Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wczoraj jadlam krewetki w panierce mmmmmmm takie chrupiace do tego bagietka z maselkiem i czosneczkiem jakieee dobreeee zaraz sie chyba slina udlawie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Bialeczko dobre kokosowe mmm:)) ale chyba sie nie da tak pic tylko dlatego ze dobre, az tak przeprzepyszne nie jest na szczescie:D Współczuje Ci Veruna TAKICH zakwasów ze az sie podpierasz, tez takie mialam po przysiadach ze sztanga. Wlasnie przeczytałam mail od Ciebie ona wazy 15kg chociaż wyglada na wiecej hehhe. Veruna skoro nie widzisz spadków albo odwrotnie to moze diete troszkę doszlifuj co? bo to ona sprawia ze tyjemy. Jestem po krótkim treningu z nudów: tyłek 25min +przysiady z 10kg 3x20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Wikia....podziwiam z ta sztanga ja mam problem bez niczego robic bo sie przechylam do tylu:p a tu 15 kg???? To 1/4 Ciebie;:p Ty jakis hardcore uprawiasz a nie fitness:p;) dieta wiem u mnie kiepska jestem uzalezniona od slodyczy i to mnie tak doj***** ale wracam do normalnej diety tak jak kiedys, i rozpoczynam zmiany jutro mam wolne:):):):) wiec teraz wieksze pole do popisu:):):)):):) wikia takie zakwasy to masakra hehehe a jak chce wstac za lada to sie podciagam na rekach hahahhaha musi to smiesznie wygladac szkoda ze nie ma sposobu na zakwasy:p lep mnie boli:/ oc***ec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia przypatrz sie uwaznie szczegolnie zapadl mi w pamiec ten prawy, czyli Twoj lewy:p jak dwie osoby zwracaja uwage to musi swiadczyc ze tak jest:) moze to od szangi? Wikia obiecuje wroce do kurczakow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
1/4to by była jakbym wazyła 60kg hehe:D tak mi miesnie urosly pewnie od przysiadów, długich spacerów i białka (zwiekszylam tez ilosc ryb)bo w ostatnim mies wiecej tego było, ogólnie 23dni aktywne. bez bialka nic by nie urosło bo nie mialoby z czego. mam nadziejez ze wieczorem bedzie ladnie i mój pojdzie ze mna pobiegac bo samej nie chce "mie" sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Wikia hmm 4*15 mi wyszlo 45 gahhahahahhah nie wiem jak ja funkcjonuje:p oczywiscie ze mialo byc 1/3:p jak Ty sie z tym utrzymujesz? To tak jakbym ja miala 25 kg omg hahhaHhH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Ty szczypiorze:p te girki jak niteczki:p bary Ci rosna:p przyjebalas na tej silce;) kazdy dzien przybliza Cie do 6 paka:p U Ciebie tez wikia widac miesnie brzucha!!!! Ooo nieeee teraz to juz musze sie wziac za siebie co robicie na brzuch jakie wiczenia? Tee gym break? Laski doradzcie z jakimi hantlami cwiczyc na rece i przysiady? 3 czuje ze za ciezko heheh a 2 nie chce byc slabouszem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
No to bilans czerwca tylko 16 dni z dzisiejszym, wszystko przez tę dokumentację. W lipcu się poprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
No widzisz Veruna teraz Twoja kolej musisz sie nam za miesiąc pochwalić pięknymi efektami! zrob foty teraz i wyslesz za miesiac z nowymi:) to damy Ci rozgrzeszenie że niedawno pofolgowałaś:) co Ty na to? trzeba iść do przodu!:D:D na rece rzadko ćwiczę to ode mnie recepty nie bierz bo nie mam rece mnie na razie nie obchodzą:P (cwicze jak mam ochote trudne z 2 łatwe z 4,5kg) moje priorytety sa niezmienne tyłek i brzuch (przysiady 3x25 z 7kg albo z wiekszym obciazeniem np 15kg to wtedy mniej powtórzen: 3x15) no i na tyłek namacie ćw. z obciaznikami na kostkach 0.5kg, wykroki z 7-10kg, wyskoki. na brzuch ostatnio duzo robie 15-50min na sam brzuch! i to nie same brzuszkowe tylko kardio tez np z Tiffany ona ma duzo filmików mozna sie przyniej napocić:D no i w ogóle moje treningi nie sa tak intensywne (pomijajac przysiady). dłuzsze ale lzejsze, żadnych cardio-zabójców z insanity i focusa:) to nie dla mnie, za szybko, za mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
o Wikia masz kokosowe?? Ja mam truskawkowe nie miałam zbyt dużego wyboru :-( ale chyba moje jelita cos się buntują zobaczymy jutro :-( Wikia spróbuj zrobić sobie na pośladki ćwiczenie z krązkiem od sztangi na brzuchu to w pozycji kraba jest mega na dupsko hihi. Veruna ja dość dużo ćwiczyłam ostatnio na ręce co chcesz wiedzieć? Mozesz wziąc dwójki żaden z ciebie słabeusz rób sobie 3 serie po 25 powtórzeń przy tych ostatnich powtórzeniach musisz czuć oj mocno czuć wtedy bedziesz wiedzieć że masz dobre obciązenie. U mnie na siłowni laski ćwiczą z takimi ociążeniami a wyglądają jak miss kulturystyki także smiało. Wiecie co wymysliłam że jak skończy mi się umowa lub uda mi się ją wypowiedziec tonie podpisze nastepnej tylko zamiast siłowni kupie sobie ławeczkę a później sztange i bede odkładać kase ta z siłowni i kupie bieznie tylko nie wiem gdzie to wszystko wstawie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Aga krab czyli na prostych rekach czy most? w sumie to oba można zrobic z obciazeniem, a ile kg proponujesz w krążku? byłam na dworze ale wieje, ale to nic pobiegam w bluzie i opasce byle by nie padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Moim marzeniem od lat jest bieznia elektryczna w domu ale jeszcze nie prędko:D ok, idę biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazga
Ja tez bym chciała tą elektryczną bo ta napędzana wałkami strasznie hałasuje. Wikia źle ci napisałam leżąc na podłodze jak w skalpelu na pośladki myślałam o tym a napisałam co innego możesz zacząć od piatki ale najlepsza będzie odrazu 10kg :-D chyba że masz możliwość imitacji ławeczki to zrób to ze sztangą http://www.youtube.com/watch?v=A8nFGuY77CE jestem po zakupach w realu hantelki 2,5kg po 5zł a kupiłam sobie tak o bo z połówką nie mam i czasem się przydają i obciązenia na kostki 2x2kg za 15 zł . Lajtowo komplet trzech taśm 15zł. Były fajne hantle 10kg z możliwością regulacji obciązenia za 27 zł ale poczekam aż jeszcze stanieją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie ćwicze nie mam czasu musze ogarnąć chałupe jutro mam gości . Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aha, most;D jestem po bieganiu 30min i wystarczy, nic juz nie dokladam, ide spac, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Ćwiczyłam równą godzinę, najpierw 15 minut ramiona z 2 kg, potem 15 min nogi z 1 kg, później 15 minut brxuch z tego filmiku http://www.dailyhiit.com/hiit-blog/hiit-workout/ab-workouts/9-moves-flat-stomach/, a na koniec 15 minut hula hop, najgorzej zacząć, a potem już leci. Nie kupiłam mineralnej, muszę pić kranówę :) Aga jakie masz śliczne nóżki :) takie proste i zgrabne i szczupłe :) wyglądasz perfect !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, te przysiady wczorajsze to oczywiście wariacje, no i dodana praca rąk, bardzo lubię z fitness blender 100 squat :) robotę coś w ten deseń, a kończę też różnymi skłonami o różnym ustawieniu stóp i z obciążeniem :) znam te babkę u niej pierwszy raz zobaczyłam bulgarski przysiad, masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagucha
dzień dobry! Dziekuję Lajtowo odwazyłam się wkońcu na spodenki pomyślałam że takie wieloryby chodza i się nie wstydzą to ja też nie będę aledługość jest taka że akurat ukrywają te moje bułki u góry ale ostatnio podczas ćwiczeń zauważyłam że sa nie tyle mniejsze co jędrniejsze nie zwiza mi już tak jak wczesniej hihi.No i celulit się troszkę wygładził największy mam na wew stronie no i widac pzy chodzeniu ale jest spora poprawa myślę że dzieki hydrominum, chyba kupię drugie opakowanie, i ta myjka co Veruna pisała tez robi robotę :-). A ty bierzesz jeszcze detocell? Tomek wrzucił jakies wyzwanie wczoraj może dziś zrobię razem ze shredem. Veruna ćwicz ćwicz kobieto i nie objadaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Aga, może to nie cellulit na wewnętrznej stronie tylko masz ciałko jak u dziecka. Ja na wewnętrznej nie mam, tylko na zewnętrznej no i z tyłu pod pupą i na tyłku. Widać tylko jak napne z całej siły. No chyba że moje lusterko kłamie :) widać go też w przymierzalniach w jarzeniowym świetle. Jak nie masz na pupie, to nie powinnaś chyba mieć po wewnętrznej stronie ud, ty tam przecież nie masz już tłuszczu? Jem drugie opakowanie detocellu. Ale przez te dni pisania papierów zapomniałam zażywać. Jakby coś działało dam znać. Powinnam się przejść po to białko, brat mi mówił że u na przy siłowni jest sklepik. Zobaczę ile mi zejdzie w pracy :) dziś otwarcie nowego miesiąca ćwiczeniowego. Nawet mi się nie chce mierzyć, pewnie tyle samo, bo waga bez zmian, ale zmierze się 8 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
hej dziewczynki:) ja na sekudke cholera jestem spozniona.... wstałam rano miałam isc do dentysty i o 8 dostaje tel ze odwoluje wizyte no to oki nie powiem ucieszylo mnie to:P dzwonie do rodzinnej bo miałam przyjść z wynikami nie mogę się dodzwonić, w końcu ok 10 odebraly z recepcji i się okazało ze rodzinna do 10 dzisiaj i jeszcze jest od 15 no to ok tez mnie to ucieszylo;) już w makijażu ale to nic rozkładam swoje cacka i odpalam shreda dolozylam ćwiczonka na brzuch z gym break i rozciąganie ooo takie:p http://www.youtube.com/watch?v=qC7960yMaxA nie wiem czy Wam się przyda ale dla moich zakwasow to jak lod na poparzenie:p a teraz zapierdzielam do miski.....tak tak.... do miski od wczoraj nam ciepla wode wylaczyli:/ co roku nam wylaczaja przez oczyszczalnie wiec 10 dni jestem w zimnej wodzie.... musze szybko się ogarnąć bo pedem na miasto:/ Aga oszalalas???? Ty nie nosisz krótkich spodenek??? musisz się leczyc:P Ty masz jakas manie... tez jestem ciekawa jak z tym cellulitem:>>>>> ale ciesze się ze cel jest zmniejsza:) tak aga biore się za siebie wkurza mnie jak podskakuje i sadlo mi dynda:P miłego dnia dziewuszki ps. wikia zrobie zdjęcia ale od polowy miesiąca ze wzgl. na wode musze się ogolic heheheheh wole nie mieć w dokumentacji swoich buszorów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
czesc dziewczyny Lajtowo tych skłotów mają chyba kilka filmików to wygląda nieźle... "100 Rep Squat Challenge #2: Most Effective Squat Challenge" :D Aga musisz chodzić w spodenkach, przeciez tyle pasztetów chodzi bezwstydnie a Ty z takimi zgrabnymi nogami masz sie chowac?! bez przesady:) kurde opaliłabym sie ale zawsze jak jest słonce to ja mam robote i odwrotnie:/ ok Veruna 2połowa mies i fotki;) zrobiłam rano przed sniadaniem total ewki z dwoma kolesiami, bez obciazenia, dawno nie robilam tego treningu, jak fajnie popatrzeć na te "inteligentne" twarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Lajtowo mam celulit widoczny :-P i na posladach niestety też do tego dochodzi jeszcze wiotka skóra także widac to bardziej :-(. Dzis kumpela przyniosła mi serum z ziajki wyprubuje tego czarnego już nie ma wycofali ale jest nowy podobno mocniejszy (ten drenujący) i kupiłam wczoraj maske z lirene tez nałoże i się owinę folią u mnie zimno dopiero w weekend ma byc cieplej. Bedę chodzic w krótkich spodenkach w dupie mam niech się baby patrzą i niech sobie myślą co chcą (bo chłopy to nie wiedza co to celulit) kupiłam dwie pary krótkich spodenek białe i zielone neonowe i sukienkę dekatyzowaną krótką tylko niech sie cholera ciepło zrobi :-). W tym miesiącu musze już zacisnąc pasa bo mam wydatków z młodym związanych. Aha przyzjae sie bez bicia wpierniczyłam dzisiaj ferero rocher dostałam od klientki DUŻe opakowanie i niee potrafie sie mu oprzec uwielbiam zjadłam kilka kulek :-( chyba jestem przed okresem musze sprawdzić. Po moim białeczku pierdze jak szalona ale i tak mniej niż po tym sojowym :-( chyba jednak będę musiała kupić 10kg fileta zamiast białka cenowo wyjdzie podobnie tylko ile można tego kuraka żreć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Zjadłam dziś dwa paski czekolady z lidla. W pracy byłam do 15, więc znów późno pocwiczylam, w sumie prawie cały mecz, a była dogrywka. 1) 5 min rozgrzewka 2) 20 min ćwiczenia na uda i posl z gacką 3) 30 min swoich ćwiczeń, bo gacka była nudna :) 4) 10 min rozciąganie veruny 5) 20 min hula hop Trochę mam duży brzuch jadłam dziś kalafiora :) to pewnie po nim. Za chwilę idę do wanny. Jutro ostatni dzień w pracy przed urlopem. Aga, z tym białkiem to jak jest- między posiłkami, czy zamiast? powiedz coś więcej bo ja się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałam, przed rozgrzewką 10 minut jeżdżenia na szmacie :) czyli bbl :) ale robiłam z pamięci, bo kompa dziś nie odpalałam, wystarczy że w pracy od rana przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże przed rozciąganiem a nie rozgrzewką :) j ja jem zawsze banana pół godziny po treningu. Kurde wydaje mi się że nic nie chudnę. 8 się zmierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Lajtowo banan jest dobry po treningu i jedz go do pół godziny po treningu. Białeczko jest napisane na opakowaniu jak brac przewaznie po treningu. Kiedys czytałam jak brac na masę a jak na redukcji ponoć jest różnica jak bierzesz bo preningu i przed treningiem ale nie pamiętam ja mam na opakowaniu albo 2g przed treningiem alebo do godziny po treningu . a kupiłas już? Jakie? Wogóle białko pomaga spaliac tłuszcz długo się trawi organizm zużywa mase energii żeby go spalić ale nadmiar szkodzi na nerki stą np diety proteinowe typu Dukan są tak skuteczne ale też wyniszczające.. Białko jest potrzebne do budowy mięsni a więc przydaje się przy ćwiczeniach. Moja ciotka odchudzała się dieta białkową jest szczuplutka i nie ma wogóle celulitu jakie ona ma nogi masakra a schudła dobre 30kg tylko nadal nie jada prawie węgli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
nie wiem jak mozna na dluzsza mete mala ilos wegli spozywac:) ja uwielbiam:) i tak ograniczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×