Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

eliza u mnie zupka sie już gotuje dziś pomidorówka z ryżem ostatnio było za dużo jedzonka wiec teraz trzeba troche zupek pojeść hihi tylko mój mąż nie zadowolony :-P. A wogóle jak sobie radzicie z napadami głodu przed okresem? Macie tak wogóle ja to bym w tedy zarła i zarła a najlepiej czekolade :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówi wam coś for Beginners Frontside i for Beginners Backside i jeszcze Fit and Fab coś takiego jest na YT ale wyświetla że u nas w kraju jest niemożliwe do obejrzenia słyszałyście o czymś takim dosyć długie te filmiki po 50 min a ostatni ponad godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dwa pierwsze filmiki są na chomiku to sobie zerknij, Jillian tam trenuje jakiegoś faceta i babkę na zmianę ale widziałam tylko początek bo nie ściągałam tego, nic nowego tam raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Ja ćwiczę od wczoraj Body Revolution. Ćwiczyłam już 30day shred i 6pack in six weeks, ogolnie wsz programy E.Ch. ale wolę Jillian ;) Body Revolution mnie przekonuje tym, że każdy trening robię tylko dwa razy, wobec czego nie ma mowy o nudzie :P ktoś ze mną:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4/30 dzień Shreda za mną :) O Body Revolution muszę poczytać bo szczerze mówiąc to jedyny trening którym się wcale nie zainteresowałam ze względu na te 90 dni ćwiczeń, zawsze byłam przekonana że się znudzę ćwiczeniami a nie lubię czegoś zaczynać i nie kończyć. Ale kto wie może się skuszę rozpocząć ten program ćwiczeń w końcu to tylko 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie body revolution jest super I pieknie ksztaltuje cialo. napady przedokresowe? ostatnio zjadlam 6 malych lodow rozkow; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
makeithappen mozesz powiedziec jak dlugo cwiczysz body revolution? :) i keidy zaczelas dostrzegac efekty?:) dzis nie jestem w formie, niemily okres, ale nic to, ide pocwiczyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zrobiłam pierwszy dzien body re.. troche krótki i miałam niedosyt ale jestem zachwycona bede go cwiczyc tylko małe pytanko czy moge używać taśmy materiałowej do cwiczen bo nie mam takiego przyrzadu ja J.M wogóle nie mam ale z tego co widziałam to tylko tasmy sa dostepne u mnie w sklepie. No i dzięki tobie Elizo zrobiła ab ripper p90x oj paliło :-P ten facet jest nienormalny i już go za to uwielbiam polecisz coś jeszcze z p90x. Zamierzam codziennie cos dodawac do body jutro np planuje rano body a wieczorem banisha mam nadzieje ze synek pozwoli hihi. no i też jestem ciekawa efektów po body???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie czytam o body i w sumie to coś dla mnie :) muszę ściągnąć filmiki i biorę się jutro za to może mi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdz sobie abs core plus p90x ale to trening calego ciala super rzezbi mi cialo moje zdjecia sprzed I po na blogu koniecznie zobaczcie dobranoc; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o napady głodu przed okresem to ulegam pokusom, ale poźniej wieczorem zawsze ćwiczę bo przez wyrzuty sumienia nie zasnęłabym:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza no musze sie przyznac ze z angielskim u mnie kiepsko dlatego zapytam czy to twój brzuszek na tych zdjęciach????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... jak wejdziesz na strone www.elizasylwia.blogspot.ie to na 40 dniu czyli wczorajszym zobaczysz moje zdjecie. do takiego brzusska to mi daleko. ale w sumie blizej niz dalej. co dzisisj cwiczycie? ja godzine upper body INSANITY I jak mi czas I sily na to pozwola to kickboxing jillian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko przez 40 dni tyle zgubiłaś?????????? Kobieto wielki szacun, naprawde ja już ćwicze od kwietnia i zgubiłam dopiero z 7 kg i już powoli trace nadzieje na płaski brzuch. Cudownie naprawdę, aż zazdroszcze :-D A le widze też że u ciebie jest bardzo dobrze z dieta no u mnie aż tak dobrze to nie jest bo jak bym tak gotowała to mąż by się ze mna rozwiódł hihi. Jeszcze raz bardzo gratuluje ale to chyba nie jest efekt tylko body ile czasu dziennie ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mógłby mi rozpisać pierwsza faze na dni tygodnia body revolution, będe wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAZA PIERWSZA TYDZIEŃ PIERWSZY, DLA CHCĄCYCH PODKRĘCIĆ SWÓJ METABOLIZM: 1. rano "workout 1", po poludniu "cardio 1" 2. rano "workout 2", po południu "cardio 1" 3. rano "cardio 1", po południu "cardio 1" 4. rano "workout 1", po południu "cardio 1" 5. rano 'workout 2", po południu "cardio 1" 6. rano "cardio 1", po południu "cardio 1" 7. odpoczynek :)) tydzień pierwszy dla niechcących podkręcać swojego metabolizmu wygląda tak, że ćwiczą oni w ciągu dnia tylko to, co jest zaplanowane na poranek, bez dodatkowego cardio. też odpoczywają w 7mym dniu :) i teraz już tygodnie, które dla obu grup wyglądają tak samo TYDZIEŃ 2: wygląda tak jak tydzień 1 dla niepodkręcających metabolizmu TYDZIEŃ 3 i 4 1. workout 3 2. workout 4 3. cardio 1 4. workout 3 5. workout 4 6. cardio 1 7. odpoczynek FAZA DRUGA TYDZIEŃ 5 I 6 1. workout 5 2. workout 6 3. cardio 2 4. workout 5 5. workout 6 6. cardio 2 7. odpoczywamy TYDZIEŃ 7 I 8 1. workout 7 2. workout 8 3. cardio 2 4. workout 7 5. workout 8 6. cardio 2 7. odpoczynek FAZA 3 TYDZIEŃ 9 I 10 1. workout 9 2. workout 10 3. cardio 3 4. workout 9 5. workout 10 6. cardio 3 7. odpoczynek TYDZIEŃ 11, 12 I 13 1. workout 11 2. workout 12 3. cardio 3 4. workout 11 5. workout 12 6. cardio 3 7. i odpoczywamy już na dobre :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda rozpiska całego Body ja zaczynam dzisiaj :) Zważyłam się i zmierzyłam, fotki zrobione nic tylko ćwiczyć i pilnować dietkę. Jillian zaleca przy body jedzenie 1200kcal mi się to wydaje za mało biorąc pod uwagę jeszcze inny ruch nie tylko body więc będę jadła ok. 1300 max 1500kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz to ja nie wiedziałam ze w pierwszym tygodniu dodatkowe cardio i zaczełam wczoraj wieczorem ale nic straconego teraz jestem po worout 2 to popołudniu machne jeszce to cardio, tylko że chciałam robić jeszcze banisha wieczorem to terz jest w wiekszosci cardio to teraz mam dylemat a ty czasnka jak rozłożysz te treningi bo chyba też jescze coś cwiczysz? bedziesz robić tak jak zaleca JIlian w pierwszym tygodniu czy raz i dołożysz coś swojego? Dzieki wogóle za rozpiskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem jak sobie to zaplanować, bo z tego co czytałam to ten pierwszy tydzień powinno się dwa razy dziennie ćwiczyć a nie na raz workout i cardio, chyba zrobię tak że będę robić workout po południu a wieczorem przed snem jeszcze cardio a w między czasie godzinny spacer i tyle inaczej nie mam czasu. Jak dla mnie dwie godziny ćwiczeń dziennie to za dużo po co się tak obciążać i przyzwyczajać ciało do dużego wysiłku, no ale to już sprawa indywidualna. Po pierwszym tygodniu na pewno coś będę dokładać do workoutu bo to tylko 30min zazwyczaj ale jeszcze nie wiem co może moją ukochaną trampolinę żeby palić tłuszczyk :) ale max 30min bo staram się jeszcze codziennie spacerować godzinę z dzieckiem więc siły też trzeba na to wszystko mieć no i dietka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po 1 ćwiczeniach BR i muszę powiedzieć że są świetne! koszulka mokra czuć było prace mięśni ale nie męczą te ćwiczenia na tyle żeby nie dało się zrobić wszystkiego i wszystkich powtórzeń :) Są na pewno cięższe od Shreda ale dobrze, ogólnie fajny wycisk ciekawa jestem jak cardio się będzie ćwiczyło ale to dopiero wieczorkiem spróbuję. Agazgaga a jak twoje wrażenia po pierwszych ćwiczeniach Body? aha ja gumy nie posiadam więc będę ćwiczyć bez, jeszcze mi napisz z jakim obciążeniem ćwiczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zachwycona BR tylko że mam po nim niedosyt shred level 2 był dla mnie cięższy może dlatego że miałam słabe ręce i teraz dopiero czuję że się wzmocniły zobaczymy jak inne workauty Dziś cwiczyłam bez gumy (użyłam ciężarków) ale juz gume zakupiłam tylko sylikonową. Używam ciężarków od 1 kg do 2 kg musze sobie dopiero zakupić u mnie w mieście śa drogie ok 30zł za jeden 1,5 kg dlatego nieraz biore do reki po dwa albo butelke z wodą w zależności od tego jaki czuje opór podczas ćwiczeń niestety moje ręce jeszcze sa dość słabe i nie dam rady z 5kg jak niektórzy :-P. Ja też spaceruje z wózkiem przeważnie rano na zakupy szybkim marszem dziś np 6km i popołudniu na palc zabaw pobiegać tak ze 2 godz za smykiem ale to niestety mi nic nie daje oraganizm chyba się przyzwyczaił :-(. Martwie się tylko bo chciałbym od października wrócić do pracy czy będę miała jeszcze siły ćwiczyć, no i we wrześniu bede musiała przerwać ćwiczenia na tydzień bo jade z młodym do szpitala a tam raczej nie bedzie jak ćwiczyc :-P może mi przez ten tydzien nie przybędzie :-D. A są tu jakieś pracujące kobitki? Jak sobie radzicie :praca/szkoła, dom, cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane! ja jestem po egzaminie, pracy, obiedzie ( jajka z ogorkiem i rzodkiewka) i teraz nauka a pozniej Fitness. Dzisiaj UPPER BODY weight training - 1 godzinka z insanity. nigdy nie cwiczylam 2 godziny i nie bede, raczej bo to za dlugo. Nie mozna sie przesilac. a takze ten gosciu z p90x, powiedzial zeby absolutnie nie cwiczyc ab ripper i w ogole brzuchów codziennie. Wiec ja bede robic co 2idzien. a co do body revoution, skoro robilam 2 level to ja bym na Twoim miejscu nie robila od pocztaku body revolution albo moze cos dodatkowego dokladala? bo od poczatku level jest slaby. ja robie na przyklad tylko workouty 9-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam hantli 1,5kg mam jeszcze 0,5kg które się dobrze sprawdzają przy NMTZ, przy Body macham tymi 1,5kg i nie zapowiada się bym je szybko zmieniła na 2kg czy 3kg, raczej nie mam na tyle silnych ramion mimo że ćwiczę już bardzo długo takie obciążenie mi nadal daje w kość. aga sporo masz tego ruchu w ciągu dnia, ja spacery przeważnie robię godzinne ok 4-5km ale nie jakieś szybkie bo trochę syn jedzie wózkiem trochę idzie. A przez ten tydzień bez ćwiczeń będziesz się regenerować i to Ci wyjdzie na dobre zobaczysz :) Ja do pracy wracam dopiero w przyszłym roku ale też się zastanawiam jak to będzie z ćwiczeniami wtedy. Dziewczyny napiszcie jaki macie cel wagowy mniej więcej? I jaką dietę stosujecie ile kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×