Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wikia ale ci dobrze ja niestety co roku święta mam u siebie teściowa przychodzi do nas i mężą siostra to taka sierota, że nie potrafi gotować z resztą twierdzi że jedyna w całej polsce chyba pracuje i nie ma na to czasu. Do tego mały ma 27 urodziny więc trochę mi wygodniej tato mój z żoną do niego przyjeżdza więc święta u mnie bez sensu było by jechać do nich i później przyjeżdzać do małego na urodziny. Mama moja nie zyje więc nie ma mi kto pomóc a jak ma mi teściowa pomagać to wolę sama hihi, zresztą ona przyjdzie i tak trochę wcześniej parę dni mi "pomóc". Ja też znam się z mężem dłużej ślub braliśmy w zeszłym roku dopiero ze względu na sprawy papierkowe i tak miał być cichy cywilny a zrobiło się z tego wesele i kościelny :-) Wikia jak się biega to jest ciepło czapka na głowę słuchawki w uszach i nic już cię nie interesuje tylko biegniesz piękna sprawa, wiem że dorabiam do tego ideologię ale taka chwilą która mam tylko dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
no wikia ta to sie ustawila:p my spedzamy swieta w domu jak zawsze:D rodzice meza nie zyja a z moimi nie gadamy;) swieta dla nas czas relaksu i spokoju:p u mnie dzisiaj owsianka 2 kanapki pol jablka i mandarynka kolacja 2 kromki z serkiem wiedenskim ppomidor oogrek milego wieczorkuu, lece powolutku do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się plany poplątały z rana, jak wam napisałam że idę ćwiczyć pojechałam na zakupy do biedry potem jeszcze do zabawkowego bo przecież Mikołaj na dniach zupełnie zapomniałam, koleżanka dzwoniła żebym podjechała po kosmetyki z avonu i jej córce nie wypadało nic nie kupić bo ona dla mojego syna miała drobiazg na mikołaja więc między zakupami a kawką u koleżanki wcisnęłam ćwiczenia :) i dobrze bo teraz nie mam siły na nic, a moje dzisiejsze menu trochę skromne zupełnie inaczej miało być ;) 1. jajko na miękko, kromka grahama z pomidorem i delmą 2. połowa małej bagietki z ziarnami 3. barszcz czerwony zabielany z ziemniakami 4. warzywa na patelnie, jajko sadzone z sosem czosnkowym 5. pistacje 20 szt. Aha laski słyszałyście o pizzy z kalafiora? wczoraj znalazłam przepis na spód pod pizze z kalafiora, na dniach będę testować :) jadłam pizze na spodzie fasolowym więc obstawiam że będzie w miarę dobre. Aga ja też nie robię overtime, muszę wymyślić coś w zamian może na brzuch poćwiczę. U mnie nie ma przygotowań do świąt puki co ;) ale u Ciebie to nie będzie nudy, sama musisz wszystko przygotować także już musisz o tym myśleć. Dajecie czadu z bieganiem :) Wikia ale bym zjadła taką grecką do winka mniam :) już niedługo jakieś winko zakupie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wy to robicie że tak mało jecie????? Ja chodze ostatni strasznie głodna ale już chyba wiem dlaczego, ostatnio jem samą owsiankę lub w mniejszej porcji niz zywkle później nie moge się najeść :-( Moje menu 1.owsianka 2.cztery daktyle mała kromeczka z wędliną 3. ziemniaki z jajkiem 4. dwie kromki żytniego z węliną papryką i szczypiorkiem 5. dwie kromki żytniego dwa skrzydełka gotowane bez skóry, pomidor No i wygląda na to, że za mało na śniadanie za dużo na wieczór muszę znów wrócić do dużysz śniadań sama nie wiem dlaczego je zmniejszyłam :-( Po treningu mandarynka jutro muszę ćwiczyć z rana bo wieczorem jak się tak narobię to już mi się nie chce :-( Byłam na spacerze ale krótko godzinkę bo mały krzyczał, żemu zimno i chciał rękawiczki a jak on chce rękawiczki to znaczy że mu naprawde zimno i wróciliśmy do domu (rękawiczki oczywiście mu założyłam) ... Czanka dawaj ten przepis strasznie jestem ciekawa i na ten z fasoli też :-D Ja jestem dzisiaj cwaniara bo właśnie zrobiłam sobie kalafiorową na jutro obiad z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przepis na spód z fasoli podam jutro bo muszę go poszukać a spód z kalafiora zrobię z tego przepisu: 1 mały kalafior,1 jajko, 2 łyżki otrębów, sól pieprz i oregano. Surowy kalafior zetrzyj na tarce lub zblenduj na małe cząsteczki. Wymieszaj go z pozostałymi składnikami na jednolitą masę. Rozłóż ją równomiernie na wyłożonej papierem do pieczenia blasze. Piecz w 180C przez ok 15-20 minut do czasu, aż spód lekko stwardnieje. Znalazłam jeszcze wersje zamiast otrębów serek do smarowania kanapek lub starta mozzarella i jeszcze nie wiem którą opcje wybiorę, ale na pizzy będzie na pewno dużo warzyw i jakaś chuda szynka :) Jutro lub po jutrze będę robić to dam znać jak smakuje. Aga jedz może na śniadanie chleb jakąś jajecznicę, jak Ci owsianka nie starcza i jesteś potem głodna to lepiej ją odpuść z rana, lepiej na drugie śniadanie zjadaj jak lubisz, ja tak po musli chodziłam głodna teraz unikam i zwykle jem kanapki na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menu z dzis:1) jajko, kromka chleba ciemnego, surówka coleslaw2) 3 kanapki +1 jajko, troche surówki na wierzch i papryka3) jabłko4) płatki owsiane z rodz., orzech., jogurtem nat., i dużą łychą żemu porzeczkowego (wymierzane) takie dobre było ze sie rozpłynęłam...:D:DAga jak mi sie chce jesc tak bardzo to wcinam jabłko, mnie zapychają albo kawe pije zmlekiem i kakao, wiem że mleka nie pijesz ale moze samo kakao podziała? albo herbata z łyżeczką siemienia lnianego mielonego, ono tak fajnie pęcznieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduję ,że zrobiłam trening żebyście nie myślały, że dziś też odpuściłam :-D Uff ale jakoś kiedyś mi to sprawiało więcej frajdy chyba po Hybrydzie porzucę na chwilę insanity dla Jilian i t25 Czanka ja najadałam się owsianką jak jadłam jej więcej i dodawałam kromkę chleba a ostatnio po tym paskudnym musli jakoś mnie trochę odrzuciło i zmniejszyłam porcję tak odruchowo dziś się zorientowałam jutro już zjem więcej :-) Wikia moge spróbować tej herbaty z lnem tylko czy mielony nie zapiera?? bo i tak mam już problemy :-( a kakao na wodzie można robić ? nie wiedziałam Czanka koniecznie daj znać jak smakowało ja chyba też wypróbuje po poszukałam trochę i znalazłam ten z mozzarelą no ale to zawsze ser a twój jest bez sera bardzo ciekawy ale bym schrupała :-). akurat mam wszystkie składniki tylko kalafiora kupić :-) (bo do zupy zuzyłam :-( ). Ty to masz pomysły zawsze coś fajnego w twoim jadłospisie znajde :-) Eliza jak tam trening podziwiam cię ja tego sportu nie znosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa kawa z kakao o ja blondynka źle przeczytałam haha, nie próbowałam tak ale masz rację ja lubię czarną fusiastą ona faktycznie zamula żołądek ale ograniczyłam bo słyszałam że nie powinno się za dużo bo celulit itd Ale fakt to dobry pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wypijesz herbate z lnem to Cie nie "przyhamuje" bo juz w kubku jak lyzeczka pomieszasz będzie taka sliska breja, jak kisiel i w smaku tez dobre:) ja uciekam spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treningu nie bylo. o ! poszlam na impreze, wrocilam nad ranem, wytanczylam sie , na wadze i wymiarach bez zmian. 58kg, pas:70, udo:54. na kacu ide do pracy. :(((( Dalam tylko znac ze zyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a to ciekawe z ta pizza:D ja czasem szukalam jakis przepisow ale zaraz sie robie glodna i przestalam:p od dziecka tak mam ze jak patrze na przepisy to glodna sie robie;) na te warzywka sosik czosnkowy z jog. Naturalnego i pewnie bedzie pychota:) U mnie dzisiaj na sniadanko taki oszukany bigosik:D kapucha, mieska troche i koncentrat czosnek przyprawy Mi owsianka starcza na dobre 3 godzinki robie z 4 łyżek, a pozniej albo kanapka albo jakis owoc wczoraj kupilam mezulkowi na mikolaja skarpeto-kapcie:p hihi zarąbiste tylko ze damskie bo meskich nie mieli:p wzór swiateczny bardzo cieple, kiedys mi wzial moje skarpety frotte i bardzo mu sie podobaja i czesto je nosi juz troszke zuzete i chcialam jakies frotte takie grubasne mu kupic a ze nie mieli to wzielam te, tylko nie wiem czy beda pasowac bo ja mam 39, on 42/43 ale jak przykladalismy nogi do siebie to takie same:D w razie w beda moje:D ja dzisiaj robie pure cardio i abs juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza jak poszalalas to tez jakbys trning zrobila;) szkoda tylko ze kaca masz, ale z Ciebie imprezowa dziewczyna;) ja kiedys tak szalalam, teraz juz sie nie chce, ale jak schudne to robie impreze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja już po treningu, Strenght dzisiaj wg planu. Aga ja chyba na kolacje zrobię tą pizze ale raczej dam otręby. A przepis na fasolowy spód gdzieś mi przepadł, miałam go ze strony dietetycznie siostro, robiłam tez chlebek fasolowy też z tej strony przepis był podobny jak na pizze. Eliza imprezujesz za nas wszystkie hehe Veruna fajne masz na dzisiaj treningi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja niestety trening znów wieczorem nie wyrobiłam się rano :-( Jestem po zakupach i spacerze ale zrobiłam przerwę na herbatę u babci bo straszny wiatr i mróz dzisiaj spacerować raczej się nie da :-( żeby ten śnieg spadł to by jakoś tak innaczej było a tak to nie da rady zresztą nawet moje dziecko już nie protestuje jak wracamy do domu :-D Eliza faktycznie szalejesz a szalej młoda jesteś kiedy się będziesz bawić jak nie teraz :-) Dziewczyny czy jakbym np chciała wypić sok jednodniowy z marchwi to ma to liczyć jako posiłek? bo raczej się nie najem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nici z pizzy dzisiaj, zapomniałam że mam jeszcze wczorajszy barszczyk przerobiłam go na chłodnik i zjem z jajkiem na kolacje ;) Aga u mnie dzisiaj słońce ale mroźno, byłam z małym tak na 30min na rower nie było sensu dłużej bo nos i policzki czerwone od mrozu hehe zresztą nie ma co robić na podwórku a spacerować to mu się nie chce woli w domu się bawić, jak śnieg spadnie to będziemy miały co robić z nimi :) a co do soku to nie traktuj go jak posiłek raczej coś przegryź do niego, wiem że się powinno wliczać w bilans kalorii takie soki i inne napoje. W piątek wchodzę na wagę, ktoś ze mną? będzie mi raźniej ;) okres już mi się kończy więc mogę sprawdzić czy coś w dół poszło, no i przede wszystkim czy 5 tka z przodu już jest :) ostatnio było równe 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga Oczywiscie ze nie liczy sie. nie wpadaj w paranoje. zimno zimno a jutro biegamy. dzisiaj tez mroz u mnie. z impreza byl impuls, wyszykowalam sie w 10 min;) ......... dzisiaj robie zalegly trening. zrobilam grafik do konca miesiaca I wydrukowalam powiesilam na scianie. obym wytrwala. chce byc 56 do konca roku-marzenie;) ...... narobikyscie mi smaka na pizze. wyciagne swojego w piatek. moze do kina. staramy sie spedzic duzo czasu z soba bo wyjezdza za tydzien na miesiac; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc przejżałam ten skalpel wyzwanie cardio jeszcze się ściaga i muszę przyznać że prawie wszystkie ćwiczenia robiłam już jilian i z S.T ta deska to jak końcówka cardio abs a boksowanie w pozycji deski robiłam nawet wczoraj w max interwal ale fajnie że jest tyle na brzuch :-) martwi mnie tylko pierwsza część bo moje kolana nie znoszą wykroków :-( Wikia jak u ciebie z kolanami po tym bo ty też miewasz z nimi problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ooo Aga dzieki za cynka:) dzisiaj sobie sciagne, mam nadzieje ze na dobre bo nie wiem o co kaman sciagam filmik i jak kompa odpale ponownie to juz go nie mam, mam winodwsa 8 i zaczyna mnie wqrwiac,Jak Wy jutro pobiegniecie to będziecie moim góru hihihii piździ masakra juz dzisiaj ledwo co sie wyczolgalam z pracy bo dzwonili ze musze do banku kase zaniesc wykrecalam sie ale niestety uparli sie i musialam isc, stwierdzilam ze dzisiaj mezulek po mnie przyjedzie, ale jednak pojde pieszo zawsze jakies kcal:D mysle ze dzieki tej p**dziawce bede mogla wpisac ze zaliczylam trucht hihiihi :p jeszcze mnie dzisiaj czeka sprawdzenie projektu:o jak sie okazalo kazdy projekt zawiera inne dane:/:/:/ zaczynam sie obawiac jak to bedzie z budowa czy wszystko dobrze obliczyl, niezlego mielismy projektanta:/ od jutra w tesco sa w promocji: sliwki kalifornijskie 100 g - 1,49 rodzynki sułtańskie 100g- 1,19 daktyle wasze ulubione 100g - 0,59 migdaly kalifornijskie 100g- 3,39 orzechy wloskie 100g- 3,89 mieszanka kompotowa 100g-1,39 tak dla zainteresowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga ja kiedys pilam sok pomidorowy i zaliczylam jako posilek tylko ze ja glodna nie bylam, ale gdybym byla glodna to dodaloabym cos do tego bo samym sokiem sie nie zapelnisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka ja sie waze i mierze w sobote rano, dlatego ze jeszcze chcialam zrobic 3 treningi i zeby cos jeszcze zlecialo:p dobrze masz z tym okresem mi sie cos ciagnie:/ w zeszlym miesiacu tez tak bylo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
podaje menu na dzis ś bigos z kromka chlebka w pracy 1 wieksza 1 mala kanapka + mandarynka k kurczak salata pomidor ogorek milego wieczoru do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu: owsianka, banan ryz z lososiem i zielona fasolka, jablko teraz: 2 jajka, warzywa. ........ cwiczyc bede po szkole. Weruna, malo jesz cos. agazgaga gotowa na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja się boje jutra bo będzie mróz jak cholera nie moge biegać rano kiedy jest najcieplej bo mały spróbuje może popołudniu a jak nie to dopiero wieczorem ale czarno to widzę :-D .... Czanka pizze zrób jutro :-), niesety nie zważe się z tobą bo chyba dostanę okres jeszcze przed świętami :-D (jak nigdy nie w sylwka) bo już mam opuchniete kostki a więc się zbliża :-D ...... A gdzie jest Wikia? ...... I Veruna i Eliza i Wikia jecie jak na moje oko mało (tzn dla mnie mało :-) ) :::: Veruna musze ci powiedzieć że ten nowy skalpel wygląda chyba najlepiej ze wszystkich dotychczasowych ...... Moje menu 1. Owsianka + kromka żytniego ze smakowitą papryką 2. grahamka 3. zupa kalafiorowa+ grahamka 5 dwie kromki żytniego z pomidorem papryką i dymką, sok z marchewki po treningu mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja tez mam ósemkę a nie masz tego w folderze pobrane w ulubionych? Widzicie wieksze śniadanie i odrazu popołudniu lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę o treningu cardio z nowej płyty E.Ch gdyby taka muzyka i taka energia była w Ewce podczas innych treningów było by super jednak można nie zamulać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jedzonko: 1. 2 kromki grahama z masłem, polędwicą sopocką i pomidorem 2. serek wiejski lekki, pół kromki grahama z masłem i polędwicą, kawałek papryki 3. ziemniaki, kawałek kurczaka z piekarnika, surówka z pekinki papryki i ogórka konserwowego na jogurcie 4. 3 kiwi, 2 ciastka owsiane Sante, kawa zbożowa z mlekiem 5. chłodnik z 2 jajkami Syn mi macha przed nosem paluszkami czosnkowymi ale nie dam się na dziś wystarczy :) No to ja się zważę sama w piątek, trzymajcie kciuki :) Aga a co ty z tym okresem dopiero miałaś już byś miała mieć tak wcześnie? Wychodzi na to że my jemy dużo w porównaniu do dziewczyn hehe Veruna no właśnie przekąski w menu by się przydały, chyba że cos jeszcze zjadłaś. Wikia gdzie się podziewasz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooooooo.... Daktyle takie tanie mniammm!!! ha, zrobimy sobie wycieczkę jutro :D .......................................................................................Kolana juz mnie nie bolą chyba cały czas źle robiłam te ćwiczenia dlatego bolały... :( ostatnio kilka razy ćwiczyłam bez opasek i nic mnie nie bolało ale zmieniłam technikę. jeszcze bardziej biodra w tył, kolana i stopy szeroko rozstawione a przy wykrokach lekko lądowałam NA PIĘTY i z pięt się odbijałam, wczesniej ciężar miałam rozłożony na całą stopę a teraz każde cwiczenie a la przysiad jest z pięty i na piętę. Aga spróbuj jeszcze bardziej technikę zmienić bądź MEGA ostrożna ćwicz delikatnie jak baletnica:D z tą różnicą że na piętach hehe zamiast na palcach:).....................................................................................Menu:1) kilka nalesników z dzemem (znowu wyszły sztywne:P)2)owsianka3) jabłko wiem ze malo ale zjadlam pozne sniadanie, caly dzien latałam po miescie prezenty kupowalam i po powrocie zjadlam te owsianke,a przed chwila jabłko już dzs nic nie wmuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia no jesteś :-) ćwiczysz coś dzisiaj?. Ja już dawno wyczaiłam właśnie dzięki S.T że trzeba lądować na pięty i na lekko ugiete kolana żeby była amortyzacja tylko ja mam takie krzywulce te nogi i muszę jeszcze bardzo pilnować żeby kolana szły na zewnątrz wogóle jestem troche pokręcona haha jak wyprostuję ręce dłońmi do góry to nie mam prostych tylko jak bumerang haha taka lewa się urodziłam :-D Wikia spróbuj mąki do naleśników Basia może to ci cos pomoże i rób bardzo rzadkie ciasto i przed smażeniem włóż na chwilę do lodówki, trochę wody mineralnej gazowanej wtedy są bardziej puszyste .... Czanka mam nadzieje,że to nasze jedzonko nie zaważy na efektach> No własnie miałam nie dawno okres ale to było jak zaczynalismy Hybrydę mineło już 17 dni od pierwszego dnia a więc jakoś na koniec Hybrydy powinnam dostać. Moja koleżanka która zawsze ma przede mną już dostała sądząc bo mnie a ja zaczynam puchnąc gdzieś na 2 tygodnie przed :-( to niedługo dostanę. Całe szczeście że jeszcze mnie na słodkie nie ciągnie a miałam dziś okazję bo znajoma Barbara postawiła ciastko ale odmówiłam tylko kawka bez procentów jestem z siebie dumna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jestem juz po treningu melduje posłusznie :-D. W piatek zamiast overtime spróbuje tego skalpela wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×