Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Ja niedawno wróciłam od koleżanki zjadłam kolacje i najwcześniej za godzinę mogłabym ćwiczyć bo jedzenie musi się ułożyć ale raczej odpuszczam na dziś. Ćwiczyłam kiedyś z folią na brzuchu a na to ubrałam pas taki poporodowy i lało mi się ciurkiem ale to niewygodne i gorąco, chyba działa podobnie jak taki pas. Wikia dzięki za zdjęcia :) jest różnica, ćwiczyłaś wcześniej czy dopiero od lipca? a brzuch masz normalny chyba masz figurę jabłko tak? Aga na pewno ten trening się pojawi w necie skoro jest płytka dostępna, ja raczej płyty nie kupię bo nie będę w najbliższym czasie na mieście mam auto u mechanika i jestem trochę uziemiona. Z jakim obciążeniem ćwiczyłaś? Kurczę wyleciało mi z głowy a miałam te hantle 3kg z butelek robić. Ja z synem wychodzę też w deszcz bo czasami idzie zwariować ale raczej tylko na podwórko, na spacer mam zawsze folię ze sobą ale mi jest źle w deszczu spacerować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie odpuszczaj ostatnio się obijasz :-P Dawaj dawaj samo sie nie zrobi :-) muszę cie trochę zmotywować chyba że się źle czujesz ale jak masz lenia to goń go. Jak chcesz ja właśnie wrzucam na gryzonia tyle że internet trochę mi zamula i długo idzie ale jutro już powinno być hihi. No ja też wychodzę z młodym czy pada czy nie pada on jak wstaje biegnie po buty i sterczy przy drzwiach muszę go czymś zając zeby sama się ogarnąć hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka pamietasz BR? Całkiem zapomniałysmy a przeciez możemy mieszać z insanity jak Eliza nawet myślałam o shredzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się obijam? eee ostatnie trzy dni ćwiczę także źle nie jest najwyżej nie będę miała wolnej soboty ;) Ta późniejsza kolacja mnie rozleniwiła i siedzę z zieloną herbatą ani myślę ćwiczyć :P Pamiętam o BR nawet się zastanawiałam czy nie ściągnąć dalszych treningów stanęło chyba na 6 filmiku, S.T mnie zaczął bardziej kręcić ale tylko chwilowo bo podoba mi się ta mokra koszulka po zaledwie 25min :) ale Jillian też umieszczę w swoich planach bo jednak tęsknię. Mój syn przynajmniej daje mi zjeść śniadanie zanim zacznie pokazywać na okno i mówić ple ple! to znaczy na pole jestem z południa także nie mówimy na dwór ;) kawę piję już nękana pokazuje mi że chce ubrać buty i w ogóle a pogoda rano koszmarna zimno, latem był przyzwyczajony od rana siedzieć na podwórku a teraz muszę go przetrzymać w domu żeby nie siedzieć od 9 rano w tym zimnie, jemu to oczywiście nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila właśnie sobie przypomniałam że ktoś tu się wczoraj obijał! nawet zachęcałam do tego obijania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka wczesniej nie cwiczylam, a figurę mam raczej w stylu jabłka ale nie do końca, bo jak byłam duzo wieksza 10 lat temu to tylek i uda tez sporo mi urosły, a znam osoby takie typowe jablka którym nogi i tylek nic nie tyly a brzuszki jak piłeczki i to takie twarde. Ja mialam takie miekkie sadełko:D a z kolei gdy wazylam 46 kilo, 3 lata temu (chce wrócic do tych pieknych czasów...) i nie mialam juz brzuszka wyliczylam "kalkulatorem figur" ze niby gruszką jestem. Ale ja chyba jestem jakims innym typem figury:) albo mieszańcem:D zastanawiam sie nad kupnem obciazników na kostki ale nie mam pojecia ile powinny ważyć myslałam o 1kg, jak myslicie? Chce miec wieksze miesnie tyłka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ja???????????? wczoraj nieeeeeeeee wczoraj ćwiczyłam 15 minut insanity i 25 min T25 :-D Przedwczoraj to fakt obijałam się hihihi ale to było dawno hihi więcej grzechów nie pamietam... hihihi i postanawiam się poprawić hehehe. Nie no myslałam że masz lenia i potrzebujesz motywacji ;-) Co jutro będziesz ćwiczyć? Ja cos planuję na spalanie tylko jeszcze nie wiem co ale juz bym sobie poćwiczyła bo za mało dostałam w kość od Jilian dzisiaj przez te lekkie ciężarki (2kg mam takie małe ze brałam po 2X1kg do ręki) ale strasznie to niewygodne do tego i tak już za lekkie. No właśnie nie wiem jakie kupić 3 kg 4kg czy 5kg nie chciałabym żeby były za ciężkie ale też nie chce żeby zaraz były za lekkie i bede musiała kupywać drugie hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia 46 kg to ile ty masz wzrostu? tez mam problem z okresleniem swojej fifury jak jestem przy kości to raczej gruszka z dużym brzuchem a jak chudnę to najszybciej z nóg i wtedy wyglądam jak jabłko hihi Obciążniki dobra sprawa można je nosić nawet podczas sprzatania i też coś am dadzą poszukaj takich do których będziesz wsypywać piasek będziesz mogła regulować ciężar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko chodzi o to ze nie chciałabym co chwilę kupować nowych bo są jednak drogie myślę jednak nad 4kg piatki chyba raczej nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobinka jestem 158cm:) a o regulowanych obciaznikach nieslyszalam dobrze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia jest jeszcze kilka typów figury ale gruszką na pewno nie jesteś bo miałabyś węższą talię i szersze biodra bardziej jabłko lub coś podobnego ;) Moje trzy sąsiadki są typowymi jabłkami brzuchy wystające jak piłki a nogi jak patyki no i biust mają większy. Ja jestem typową gruszką mam uda wielkie, jeszcze by nie było tak źle gdyby po ciąży brzuch się tak nie zmienił no ale trudno. Aga a to niech będzie że się mylę ale i tak się obijałaś hehehe miałam dzisiaj ćwiczyć coś siłowego ale skoro się obijam jutro poćwiczę może Insanity tak żeby dać z siebie wszystko i przy okazji przetestować pulsometr. Ale wybiorę coś z tego co polecała Eliza a nie to co w rozpisce. Na twoim miejscu kupiłabym chyba 4kg ale nie wiem czy to nie będzie za dużo przejść z 2kg od razu na 4kg a nie 3kg, ja mam teraz 1,5kg i chciałabym przejść na 3kg bo w sumie nie opłaca mi się 2kg bo to niewiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Hard Body na chomiczku :) ktoś wrzucił w czerwcu a ja sprawdzałam troszkę wcześniej także sobie ściągnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff Dzieki Bogu dzien prawie dobiega konca. Od rana jestem poza domem, praca, szkola! Tyle rzeczy, tyle nauki. Wrrr... Czanka ja tez chce fotki, Wikia! Wysylajcie mi prosze. Agazgaga wygladasz wspaniale, chudzinka z Ciebie!!! ............... Ktos cos dzisiaj cwiczyl? Ja wczoraj odpust , dzisiaj moze sie zbiore ale pewnie znów kolo 12 w nocy. ( mam taka nadzieje) .............. Ile ta plytka kosztuje? Powiedzialam Rodzicom, zeby mi kupili, a noz sie przyda kiedys. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć? od 2 dni cwicze z Jillian i martwia mnie liczne cwiczenia z hantelkami, gdyz rozbudowuja miesnie ramion, ktore i tak mam umiesnione i szerokie. nie chce wygladac jak facet. powiedzcie, po cwiczeniach ramiona wam sie wysmuklaja, traca w obwodzie czy sie rzezbia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsenwentnaprzyłacz się:)po Jillian nie będziesz wyglądać jak facet:D never! nawet Jillian nie wyglada jak facet mimo ze ma spore mięsnie hehe A tak na serio musialabyć sporo godzin dziennie spedzac na silowni albo w domu.. podnoszenie, wyciskanie sztangi, podciaganie na drążku itp A Tobie chodzi chyba tylko o Jillian? Spokojna głowa nic Ci nie bedzie. Ja mam tłuszcz na ramionach i on sie zmniejsza nie staję się pakerką:) Masz juz hantle? Jakiej wielkości? ja zaczynałam standardowo od 1,5kg, po 2,5miesiaca zaczelam podnosic 3kg ale tak na chwilę bo nie daję jeszcze rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwenta witamy! Co do twoich ramion nie martw się nie będziesz miała umięśnionych jak facet :-) My kobiety nie mamy takich predyspozycji i i bardzo ciężko zbudowac nam taka masę mieśniową do tego potrzebna by ci była odpowiednia dieta i kupe lat na siłowni taki spokojnie możesz ćwiczyć z Jilian poza tym obciążenie nie jest na tyle duże żebyś sie mogła obawiać rozrostu męśni :-D Myślę że dziewczyny tutaj potwierdza . Eliza płyta kosztuje z gazetą 12 zł ale ja wrzuciłam na chomika także może szobie ściągnąć bez kupywania gazety a jak bedzie ci mama kupywać to powiedz jej jaka to płyta bo widziałam że jest jeszcze z inną płytą chyba z Yogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak piszę Wikia i Aga, przy Jillian nie ma szans na ramiona jak facet bez przesady hantelki 1,5kg takich cudów nie robią ;) Właśnie ściągnęłam Hard Body level 1 i śmiesznie z tym DJ :) ale chyba taka muzyka przy ćwiczeniach pomaga, szkoda tylko że filmik słabej jakości bo Jillian jest jakaś niewyraźna ale da się ćwiczyć ;) fajnie wyglądają te ćwiczenia w sumie to co zawsze u niej, za kilka minut będę miała drugi level ciekawe co tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza do chudzinki jeszcze mi daleko hihi chciałabym bez ubrania mięć taki płaski brzuch jak w ubraniu hihi do tego jeszcze daleka droga. Wygląda na to że tylko ja wczoraj ćwiczyłam Hard Body ale to tez jakby sie nie liczy bo mi za lekko było :-( Dziś chyba będzie nie E.Ch bo bede miała jej nową płytę więc zobaczymy co to jest za wynalazek. A ty Wikia już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo czanka drugi level jest już szukam :-D Czanka podaj nazwę chomika b nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak patrzę na to Hard Body to mnie kolana bolą ;) fajnie w 2 levelu wywijają hantlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje troszkę ucierpiało wczoraj ale nie było tak źle poprostu robiłam mniejsze wykroki żeby nie nadwrężyć w sobotę może przećwiczę level 2 A od przyszłego tygodnia spróbuję Szaline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga gratuluje, tylko my jestesmy takie leniwe! Ja zamiast cwiczyc poszlam na piwo!:)Ogolnie nie lubia piwa ale wczoraj bylam zla i bylo swieto Artura w Irlandii ( czyli kazdy pije) wiec poszlam na godzinke do pubu. Dzisiaj o dziwo waga mniej. .................. Zostalo mi 2 tygodnie do wyjazdu do domu, musze schudnac 2 kg ! musze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dobrze Ci idzie nawet jak te 2kg nie schudniesz to już wyglądasz cudnie a w porównaniu do tego co było to już w ogóle powalasz na kolana :) Ja właśnie ćwiczyłam t25 upper focus beta czyli z kolejnego poziomu filmik, fajny z ciężarkami ja mam 1,5kg i czuć było że to za mało także muszę się postarać o coś cięższego. Użyłam pulsometru zmierzyłam puls po ćwiczeniach bo taką mam opcje w nim i wyszło że spaliłam 71kcal w ciągu tych 25min. Nie wiem czy to mało czy dużo jak na takie ćwiczenia i czas, to tylko orientacyjny wynik w sumie ale spociłam się jak zwykle koszulka mokra :) jeszcze wieczorem poćwiczę może na brzuch z Szaliną bo czuję niedosyt, jeszcze czeka mnie spacer po obiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już płytę chodakowskiej, obejrzałam wyrywkowo, trochę sie rozczarowałam jednak Turbo i Killer to mistrzostwo w porównaniu z tym, ale może będzie się świetnie ćwiczyć, hmm... Ci dwaj goście wyglądaja przy niej jak przygłupy (zwłaszcza ten z prawej-ma szalenie "inteligentny" wyraz twarzy) hehhe:) No ale nie ocenia się książki po okładce:) Ogłaszam KONIEC przerwy!:D:D Ostatni raz ćwiczyłam 20ego (no i 22ego ale delikatnie tylko brzuch i posladki), przeziebienie wygrzane, kolana odpoczeły,opaski na nie przyszły, treningi nowe są, siły i chęci są!!! :) Wieczór jest mój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wagę, wiek się wpisuje ale dziwnie się to liczy że dopiero po ćwiczeniach, w sumie to na kaloriach mi nie zależy tylko na pulsie podczas ćwiczeń jutro jak będę ćwiczyć postaram się utrzymać puls na wysokim poziomie żeby spalać jak najwięcej choć przy S.T to jest wycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czana cos mi sie nie chce wierzyc ze spalilas tylko 71 kcal? mozesz zrobic insanity i zmierzyc!? :) jak ci wyjdzie to samo to nie uwierze za chiny boskie. Oni w trakcie spalaja okolo 600-800 kcal , 25 min to tez duzo przeciez- cos tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka napewno cos nie gra tyle kalorii to ty spalisz przy zmywaniu naczyć a nie przy t25 no chyba że tylko oglądałaś :-P. Sprawdż jeszcze raz. Co do pulsu to poszukaj na necie o ćwiczeniach interwałowych przeważnie jest jak wyliczyć swój puls by najwięcej spalić kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×