby polepszyć humor:D Czanka Tobie również gratuluje:) fajnie, że nam wszystkim cos ruszyło:) wikia u Ciebie pewnie też, jak mi ruszyło to Tobie na 100% ;) Czanka to ciekawe, do jarzynowej dajesz majonez z jogurtem??czy do innych sałatek??ciekawa jestem jak smakuje jarzynowa z jogurtem? obawiam się trochę świąt, tyle mam do próbowania, choć ze mna tragedii nie ma, wyobraźcie sobie że mąż szybko gubi ta wagę ale jak na coś sobie pozwoli to ma 2 kg więcej. Jak tak będzie to w świeta 6 kg dobije heheh;P Już nie mogę się świąt doczekać, uwielbiam te przygotowania i choinkę i śnieg:D ale nie lubię auta skrobać :o Elizka ja zrezygnowałam ze szkoły bo nie dawałam rady,szłam na doradztwo podatkowe a mega dużo miałam humanistycznych przedmiotów, które mi się nie podobały, 2 sprawa non stopa musiałam przygotowywać jakies pracy co skończyłam jakąs to następna nie miałam czasu aby się uczyć na bieżąco i sporo zalegałam, myślałam, ze z dojazdami troszkę i się uda ominać a okazała się że niestety nie dochodziły dodatkowe koszty to misięcznie by mnie wychodziło ok.600 zł, dodtkowo dużo trzeba było robić wszystko samemu, zjazdy 1 raz na miesiąc tak +/- wiec zdecydowałam ze zrezygnuję i będę na miejscu studiować u siebie w mieście, podobno głównie uczą się z tego co jest na wykładach u mnie było dużo więcej więc nie ogarniałam:P, wiem że studia to inwetycja i nie zamierzam zostać po średniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
nie dałabym rady robić 2 treningó w ciągu dnia:P haha nawet jak jeden rano a drugi wieczorem, chyba bym na drugi dzień z łóżka nie wstała:P wczoraj mnie coś plecy bolały jakoś z boku, ale trening robiłam i dzisiaj co chwile się budziłam bo mnie napierdzielało, dzisiaj mam do zrobinia cardio recovery, z tego co pamiętam to nie jest takie szaleństwo jak pozostałe więc powinnam dać rade, jak nie to muszę na dzisiaj odpuścić, zobaczę co będzie wieczorkiem, ale na ta chwile to nie mogę się skrecić ani wygiąć:/ dziewczyny czy Wy ćwiczycie jak macie okres??nie wiem co teraz zrobić bo ostatnio ćwiczyłąm w jakiś dzień i to mnie strasznie denerwowało wszystko mi się przekręcało:p i teraz przez 5 dni ćwiczyć to chyba zwariuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
U mnie wczoraj ś 2 kanapki z szynka pomidorem i ogorkiem II ś jabłko o 3 naleśniki z dżemem k kurczak z marchewką groszkiem + pomidor z bazylią i ogórkiem po treningu jabłko i śliwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna podoba mi sie wczorajsze Twoje menu i właśnie mi przypomniałaś że sniło mi sie ze zrobiłam śliczne naleśniki (a ja nie umiem grube mi wychodzą i rozpadające!) :D:D pycha z dżemikiem!:D co do moich wyników to tez mam nadzieje ze coś sie ruszyło ale wolałam jednak nie patrzyć bo gdyby jakims trafem nic sie nie ruszylo to bym sie załamała. za tydzien sie zmierze i bede świętować :P ja ćwicze podczas okresu no chyba ze czasem jak sie zdarzy taki ból ze umieram to wtedy nie ale jak ujdzie to ćwicze normalnie ewentualnie cos lzejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia ja ich nie robiłąm co prawda moje się nie rozpadają ale w kuchni króluje mąż, nie wiem dlaczego ale co on nie dotknie wszystko się w ustach rozpływa, genialnie gotuje, ja to mam warta:D hihiih 1 naleśnik był ze skorka otarta z cytryny obłedne aż mi ślinka cieknie jak o tym myśle:p to lepiej się nie waż jak mówisz że cudem nie zejdzie;) ja mam za dużo nadbagażu aby się wkurzyć i rzucić to w cholerę :P nie wiem czy to efekt cwiczen 1.5 mca czy psycha, ale jak odpuscilam mysle ze nie jestem taka spieta z ta wagą i wydaje mi się że lepsze efekty chyba ze to zasługa Insanity:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ps. też się zastanawiam co będę ćwiczyć po insanity:p chyba wypróbuję 2 dni ćwiczeń i 1 dzień przerwy, jak efekty nie bądą powalające to chyba zrobię ten 2 mc z maxami:d chociaż boję się ich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna jak będziesz robić sałatkę jarzynową to przed dodaniem majonezu odłóż sobie jedną porcje i zmieszaj z jogurtem i spróbuj, dla mnie bez wielkiej różnicy w smaku a kaloryczność się bardzo zmniejsza, tak jak pisałam najlepiej dodać trochę majonezu ale reszta to już jogurt. Ja tak dodaję jeszcze do sałatki z pora a tak do takich z kurczaka robię sosy czosnkowe na jogurcie. Ja sobie często robię różne sałatki łatwiej idzie odchudzanie :) A co do Insanity to możesz potem ćwiczyć też z Shaunem tyle że Focus T25 próbowałaś, widziałaś? dla mnie super to jest a Maxy z Insanity nie są łatwe jak się ćwiczy przez miesiąc hehe ale jak są przeplatane innymi treningami to znośnie :) Jak mam okres ćwiczę ale zdarzyła mi się nie dawno przerwa kilku dniowa bo mnie strasznie brzuch bolał, czasem trzeba odpuścić. Wikia ruszy się ruszy, lepiej poczekać z ważeniem niż sie rozczarować :) Ja nie wiem jak można naleśników nie umieć robić, moja kuzynka też mi kiedyś mówi że za cholerę nie umie zawsze są grube jak podeszwa, a to takie łatwe ;) Wikia dorwij jakiś porządny przepis najlepiej filmik z instrukcjami hehe i spróbuj zrobić :) Mam ochotę na spacer ale tak wieje i jest zimno że nawet nie ma co się wybierać z synem :( może jutro będzie lepiej. Za niedługo Cardio :) to się rozruszam. Aga ty też się tak nudzisz z synem? ja już normalnie szaleję w tym domu :( nie ma co robić a do koleżanek nie będę co chwila jeździć żeby się wyrwać no bo ileż można. Latem tyle można robić a teraz jesień i taka kicha siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah Czanka a robilas juz Strength czy przeoczylam? No w zime to kazdy sie zaczyna nudzic. Ilez mozna uzywac komputer albo ogladac bajki. Cos na pewno wymyslisz. ...................... ja juz po Strenght, cardio przed spaniem. Teraz gotuje obiad. ....................... Weruna, podatki? Wow. Pieknie. Nie rezygnuj do konca, znajdziesz sobie cos na miejscu. Twój maz na pewno musi byc z Ciebie dumny jak tak ostro trenujesz. Mój sie smial, smial ale efekty sa i wiem ze mu sie teraz na maksa podobam. Sex tez jest lepszy bo w koncu przestalam sie chowac pod koldra tylko z duma pokazuje to co mam:))) .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wam nalesniki wychodzą za grubę to robicie za gęste ciasto rozrzedźcie troche i na pewno będzie lepiej mi rozpadają się te z mąki razowej ale z białej wychodza super dodam, że ja robię naleśniki na wodzie ze względu na alergie małego na mleko nie daje ani grama i też wychodzą dobre ......... Czanka ja rano z młodym zawsze wychodzę ale popołudniu już jest lipa mam koleżanke która ma ten sam problem i jak nie ma drugich zmian to staramy się z dzieciakami spotykać ale to też jest trochę męczące jakoś musimy przetrwać dopóki nie pojawi się warstwa śniegu wtedy sanki będą ratunkiem :-) Ja zrobiłam największy błąd jak mogłam zrobić puściłam małemu bajki na kompie i teraz wyrywa mi z rąk odpycha bo chce tu siedzieć potrafi oglądać 2 godziny i teraz mam problem nie dość, że z dworem to jeszcze z komputerem bo nie chce żeby cały czas oglądał bajki :-( Dziś akurat u nas mrożno kałuże zamarzniete ale słonecznie spacerowaliśmy 2 godziny ale nie wyciągałam go z wózka tylko nie mogę się zatrzymać bo wtedy chce wyłazić :-). Czanka a ty przykrywasz już małego? Bo ja go do tej pory nie przykrywałam no chyba że wieczorem ale dziś widziałam jak matki grube koce i śpiwory zakładały :-) ....... Co do treningów to czytałam że jak się po siłowym robi odrazu cardio to spala się szybciej kalorie niz normalnie więc jade całość :-D Po wczorajszym tez mam zakwasy na dupsku hihi ...... 10 grudnia chyba ma być już p90x3 może po naszej hybrydzie będzie już dostępny na gryzoniu to się za to wezmę, a jak nie to jest sporo nowych treningów do wypróbowania coś będziemy robić :-D ......... Dziś mam straszny kryzys słodyczowy odmówiłam ciasta od teściowej bo było to zwykłe jakieś ciasto a z doświadczenia wiem , że jak spróbuję mimo postanowienia to mam wyrzuty, bo i tak nie smakuje jak mi się wydawało wtedy, więc się powstrzymałam. Ale mam ogromną ochotę na kremówkę :-( ostatni raz jadłam jak byłam w ciąży później nie mogłam bo karmiłam później dzieta i tak wyszło ale aż mi pachnie :-(. Albo zjadła bym gorącą szrlotkę z lodami waniliowymi upiekła bym taką na stevi (bez cukru) ale wiem że na kawałku by się nie skończyło a jednak tłuszcz jakiś musiałabym do niej dać więc i kalori mimo stevi dużo :-(. Eh dziś mnie strasznie ciągnie, aby do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna jestem z ciebie dumna że nie ważysz się tak często mówiłam, że efekty będą bardziej widoczne :-). Spróbuj teraz raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja jestem kiepska w dawaniu porad, bo ja bym ci zasugerowala po prostu isc i zjesc najwieksza kremówke jaka maja. Co za problem:) Ale nic nie mówie, bo mnie zbesztacie hihih. wybór nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Eliza powiem ci, że gdybym nie musiałam dziecka ubierać i ciągnąc go ze sobą do cukierni to chyba bym poszła. Kurcze ale postanowiłam sobię, że do świąt zero i teraz jak coś zjem to tak głupio no i mam schize, że mam efekty jak nie jem i że jak zjem to całe efekty szlag trafi mimo wszystko nie sprawia to że mi się nie chce :-( Chyba to siedzenie w domu tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno Agus. ok, skoro obiecalas sobie ze nie tkniesz, to nie tykaj:) Zapomnij wiec, o !:) Wlacz sobie jakis film, wez kapiel jesli mozesz, przymierz najpiekniejsze ubranie jakie masz, potancz. Zrob trening:) .......................... ja dzisiaj, za namowa kolezanki kupilam leginsy i zamowilam tez przez Ebay koszulke czarna w rozmiarze XS- mam nadzieje, ze sie zmieszcze i ze mojemu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po cardio :) mogę odhaczyć kolejny dzień :) za raz lecę pod prysznic się zrelaksować i umyć włosy bo masakra po dwóch treningach ;) Aga no ja tam samo rano staram się poćwiczyć a potem idziemy na podwórko lub spacer bo po południu to idzie spać a wstaje jak jest ciemno, potem wieczór się dłuży strasznie, ja już nie wiem w co się z nim bawić dużo sam się bawi autkami i w ogóle ale ostatnio coraz więcej chce żebym mu mówiła co jest w książkach i się z nim bawiła, rysowała a mi już pomysłów brak. Mój ma swoje ulubione bajki na mini mini czasem mu włączam na kompie YT i piosenki dla dzieci ale tak z pół godziny i się nudzi tym. Ja ze swoim dawno wózkiem nie byłam na spacerze bo rowerem jeździł ale mam do wózka taką narzutkę na nogi to mu będę zakładać teraz bo coraz zimniej jest. Ja Aga nie dam rady zrobić dwóch treningów na raz bo wiem że siłowy pójdzie jak po maśle a przy cardio stracę siły i będę oszukiwać hehe Mnie też ciągnie dzisiaj do słodkiego a wczoraj jadłam, wypiłam kawę zbożową ze śmietanką i mi przeszło choć to żadna słodycz nie była ;) Nie wiem co Ci doradzić albo zjedz coś takiego na co masz ochotę ale jeden kawałek albo walcz ze sobą wypij kakao hmm Eliza XS?? kobieto znikasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×