Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Veruna
Aga trycholog bada Ci skore glowy stan wlosow i powie jakie to lysienie czy cebulki zanikaja itd czy masz sie czym martwic czy nie i oczywiscie zaproponuje kuracje hehehheh:p ale kuracj mnie nie interesuje, spoko Aga bez szalenstw nie musze miec na juz bo stosuje narazie ta jedna a nie chce wszystkiego od razu bo pozniej nie bdde wiedziala co pomaga:p juz nie moge sie doczekac jak ruszymy z cwiczonkami, sporo se odpoczelam wiec energia bedzie:) i najwazniejsze ze te cholerstwa seriale sie pokonczyly:p ja nie zakladam fejsa...nikt mnie do tego nie namowi:p a co jest ze Elizka nie moze pisac? Ziomalka zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Swietny zestaw na brzuch bede dodawać, w ogóle filmik pięknie zrobiony dobrze się ogląda:D ale dziś juz nie cwicze. Aga wez wolne jesli sie wahasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomlka
zyje zyje zyje wciaz zyje!!! ;p przez pierwsze 3,4 dni bylam autentycznie tak zalatana, ze padalam wieczorami na pysk.. a potem.. domyslacie sie pewnie.. :( zaczelam znow brzydko jesc :( moze bez przesady; ale np. moj facet sam piecze chleb (0_o) i jest on raczej pszenny niz zytni (choc go goraco namawiam do zytniego), a wystarczy 3,4 kromki prze zkilka dni zjesc i juz widze roznice.. do tego znow slodycze (niby 2,3 kostki ale juz cos).. wstyd mi troszke bylo i dlatego sie nie odzywalam :( dzis juz przestepstwo 6st zrobilam bo zjadlam w northfishu 3 paluszki z mintaja i coleslaw slatke .. :(:( blagam kopnijcie mnie jakos w tylek :( wygladam okropnie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Ziomalka nie przejmuj sie wstyd to mi pisac co ja zarlam min ciasta na smietanach lody ze smietana i truskawki ze smietana pizze i inne bajery jedna zaram swiadomie ale wiem jak weze sie za diete to konkretnie i jest mi lzej bo wczesniej myslaam o 20 kg teraz tylko 10kg wiem duzo ale dyche przezzlam i mysle ze kolejna dycha bedzie pikus najgodsze sa poczatki zabrac sie konkretnie a pozniej z gorki:) mintaj ma malo kcal i jest zdrowy gorzej ze panieroway i smazony ale musle ze kazdy organizm jest inny jeden bedzie panierowac i schudnie inny bedzie sie cackac i bedzie ciezko... wiec nażryj sie porzadnie i wracaj do diety:p moze sie przylaczysz do nas i zrobisz shreda ? wieksza motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobilam rekord w bledach.... mam nadzieje ze zalapiecie o co chodzi;) dotykowy tel mnie wkurza nie widze treningu na brzuch bo net mi caly zejdzie ale wierze ze to cudo bede dodawac do shreda:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomlka
dobra, sama sie zmotywowalam ;p ide na tbc i brzuch, okazalo sie ze mam fitness pod blokiem, 4 wejscia za 50zl 0_o ide na 20.30 napisze PO!!! i ja zarlam jak swinia :( wl mi przypomniala,s w ndz byl obiad u szwagierki, ziemniaki peiczone w masle zarlam, z 5 muffinek, porcje tortu czekoladowego, ma sa kra ;((( ai i ciasta korzenne... jezu wyparlam te bibe ze swiadomosci mej ;(((( do pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski w carrfurze sa koszulki do "biegania" za 10 zł w różnych kolorach i rozmiarach do tego dużooo bluzek po dychaczu 15 i 20zł spodnie zajebiste białe rurki za 10 zł oczywiście na mnie za krótkie zawsze mam pecha niby fajnie mieć długie szkity ale u mnie to już przesada dobrałam sobie za to dzinsy rurki ledwo wlazłam w 27 ale większych nie było zresztą mam zamiar schudnąc więc będzie git :-P Leginsy bawełniane za 10 zł i zwykłe bluzki za 6 i 9złnaprawde warto zajrzec pownno byc to wszystko też u was bo to gazetka chłopakom nic nie kupiłam :-( teraz musze powiesić pranie połozyć małego spać i może wtedy zrobie gymbrake w całości razem wyjdzie 40 minut ale wszystko zależy od tego czy będę wstanie hehe. Veruna nie przejmuj się bykami rekordzistką jestem ja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśliłam dziś robię wolne bo dwa dni pod rząd byłam na siłowni i dosyc mocno to czuję jutro idę na siłownie w czwartek zrobię grasia w piatek siłownia w soboetę jak już przyjdzie to chodaka rano a jak nie to pójdę pobiegać a w niedzielę wieczorem jak dam rade to siłownia ( w wekkend wyjeżdzam i wiec opcja siłowni w niedzielę rano odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Veruna serio, ale nie zauważylam zadnego byka przeczytałam wszystko zrozumiałe:D tez robie byki ale nie chce mi sie poprawiac:P Ziomalka "daj se siana" wyluzj nie mozna sie obwiniac za wszystko. Zaopiekuj sie sobą i bedziesz dobrzew yglądać:D Aga jesteś łowczynią promocji! już obczajam czy mam w poblizu carefura...:D na 10zł jeszcze moge sobie pozwolić heheh ostatnio troche nakupowałam ciuchów, uszczupliłam budżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia hehe to wszystko czysty przypadek hehe poszłam z zamiarem kupienia staremu spodni bo na pasażu pełno sklepów na sam carrfur miałam nie wchodzic ale patrze cukier 1.79 akurat mi sie kończy no to wlazłam i zobaczyłam :-D na leginsy bawełniane siwe polowałam już od dawna ale szkoda mi było dać za nie na rynku 40zł a dziś prosze trafiło się :-D no to przejrzałam całą ofertę koszulki do biegania za dyche to grzech nie wziąc mimo że ostatnio kupiłam sobie dwie ale na siłownie jak znalazł no reszta przy okazji hehe kupiła bym więcej ale tez z kasą już krucho marzy mi się spódnica długa na gumie ale albo cena do dupy albo kolory nie takie :-( A te hantle i tak dalej to zawsze wynajdę coś na promocji bo pierwsze co robię to lece na dział sport to już moje odchylenie hehe jakby wpuścić dziecko do działu z cukierkami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
wikia ja se siana dac nie moge, mam cellul.it wodny, obrzydliwy, a za chwile oboz na dwa tygodnie nad basenem z dzieciakiami, ktore komentuja wsz ;p ale na luz dalam- pomyslalam, ze lubie lody i jesc je ebde ;p z masla zrezygnowalam>, ale lubie pesto wiec jesc go bede ;p (takie prawdziwe pesto). wiec moj obiad dzis wczoraj i jutro to: pelnoziarniste penne z pesto pomidorowym- ale przeczyszcza i jakie dobre <3 <3 ;d TBC Z***BIOZA :d gosc takie teksty gadal: "cisnij, cisnij, cisnij" "dawaj- ile ty masz lat? patrz jak one cwicza!" albo "i jeszcze cztery razy calosc. KAZDA" lazil dziad i patrzal na nas ;p zlalam sie tak potem, jak sie nie zlalam od aerobiku na studiach, powaga ;p ale jego cw na brzuch mnie nie powalily- ja ciwaniak po mel b i jillian ^^ ale ta 45 min TBC bylo ekstra!!!! padalam na twarz ale tak pozytywnie, ten gosc byl bardzo pozytywny :) Aga a ja dzis sukienke kupilam za 160zl... i 3 bawelniane koszulki za 95zl... masakra... ale w niczym tak dawno dobrze nie wygladalam jak w tej kiecce... i jest z modalu... wiec MUSIALAM wziac ja.. btw, polecam wam bawlniaki koszulki w intimissimmi, one sa po 40zl, ale na lata! kolor nie schodzi, nie rozciagaja sie, i super wygladaja w kazdej styloweczce. ale lece jtr do kerfura :D po legginsy!!! za 10 zl 0_o ja cie, chyba ze 2 pary se kupie !!! a dziewczyna z fitnessu sprzedala mi przepis na placki z otrebow jablka i jajka- znacie je moze?:) jtr robie na sniadanie , dam wam znac :) dziewczyny ile mam czasu karencji, po ktorym zaczniecie mi swoje brzuchy przed/po pokazywac ;p? bo aj tez swoj moge, ale nie wiem ile dla was jeszcze ejstem "nowa" ;) db, ide sie wykapac-cuchne ;/ ;p spokojnej nocki Laski :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
No grzech nie wziąc masz rację i może ja skorzystam z Twojego "odchylenia":P pojde jutro moze coś zostało z tych koszulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka jesteś juz nasza, podaj maila wyślę Ci swoje zdjęcia (najpóźniej w niedzielę) z "przed" i obecne a dziewczynom tylko nowe bo one już moich starych fot sie naoglądały:D:D i znają na pamieć heheh. A Ty robiłas sobie zdjęcia na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
nie.. ale mam zdj stare przed i po, sprzed dwoch lat ;p zawsze cos na poczatek? moge wam zrobic fote mojego brzucha teraz, powiesicie jako demotywator na sciane ;d zgodnie z waszymi zaleceniami wlasnie na koalcje mam jogurt! to mam maila tu dac publicznie, czy ejst jakas opcja zeby wiad tu na priv wyslac?:) dzieki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dużo napisalyscie, poczytałam Aga, też lubię udane zakupy, uwielbiam kupować ciuchy i buty :) ja ćwiczyłam dziś cały mecz brazylia meksyk, no i dobrze, bo nie było zbyt dużych wrażeń :) 1) 10 minut porządna rozgrzewka 2) 50 min pilates z gymra, dał mi popalić bardzo a przecież bez obciążenia, z ta laską w różowym która się tak skandalicznie głupio uśmiecha gdy ja płaczę :) 3) 10 min treningu na brzuch tego co aga podawała 4) 5 min rozciąganie 5) 15 min hula hop Czekam, aż moja córka wróci z dwudniowej wycieczki, chociaż spanie mnie bierze szukałam złotej taśmy pilates tej najcięższej, ale mieli tylko zieloną, więc albo się wstrzymam albo zamówię na alledrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
ziomalka załóz sobie dodatkowego maila;) na wszelki wypadek i jego tu podaj. wyslij zdjęcia wczesniejsze i z teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale żeście nasmarowały i to jak ja już smacznie spałam :-) Podrzućcie jakiegoś linka na porządne rozciąganie potrzebuje tego czuję to w mięśniach :-(. Długich leginsów szukajcie na wieszaczkach w koszach są 3/4.Przynajmniej u mnie ;-) Ciekawe co u Czanki szkoda że się nie odzywa :-( Ziomalka ja nie lubię jak ktoś mi stoi zaplecami i się drze w tym stylu jak ten twój trener pewnie bym mu w morde dała jestem trochę narwana hehe ale nie znoszę też flaków z olejem typu chodakowska dasz radę itd. Lubie jasno konkretnie i rzeczowo i może dlatego lepiej czuję się na siłowni niż na fitnesie. Ja ci prześlę zdjęcia chyba jutro. Aha ciesz się że masz celulit wodny a nie tłuszczowy ja do tej pory nie umiem u siebie rozpoznać :-(. Pij dużo wody plus pokrzywe 3x dziennie powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
Aga :D wlasnie wczoraj z ciekawosci spojrzalam na pierwsza strone naszego forum, a tu Twoj wpis o rodzajach i stadiach cellulitu i komentarz, ze jestes zalamana! wydaje mi sie, ze to wodny, bo raz jest go duzo, raz malo. zalezy od tego czy cwicze w tyg i pije duzo wody. jesli mam uczucie ociezalej i spuchnietej (co czesto mi sie zdarza) to wlasnie od razu widze przyrost cellulitu :D wiec wcale pewnosci nie mam, ze to wodny, tak mysle, ze to on, bo latwiej mi go zgubic. schody sa najlepsze na cellulit. wchodzisz i schodzisz, pod wszystko co masz na codzien (ja swego czasu wchodzilam na swoje 12,5 pietra codziennie). po 2,3 tyg sa takie efekty, ze oj!!! to tak pierwsze foty jakie wam wysle beda ukazywaly "przed" jak bylam na erazmusie i zaczelam wcinac wsz co bylo dobre, pic sporo alkoholu (piwek) i nie dosypiac. a "po" to jakis 1 mies lub max 1,5 mies z ewa chodako i lekko ograniczona dieta. teraz wam wysle moja obtluszczona fote az wstyd :( al e co mi tam, pewnie nie takie brzuchy widzialyscie :D zreszta moj jest smieszny bo w tym tluszczu mam lekki zarys gornych miesni... dziwnie to wyglada... ej ale dajcie mi swoje maile, jak wam mam wyslac ;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurr... sprawdzam codziennie poczte i nic na nie jej nie było od bebio a dziś wiadomośc z 16!!! że wysłali mi płytkę nosz kurcze jak to mozliwe że wiadomości z datą 16 przyszły mi po widomościach z data 18 ach ten internet i jak tu nie osiwiec/ Może już dzis będzie :-D. Spadam do pracy miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Ziomalka nie wiem jaki mam ale chyba tł. i może jeszcze jaki,ś?:P Cellulit Upierdliwy. Wyslij mi fotki janiak.km@gmail.com tylko je podpisz w paincie czy coś zeby bylo wiadomo które to z kiedy. Lajtowo ale długo ćwiczysz, terminator z Ciebie. Aga rozciaganie zrób z Insanity albo z Focusa jest krótsze. Czesto robie ok20min rozciagania z głowy, bez filmików, po prostu jade wszystkie ćw rozciagajace jakie mi do glowy przyjdą wiec na jeden miesien robie kilka roznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzien Doberek;) powiem Wam dziewczyny ze ja tyje w oczach dzisiaj sie zmierzylam w pupie i mam wiecej 3,5 cm k********a!!!!!! Gdybym byla w stanie to bym cwiczyla po robocie ale oczy mi sie zamykaja na siedzaco i musze wytrzymac do tego 28:/ jutro zrobie cos porzadnego albo max cardio albo cos z Lisa Aga zazdrosze promo Ty to masz czescie:p kiedys jak pisalas o hantlach to polazlam do carefura ale u mnie nie ma tego dzialu:( bieda w cholere moge se pomarzyc:/ tez polecam rozciaganie z insanity albo z fitness blender ale nie pamietam ktore musialabym poszperac. ziomalka ja tez mam cell raczej tluszczowy bo bolacy:/ ale cwiczenia plus banka dawaly efekty, nie martw sie nie takie rzeczy sie robilo- zejdzie daj se czas:) Aga mnie poczta tez w*****a, czesto czekalam na maila waznego nic niby nie dostalam i po 2 dniach sie pokazal z data oczywiscie wczesniejsza.moze cos jest z poczta wp.pl? Ktos tez ma takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Obczajcie co znalazłam, bieganie na cellulit tak ale siłka juz nie bardzo... "Najwięksi profesjonaliści polecają systematyczne, jednak nieagresywne ćwiczenia. Zbyt angażujące partie mięśni ćwiczenia nie pomogą nam zrzucić zbędnych kilogramów, nie zredukują również dla nas cellulitu, mogą spowodować nawet do jego wyostrzeniu. Zbyt szybki i intensywny przyrost mięśni to zaproszenie cellulitu do kolejnego etapu rozwoju. Bieganie a cellulit Cellulit pojawia się w momencie zaistnienia problemu z krążeniem. To jedna z głównych przyczyn występowania tej dysfunkcji. Dlatego logicznymi argumentami jest, by jej przeciwdziałać, korzystając z zalet, jakie gwarantuje sport. Jednak nie każdy rodzaj wysiłku fizycznego będzie dobry. Dietetycy oraz instruktorzy wskazują na ruch o charakterze aerobowym, w tym właśnie bieganie. Dlaczego nie jest korzystne wybranie innych rodzajów aktywności fizycznych? Z powodu możliwości zbyt intensywnego rozwoju mięśni. Najgorsze pod tym względem są ćwiczenia siłowe, które poprzez rozrost mięśni powodują zazwyczaj zaostrzenie cellulitu. Mięśnie uciskają sąsiednie tkanki, tym samym jeszcze bardziej utrudniają krążenie i powodują nawarstwienie się przyczyn powstania problemu z cellulitem. Dlaczego bieganie to odpowiednia aktywność fizyczna? Bieganie pomaga zredukować cellulit, ponieważ pomaga ono usprawnić działanie układu krążenia. Wpływa również na pobudzanie cyrkulacji limfy w naczyniach limfatycznych. Te dwie zalety są już wystarczające, by zmniejszyć problem cellulitu lub całkowicie wykluczyć jego wszystkie widoczne symptomy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
P********ie o szopenie. Ze niby silka zla na cellulitis. Co za brednia!! Jestem po dwoch godzinach na silowni. Masakra jakas 35 min functional training a pozniej nooooogi ponad godzine Zdycham Cholera pelno gejow na tej silce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez się z tym nie zgodze mój plan na siłowni zakłada przede wszystkim ujędrnienie. ćwicząc za dużo cardio spalamy mięsnie i z ciałka robi się flak najlepiej ćwiczyć i tak i tak cardio spali tłuszczyk (celulit to tłuszcz)a w jego miejsce jakby od siłowni celulit sie wzmagał to wszyscy pakerzy by go mieli hehe.aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadło mi pół zdania miało byc w miejsce tłuszczu budowac miesnie. a tak na marginesie maska z kawy działa cuda .aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to miałaby być prawda o tym cellulicie, to nie zniknąłby mi z ramion, na które tylko z hantlami ćwiczyłam i trochę pompek. Ramiona mam szczuplejsze, a widoczny gołym okiem cellulit zniknął w 4 miesiące, nawet przy ściśnięciu go nie ma. To samo z ud, pojawiły się mięśnie, został mi jeszcze tyłek, ale bezie ciężka pozbyć się go stamtąd, mam go od 20 lat :) zaraz drugi mecz, więc się zabieram za ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ćwiczyłam bez kompa bo mi się nie chciało go odpalać. Zresztą takie ciekawe dziś historie na mundialu że ćwiczę i jednocześnie oglądam. Biedny ten bramkarz hiszpański. 1) 25 min ramiona 2) 25 min nogi 3) 5 min brxuch 4) 10 min hula hop Muszę kupić cięższe hantle albo te taśmę złotą, bo orężem czyje te 2 kg, ale spokojnie macham 20 powtórzeń, a najlepiej dobrany ciężar jest wtedy jak się ledwo robi 8 powtorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Veruna szampon novoxidyl i maska bio vax Lajtowonie koniecznie zależy ile robisz powtórzeń mało powtórzeń zwiekszym ciężąrem czyli na 12powtórzeń 20 kg to na wyrobienie mięsni więcej powtórzeń np 30 po 10kg to na spalanie tłuszczyku także w zależności ile robiszpowtórzeń te ostatnie powtórzenia muszą być mega ciężkie . Hiszpanie jadądo domu szkoda ale z drugiej strony troche świerzości w piłce sięprzyda. Jestem po siłowni powiem wam że po drodze miałam ochotę zawrócić ale jednak poszłam i nie żałuję jutro ćwiczęwdomu. Dziśrozmawiałam z gościem i mówiłam o tym że efekty znikome a wręcz na odwrót powiedział że albo plan treningowy do d**y albo z dieta cos nie tak. później zobaczył mój plan i powiedział że muszę mniej żreć nie powiedział oczywiście mi tego wprost hehe tylko że to wina diety bo plan jest ok . Wikia napisz mi jak ta płyta bo się chyba kurna nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Trening szybko mija w ogole nie wiadomo kiedy, jest b roznorodny raczej kardio. Trzeba robic w poaskach na kolana bo. duzo podskokow. Po tym treningu nie mialam sily juz dodac niczego wiecej;) dzis spacer 2goodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×