Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

ja mam hantle 3 I 5 kg. problem jest taki ze 3kg to za malo a 5 za duzo. w pt musze kupic gdzies 4 kg. uzywajcie hantli, pieknie mi wyrzezbily ramiona. moja dieta , dzisiaj np 1300kcal ale ogolnie max 1500 zero slodyczy ale czasem grzesze cel wagowy to 55kg ( minus 8/9kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ja też broń boże dwóch godz dziennie zawsze do godz dlatego sie zastanawiałam jak pogodzić BR z innymi treningami bo jednak sam to dla mnie troche za mało dlatego myślałam ze nie bede przez pierwszy tydzien cwiczyc rano w i wieczorem c tylko odrazu bez fazy przyspieszania metabolizmu (cwicze juz tyle ze raczej to mi go nie przyśpieszy) tylko ze trzy razy w tyg dodam wieczorem jakiś dłuższy trening np banish lub NMTZ lub ESS (no akurat trzy ) a w te pozostałe jakies cwiczenia na brzuch np mel b lub p90x albo coś z J.M np 6p6w co o tym myślicie. a jak mi sie któreś znudzi to rowerek. No a ruch w ciągu dnia to niestety wymuszony przez moje dziecko za cholere nie chce siedziec w domu nie wiem co to bedzie jak sie zacznie pora deszczowa :-( Eliza a jak egzamin? Do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie nie chce tracic na wadze bo miesnie waża wiecej chciała bym zgubic jeszcze troche cm z tali i zeby worek po ciąży zniknął i oczywiście pozbyc sie celulitu i zarysowac mięsniejak się ubiore to wygladam szczupło ale w bikini jest masakra także ciężka praca przedemna dieta ok 1500 kcal ale czasem grzeszę czasem częściej :-(. Waże 59,5 kg 171 cm na dzien 02.08.następne ważenie i mierzenie 02.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyśpieszenie metabolizmu :( największa ściema o jakiej słyszałem wy naprawdę uwierzycie w każdą głupotę jaką napisze się w internecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga wydaje mi się że 3 razy w tygodniu godzinny dodatkowy trening wystarczy ale w dzień wolny BR nie rób nic żeby ciało odpoczęło ja chyba coś takiego zastosuję. Zresztą wszystko wyjdzie w trakcie BR, jak masz siły po 30min jeszcze coś ćwiczyć to dokładaj 20-30min czegoś ja dzisiaj jeszcze nic nie dokładałam nawet na to cardio nie mam ochoty więc raczej sobie daruje na dziś. Mi zależy na spadku z 65kg do 60kg ale każdy centymetr się liczy najbardziej, brzuch też mam nieciekawy po ciąży, w ciuchach nie jest źle nie mam nadwagi ale jednak przeszkadzają mi za grube uda i wystający brzuch. A z dietą to jest różnie nie porzuciłam całkowicie słodyczy i niezdrowych przekąsek zdarza się zjeść ale w małych ilościach i nie zbyt często, chciałabym nie przekraczać 1500kcal. Eliza podziwiam ja 3kg to na obie ręce mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny padam na pysk. praca na nocna zmiane, dzisiaj rano egzamin, nauka, praca, w ogole nie spie. Teraz probuje sie uczyc na jutrzejszy egzamin ale oczy mi sie same zamykaja wiec ide spac, wstane o 4 rano zeby sie pouczyc. jeszcze dwa egzaminy i koniec. Dlatego tez dzisiaj nie cwiczylam. jutro juz postaram sie na pewno, bo caly dzien w domu jestem po egzaminie, wiec bede sie uczyc na ten ostatni czwartkowy ( ekonomie), i w przerwie cos pocwicze. studia wazniejsze:) z hantlami dasz rade, tez wkrotce 1,5 bedzie za malo dla ciebie pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po cardio ale ta Jilian szalona, musze przyznać, że te 25 minut wycisnęło ze mnie, dziś nie miałam ochoty na więcej :-D zrobiłam tylko dodatkowo 8 min abs. Na dziś wystarczy nie ma co się forsować. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cardio jutro będę ćwiczyć a dzisiaj workout 2 i chyba nic nie będę dokładać, cardio tylko przejrzałam ale widać że będzie się pot lał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam właśnie workout 2 i jest słabszy od 1 ale to pewnie dlatego że są tam głównie ćwiczenia na ramiona niż na nogi i brzuch. A wy co dziś ćwiczycie? Ja na razie robię samo BR plus godzinne spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dwójka jest słabsza od jedynki w jedynce dużo przysiadów i może dlatego..Wczoraj BR rano+binisc wieczorem dziś BR cardio+8 min abs mel b może wieczorem pojeżdze na rowerze ale jeszcze nie wiem czy bedzie mi sie chciało a jutro rano BR a wieczorem nie omieszkam spróbować drugiej części ESS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie lepiej się tak ćwiczy w jeden dzień bardziej intensywniej a w następny nieco lżej :) Założyłam sobie zeszyt do ćwiczeń a na okładce świnka Peppa skacząca na piłce :) to tak dla większej motywacji :) mam nadzieje że same sukcesy będę zapisywać i każdy dzień będzie odfajkowany zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zeszytem super pomysl. tez sobie zrobie. ja dzisiaj jak narazie bieg zaliczony 10 km. pozniej jak sie poucze zrobie jeszcze jakis trening, ale jeszcze nie wiem jaki, chyba ABS Core plus. pieknie dziewczyny, tak trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
dziewczyny, ja zaraz cardio1 :) SIostra mi kazała obklejać się folią spożywczą, zakładać rajstopy i dresy- mówi, że chudnie się pięknie :D Nie wiem czy jej wierzyć ale może spróbuje... ma ktoś doświadczenia, coś słyszał ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja owijam nogi folia jak robię maseczkę z kawy na celulit już po kilku razach jest efekt ale czy przy ćwiczeniach to pomoże to nie wiem bo jakby ciepło miało wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej to wszystkie grubasy w lecie chudły by na potęgę, tak mi się wydaję ale nie wiem nie znam się. Co do zeszytu to ja od poczatku mojej przygody z treningami prowadze kalendarz zapisuję tam treningi dni resetu pomiary itd bardzo mi pomaga przede wszystkim mam wyrzuty sumienia jak odpuszcze i nie moge nic w niego wpisac to bardziej motywuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
no mowila ze na studiach to praktykowala z kolezanka, obklejaly sie cale i biegaly- mowi, ze b dziala i wziela to od kolegi "sportsmena" ktory szybko musial schudnac i tak robil. Moze nie dzis, ale sprobuje :D nie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą folią to można wypocić wodę jedynie może coś się ujędrnić sama nie wiem wydaje mi się że ćwiczenia które się wykonuje działają odchudzające a nie folia :) raz założyłam folię na brzuch i nogi ale wtedy skakałam na trampolinie i nieźle się w tych miejscach lało i to dosłownie strużki wody były, ale więcej nie próbowałam bo to niewygodne i gorąco od tej folii lepiej założyć na maseczkę niż do ćwiczeń :) A zeszyt to mój już trzeci będzie z pomiarami i ćwiczeniami, uwielbiam sobie wszystko zapisywać bo wtedy jest jak na dłoni ile ćwiczyłam co działało czy dietę trzymałam itp to jest świetny motywator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
cardio 1 zrobione :) i wlasnie zaczelam prowadzic zeszyt :) pisze na nim: I AM ON TEQUILLA DIET- SO FAR I'VE LOST THREE DAYS. Ale ja straciłam 2 kg:) tzn przez 1,5tyg, starałam się mniej jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ćwiczysz od początku Body czy wyrywkowo? ile ważysz jaki masz cel? gratuluję spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzien juz koncze. nauka nauka ciesze sie ze Zrobilam te 10km bieg na nic wiecej nie mam sily. jutro ostatni egzamin wstaje o 4 rano. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
Body od początku! Wczesniej robilam 6packa i shred- ale mialam przed body jakis miesiac przerwy ;/ dziekuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny orientujecie się jak cwiczyc to ESS bo ide zaraz po Br kupić drugą częśc a w pierwszej Jilian mówi (przynajmniej tak tłumaczy lektorka) że najlepiej ćwiczyć z nia cały program trwajacy godzinę tymczasem już pierwsza cześć trwa około 40 minut a ściągnęłam z gryzonia a tam całość ponad 1:30? Nistety z angielskim u mnie kiepsko ( dlatego staram sie miec płytki po polsku zeby robić poprawnie) ale z tymi lektorami też roznie bywa. Mogła by któraś sparwdzić jak to jest w orygilnale. Bede bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak się orientowałam kiedyś jak ćwiczyć ESS to znalazłam że jak ktoś jest w formie ćwiczy obie części za jednym razem i wychodzi coś ponad 60min bo pomijasz już rozgrzewkę w drugiej części i rozciąganie z pierwszej więc wtedy ten czas się skraca :) Tylko jeden raz robisz rozgrzewkę i rozciąganie na koniec. Ja mam z chomika obie części jako jeden filmik i jest 1h 40min. Julia to jesteś z Agą na tym samym dniu Body ja zaczęłam dzień później od was także fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki czanka czyli tak jak mówi lektor tylko pomyliła czas :-P. Fanie że robimy razem BR będzie można porównywać efekty to bardziej motywuje. Po za tym razem raźniej ja już po BR zmykam pod prysznic i na zakupki z młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 1988Jesteś na wyjeździe czy juz wróciłaś??? Udało Ci się ćwiczyć? Jesli tak to co? Ja jutro wyjeżdżam na niecałe 2 tyg.... Nie wiem jak z ćwiczeniami bedzie więc na wszelki wypadek od niedzieli ćwiczyłam codziennie 45-60 min (zazwyczaj ćwiczę 40-45min).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie pamiętam ile czasu zajmują te 2 części jak się wytnie rozgrzewkę i rozciąganie, jak przećwiczysz to napisz ile w końcu to zajmuje. wikia udanego wyjazdu a ćwiczeniami się nie przejmuj potraktuj tę przerwę jako regeneracje :) ja sobie co jakiś czas robię takie tygodniowe przerwy od ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki czanka:)_będę miała regenerację:) jakies brzuszki czy przysiady porobię ale podejrzewam ze treningiem tego nie nazwę:) za to gdy wrócę rzucę się "wygłodniała" na treningi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8julia8
co do 6pack6 hm... ciężko pwoiedzieć. Ja byłam w szoku i oburzona, przez 3 tyg ćwiczeń ... rozrosłam się i przytyłam !!! wyglądałam okropnie. Ale okazało się że mam chore nerki, keidy spuściłam wsz z organizmu moim oczom ukazała się ładna pionowa kreska i dwa żeberka- po 3 tygodniach. Ale ja nie dietowałam w żaden sposób, jadłam normalnie ok 1800-2000 kcal. Moje kumpele zrobiły całość i pozbyły się boczków ale 6packa nie zobaczyly ;P zdecydowanie polecam bardziej ogolnorozowjowe treningi, jak shred czy BR; choć mięśnie zostaly i teraz tak sie nie emcze przy cwiczeniach na brzuch :) może z dietą? jak wsazuje JM-1200kcal ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×