Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćwikia
Lajtowo po tamtym treningu z bbl nie miałam zakwasów:) Aga po bieganiu lekkie zakwasy z przodu koło piszczeli, czuję je gdy robię długie kroki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćag
Hihihi Wiki no przy bieganiu pracuja miesnie inaczej niz przy dywanowkach poczekaj co bedzie jak pobiegniesz godzine chociaz jak stopniowo sie bedziesz rozkrecac jestes dobrze rozchodzona to nie bedzie tak zle hi hi. Bede cwiczyc cos w domu chyba ze pogoda sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Mam zamiar obyc sie bez zakwasów i bede stopniowo wydłuzac czas biegania. Ulewa u mnie az płynie rzeka po ulicy:D bieganie ppoczeka na lepszą okazję, biore sie za Back&6pack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Jestem po treningu + brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie ćwiczyłam, dziś 8 godzin marszu na rajdzie pieszym, teraz leżę i czuje prawa łydkę. Teren trudny dużo pod górę, dużo zejść bardzo stromych. Było super, nawet jestem mniej zmęczona niż przy wcześniejszej edycji. Zaraz chyba mecz, to muszę wyjść z wyra w sypialni i przynieść się na wyro w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
hej laski wczoraj nie ćwiczyła dostałam zakaz od męża jak zobaczyż że spię na stojąco no cóż regeneracja jest potrzebna a ja ostatnio przesadzilam i sypiałam po 5 godzin. Zaraz idę na siłownie więc nie stała się tragedia dni treningowych w tym tygodniu :-) Zmierzyłam się i z wazyłam prześlę wam foty w lutym moje wymiary były o niebo lepsze ale spaprałam to mało ćwiczyłam dużo jadłam i 11 maja wszystko poszło w górę dziś zaczynam siebie gonić i jest lepiej. Zwróćcie uwagę na moją pupę chodzi o wymiary matko z córką czegoś takiego jeszcze nie było centymetr mi się zepsół czy co? Gdzie ziomalka? ................luty..........maj.........czerwiec waga .....58kg.........59,5........60,3!! talia........68,5..........71............69,5 pępek ...79...............82...........81 brzuch..84...............85,5.........85,5 udo.......53...............55............54,5 BIODRA93................95............95,5!! No ewidentnie przytyłam od poczatku roku ale to już wiemy od dawna :-P hehe najważniejsze że zaczyna się chyba ruszać że coś tam spada, że już nie tyje może poza dupą Wysyłam foty ale tylko te aktualne bo nie mam czasu szukać starych spiesze się na siłkę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagzga
dziewczyny sorry za jakośc ale w tym świetle cięzko zrobić słońce daje przez okno próbowałam na różne sposoby te wyszły najlepszej jakości :-P. Lajtowo mam problem żeby wysłać do ciebie daj znać czy doszło. A no i dziewczyny czekam na rewanż :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
cześć:) Aga widziałam zdjęcia, talia wąska wydaje mi się że na brzuchu zaczyna Ci być widać koloryfer?? no sama zobacz! a jak na siebie patrzysz to wydaje Ci się ze masz więcej tłuszczu? może mięsnie Ci rozną? Dla mnie to jesteś szczupła, tylko nie wiem jak z boczkami? na zdjęciu nie widać czy to kości czy tłuszcz. Pupa pewnie Ci od ćwiczeń urosła/podniosła się. Zrewanzuję się zdjęciami w tygodniu a najpózniej w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dostałam, super wyglądasz, bardzo płaski brzuch, nie przejmuj się obwodami, urosły ci mięśnie, mi też nic nie chce spadać, ale jestem optycznie szczuplejsza. Tak trzymaj, ćwiczenia robią robotę. Ujędrnilas skórę na brzuchu, super wyglądasz gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagaga
dzieki dziewczyny. Wikia no boczki niestety wciąż zarosniete tłuszczem :-( ale kiedyś w końcu i one mi ustapią mam nadzieję hehe może za kilka lat hehe . Fakt jak patrze na siebie to widzę się grubsza niż na zdjęciach ale to może być tez wina tego że kaktycznie jestem grubsza hehehehe żartuje zdjęcia są robione na czczo wiadomo dlaczego :-P do tego jak robię zdjęcie to jestem wyprostowana normalnie mam problem z garbieniem się i tak jest od ćwiczeń lepiej niż kiedyś ale wciąz się garbię i wtedy też wyglądam grubiej hihi. Lajtowo tez zauważyłam że brzuch mi się jakby ujędrnił jeszcze dużo pracy ale mam nadzieję że uda mi się go wyprostować hihi. unoszenie nóg na ławeczce skośnej daje popalić mam po tym kilkudniowe zakwasy :-) Najgorsze są te boczki które mi się wylewają ze spodni przez nie wyglądam gróbiej niż faktycznie jestem :-( Robiła bym Tiffany na boczki ale straszną mam przy tym kolkę :-( i ten jej okropny głos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Aga cwiczymy Skoro wymiary sie zmienily tzn ze poszlo cos nie tak. Wracamy do rezimu. Ale kochana sen co najmniej 7godzin musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aga tez mam kolke przy Tiffany ale co tam, nawet sioe przełamałam i nie zwracam uwagi na te szczebiotanie:) jeszcze troche i zacznie mi sie podobać:D dzis trening z Tomkiem nr 2 i brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocwiczylam dziś żeby rozruszać zakwasy, najwięcej czułam stopy i łydki. 1) 36 minut z murzynem to co zwykle brazil plus abs z obciążeniem 1 kg 2) 10 min 100 squat z fitness blender z obciążeniem 2 kg na każdą rękę 3) 10 min ramiona 2 kg 4) 20 min hula hop Spocilam się no ale przed rajdem miałam wolny dzień, a wcześniej krótsze treningi po 30 min. Nie robiłam ani brazil ani p 90, bo chciałam się rozruszać i w efekcie chyba rozruszałam te zakwasy. Dziś ćwiczyłam dłużej, bo zjadłam ciasteczka owsiane z jabłkiem i całą czekoladę studencką za jednym zamachem. Pocieszam się że dziś gotowała córka jeden z tych ohydnych dietetycznych obiadów kurczak pieczony bez tłuszczu, warzywa gotowane i ryż. Z innych nowości zamiast w piątek poćwiczyć poszłam do fryzjera podciąć grzywkę, później do kosmetyczki zrobić henne brwi i rzęs, fajnie mi zrobiła może wstawię zdjęcia z rajdu na fb byłam bez makijażu a brwi i rzęsy widoczne, to Aga zobaczy. Zawsze robie na lato żeby nie musieć się malować, bo mam jasne brwi i nie widać. Następnie zafarbowałam włosy. Idzie mi 3 opakowania, no ale mam włosy prawie do pasa. Kupiłam dwa cienie do powiek oberżyna i głęboka czerń, a w środę robie paznokcie, co prawda po 6 tyg jeszcze są bardzo ładne, ale mama robi to ja też przy okazji, bo kosmetyczka przychodzi do mnie do domu. Tak w skrócie. Zaraz mecz :) Czanka żyjesz? Odezwij się jak tam randki, ja dziś miałam iść ale prxelozylam przez te zakwasy i pogodę, jakoś tak przygnębiająco zimno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
hej laski Eli postaram sę spać dłużej eh oby do wrzesnia jak mały pójdzie do przedszkola (o ile pójdzie bo nadal szczy w majty) będę wstawać przynajmnie o godzine później :-) chyba że będę prowadzić go wczesniej i ćwiczyć rano a wieczorem mieć luz ale zobaczymy musiała bym wtedy chodzic na siłownie codziennie po godzinie a nie wiem czy mi się chce. Dobra spadam to zalicze z młodym jakiś spacerek bo nie idę na zakupy :-) Wikia daj znać czy przyszła płyta. U mnie chyba będą problemy bo się pomyliłam tzn adres wpisałam na swoje imię a przelew zrobiłam z męża konta ale może się domyślą bo przecież nr zamówienia jest wpisany w przelewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
hej dziewczyny gdzie jesteście? Veruna wiem że nas czuytasz nie wstydz się wiem też że jesz i pijesz piwko z kumpelą hihi. Nie przejmuj się ja dzisiaj też dużo zjadłam ale idę na siłownie odpokutować Wikia daj znać czy dostałaś płytę ja się zesram zanim dojdzie akurat to na plus :-P. Napisali że zaksięgowali wpłatę to może jutro wyślą? Lajtowo pewnie ogląda mecz mam nadzieję że niemcy przegrają :-) Eliza jak siłownia? Ja właśnie siedzę i zajadam młodą kapustę z kperkiem mniam mniam Znalazłam sklep z mate po 29zł za 500g :-D do tej pory płaciłam 20zł za 200g w zielarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
O moja kosztuje 27zła za pół kilo kiedys kupowalam kilogram ale podrozaly strasznie w ostatnich 2-3latach. Dziś nie mialam kiedy zajrze,c, a płyta doszła dzis nie wiem czy bede cwiczyć bo caly dzien latałam i padam na twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagzgaga
Ja już przywykłam że u mnie wszystko droższe niż w innych miastach jade do rodziny 50 km dalej i połowe taniej wszystko :-(. Jestem po treningu na siłowni miłej nocki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
no dobra zrobiłam turbo wyzwanie:D Aga nic nie powiem żebyś miała niespodziankę heheh. do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ani nie cwiczylam ani nie oglądałam mistrzostw. Byłam na randce, chłopak tak się rozkręcił, że do domu nie chciał jechać wypiłam 1 piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia to znaczy ze chyba fajne co? ja pewnie dostane w przyszłym tygodniu bo w czwartek święto :-(/ Lajtowo nie ćwiczyłas nie poznaję cie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Jestem po treningu, strength z insanity z 2-3kg. Aga nic nie powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej Lasi hahahaha Aga tak sie przyzwyczailas ze ja zre:p noo zarlam jak byla kumpela:p teraz dieta co prawda na kanapkach i kolacja o 21.30 ale unikam slodkiego a to w moim przypadku bardzo duzo;p od piatk mialam wolne dlatego nie pisalam a wczoraj tyle ludzi ze jak chcialam na klopa isc to wstrzymywalam:/ dzis juz luzniej:) w piatek bylam u fryzjerki i zwrocila uwage na moje wypadanie wlosow ze w ogromnych iosciach:/ w ostatnim czasie sporo ich stracilam wszedzie sie walaly a to dla mnie bol ogromny chyba wiekszy niz duza dupa:/ zakupilam nowa wcierke i czekam na efekty oby pomoglo..... w sobote przyszly nowe hantelki traalalala 3 kg:D wiem wiem ze macie juz dawno.... ale dla mnie to spora waga;) Aga nie pitol ze bddziezz robic chodaka a co z naszym shredem??? Ja robie pierwszego shreda dawno juz gacie mi sie nie przykleily do d**y wiec chyba powrocilam do poczatkujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie chceszp powiedziec nic nt treningu to powiedz po ilu dniach od zaksiegowania wplaty wyslali plyte. Ale nudy. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Veruna nakopie ci do dupy pisalas ze shreda mozesz zaczac dopiero 29 i ja na ciebie czekam a ty sobie robisz i nic nie mowisz? Na ktorym jestes dniu? Wyslalam ci foty w niedziele. jak twoje wymiary? Wezme od kumpeli nazwe szamponu i odzywki to ci napisze tylko strasznie drogie i chyba na recepte ale skutec9ne. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aguś,zaksięgowali w środę, wysłali w czwartek dostałam w poniedziałek. jesli chcesz to moge opisac Ci plyte:) myslalam ze lepiej jak sama sprawdzisz bez wyrabiania sobie zdania wczesniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Spieszylam sie jak pisalam i moglo wyjsc chaotycznie, Aga nie nakopiesz mi:p chodzilo mi o to ze ja nie bede robic chodaka tylko shreda ale ruszam od 28/29 wolalabym 28 bo 29 mezulek bedzie mi trul dupe ze mam odpuscic bo ma imieniny:p ja nie jestem w stanie teraz cwiczyc padam na twarz po 21 i ledwo po schodach wchodze;) czyli nasza Jillian aktualna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
AGA fote obczaje dopiero w sobote albo w czwartek bo tez wolne, teraz nie mam jak bo na tel siedze. Fot nie wysylam bo jestem gruba:p nie ma co podziwiac chyba ze zwaly tluszczu chyba ze Cie to kreci hehheheheh:p wymiary zaktualizuje jak rusze z Jillian, jakos nie bardzo mi spieszno do tego:p Spytaj kumpeli o te specyfiki kasa nie gra roli oby pomoglo, ide do mojej w sierpniu wiec powiem zobaczymy jak to będzie, ta wcierka co teraz mam podobno dziala na harmony a jak mi pomoze jie wiem co dalej zastanawiam sie nad suplementami ale najpierw musi pomoc:p i zamierzam isc do trychologa poswiece sie, bo podobno androgeny dzialaja na wypadanie z trgo jest lysienie androgenny ale endo twierdzi ze nie ze to stres albo geny a dermatolog nic nie mowi zaczyna od biotyny raczej mnie zlala....wiec jeszcze trycholog mnie czeka aby bylo czarno na bialym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Veruna masakra nie mam pojecia o czym piszesz trycholog? pierwszy raz się z tym spotykam matko człowiek tyle rzeczy nie wie. Sytam spytam tylko jutro bo dziś ma 2 zmiane i jej nie dorwe No juz myslałam że zaczęłaś bezemnie Jilian aktualna ruszamy 28. Jilian będę robic rano awieczorem mam siłownie chodaka wypróbuję przed shredem także spoko wyrobię się ze wszystkim :-). Nie wiem czy robić dzisiaj wolne czy ćwiczyć idę zaraz na markety z chłopakami musze ich ubrać :-P nie wiem w jakim psychicznym i fizycznym stanie wróce więc się okaże. Wikia ja dostałam maila wczoraj rano żezaksięgowali wpłatę ale o wysyłce jeszcze nie ma mowy :-(. napisz mi tylko czy będzie się ze mnie lało i czy to bardziej cardio czy siłowe?tyle na początek i wystarczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Eli mówi żebyscie sobie założyły fejsa bo ta kafe doprowadza do szału :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×