Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga przeglądam rozpiskę i jest błąd, ja mam dwie z różnych stron, znalazłam info że w dniu 17 nie powtarzamy Max Interval Circuit, nie wiem co z poniedziałkiem bo ja w tej drugiej rozpisce mam tylko Back to Core a tej co ty podałaś jest jeszcze Max Interval Plyo. Tak więc co robimy z poniedziałkiem? dwa treningi lecimy? sama już nie wiem może jeszcze znajdę jakieś info czy to też błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza robię dziś coś z... Jillian:) przeglądałam stary Shape i tam był wywiad z nią i kilka ćwiczeń, natchnęły mnie do odpalenia jakiejs płytki z nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie hard body poprzedzone 3X25 przysiadów z obciazeniem 6kg. dzisiejsze menu: 1) jestem serek wiejski z rzodkiewką, cebulką i przyprawami (kurkuma, pieprz, chili) kromka chleba2) zupa fasolowa3) banan4) płatki owsiane, orzechy, rodzynki, susz. śliwki, jogurt nat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5) 2jajka zmieszane z łyzką płatków sniadaniowych, 2 sliwkami, ksylitol, cynamon podsmażoneZ 40 min zabieram sie za trening. p.s. Ale tutaj dziś cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza nie wiem czy tak super z dietą dzisiaj aż wstyd się przyznać ale 1. dwie kromki razowca ze smakowitą i pomidorem 2. trochę rosołu ziemniaki pierś z kurczaka i buraczki 3. kawałek pamelo i kilka kulek granatu 4. kajzerka z szynką zółtym serem i i 4 lampki czerwonego wina :-( byłam u koleżanki i przyznaję się bez bicia chciała się wygadać musiałam ją wspomóc :-D ma trochę problemów nie mogłam odmówić będziecie bardzo krzyczeć??? Za jakieś pół godziny biorę się za to rozciąganie po winku będzie wesoło hihi ale nie odpuszcze. Nie mierzę i nie waże się z wami ale dziś rano sprawdzałam tylko talię nadal jest 69 :-D dobrze że nie więcej uff zmierzę się i zważe porządnie po Hybrydzie ale jutro napewno juz post jak trzeba będzie to i na roraty pójde hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka też mam dwie rozpiski myslę żeby w poniedziałek zrobić jeden trening bo od tego plyo kolana siadają a w 17 dniu zrobić dwa bo siłowe się przydadzą co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. makrela wędzona, 2 kromki grahama z delmą 2. zupa ogórkowa z ryżem 3. ziemniaki, mięso z sosem koperkowym, pekinka z jogurtem 4. kawałek ciasta 5. 2 kromki grahama i piętka z konserwą mięsną i ogórkiem, pół słodkiej bułki z dżemem 6. zbożowe listki garść Ja dzisiaj poszalałam troszkę :) Max Recovery zrobione. Wikia zazdroszczę Hard Body uwielbiam to, jak tylko skończę hybrydę wracam do Jillian :) i Focus T25 :) Aga winko :) nie masz się czym przejmować w słusznej sprawie piłaś hehe Ja się zważę i zmierzę po okresie oby był spadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w 17 dniu zrobimy tak jak pisze siłowe Strenght a tego Max już nie bo jest dzień wcześniej a jutro tylko Back to Core, wyjdzie nam tak jak w tej drugiej rozpisce i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Czanka. Pasuje mi, nawet nie bedzie tak cięzko w tym tygodniu :-) najgorszy był pierwszy teraz to już z górki. Dobra biore się za ćwiczenia miłego wieczoru! Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Za raz zabieram się do ćwiczeń bo potem mam trochę spraw do załatwienia i może mi się nie chcieć ;) Eliza ty też okres hehe tak po kolei mamy hehe teraz jeszcze Wikia i będzie komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zabawnie się zsynchronizowałyście! nie wiedziałam że na odległość też się da :D hehe tylko ja się wyłamałam:) ale wiecie co, jest plus tej sytuacji... przynajmniej na święta ani na sylwestra nie dostanę:)ja po sniadanku 3 male kromki z pasta z lososia z pomidorem i przyprawami, herbatka z mięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Back to core zrobione! :) Aga lajtowy trening choć uda troszkę paliły ;) Miłego dnia i miłych ćwiczeń :) Wikia i Eliza a Wy jakie palny na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Fajnie Czanka że masz już za sobą :-) Dziewczyny zrezygnowałay a tu się lekkie treningi robią ;-) Wczorajszy niby rozciąganie ale uda mnie paliły przy tych przysiadach :-D I dziś tesz dostaną w kość fajnie może cały ten syf celulit w końcu zejdzie bo został mi już tylko wewnątrz :-( Wikia ja też teraz nie mam jestem po to w święta będę miała ale pewnie mi się coś poprzestawia i dostane w sylwestra zawsze mam w sylwestra. :-( Raz tylko w sylwestra nie miałam jak karmiłam piersią. Urodziłam przed sylwestrem więc miałam połóg hehe to się nazywa szczęście :-( Lece na spacer z małym bo juz mi marudzi. Co dzis ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale masz pecha ale nie przejmuj się ja też przeważnie mam w sylwestra :) taki już nasz los hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ale mnie wszystko boli:( ale juz teraz mam wymówke na slodycze ktore wczoraj zjadlam hihi. nie waze sie narazie, oj nie waze:) zaraz uciekam do pracy, wiec dzisiaj trening po pracy. Ab shredder in ktorys z t25- nie pamietam nazywy, chyba cos z pyramid. Daj Boze zebym miala sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzien dobry:) to ladnie nam wyszlo z tym okresem;) Aga wspolczuje w sylwka miec okres, mi tak wypadl przez tabletki zawsze udawalo mi sie omijac:D i fakt jak bede miala taki cykl na poczatku miesiaca to bedzie z*****ie:/ w tym roku siedze w domku to okresem sie nie przejmuje:) Eliza nie waz sie, dobrze radze ja mam 0,8 wiecej i na wage wejde w sobote dopiero:p glupio wyszlo bo teraz nie wiem czy to wina okresu czy obiadu weekendowego, ale chore by to bylo jakby po obiedzie tyle by mi dowalilo:/ moze za pozno ok 15-16 na nastepny weekend jem obiad o 13 i zobacze jak reaguje na obiady inne niz kurczak:p wczoraj robilam trening i cos niesamowitego:D:D:D kapal pot nawet nie wiedzialam kiedy bo nie czulam zmeczenia a popierniczalam na maxa:p zawwsze bylam inna, moze okres daje mi sil hihii, dzisiaj trening jutro odpoczynek, robie wloski dzisiaj wiec jutro musze miec wolne. Co do slodyczy to spoko nie rzuce sie od razu na wszystko ladnie podziele to na 3 dni:D hahahah tak powaznie to zostaje tylko makowiec, ze sernika zrezygnowalismy a makowiec chyba nie jest jakis mocno szkodliwy???jadalo ssie gorsze slodkosci:p jakiegos cukierka pierniczka skubne i tyle:) wczorajsze menu ś owsianka II jabłko o ziemniaki kapustwa kiszona, marchew, piers z kurczaka k 3 maciupkie kromeczki z serem cebulka i mielonym siemieniem lnianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zrobię rozciaganie (max recovery)czuję ze tego potrzebuję a jutro dzień wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna a nie pisałaś jak po fit teście? No widzisz ja się też zawsze broniłam by nie ćwiczyć przy okresie a teraz to ćwiczenia mi pomagają go przetrwać :-) Właśnie wróciłam ze spaceru byłam prawie trzy godziny :-) Pobiegałam za młodym na placu zabaw ale pięknie słoneczko u mnie świeci aż się chce łazić tyle, że mroźne powietrze. I kupa prania bo cali w błocie hihi. Zaraz zabieram się za obiad Czanka narobiła mi ochoty więc wyciągnełam z zamrażarki krokiety :-) Wikia pewnie porościągaj się należy ci się ostatnio ostro trenowałaś No i dziewczyny przestańcie się już tak ważyć codziennie!!!!! Veruna miałaś raz dziennie a później raz na tydzień i co z tego wyszło? Trzymasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze dam rade bo brzuch mnie niezle.nawala. ale jeszcze pare godzin I ide do domku;))))sprobuje pocwiczyc. agazgaga po takim bieganiu za dzieckiem to niepotrzebny ci juz zaden trening hihi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga fit test fajnie ze spróbowalam, ale wole trening miedzy cwiczeniami jest 1 minuta odpoczynku i troche szkoda tego czasu;) ogolnie zle nie wypadlam, raz robilam szybciej od nich raz wolniej:D ogolnie nie liczylam z noga mialam 90 pare a czegos tam 13:p ale musze sie pochwalic ze juz prawie pompke umiem zrobic:D z waga roznie bywa, jak mi schodzi to nie ukrywam lubie sie zwazyc:D a jak w gore to biore Twoje slowa do serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna to super zobaczysz jak niedługo będziesz trzaskać pompki :-) Eliza to jeszcze nie koniec mojej aktywnośći :-) Prócz spaceru zaliczyłam 2 godzinne sprzątanie kuchni została mi jeszcze lodówka i byłam na zakupach dopiero wróciłam jem kolację a trening będzie późno :-( moje menu 1 owsianka na wodzie + kromka żytniego z pomidorem 2. banan 3. dwa krokiety z kapusta i pieczarkami 4 kromka żytniego z pomidorem i margaryną 5. bułka poznańska z wędliną papryką czerwoną i szczypiorkiem, filet z makreli Po treningu zjem mandarynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. musli z mlekiem 2. 2 kromki grahama z konserwą mięsną, delmą i ogórkiem 3. makaron, mięso mielone w sosie warzywnym 4. sałatka z kurczakiem w gyrosie, sos czosnkowy na jogurcie, grzanka z kromki grahama Oprócz ćwiczeń spacer 40min, dzień udany brzuch już nie boli ale za to po ćwiczeniach czułam jakieś zakwasy ;) Aga ale poszalałaś z małym :) a ja zamroziłam kilka krokietów i też pewnie niedługo wyciągnę, cud że zjadłam tylko 2 w sobotę uwielbiam krokiety :) Popieram przestańcie się ważyć! hehe Veruna robisz postępy, ja umiem zrobić max 3 pompki ostatnio nawet nie próbuję tylko od razu lecę z damskimi ;) Eliza i jak się czujesz? te pierwsze dni okresu są najgorsze. Wikia rozciąganie Ci dobrze zrobi, odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dodałam jeszcze jedna bułeczkę ale wieloziarnistą małą bo jestem tak cholernie głodna miałam za długa przerwę między posiłkami ale postaram sie to spalic przy ćwiczeniach może nawet coś dorzucę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaa, Czanka- dieta pieknie. Czy my juz do konca zycia musimy uwazac na to co jemy?? o co chodzi z tym uzaleznieniem od jedzenia?? Czemu slodkie jest takie dobre!!??? Czasem nawet nie rozni sie niczym od ananasa czy slodkiego banana a i tak wybieramy czekolade wrrrr ................. ja dzisiaj : rano: mala porcja owsianki, banan lunch w pracy: warzywa z plasterkami indyka i sucharkami kolacja ( teraz)- 2 jajka, warzywa + 2 pomarancze Na tym koniec. ................................ Trening zrobie za 2 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no ja mam nadzieję, że nie będzie tak źle bo jak już będziemy wyglądać jak chcemy to wtedy bedziemy mogły sobie na więcej pozwolić w granicach rozsądku oczywiście bo niestety na tym swiecie jest tak niesprawiedliwie , że to wszystko jest genetyczne i te chude od urodzenia zawsze będą chudę a my zawsze będziemy musiały sie pilnować by znów nie przesadzić. Właściewie wg naukowców powinnyśy obwiniac o to swoich rodziców bo komórki tłuszczowe tworzą się wsłaśnie za młodu kiedy te babcie i ciocie faszerują nas wszystkim to ona powstają i nie jesteśmy w stanie zmienić ich ilości jedynie mozemy sprawić , że będą puste ale łatwo znów je uzupełnić. Kiedyś w telewizji widziałam taki reportarz o tym właśnie żeby nie przekarmiać dzieci Ale mam dzisiaj zimno w domu brrr mam ogrzewanie z miasta i jak oni grzeją to tam mam chyba się nie spodziewali mrozu na noc i jest zimno brrr i jak ja mam ćwiczyć w takich warunkach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis byłam zajęta strasznie i jeszce swietowalam z mężem 7lat od kiedy jestesmy razem, 4 lampki wina poszly w ruch:) jutro sie odezwe, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×