Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Agazgaga bardzo madrze napisane. Do mnie tez facec****sza maile na facebooku, ze jestem ich inspiracja!:) ............... patrzylam na te treningi i dwóch cardio nie bede robila. zrobie chyba ab shred. plus circuit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się cieszę że tak dajemy radę i się wspieramy razem i to juz tyle czasu! Veruna lada moment też się z nami "zestarzejesz":) nawet się nie gapniesz jak szybko zleci:) Wiecie ja mam tak czasem ze troszkę planuje sobie obżarcie :D tzn jak mam głoda i mysle zeby zjesc pizze czy jakies ciastka to patrze na zegarek i mniej wiecej za ile będę w stanie ćwiczyć żeby chociaż część tego spalić. Jakbym tak sie najadła na noc i nie ćwiczyła po tym to bym sobie wyrzuty robiła i nici ze snu - mówie z autopsji bo kiedyś tak grzeszyłam... po słodyczach musi być trening no ale z odczekaniem właśnie zeby sie ułożyło:) Dziś trening ponad godzinkę, zaraz przejże co my tu mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asylum AB Shredder, na brzuch. zrobie go woeczorem razem z circuitem. dzisiaj mam prace i szkole wiec dwóch cardio nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to ja zrobie sobie teraz Skalpel Wyzwanie, bo nie wytrzymam musze go przetestować, jutro wychodzi Ewki nowy total fitness a ja tego co mam nie wypróbowałam... Zdam relację jak płytka. A wieczorem zrobie wg planu Cardio Power i Relief (<---to jest tylko rozciąganie:) ufff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jesteś jeden tydzień do tyłu albo do przodu hihi ten tydzień należy do insanity hihi dziś cardio power+ relief haha ale bys poleciała jeszcze ze strength co? Dlatego się zdziwiłam co ty za trening sobie na dzisiaj wymyśliłaś Wikia koniecznie daj znać !!!!!!!!!!! :-* Właśnie zrobiłam wczorajszy Plyometric cardio circuit :-D wieczorkiem drugi trening. Czanka gdzie jesteś? Zrelaksowałaś się tym reliefem tak?? ;-) Veruna jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Wy obżartuchy :P Ja sobie dzisiaj kupiłam czekoladę z orzechami jak mnie bardzo przyciśnie zjem najwyżej jeden pasek ;) Jestem przed okresem i daję radę a Wy mnie tu tak kusicie ;) Byłam rano u gina mam skierowanie do szpitala na laparoskopie, muszę się umówić na termin może jutro podjadę, cieszę się i z drugiej strony martwię co mi tam wynajdą, ale przynajmniej się dowiem co mnie boli. Trening planuję po obiedzie, kurczak z ryżem będzie :) Aga wczoraj na onecie była jakaś chyba aktorka pokazana w bikini skóra obwisła pośladki to jakaś masakra nie miała prawie wcale wszystko wisiało, niby szczupła i w ciuchach super ale w bikini porażka nie wiem czy ona coś ćwiczy ale wyglądała okropnie. Dobrze koleżance doradziłaś, ja swoją namawiam na odchudzanie i ćwiczenia już długo ma ok 10kg nadwagi i ślub w przyszłym roku na razie odkłada to ciągle ale widujemy się rzadko jak już dojdę do niższej wagi wpadnę się jej pokazać to może się zmotywuje :) Wikia testuj te nowe ćwiczenia i pisz jak C****szło :) Eliza coś Ci się miesza ten plan, Aga już napisała co na dziś jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Heyo:) hahah no to dałyście czadu z tymi słodkościami;) Eliza powoli mnie załamujesz!!!! Pudełko??????musisz się wziąc w garsc. Wiesz ze ta droga prowadzi do zguby???obiecalas 1 raz w tygodniu:> najgorzej zaczac poziej kusi,Nie zlosc sie na mnie, nie chce abys zaprzepascila efektow:p wiem ze od paru slodyczy nie przytyjesz tylko oby nie czesto;) U mnie z insanity spoko, ale czuje sie wyczerpana. Nie insanity ale przez to ze wieczorem jestem pobudzona nie moge spac a rano trzeba wstac, wczoraj jak cviczylam to czulam mniej sil, ale nie wiem czy powod nadchodzacy okres, tez mam za pare dni czy wlasnie ze sie nie wysypiam, jutro jeszcze rano mam dentyste nie chce mi sie jechac:( wczoraj u mnie owsianka z bananem, ja daje mleko pol na pol z woda:D troche je odchudzam hihi w pracy 2 kanapki i jablko kolacja 2 kromki z makrela i przegryzka z pomidorkiem i ogorkiem wikia i jak tam wyzwanie???:) tez mam miec w czwartek odpoczynek ale chyba zrobie do przodu chcialabym ten dzien przeniesc gdy okres bedzie, ale nie wiem jak beda mi szly cwiczenia, chyba ze sil brak to zrobie wolne i moze pojde szybciej spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiałam się że Skalpel Wyzwanie okaże sie "żadnym wyzwaniem" tak jak np total fitness 3. A tu takie miłe zaskoczenie:) Nie dałam rady zrobić 3,5min deski hehe 3 razy przerwe zrobiłam, są nowe nieznane mi ćwiczenia i nowe w rozciaganiu. Pupa pali:) hehe i bardzo dobrze. Nie ma tu kardio to taki trening (nie wiem jak sie mówi na takie coś...) chyba abs, siłowy (czy siłowy może byc bez hantli)??? Trwa on 40 min, po nim włączyłam ten z Pól Mokotowskich 30min kardio ale lekkie nie takie jak w Insanity, za to super pozywywne bo tyle ludzi tam ćwiczy :D .......................................................... Jeśli rozważacie kupno to polecam :) Dam sobie rękę uciąć, że poczujecie! (no chyba że ja mam taką beznadziejną kondycję:P a Wy nie moczujecie :P)Czanka nie bój się jak coś znajdą to Ci to wyleczą! Ja lubię chodzić do mojej ginekolożki, bardzo przyjemna babeczka:)Eliza posłuchaj nas i juz nie podjadaj, naprawdę bardzo łatwo traci się kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia masz kobiete ginekologa? ło ja byłam raz u kobiety i więcej nie pójdę zraziłam się była niedelikatna i jakby mi specjalnie ból chciała sprawić no i to nie tylko moja opinia o kobietach ginekologach ale widocznie ty miałaś szczeście Tzn wikia że smiało moge kupować płytkę? Może w grudniu mi się uda wychachmęcić trochę kaski :-D Czanka i Veruna tylko wy się trzymacie z tymi słodyczami należą wam się gratulację :-) Veruna te cwiczenia są dość intenstywne ja śpię po nich jak małe dziecko ale to prawda, że mogą pobudzać i możesz mieć problemy ze snem. Nie dasz rady ćwiczyć rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga możesz kupić albo jak Ci się nie śpieszy to poczekać jak będzie w necie - ja nie chciałam czekac i chciałam miec oryginalną:P........................................................................................ No ja tez słodyczy nie jadłam tylko w tamtą sobotę alkohol i chrupki na imprezie były :/ Właśnie słyszałam, że ginekolożki są złe ale jak trafiłam na z******tą, jest tez seksuologiem i do tego pracuje z dziećmi po g***tach... Pewnie dlatego jest taka delikatna i miła. Raz jak zobaczyła u mnie siniaka na udzie to była przestraszona zapytała co się stało a ja sie tylko gdzieś walnęłam :P zdziwiło mnie jej przerażenie ale wtedy nie wiedzialam jeszcze ze sie takimi dziećmi zajmuje, jest uczulona na tego typu ślady na skórze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia to faktycznie fajnie treafiłaś :-) No ja cały czas śledzę neta ale nit narazie nie wrzucił tego treningu na chomika :-(. chyba własnie się nie zanosi na to żeby był :-( Widziałaś zwiastun nowego totalu z tomkiem? oj będą uda palić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam widziałam :D oj mam nadzieje ze bedzie co najmniej tak intensywny jak ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mnie sie dostalo jak wikia I aga tez jadly; )? o wy bestie ja wam pokaze jeszcze;) hihi to co dzisiaj cwicYmy moze ja mam zly plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis Cardio power i Relief, jutro Rest day, pojutrze Speed agility i Cardio abs. Masz inny plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza Tobie sie dostało bo bardziej przeholowałaś:) ja mialam jeden dzien wpadki na imprezie ale ćwiczyłam wtedy nie pominelam treningu i dodatkowo spacer zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to było w sobote, ja wczoraj nie jadłam zadnych słodyczy, tylko o nich mowiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach, rozciąganie było trochę nudne no ale jest potrzebne :) znowu ćwiczyło mi się jakoś ciężko mimo że trening łatwy to chyba przez zbliżający się okres jestem bez życia i energii, dobrze że jutro wolne :) Co do babek ginekolog to ja dzisiaj byłam właśnie u babki była sympatyczna i delikatna ale raz byłam u innej to też mnie potraktowała jakoś wrednie i strasznie bolało jak badała, wolę faceta mam swojego gina fajnego ale on akurat w tym tygodniu nie przyjmuje a zależało mi żeby jeszcze przed okresem iść ;) Veruna nono świecimy przykładem hehe nie podjadamy słodkiego i w ogóle co nie znaczy że nam się to nie zdarzy w najbliższych dniach hehe ;) Także Aga nie chwal nas tak bo się złamiemy! ;) Eliza co z twoim planem? wiesz jaki dzisiaj dzień mamy? hehe coś Ci się miesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah też się uśmiałam Eliza może faktycznie tak zabalowałaś, że ci tydzień umknął hihihi. A tak poważnie to tu masz plan http://extremely-fit.extremelyfit.netdna-cdn.com/fitness-tips/wp-content/uploads/2011/04/asylum-insanity-calendar.pdf No ja balowałam wczoraj ze słodkim ale dawno mi sie to nie zdarzyło ;-) hihi Wikia zjadła wczoraj 5 kanapek :-D Czanka jak sobie zyczysz już nie chwalę ale pamietam te chipsy z niedzieli hihihihi Wychodzi na to że Veruna jest święta hihihihi Eliza nie przejmuj się możesz zwalic wczorajsze rafaello na mnie bo cię skusiłam :-) p.s też bym zjadła :-) Ale dzisiaj grzecznie poszczę :-D Dziewczyny w biedronce są daktyle suszone po 1,49 słodziutkie i mało kaloryczne :-D no chyba, że się zje całą paczkę naraz hihi ale trzy sztuki i idzie się zasłodzić :-) kupiłam dwie paczki na zapas hihi dodam do owsianki ciekawe czy dobre. Wikia no zapowaida sie ciekawie mnie nogi po totalu z tomkiem bardzo bolały haha mam nadzieję że tym razem też będą :-D Tylko mam nadzieję, że będzie mówił swoimi słowami bo trochę smieznie brzmi jak gada jak ewka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że wczorajszym bólem brzucha odpokutowałam obrzarstwo no i dziś robię dwa treningi :-D Czy mam już wybaczone? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga mnie nie ma co porównywac do Was, bo Wy juz troszke jestescie na diecie wiec moze sie zdarzyc jakas zalamka psychiczna:p ja ledwo co 2 mce:p ale fakt dumna jestem:D usmialam sie jak jedna drugiej wypominala o "wykroczeniach" hahaha jestescie genialne:D , a ze slodkim sie uparlam do tych swiat dlatego ze mozna powiedziec ze bylam uzalezniona, i jestem zla na siebie ze nie potrafilam sie powstrzymac, w pewnym sensie to taka kara;) jak d***e chcialo sie rosnac to teraz niech cierpi:D wikia ale kusisz ta plytka:) moze w styczniu ja zafunduje:D nie wiem czy widzialescie sklep kosmetyczny ezebra.pl maja tam rozne kosmetyki w smiesznych cenach podobno oryginalne. Wlasnie przymierzam sei do zakupu, dlatego ewka przegrala:p Eliza zapomnialam napisac, ze bardzo pięknie wygladałasś w tej sukieneczce:D alez sie odppiedoliłaś :D jak tak patrzyłam na Ciebie to postanowiłam jak dobije do Twoich wymiarów, to tez sobie jakas mini sprawuje:) Czanka no widzisz, dopiero co napisałas ze dajemy rade a juz Ci chipsy wypomnialy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weruna bedziesz miala ladnieisze wymiary bo jestes wyzsza. wyobrazasz sobie twoje chude nogi???? ...... ok patrzylam na zeszly tydzien ale tempak ze mnie. dzisiaj robie wg planu a jutro uwt plus ab shredder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. pół bułki pszennej z masłem wędliną drobiową i ogórkiem, kawa zbożowa z mlekiem 2. kurczak z ryżem i warzywami 3. 2 ciastka owsiane kakaowe Sante, ryż na mleku ok. 3 łyżki z łyżeczką dżemu porzeczkowego, kawa 2w1 4. 2 kromki i piętka grahama z serem żółtym, masłem i pomidorem 5.pasek czekolady z orzechami!!! jednak zjadłam tak mnie nosiło ;) Aga wczoraj miałaś straszną pokutę. Dość wypominania jesteśmy wszystkie kwita haha każda ma coś na sumieniu ale dobrze nam z tym prawda? przecież nie przytyjemy a raz czy góra dwa na tydzień jakieś wykroczenie chyba wskazane przy takim wycisku :) to teraz trzymamy się twardo dalej :) A chipsy były popcornowe nie liczy się haha kto to w ogóle nazwał chipsami nawet nie podobne ;) chipsów z ziemniaka nie da się zastąpić :( kocham chipsy straszny syf i tłuszcz ale jaki dobry, jak zasłużę to kupię, pizze też sobie obiecałam no zobaczymy jak się będę sprawować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka pasek tylko? ?? ja wyznaje zasade jak grzeszyc to na calegp dzieki za sukienke moja dieta dzisiak owsianka obiad; ; warzywa ryz kurczak banan jablko po szkole dwa jajka z wedlina. moze bullka fitness 100kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha przecież to wszystko żarty :-) Jesteście wszystkie zajefajne :-) Moje menu 1. owsianka 2. dwie kromki zytniego z margaryną i pomidorem 3. Warzywa na patelnie (bez ziemniaków i marchewki )dwa maluteńkie jajka 4. trzy daktyle suszone i trochę słoneczniku 5. mała kajzerka wieloziarnista i jedna kromka żytniego z polędwicą sopocką i pomidorem Po treningu małe jabłko I jak dzisiaj wypadłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×